Yerel Amatör Ligler
Bölgesel Amatör Lig
23/24 BAL'a katılacak takımlarProfesyonel Ligler
Altyapı
Diğer ligler
• Maç skorları Salı gününe kadar güncellenir.
• Maç programları Perşembe/Cuma'ya kadar güncellenir.=
• Maç programları Perşembe/Cuma'ya kadar güncellenir.=
TFF 3.Lig 3.Grup - 2022/23
Tarih | Saat | Stadyum | Evsahibi | Sonuç | Misafir | ||
05/11/2022 | 14:00 | Fatsa İlçe Stadı | Fatsa Belediyespor | 1 - 1 | Kepezspor FK | ||
05/11/2022 | 14:00 | Maltepe Hasan Polat Stadı | Beyoğlu Yeni Çarşıspor | 2 - 0 | Merkür Jet Erbaaspor | ||
06/11/2022 | 13:00 | Siirt Atatürk Stadı | Siirt İl Özel İdare | 2 - 0 | Bursa Yıldırımspor | ||
06/11/2022 | 14:00 | Osmanlı Stadı | Güneş Holding Çankaya FK | 2 - 0 | Akhisarspor | ||
06/11/2022 | 14:00 | Dağılgan Stadı | 68 Aksaray Belediyespor | 2 - 1 | Artvin Hopaspor | ||
06/11/2022 | 14:00 | Niğde Ömer Halisdemir Üni Sahası | Niğde Anadolu FK | 1 - 2 | Büyükçekmece Tepecikspor | ||
06/11/2022 | 14:00 | Sapanca Atatürk Stadı | Sapanca Gençlikspor | 2 - 1 | Efeler 09 Spor FK | ||
06/11/2022 | 14:00 | Bergama 14 Eylül Stadı | Bergama Belediyespor | 5 - 1 | Malatya Arguvanspor | ||
06/11/2022 | 14:00 | Osmaniye 7 Ocak Stadı | Osmaniyespor FK | 2 - 1 | Muş 1984 Muşspor |
Takım | O | G | B | M | A | Y | Av. | P | Form | ||
1. | Güneş Holding Çankaya FK | 10 | 6 | 4 | 0 | 19 | 5 | 14 | 22 | ||
2. | 68 Aksaray Belediyespor | 10 | 6 | 3 | 1 | 14 | 9 | 5 | 21 | ||
3. | Kepezspor FK | 10 | 5 | 4 | 1 | 12 | 5 | 7 | 19 | ||
4. | Osmaniyespor FK [ligden ihraç] | 11 | 4 | 4 | 3 | 14 | 11 | 3 | 16 | ||
5. | Beyoğlu Yeni Çarşıspor | 10 | 4 | 3 | 3 | 15 | 11 | 4 | 15 | ||
6. | Muş 1984 Muşspor | 10 | 4 | 3 | 3 | 9 | 9 | 0 | 15 | ||
7. | Efeler 09 Spor FK | 10 | 3 | 5 | 2 | 13 | 9 | 4 | 14 | ||
8. | Bergama Belediyespor | 10 | 3 | 5 | 2 | 12 | 8 | 4 | 14 | ||
9. | Sapanca Gençlikspor | 10 | 3 | 4 | 3 | 12 | 10 | 2 | 13 | ||
10. | Bursa Yıldırımspor | 10 | 3 | 4 | 3 | 6 | 8 | -2 | 13 | ||
11. | Merkür Jet Erbaaspor | 10 | 3 | 2 | 5 | 11 | 17 | -6 | 11 | ||
12. | Siirt İl Özel İdare | 10 | 1 | 7 | 2 | 5 | 6 | -1 | 10 | ||
13. | Akhisarspor | 10 | 1 | 7 | 2 | 6 | 8 | -2 | 10 | ||
14. | Fatsa Belediyespor | 10 | 1 | 6 | 3 | 11 | 10 | 1 | 9 | ||
15. | Büyükçekmece Tepecikspor | 10 | 2 | 3 | 5 | 10 | 17 | -7 | 9 | ||
16. | Artvin Hopaspor | 10 | 2 | 3 | 5 | 7 | 15 | -8 | 9 | ||
17. | Malatya Arguvanspor [ligden ihraç] | 11 | 1 | 6 | 4 | 7 | 16 | -9 | 9 | ||
18. | Niğde Anadolu FK | 10 | 0 | 3 | 7 | 4 | 19 | -15 | 3 |
Tüm Hakları Saklıdır. Bu siteden hiç bir şey izinsiz kopyalanamaz. AmatorFutbol.org 2007-24 |