Yerel Amatör Ligler
Bölgesel Amatör Lig
23/24 BAL'a katılacak takımlarProfesyonel Ligler
Altyapı
Diğer ligler
• Maç skorları Salı gününe kadar güncellenir.
• Maç programları Perşembe/Cuma'ya kadar güncellenir.=
• Maç programları Perşembe/Cuma'ya kadar güncellenir.=
TFF 3.Lig 2.Grup - 2021/22
Tarih | Saat | Stadyum | Evsahibi | Sonuç | Misafir | ||
24/04/2022 | 15:00 | Düzce 18 Temmuz Stadı | Düzce Cam Düzcespor | 4 - 0 | Hacettepe 1945 Spor | ||
24/04/2022 | 15:00 | Kuşadası Özer Türk Stadı | Kuşadasıspor | 1 - 0 | Bayrampaşa | ||
24/04/2022 | 15:00 | Şile İlçe Stadı | Şile Yıldızspor | 0 - 2 | 52 Orduspor FK | ||
24/04/2022 | 15:00 | Yenimahalle Hasan Doğan Sahası | Hacettepe | 0 - 1 | Siirt İl Özel İdare | ||
24/04/2022 | 15:00 | Maltepe Hasan Polat Stadı | Beyoğlu Yeni Çarşıspor | 0 - 0 | 23 Elazığ FK | ||
24/04/2022 | 15:00 | Darıca İlçe Stadı | Darıca Gençlerbirliği | 1 - 4 | İskenderunspor AŞ | ||
24/04/2022 | 15:00 | Doğan Seyfi Atlı Stadı | Kızılcabölükspor | 2 - 4 | Armoni Alanya Kestelspor | ||
24/04/2022 | 15:00 | Yeşiltepe Spor Kompleksi | Malatya Yeşilyurt Belediyespor | 1 - 1 | Yomraspor | ||
24/04/2022 | 15:00 | Dağılgan Stadı | 68 Aksaray Belediyespor | 0 - 2 | Alagöz Holding Iğdır FK |
Takım | O | G | B | M | A | Y | Av. | P | Form | ||
1. | Düzce Cam Düzcespor | 34 | 22 | 6 | 6 | 55 | 28 | 27 | 72 | ||
2. | Alagöz Holding Iğdır FK | 34 | 20 | 9 | 5 | 61 | 37 | 24 | 69 | ||
3. | İskenderunspor AŞ | 34 | 20 | 8 | 6 | 67 | 31 | 36 | 68 | ||
4. | 52 Orduspor FK | 34 | 15 | 12 | 7 | 47 | 39 | 8 | 57 | ||
5. | Armoni Alanya Kestelspor | 35 | 15 | 9 | 11 | 44 | 33 | 11 | 54 | ||
6. | 68 Aksaray Belediyespor | 34 | 16 | 5 | 13 | 44 | 41 | 3 | 53 | ||
7. | Kuşadasıspor | 34 | 13 | 8 | 13 | 40 | 43 | -3 | 47 | ||
8. | Şile Yıldızspor | 34 | 13 | 8 | 13 | 38 | 41 | -3 | 47 | ||
9. | Bayrampaşa | 34 | 10 | 15 | 9 | 38 | 27 | 11 | 45 | ||
10. | Hacettepe 1945 Spor | 34 | 11 | 9 | 14 | 38 | 46 | -8 | 42 | ||
11. | 23 Elazığ FK | 34 | 9 | 13 | 12 | 36 | 32 | 4 | 40 | ||
12. | Beyoğlu Yeni Çarşıspor | 34 | 8 | 14 | 12 | 32 | 36 | -4 | 38 | ||
13. | Yomraspor | 34 | 9 | 11 | 14 | 31 | 42 | -11 | 38 | ||
14. | Siirt İl Özel İdare | 34 | 9 | 11 | 14 | 34 | 55 | -21 | 38 | ||
15. | Malatya Yeşilyurt Belediyespor | 35 | 7 | 15 | 13 | 30 | 42 | -12 | 36 | ||
16. | Kızılcabölükspor | 34 | 6 | 16 | 12 | 39 | 48 | -9 | 34 | ||
17. | Darıca Gençlerbirliği | 34 | 7 | 13 | 14 | 30 | 44 | -14 | 34 | ||
18. | Çarşambaspor | 34 | 7 | 10 | 17 | 29 | 49 | -20 | 31 | ||
19. | Hacettepe | 34 | 6 | 10 | 18 | 21 | 40 | -19 | 28 |
Tüm Hakları Saklıdır. Bu siteden hiç bir şey izinsiz kopyalanamaz. AmatorFutbol.org 2007-24 |