Yerel Amatör Ligler
Bölgesel Amatör Lig
23/24 BAL'a katılacak takımlarProfesyonel Ligler
Altyapı
Diğer ligler
• Maç skorları Salı gününe kadar güncellenir.
• Maç programları Perşembe/Cuma'ya kadar güncellenir.=
• Maç programları Perşembe/Cuma'ya kadar güncellenir.=
TFF 3.Lig 2.Grup - 2021/22
Tarih | Saat | Stadyum | Evsahibi | Sonuç | Misafir | ||
18/09/2021 | 16:00 | Alemdağ Stadyumu | Beyoğlu Yeni Çarşıspor | 1 - 0 | Çarşambaspor | ||
19/09/2021 | 15:00 | Siirt Atatürk Stadı | Siirt İl Özel İdare | 1 - 1 | Bayrampaşa | ||
19/09/2021 | 15:30 | Dağılgan Stadı | 68 Aksaray Belediyespor | 1 - 0 | Hacettepe 1945 Spor | ||
19/09/2021 | 15:30 | Yenimahalle Hasan Doğan Sahası | Hacettepe | 1 - 2 | 52 Orduspor FK | ||
19/09/2021 | 15:30 | Alanya Milli Egemenlik Stadı | Armoni Alanya Kestelspor | 2 - 0 | 23 Elazığ FK | ||
19/09/2021 | 16:00 | Şile İlçe Stadı | Şile Yıldızspor | 1 - 0 | Düzce Cam Düzcespor | ||
19/09/2021 | 16:00 | Kuşadası Özer Türk Stadı | Kuşadasıspor | 3 - 0 | Yomraspor | ||
19/09/2021 | 16:00 | Kızılcabölük Semt Stadı | Kızılcabölükspor | 0 - 4 | İskenderunspor AŞ | ||
19/09/2021 | 16:00 | Darıca İlçe Stadı | Darıca Gençlerbirliği | 0 - 1 | Malatya Yeşilyurt Belediyespor |
Takım | O | G | B | M | A | Y | Av. | P | Form | ||
1. | Kuşadasıspor | 3 | 2 | 1 | 0 | 7 | 1 | 6 | 7 | ||
2. | 52 Orduspor FK | 3 | 2 | 1 | 0 | 5 | 3 | 2 | 7 | ||
3. | Alagöz Holding Iğdır FK | 2 | 2 | 0 | 0 | 6 | 2 | 4 | 6 | ||
4. | Şile Yıldızspor | 3 | 2 | 0 | 1 | 3 | 1 | 2 | 6 | ||
5. | Malatya Yeşilyurt Belediyespor | 3 | 2 | 0 | 1 | 3 | 3 | 0 | 6 | ||
6. | Bayrampaşa | 3 | 1 | 2 | 0 | 3 | 2 | 1 | 5 | ||
7. | Beyoğlu Yeni Çarşıspor | 3 | 1 | 2 | 0 | 3 | 2 | 1 | 5 | ||
8. | Hacettepe | 3 | 1 | 1 | 1 | 4 | 2 | 2 | 4 | ||
9. | İskenderunspor AŞ | 3 | 1 | 1 | 1 | 5 | 4 | 1 | 4 | ||
10. | 23 Elazığ FK | 3 | 1 | 1 | 1 | 3 | 2 | 1 | 4 | ||
11. | 68 Aksaray Belediyespor | 3 | 1 | 1 | 1 | 3 | 3 | 0 | 4 | ||
12. | Düzce Cam Düzcespor | 2 | 1 | 0 | 1 | 3 | 2 | 1 | 3 | ||
13. | Armoni Alanya Kestelspor | 3 | 1 | 0 | 2 | 2 | 3 | -1 | 3 | ||
14. | Darıca Gençlerbirliği | 3 | 0 | 2 | 1 | 4 | 5 | -1 | 2 | ||
15. | Yomraspor | 3 | 0 | 2 | 1 | 3 | 6 | -3 | 2 | ||
16. | Siirt İl Özel İdare | 2 | 0 | 1 | 1 | 3 | 5 | -2 | 1 | ||
17. | Çarşambaspor | 3 | 0 | 1 | 2 | 2 | 5 | -3 | 1 | ||
18. | Hacettepe 1945 Spor | 3 | 0 | 1 | 2 | 1 | 5 | -4 | 1 | ||
19. | Kızılcabölükspor | 3 | 0 | 1 | 2 | 1 | 8 | -7 | 1 |
Tüm Hakları Saklıdır. Bu siteden hiç bir şey izinsiz kopyalanamaz. AmatorFutbol.org 2007-24 |