Yerel Amatör Ligler
Bölgesel Amatör Lig
23/24 BAL'a katılacak takımlarProfesyonel Ligler
Altyapı
Diğer ligler
• Maç skorları Salı gününe kadar güncellenir.
• Maç programları Perşembe/Cuma'ya kadar güncellenir.=
• Maç programları Perşembe/Cuma'ya kadar güncellenir.=
Bölgesel Amatör Lig 14.Grup - 2022/23
Tarih | Saat | Stadyum | Evsahibi | Sonuç | Misafir | ||
23/10/2022 | 15:00 | Altınova Hersekzade Ahmetpaşa Stadı | Altınova Belediyespor | 1 - 0 | Osmaniye İstiklalspor | ||
23/10/2022 | 15:00 | Ayazağa Yusuf Tunaoğlu Stadı | Nişantaşıspor | 1 - 1 | Gebzespor | ||
23/10/2022 | 15:00 | Kavacık 15 Temmuz Şehitler Stadı | Kavacıkspor | 0 - 2 | Feriköy | ||
23/10/2022 | 15:00 | İnegöl Alanyurt Sahası | Akhisar Demirspor | 0 - 1 | Yalovaspor | ||
23/10/2022 | 15:00 | Kullar Stadı | Kullar 1975 Spor | 1 - 2 | İnegöl Kafkas Gençlikspor | ||
23/10/2022 | 15:00 | İbrahim Yazıcı Nilüfer Stadı | Nilüfer Belediye FK | 2 - 2 | Değirmenderespor | ||
23/10/2022 | 15:00 | Gebze Alaettin Kurt Stadı | Gebze Tayfunspor | 0 - 5 | Cankurtaranspor |
Takım | O | G | B | M | A | Y | Av. | P | Form | ||
1. | Cankurtaranspor | 4 | 3 | 1 | 0 | 10 | 1 | 9 | 10 | ||
2. | Feriköy | 4 | 3 | 1 | 0 | 8 | 2 | 6 | 10 | ||
3. | İnegöl Kafkas Gençlikspor | 4 | 3 | 1 | 0 | 8 | 3 | 5 | 10 | ||
4. | Altınova Belediyespor | 4 | 3 | 1 | 0 | 6 | 2 | 4 | 10 | ||
5. | Gebzespor | 4 | 2 | 2 | 0 | 6 | 1 | 5 | 8 | ||
6. | Kullar 1975 Spor | 4 | 2 | 1 | 1 | 7 | 4 | 3 | 7 | ||
7. | Kavacıkspor | 4 | 2 | 0 | 2 | 10 | 5 | 5 | 6 | ||
8. | Nilüfer Belediye FK | 4 | 1 | 1 | 2 | 6 | 7 | -1 | 4 | ||
9. | Nişantaşıspor | 4 | 1 | 1 | 2 | 3 | 7 | -4 | 4 | ||
10. | Osmaniye İstiklalspor | 4 | 1 | 0 | 3 | 4 | 6 | -2 | 3 | ||
11. | Gebze Tayfunspor | 4 | 1 | 0 | 3 | 3 | 10 | -7 | 3 | ||
12. | Yalovaspor | 4 | 1 | 0 | 3 | 2 | 9 | -7 | 3 | ||
13. | Değirmenderespor | 4 | 0 | 1 | 3 | 2 | 7 | -5 | 1 | ||
14. | Akhisar Demirspor [ligden ihraç] | 4 | 0 | 0 | 4 | 2 | 13 | -11 | 0 |
|
||
Tüm Hakları Saklıdır. Bu siteden hiç bir şey izinsiz kopyalanamaz. AmatorFutbol.org 2007-24 |