Yerel Amatör Ligler
Bölgesel Amatör Lig
23/24 BAL'a katılacak takımlarProfesyonel Ligler
Altyapı
Diğer ligler
• Maç skorları Salı gününe kadar güncellenir.
• Maç programları Perşembe/Cuma'ya kadar güncellenir.=
• Maç programları Perşembe/Cuma'ya kadar güncellenir.=
Bölgesel Amatör Lig 3.Grup - 2018/19
Tarih | Saat | Stadyum | Evsahibi | Sonuç | Misafir | ||
03/11/2018 | 13:00 | Hopa İlçe Stadı | Arhavispor | 1 - 6 | Görelespor | ||
04/11/2018 | 13:00 | Derepazarı İlçe Sahası | Kendirli Belediyespor | 2 - 0 | Bayburt Belediyespor | ||
04/11/2018 | 13:00 | Bulancak İlçe Stadı | 1926 Bulancakspor | 0 - 1 | Kelkit Belediye Hürriyetspor | ||
04/11/2018 | 13:00 | Düzköy İlçe Stadı | Haçkaspor | 8 - 0 | Sarıkamış Gençlerbirliği | ||
04/11/2018 | 13:00 | Kışla Semt Sahası | Iğdır Esspor | 0 - 2 | Araklı 1961 Spor | ||
04/11/2018 | 13:00 | Vakfıkebir İlçe Stadı | Tonya Doğanspor | 1 - 2 | Yakutiyespor | ||
04/11/2018 | 13:00 | Halil Efendi Sentetik Saha | Serhat Ardahanspor | 2 - 2 | Smart Holding Çayelispor |
Takım | O | G | B | M | A | Y | Av. | P | Form | ||
1. | Kelkit Belediye Hürriyetspor | 7 | 6 | 1 | 0 | 16 | 6 | 10 | 19 | ||
2. | Görelespor | 7 | 5 | 2 | 0 | 20 | 5 | 15 | 17 | ||
3. | Iğdır Esspor | 7 | 3 | 2 | 2 | 11 | 8 | 3 | 11 | ||
4. | Arhavispor | 7 | 3 | 2 | 2 | 10 | 11 | -1 | 11 | ||
5. | Yakutiyespor | 7 | 2 | 4 | 1 | 8 | 6 | 2 | 10 | ||
6. | Tonya Doğanspor | 7 | 3 | 1 | 3 | 13 | 13 | 0 | 10 | ||
7. | 1926 Bulancakspor * | 7 | 4 | 0 | 3 | 18 | 9 | 9 | 9 | ||
8. | Haçkaspor | 7 | 2 | 3 | 2 | 12 | 5 | 7 | 9 | ||
9. | Araklı 1961 Spor | 7 | 3 | 0 | 4 | 9 | 10 | -1 | 9 | ||
10. | Kendirli Belediyespor | 7 | 2 | 1 | 4 | 17 | 14 | 3 | 7 | ||
11. | Smart Holding Çayelispor | 7 | 1 | 3 | 3 | 8 | 12 | -4 | 6 | ||
12. | Sarıkamış Gençlerbirliği | 7 | 2 | 0 | 5 | 8 | 38 | -30 | 6 | ||
13. | Bayburt Belediyespor | 7 | 1 | 1 | 5 | 9 | 13 | -4 | 4 | ||
14. | Serhat Ardahanspor * | 7 | 1 | 2 | 4 | 9 | 18 | -9 | 2 |
Tüm Hakları Saklıdır. Bu siteden hiç bir şey izinsiz kopyalanamaz. AmatorFutbol.org 2007-24 |