Yerel Amatör Ligler
Bölgesel Amatör Lig
23/24 BAL'a katılacak takımlarProfesyonel Ligler
Altyapı
Diğer ligler
• Maç skorları Salı gününe kadar güncellenir.
• Maç programları Perşembe/Cuma'ya kadar güncellenir.=
• Maç programları Perşembe/Cuma'ya kadar güncellenir.=
Bölgesel Amatör Lig 3.Grup - 2018/19
Tarih | Saat | Stadyum | Evsahibi | Sonuç | Misafir | ||
28/10/2018 | 13:00 | Bayburt Sentetik Saha | Bayburt Belediyespor | 1 - 3 | Serhat Ardahanspor | ||
28/10/2018 | 13:00 | Araklı İlçe Stadı | Araklı 1961 Spor | 0 - 1 | Haçkaspor | ||
28/10/2018 | 13:00 | Sarıkamış İlçe Stadı | Sarıkamış Gençlerbirliği | 1 - 10 | 1926 Bulancakspor | ||
28/10/2018 | 13:00 | Kelkit İlçe Stadı | Kelkit Belediye Hürriyetspor | 3 - 2 | Kendirli Belediyespor | ||
28/10/2018 | 13:00 | Çayeli İlçe Stadı | Smart Holding Çayelispor | 1 - 1 | Arhavispor | ||
28/10/2018 | 13:00 | Görele 13 Şubat Stadı | Görelespor | 3 - 1 | Tonya Doğanspor | ||
28/10/2018 | 13:00 | Ilıca Orhan Tavlı Sahası | Yakutiyespor | 1 - 1 | Iğdır Esspor |
Takım | O | G | B | M | A | Y | Av. | P | Form | ||
1. | Kelkit Belediye Hürriyetspor | 6 | 5 | 1 | 0 | 15 | 6 | 9 | 16 | ||
2. | Görelespor | 6 | 4 | 2 | 0 | 14 | 4 | 10 | 14 | ||
3. | Iğdır Esspor | 6 | 3 | 2 | 1 | 11 | 6 | 5 | 11 | ||
4. | Arhavispor | 6 | 3 | 2 | 1 | 9 | 5 | 4 | 11 | ||
5. | Tonya Doğanspor | 6 | 3 | 1 | 2 | 12 | 11 | 1 | 10 | ||
6. | 1926 Bulancakspor * | 6 | 4 | 0 | 2 | 18 | 8 | 10 | 9 | ||
7. | Yakutiyespor | 6 | 1 | 4 | 1 | 6 | 5 | 1 | 7 | ||
8. | Haçkaspor | 6 | 1 | 3 | 2 | 4 | 5 | -1 | 6 | ||
9. | Araklı 1961 Spor | 6 | 2 | 0 | 4 | 7 | 10 | -3 | 6 | ||
10. | Sarıkamış Gençlerbirliği | 6 | 2 | 0 | 4 | 8 | 30 | -22 | 6 | ||
11. | Smart Holding Çayelispor | 6 | 1 | 2 | 3 | 6 | 10 | -4 | 5 | ||
12. | Kendirli Belediyespor | 6 | 1 | 1 | 4 | 15 | 14 | 1 | 4 | ||
13. | Bayburt Belediyespor | 6 | 1 | 1 | 4 | 9 | 11 | -2 | 4 | ||
14. | Serhat Ardahanspor * | 6 | 1 | 1 | 4 | 7 | 16 | -9 | 1 |
Tüm Hakları Saklıdır. Bu siteden hiç bir şey izinsiz kopyalanamaz. AmatorFutbol.org 2007-24 |