Yerel Amatör Ligler
Bölgesel Amatör Lig
23/24 BAL'a katılacak takımlarProfesyonel Ligler
Altyapı
Diğer ligler
• Maç skorları Salı gününe kadar güncellenir.
• Maç programları Perşembe/Cuma'ya kadar güncellenir.=
• Maç programları Perşembe/Cuma'ya kadar güncellenir.=
Bölgesel Amatör Lig 10.Grup - 2022/23
Tarih | Saat | Stadyum | Evsahibi | Sonuç | Misafir | ||
Salihli Belediyespor | 0 - 3* | Alaçatıspor | |||||
Aliağa Futbol AŞ | 3 - 0* | Budaklar Gençlikspor | |||||
09/04/2023 | 15:00 | Beşiktaş Bld. İsmet İnönü Sahası | Ortaköyspor | 0 - 2 | Saruhanlı Belediyespor FK | ||
09/04/2023 | 15:00 | Çeşme 16 Eylül Stadı | Çeşme Belediyespor | 2 - 3 | Manisa Sanayi Yıldızspor | ||
09/04/2023 | 15:00 | Bulvar Mimar Kubilay Köse Stadı | Kartalspor | 2 - 1 | Bağcılarspor | ||
09/04/2023 | 15:00 | Muradiye Sahası | Yunus Emre Belediyespor | 0 - 2 | Sultangazispor | ||
09/04/2023 | 15:00 | Zara Ekinli Stadı | Gazi Mahallesi | 8 - 0* | Özçamdibispor |
Takım | O | G | B | M | A | Y | Av. | P | Form | ||
1. | Aliağa Futbol AŞ | 25 | 18 | 6 | 1 | 64 | 14 | 50 | 60 | ||
2. | Yunus Emre Belediyespor | 25 | 16 | 5 | 4 | 57 | 16 | 41 | 53 | ||
3. | Alaçatıspor | 25 | 14 | 5 | 6 | 34 | 22 | 12 | 47 | ||
4. | Manisa Sanayi Yıldızspor | 25 | 13 | 6 | 6 | 42 | 32 | 10 | 45 | ||
5. | Kartalspor | 25 | 11 | 8 | 6 | 45 | 30 | 15 | 41 | ||
6. | Bağcılarspor | 25 | 11 | 6 | 8 | 48 | 29 | 19 | 39 | ||
7. | Çeşme Belediyespor | 25 | 11 | 6 | 8 | 43 | 29 | 14 | 39 | ||
8. | Sultangazispor | 25 | 10 | 7 | 8 | 34 | 34 | 0 | 37 | ||
9. | Özçamdibispor | 25 | 9 | 4 | 12 | 37 | 60 | -23 | 31 | ||
10. | Saruhanlı Belediyespor FK * | 25 | 10 | 3 | 12 | 43 | 36 | 7 | 30 | ||
11. | Gazi Mahallesi | 25 | 5 | 10 | 10 | 37 | 38 | -1 | 25 | ||
12. | Ortaköyspor * | 25 | 5 | 4 | 16 | 20 | 39 | -19 | 16 | ||
13. | Budaklar Gençlikspor * | 25 | 3 | 0 | 22 | 20 | 89 | -69 | 6 | ||
14. | Salihli Belediyespor * [ligden ihraç] | 25 | 3 | 2 | 20 | 12 | 68 | -56 | 5 |
Tüm Hakları Saklıdır. Bu siteden hiç bir şey izinsiz kopyalanamaz. AmatorFutbol.org 2007-24 |