Yerel Amatör Ligler
Bölgesel Amatör Lig
23/24 BAL'a katılacak takımlarProfesyonel Ligler
Altyapı
Diğer ligler
• Maç skorları Salı gününe kadar güncellenir.
• Maç programları Perşembe/Cuma'ya kadar güncellenir.=
• Maç programları Perşembe/Cuma'ya kadar güncellenir.=
Bölgesel Amatör Lig 12.Grup - 2022/23
Tarih | Saat | Stadyum | Evsahibi | Sonuç | Misafir | ||
16/10/2022 | 15:00 | Sultanbeyli Gölet Sahası | Sultanbeyli Belediyespor | 1 - 0 | Eti Maden Etispor | ||
16/10/2022 | 15:00 | Kavaklı Hasan Doğan Stadı | Beylikdüzüspor | 1 - 1 | Kuruçeşmespor | ||
16/10/2022 | 15:00 | Gönen Nail Gönenli Stadı | Gönen Belediyespor | 2 - 2 | Bigaspor | ||
16/10/2022 | 15:00 | Tavşanlı Ada Stadı | TKİ Tavşanlı Linyitspor | 2 - 0 | Tavşanlı Tepecikspor | ||
16/10/2022 | 15:00 | Çanakkale 18 Mart Stadı | Bozcaadaspor | 0 - 2 | 1966 Edremitspor | ||
16/10/2022 | 15:00 | Avcılar Bld.Atatürk Stadı | Büyükçekmece Mimarobaspor | 7 - 0 | Akıncılarspor | ||
16/10/2022 | 15:00 | Burhaniye Spor Toto Stadı | Burhaniye Belediyespor | 2 - 0 | Kuştepespor |
Takım | O | G | B | M | A | Y | Av. | P | Form | ||
1. | Sultanbeyli Belediyespor | 3 | 3 | 0 | 0 | 5 | 2 | 3 | 9 | ||
2. | Büyükçekmece Mimarobaspor | 3 | 2 | 1 | 0 | 12 | 3 | 9 | 7 | ||
3. | TKİ Tavşanlı Linyitspor | 3 | 2 | 1 | 0 | 4 | 1 | 3 | 7 | ||
4. | Eti Maden Etispor | 3 | 2 | 0 | 1 | 5 | 3 | 2 | 6 | ||
5. | Gönen Belediyespor | 3 | 1 | 1 | 1 | 6 | 5 | 1 | 4 | ||
6. | Burhaniye Belediyespor | 3 | 1 | 1 | 1 | 3 | 2 | 1 | 4 | ||
7. | 1966 Edremitspor | 3 | 1 | 1 | 1 | 4 | 4 | 0 | 4 | ||
8. | Bigaspor | 3 | 0 | 3 | 0 | 3 | 3 | 0 | 3 | ||
9. | Kuştepespor | 3 | 1 | 0 | 2 | 3 | 5 | -2 | 3 | ||
10. | Tavşanlı Tepecikspor | 3 | 0 | 2 | 1 | 3 | 5 | -2 | 2 | ||
11. | Bozcaadaspor | 3 | 0 | 2 | 1 | 2 | 4 | -2 | 2 | ||
12. | Beylikdüzüspor | 3 | 0 | 1 | 2 | 3 | 6 | -3 | 1 | ||
13. | Akıncılarspor * | 3 | 1 | 0 | 2 | 2 | 9 | -7 | 0 | ||
14. | Kuruçeşmespor * | 3 | 0 | 1 | 2 | 3 | 6 | -3 | -2 |
|
||
Tüm Hakları Saklıdır. Bu siteden hiç bir şey izinsiz kopyalanamaz. AmatorFutbol.org 2007-24 |