Yerel Amatör Ligler
Bölgesel Amatör Lig
23/24 BAL'a katılacak takımlarProfesyonel Ligler
Altyapı
Diğer ligler
• Maç skorları Salı gününe kadar güncellenir.
• Maç programları Perşembe/Cuma'ya kadar güncellenir.=
• Maç programları Perşembe/Cuma'ya kadar güncellenir.=
Bölgesel Amatör Lig 11.Grup - 2018/19
Tarih | Saat | Stadyum | Evsahibi | Sonuç | Misafir | ||
24/03/2019 | 15:00 | Çavuşbaşı M.Hanefi Dilmaç Sahası | Çengelköyspor | 3 - 1 | Tekirdağspor | ||
24/03/2019 | 15:00 | Bulvar Mimar Kubilay Köse Stadı | Kartalspor | 0 - 0 | Yeşilköyspor | ||
24/03/2019 | 15:00 | Biga İlyas Bayram Stadı | Bigaspor | 1 - 0 | Modafen | ||
24/03/2019 | 15:00 | Uzunköprü Ergene Stadı | Uzunköprüspor | 0 - 1 | Çanakkale Dardanelspor | ||
24/03/2019 | 15:00 | Çorlu General Basri Saran Suni | Çorluspor 1947 | 4 - 0 | Kavaklıspor | ||
24/03/2019 | 15:00 | Lüleburgaz 8 Kasım Stadı | Lüleburgaz İstasyonspor | 0 - 3* | Edirnespor | ||
24/03/2019 | 15:00 | Çerkezköy Mustafa Uğraş | Çerkezköy 1911 Doğanspor | 0 - 1 | Biga Adaspor |
Takım | O | G | B | M | A | Y | Av. | P | Form | ||
1. | Edirnespor | 23 | 16 | 3 | 4 | 38 | 16 | 22 | 51 | ||
2. | Modafen | 23 | 13 | 7 | 3 | 49 | 19 | 30 | 46 | ||
3. | Yeşilköyspor | 23 | 13 | 6 | 4 | 38 | 18 | 20 | 45 | ||
4. | Kartalspor | 23 | 12 | 8 | 3 | 36 | 17 | 19 | 44 | ||
5. | Çengelköyspor | 23 | 12 | 5 | 6 | 51 | 25 | 26 | 41 | ||
6. | Bigaspor | 23 | 12 | 5 | 6 | 39 | 19 | 20 | 41 | ||
7. | Çanakkale Dardanelspor | 23 | 9 | 7 | 7 | 39 | 21 | 18 | 34 | ||
8. | Biga Adaspor | 23 | 8 | 7 | 8 | 37 | 25 | 12 | 31 | ||
9. | Tekirdağspor | 23 | 7 | 6 | 10 | 25 | 29 | -4 | 27 | ||
10. | Çorluspor 1947 | 23 | 8 | 2 | 13 | 30 | 27 | 3 | 26 | ||
11. | Uzunköprüspor | 23 | 7 | 5 | 11 | 24 | 39 | -15 | 26 | ||
12. | Çerkezköy 1911 Doğanspor | 23 | 5 | 5 | 13 | 14 | 34 | -20 | 20 | ||
13. | Kavaklıspor | 23 | 6 | 0 | 17 | 18 | 50 | -32 | 18 | ||
14. | Lüleburgaz İstasyonspor | 23 | 0 | 0 | 23 | 9 | 108 | -99 | 0 |
Tüm Hakları Saklıdır. Bu siteden hiç bir şey izinsiz kopyalanamaz. AmatorFutbol.org 2007-24 |