Yerel Amatör Ligler
Bölgesel Amatör Lig
23/24 BAL'a katılacak takımlarProfesyonel Ligler
Altyapı
Diğer ligler
• Maç skorları Salı gününe kadar güncellenir.
• Maç programları Perşembe/Cuma'ya kadar güncellenir.=
• Maç programları Perşembe/Cuma'ya kadar güncellenir.=
TFF 3.Lig 2.Grup - 2021/22
Tarih | Saat | Stadyum | Evsahibi | Sonuç | Misafir | ||
17/04/2022 | 14:00 | Siirt Atatürk Stadı S | Siirt İl Özel İdare | 0 - 0 | 68 Aksaray Belediyespor | ||
17/04/2022 | 15:00 | Bayrampaşa Çetin Emeç Stadı | Bayrampaşa | 2 - 1 | Beyoğlu Yeni Çarşıspor | ||
17/04/2022 | 15:00 | Yomra İlçe Stadı | Yomraspor | 1 - 0 | Çarşambaspor | ||
17/04/2022 | 15:00 | Çubuk İlçe Stadı | Hacettepe 1945 Spor | 1 - 1 | Malatya Yeşilyurt Belediyespor | ||
17/04/2022 | 15:00 | Alanya Milli Egemenlik Stadı | Armoni Alanya Kestelspor | 1 - 0 | Hacettepe | ||
17/04/2022 | 15:00 | İskenderun 5 Temmuz Stadı | İskenderunspor AŞ | 3 - 0 | Şile Yıldızspor | ||
17/04/2022 | 15:00 | Yeni Ordu Stadyumu | 52 Orduspor FK | 1 - 1 | Düzce Cam Düzcespor | ||
17/04/2022 | 15:00 | Doğukent Sahası | 23 Elazığ FK | 2 - 2 | Darıca Gençlerbirliği | ||
17/04/2022 | 15:00 | Iğdır Şehir Stadı | Alagöz Holding Iğdır FK | 2 - 0 | Kuşadasıspor |
Takım | O | G | B | M | A | Y | Av. | P | Form | ||
1. | Düzce Cam Düzcespor | 33 | 21 | 6 | 6 | 51 | 28 | 23 | 69 | ||
2. | Alagöz Holding Iğdır FK | 33 | 19 | 9 | 5 | 59 | 37 | 22 | 66 | ||
3. | İskenderunspor AŞ | 33 | 19 | 8 | 6 | 63 | 30 | 33 | 65 | ||
4. | 52 Orduspor FK | 33 | 14 | 12 | 7 | 45 | 39 | 6 | 54 | ||
5. | 68 Aksaray Belediyespor | 33 | 16 | 5 | 12 | 44 | 39 | 5 | 53 | ||
6. | Armoni Alanya Kestelspor | 34 | 14 | 9 | 11 | 40 | 31 | 9 | 51 | ||
7. | Şile Yıldızspor | 33 | 13 | 8 | 12 | 38 | 39 | -1 | 47 | ||
8. | Bayrampaşa | 33 | 10 | 15 | 8 | 38 | 26 | 12 | 45 | ||
9. | Kuşadasıspor | 33 | 12 | 8 | 13 | 39 | 43 | -4 | 44 | ||
10. | Hacettepe 1945 Spor | 33 | 11 | 9 | 13 | 38 | 42 | -4 | 42 | ||
11. | 23 Elazığ FK | 33 | 9 | 12 | 12 | 36 | 32 | 4 | 39 | ||
12. | Beyoğlu Yeni Çarşıspor | 33 | 8 | 13 | 12 | 32 | 36 | -4 | 37 | ||
13. | Yomraspor | 33 | 9 | 10 | 14 | 30 | 41 | -11 | 37 | ||
14. | Malatya Yeşilyurt Belediyespor | 34 | 7 | 14 | 13 | 29 | 41 | -12 | 35 | ||
15. | Siirt İl Özel İdare | 33 | 8 | 11 | 14 | 33 | 55 | -22 | 35 | ||
16. | Kızılcabölükspor | 33 | 6 | 16 | 11 | 37 | 44 | -7 | 34 | ||
17. | Darıca Gençlerbirliği | 33 | 7 | 13 | 13 | 29 | 40 | -11 | 34 | ||
18. | Çarşambaspor | 34 | 7 | 10 | 17 | 29 | 49 | -20 | 31 | ||
19. | Hacettepe | 33 | 6 | 10 | 17 | 21 | 39 | -18 | 28 |
Tüm Hakları Saklıdır. Bu siteden hiç bir şey izinsiz kopyalanamaz. AmatorFutbol.org 2007-24 |