Yerel Amatör Ligler
Bölgesel Amatör Lig
23/24 BAL'a katılacak takımlarProfesyonel Ligler
Altyapı
Diğer ligler
• Maç skorları Salı gününe kadar güncellenir.
• Maç programları Perşembe/Cuma'ya kadar güncellenir.=
• Maç programları Perşembe/Cuma'ya kadar güncellenir.=
Bölgesel Amatör Lig 3.Grup - 2018/19
Tarih | Saat | Stadyum | Evsahibi | Sonuç | Misafir | ||
20/10/2018 | 14:00 | Ahmet Suat Özyazıcı Stadı | Haçkaspor | 1 - 1 | Yakutiyespor | ||
21/10/2018 | 11:00 | Bayburt Sentetik Saha | Bayburt Belediyespor | 0 - 1 | Kelkit Belediye Hürriyetspor | ||
21/10/2018 | 14:00 | Derepazarı İlçe Sahası | Kendirli Belediyespor | 9 - 1 | Sarıkamış Gençlerbirliği | ||
21/10/2018 | 14:00 | Bulancak İlçe Stadı | 1926 Bulancakspor | 3 - 1 | Araklı 1961 Spor | ||
21/10/2018 | 14:00 | Kışla Semt Sahası | Iğdır Esspor | 1 - 1 | Görelespor | ||
21/10/2018 | 14:00 | Vakfıkebir İlçe Stadı | Tonya Doğanspor | 2 - 0 | Smart Holding Çayelispor | ||
21/10/2018 | 14:00 | Halil Efendi Sentetik Saha | Serhat Ardahanspor | 0 - 0 | Arhavispor |
Takım | O | G | B | M | A | Y | Av. | P | Form | ||
1. | Kelkit Belediye Hürriyetspor | 5 | 4 | 1 | 0 | 12 | 4 | 8 | 13 | ||
2. | Görelespor | 5 | 3 | 2 | 0 | 11 | 3 | 8 | 11 | ||
3. | Iğdır Esspor | 5 | 3 | 1 | 1 | 10 | 5 | 5 | 10 | ||
4. | Arhavispor | 5 | 3 | 1 | 1 | 8 | 4 | 4 | 10 | ||
5. | Tonya Doğanspor | 5 | 3 | 1 | 1 | 11 | 8 | 3 | 10 | ||
6. | 1926 Bulancakspor * | 5 | 3 | 0 | 2 | 8 | 7 | 1 | 6 | ||
7. | Yakutiyespor | 5 | 1 | 3 | 1 | 5 | 4 | 1 | 6 | ||
8. | Araklı 1961 Spor | 5 | 2 | 0 | 3 | 7 | 9 | -2 | 6 | ||
9. | Sarıkamış Gençlerbirliği | 5 | 2 | 0 | 3 | 7 | 20 | -13 | 6 | ||
10. | Kendirli Belediyespor | 5 | 1 | 1 | 3 | 13 | 11 | 2 | 4 | ||
11. | Bayburt Belediyespor | 5 | 1 | 1 | 3 | 8 | 8 | 0 | 4 | ||
12. | Smart Holding Çayelispor | 5 | 1 | 1 | 3 | 5 | 9 | -4 | 4 | ||
13. | Haçkaspor | 5 | 0 | 3 | 2 | 3 | 5 | -2 | 3 | ||
14. | Serhat Ardahanspor * | 5 | 0 | 1 | 4 | 4 | 15 | -11 | -2 |
Tüm Hakları Saklıdır. Bu siteden hiç bir şey izinsiz kopyalanamaz. AmatorFutbol.org 2007-24 |