Yerel Amatör Ligler
Bölgesel Amatör Lig
23/24 BAL'a katılacak takımlarProfesyonel Ligler
Altyapı
Diğer ligler
• Maç skorları Salı gününe kadar güncellenir.
• Maç programları Perşembe/Cuma'ya kadar güncellenir.=
• Maç programları Perşembe/Cuma'ya kadar güncellenir.=
Bölgesel Amatör Lig 3.Grup - 2018/19
Tarih | Saat | Stadyum | Evsahibi | Sonuç | Misafir | ||
17/11/2018 | 13:00 | Hopa İlçe Stadı | Arhavispor | 0 - 0 | Araklı 1961 Spor | ||
18/11/2018 | 13:00 | Halil Efendi Sentetik Saha | Serhat Ardahanspor | 0 - 1 | Görelespor | ||
18/11/2018 | 13:00 | Çayeli İlçe Stadı | Smart Holding Çayelispor | 1 - 1 | Yakutiyespor | ||
18/11/2018 | 13:00 | Vakfıkebir İlçe Stadı | Tonya Doğanspor | 6 - 0 | Sarıkamış Gençlerbirliği | ||
18/11/2018 | 13:00 | Kışla Semt Sahası | Iğdır Esspor | 0 - 1 | Kelkit Belediye Hürriyetspor | ||
18/11/2018 | 13:00 | Düzköy İlçe Stadı | Haçkaspor | 2 - 1 | Bayburt Belediyespor | ||
18/11/2018 | 13:00 | Bulancak İlçe Stadı | 1926 Bulancakspor | 1 - 1 | Kendirli Belediyespor |
Takım | O | G | B | M | A | Y | Av. | P | Form | ||
1. | Kelkit Belediye Hürriyetspor | 9 | 8 | 1 | 0 | 19 | 6 | 13 | 25 | ||
2. | Görelespor | 9 | 6 | 3 | 0 | 22 | 6 | 16 | 21 | ||
3. | Tonya Doğanspor | 9 | 4 | 2 | 3 | 19 | 13 | 6 | 14 | ||
4. | Iğdır Esspor | 9 | 4 | 2 | 3 | 15 | 11 | 4 | 14 | ||
5. | Yakutiyespor | 9 | 3 | 5 | 1 | 10 | 7 | 3 | 14 | ||
6. | Haçkaspor | 9 | 3 | 3 | 3 | 14 | 8 | 6 | 12 | ||
7. | Arhavispor | 9 | 3 | 3 | 3 | 10 | 12 | -2 | 12 | ||
8. | Araklı 1961 Spor | 9 | 3 | 2 | 4 | 9 | 10 | -1 | 11 | ||
9. | 1926 Bulancakspor * | 9 | 4 | 1 | 4 | 19 | 14 | 5 | 10 | ||
10. | Kendirli Belediyespor | 9 | 2 | 2 | 5 | 18 | 16 | 2 | 8 | ||
11. | Smart Holding Çayelispor | 9 | 1 | 5 | 3 | 10 | 14 | -4 | 8 | ||
12. | Bayburt Belediyespor | 9 | 2 | 1 | 6 | 14 | 15 | -1 | 7 | ||
13. | Sarıkamış Gençlerbirliği | 9 | 2 | 0 | 7 | 10 | 48 | -38 | 6 | ||
14. | Serhat Ardahanspor * | 9 | 2 | 2 | 5 | 10 | 19 | -9 | 5 |
Tüm Hakları Saklıdır. Bu siteden hiç bir şey izinsiz kopyalanamaz. AmatorFutbol.org 2007-24 |