Yerel Amatör Ligler
Bölgesel Amatör Lig
23/24 BAL'a katılacak takımlarProfesyonel Ligler
Altyapı
Diğer ligler
• Maç skorları Salı gününe kadar güncellenir.
• Maç programları Perşembe/Cuma'ya kadar güncellenir.=
• Maç programları Perşembe/Cuma'ya kadar güncellenir.=
Bölgesel Amatör Lig 14.Grup - 2022/23
Tarih | Saat | Stadyum | Evsahibi | Sonuç | Misafir | ||
Akhisar Demirspor | 0 - 3* | Osmaniye İstiklalspor | |||||
22/03/2023 | 14:00 | Altınova Hersekzade Ahmetpaşa Stadı | Altınova Belediyespor | 0 - 1 | Cankurtaranspor | ||
22/03/2023 | 14:00 | İbrahim Yazıcı Nilüfer Stadı | Nilüfer Belediye FK | 0 - 0 | Nişantaşıspor | ||
22/03/2023 | 14:00 | Kullar Stadı | Kullar 1975 Spor | 1 - 1 | Gebzespor | ||
22/03/2023 | 14:00 | Kavacık 15 Temmuz Şehitler Stadı | Kavacıkspor | 1 - 1 | Değirmenderespor | ||
22/03/2023 | 14:00 | Gebze Alaettin Kurt Stadı | Gebze Tayfunspor | 2 - 4 | İnegöl Kafkas Gençlikspor | ||
22/03/2023 | 14:00 | Feriköy Stadı | Feriköy | 4 - 1 | Yalovaspor |
Takım | O | G | B | M | A | Y | Av. | P | Form | ||
1. | İnegöl Kafkas Gençlikspor | 20 | 14 | 5 | 1 | 45 | 10 | 35 | 47 | ||
2. | Gebzespor | 20 | 14 | 4 | 2 | 36 | 12 | 24 | 46 | ||
3. | Altınova Belediyespor | 20 | 14 | 2 | 4 | 30 | 11 | 19 | 44 | ||
4. | Feriköy | 20 | 12 | 4 | 4 | 38 | 24 | 14 | 40 | ||
5. | Cankurtaranspor | 20 | 10 | 4 | 6 | 37 | 20 | 17 | 34 | ||
6. | Kullar 1975 Spor | 20 | 10 | 4 | 6 | 35 | 26 | 9 | 34 | ||
7. | Nilüfer Belediye FK | 20 | 9 | 5 | 6 | 31 | 20 | 11 | 32 | ||
8. | Nişantaşıspor | 20 | 8 | 5 | 7 | 29 | 23 | 6 | 29 | ||
9. | Osmaniye İstiklalspor | 20 | 7 | 6 | 7 | 25 | 23 | 2 | 27 | ||
10. | Değirmenderespor | 20 | 8 | 3 | 9 | 24 | 22 | 2 | 27 | ||
11. | Kavacıkspor | 20 | 5 | 2 | 13 | 29 | 38 | -9 | 17 | ||
12. | Yalovaspor | 20 | 4 | 1 | 15 | 19 | 51 | -32 | 13 | ||
13. | Gebze Tayfunspor | 20 | 2 | 1 | 17 | 16 | 54 | -38 | 7 | ||
14. | Akhisar Demirspor [ligden ihraç] | 20 | 0 | 0 | 20 | 7 | 67 | -60 | 0 |
|
||
Tüm Hakları Saklıdır. Bu siteden hiç bir şey izinsiz kopyalanamaz. AmatorFutbol.org 2007-24 |