Yerel Amatör Ligler
Bölgesel Amatör Lig
23/24 BAL'a katılacak takımlarProfesyonel Ligler
Altyapı
Diğer ligler
• Maç skorları Salı gününe kadar güncellenir.
• Maç programları Perşembe/Cuma'ya kadar güncellenir.=
• Maç programları Perşembe/Cuma'ya kadar güncellenir.=
TFF 2.Lig Kırmızı Grup - 2022/23
Tarih | Saat | Stadyum | Evsahibi | Sonuç | Misafir | ||
05/11/2022 | 14:00 | Balıkesir Atatürk Stadı | Balıkesirspor | 1 - 1 | Tuna Tarım Kırklarelispor | ||
05/11/2022 | 14:00 | Buca Yeni İlçe Stadı | Bucaspor 1928 | 3 - 1 | Fethiyespor | ||
05/11/2022 | 14:00 | Serik İsmail Ogan Stadı | Serik Belediyespor | 3 - 2 | Adıyaman FK | ||
05/11/2022 | 14:00 | Kocaeli Stadyumu | Kocaelispor | 4 - 2 | Vefa Group Vanspor FK | ||
05/11/2022 | 14:00 | Yusuf Ziya Öniş Stadı | Sarıyer | 0 - 3 | 1461 Trabzon FK | ||
05/11/2022 | 14:00 | Kırşehir Ahi Stadı | Kırşehir Futbol SK | 0 - 2 | Zonguldak Kömürspor | ||
05/11/2022 | 14:00 | Kastamonu Gazi Stadı | GMG Kastamonuspor | 2 - 1 | Diyarbekirspor | ||
05/11/2022 | 14:00 | Etimesgut Bld Atatürk Stadı | Etimesgut Belediyespor | 2 - 1 | Karacabey Belediyespor | ||
05/11/2022 | 14:00 | Uşak 1 Eylül Stadı | Uşakspor A.Ş. | 1 - 1 | Pazarspor | ||
05/11/2022 | 14:00 | TCDD Ankara Demirspor Stadı | Ankara Demirspor | 1 - 1 | İskenderunspor AŞ |
Takım | O | G | B | M | A | Y | Av. | P | Form | ||
1. | Kocaelispor | 13 | 9 | 3 | 1 | 28 | 14 | 14 | 30 | ||
2. | İskenderunspor AŞ | 13 | 9 | 2 | 2 | 19 | 9 | 10 | 29 | ||
3. | Bucaspor 1928 | 13 | 8 | 4 | 1 | 20 | 7 | 13 | 28 | ||
4. | Karacabey Belediyespor | 13 | 7 | 5 | 1 | 16 | 6 | 10 | 26 | ||
5. | 1461 Trabzon FK | 13 | 6 | 5 | 2 | 15 | 7 | 8 | 23 | ||
6. | Ankara Demirspor | 13 | 5 | 5 | 3 | 15 | 7 | 8 | 20 | ||
7. | Serik Belediyespor * | 13 | 6 | 5 | 2 | 17 | 13 | 4 | 20 | ||
8. | Zonguldak Kömürspor | 13 | 6 | 2 | 5 | 14 | 16 | -2 | 20 | ||
9. | Tuna Tarım Kırklarelispor | 13 | 4 | 6 | 3 | 12 | 12 | 0 | 18 | ||
10. | Etimesgut Belediyespor | 13 | 4 | 5 | 4 | 18 | 13 | 5 | 17 | ||
11. | Vefa Group Vanspor FK | 13 | 4 | 5 | 4 | 13 | 14 | -1 | 17 | ||
12. | Fethiyespor | 13 | 4 | 3 | 6 | 18 | 22 | -4 | 15 | ||
13. | GMG Kastamonuspor | 13 | 3 | 5 | 5 | 12 | 15 | -3 | 14 | ||
14. | Kırşehir Futbol SK | 13 | 2 | 6 | 5 | 12 | 16 | -4 | 12 | ||
15. | Sarıyer | 13 | 2 | 6 | 5 | 16 | 22 | -6 | 12 | ||
16. | Adıyaman FK [ligden ihraç] | 14 | 2 | 5 | 7 | 12 | 20 | -8 | 11 | ||
17. | Uşakspor A.Ş. | 13 | 2 | 4 | 7 | 8 | 20 | -12 | 10 | ||
18. | Diyarbekirspor [ligden ihraç] | 14 | 1 | 4 | 9 | 12 | 26 | -14 | 7 | ||
19. | Balıkesirspor * | 13 | 2 | 3 | 8 | 8 | 19 | -11 | 6 | ||
20. | Pazarspor | 13 | 1 | 3 | 9 | 10 | 23 | -13 | 6 |
Tüm Hakları Saklıdır. Bu siteden hiç bir şey izinsiz kopyalanamaz. AmatorFutbol.org 2007-24 |