Yerel Amatör Ligler
Bölgesel Amatör Lig
23/24 BAL'a katılacak takımlarProfesyonel Ligler
Altyapı
Diğer ligler
• Maç skorları Salı gününe kadar güncellenir.
• Maç programları Perşembe/Cuma'ya kadar güncellenir.=
• Maç programları Perşembe/Cuma'ya kadar güncellenir.=
TFF 3.Lig 3.Grup - 2021/22
Tarih | Saat | Stadyum | Evsahibi | Sonuç | Misafir | ||
22/10/2021 | 14:30 | Gümüşhane Yenişehir Stadı | Gümüşhanespor | 0 - 2 | Belediye Derincespor | ||
22/10/2021 | 14:30 | Yenimahalle Hasan Doğan Sahası | Güneş Holding Çankaya FK | 2 - 3 | Modafen | ||
23/10/2021 | 14:00 | Ceyhan İlçe Stadı | Ceyhanspor | 0 - 3 | Fethiyespor | ||
23/10/2021 | 14:00 | Dr.Necmettin Şeyhoğlu Stadı | Kardemir Karabükspor | 1 - 2 | Esenler Erokspor | ||
23/10/2021 | 14:00 | Tepecik Şenol Güneş Stadı | Büyükçekmece Tepecikspor | 1 - 1 | Karşıyaka | ||
23/10/2021 | 14:00 | Of İlçe Stadı | Yeşilyurt D.Ç. Ofspor | 1 - 1 | Yeni Mersin İdman Yurdu | ||
23/10/2021 | 14:00 | Edirne 25 Kasım Stadı | Edirnespor | 2 - 0 | Mardin 1969 Spor | ||
23/10/2021 | 14:00 | Karaköprü Faruk Çelik Stadı | Karaköprü Belediyespor | 2 - 1 | Onvo Ağrı 1970 Spor | ||
23/10/2021 | 19:00 | Yeni Ordu Stadyumu | Orduspor 1967 | 0 - 4 | Kırıkkale Büyük Anadoluspor |
Takım | O | G | B | M | A | Y | Av. | P | Form | ||
1. | Fethiyespor | 9 | 7 | 1 | 1 | 29 | 10 | 19 | 22 | ||
2. | Esenler Erokspor | 9 | 5 | 2 | 2 | 18 | 11 | 7 | 17 | ||
3. | Orduspor 1967 | 9 | 4 | 4 | 1 | 17 | 9 | 8 | 16 | ||
4. | Kırıkkale Büyük Anadoluspor | 9 | 4 | 4 | 1 | 11 | 3 | 8 | 16 | ||
5. | Edirnespor | 9 | 4 | 4 | 1 | 10 | 3 | 7 | 16 | ||
6. | Güneş Holding Çankaya FK | 9 | 4 | 2 | 3 | 12 | 10 | 2 | 14 | ||
7. | Belediye Derincespor | 9 | 3 | 5 | 1 | 8 | 6 | 2 | 14 | ||
8. | Karaköprü Belediyespor | 9 | 3 | 4 | 2 | 12 | 9 | 3 | 13 | ||
9. | Gümüşhanespor | 9 | 3 | 4 | 2 | 7 | 6 | 1 | 13 | ||
10. | Onvo Ağrı 1970 Spor | 9 | 4 | 1 | 4 | 9 | 10 | -1 | 13 | ||
11. | Karşıyaka | 9 | 2 | 5 | 2 | 10 | 7 | 3 | 11 | ||
12. | Yeni Mersin İdman Yurdu | 9 | 2 | 5 | 2 | 10 | 11 | -1 | 11 | ||
13. | Modafen | 9 | 2 | 4 | 3 | 13 | 14 | -1 | 10 | ||
14. | Büyükçekmece Tepecikspor | 9 | 2 | 4 | 3 | 10 | 13 | -3 | 10 | ||
15. | Yeşilyurt D.Ç. Ofspor | 9 | 2 | 3 | 4 | 8 | 16 | -8 | 9 | ||
16. | Mardin 1969 Spor | 9 | 1 | 3 | 5 | 8 | 14 | -6 | 6 | ||
17. | Ceyhanspor | 9 | 0 | 3 | 6 | 5 | 19 | -14 | 3 | ||
18. | Kardemir Karabükspor | 9 | 0 | 0 | 9 | 2 | 28 | -26 | 0 |
|
|||
Tüm Hakları Saklıdır. Bu siteden hiç bir şey izinsiz kopyalanamaz. AmatorFutbol.org 2007-24 |