Yerel Amatör Ligler
Bölgesel Amatör Lig
23/24 BAL'a katılacak takımlarProfesyonel Ligler
Altyapı
Diğer ligler
• Maç skorları Salı gününe kadar güncellenir.
• Maç programları Perşembe/Cuma'ya kadar güncellenir.=
• Maç programları Perşembe/Cuma'ya kadar güncellenir.=
Spor Toto Süper Lig - 2020/21
Tarih | Saat | Stadyum | Evsahibi | Sonuç | Misafir | ||
27/11/2020 | 19:30 | Eryaman Stadyumu | MKE Ankaragücü | 0 - 1 | Trabzonspor | ||
28/11/2020 | 13:30 | Kalyon Stadyumu | Gaziantep FK | 2 - 2 | Yeni Malatyaspor | ||
28/11/2020 | 16:00 | Başakşehir Fatih Terim Stadı | Rams Başakşehir FK | 3 - 3 | Denizlispor | ||
28/11/2020 | 19:00 | Çaykur Didi Stadı | Çaykur Rizespor | 0 - 4 | Galatasaray | ||
29/11/2020 | 13:30 | Erzurum Kazım Karabekir Stadyumu | Erzurumspor FK | 2 - 2 | Bitexen Antalyaspor | ||
29/11/2020 | 16:00 | Recep Tayyip Erdoğan Stadyumu | Kasımpaşa | 2 - 0 | Gençlerbirliği | ||
29/11/2020 | 16:00 | Alanya Kırbıyık Holding Stadı | Corendon Alanyaspor | 1 - 0 | Tümosan Konyaspor | ||
29/11/2020 | 19:00 | Ülker Stadyumu | Fenerbahçe | 3 - 4 | Beşiktaş | ||
30/11/2020 | 19:30 | RHG Enertürk Enerji Stadı | Mondihome Kayserispor | 0 - 0 | Vavacars Fatih Karagümrük | ||
30/11/2020 | 19:30 | Sivas Yeni 4 Eylül Stadı | Ems Yapı Sivasspor | 0 - 1 | Göztepe |
Takım | O | G | B | M | A | Y | Av. | P | Form | ||
1. | Corendon Alanyaspor | 10 | 7 | 2 | 1 | 19 | 4 | 15 | 23 | ||
2. | Galatasaray | 10 | 6 | 2 | 2 | 16 | 7 | 9 | 20 | ||
3. | Fenerbahçe | 10 | 6 | 2 | 2 | 20 | 13 | 7 | 20 | ||
4. | Göztepe | 10 | 4 | 5 | 1 | 16 | 9 | 7 | 17 | ||
5. | Beşiktaş | 9 | 5 | 1 | 3 | 17 | 17 | 0 | 16 | ||
6. | Kasımpaşa | 10 | 4 | 3 | 3 | 13 | 10 | 3 | 15 | ||
7. | Gaziantep FK | 10 | 3 | 6 | 1 | 15 | 13 | 2 | 15 | ||
8. | Atakaş Hatayspor | 9 | 4 | 3 | 2 | 10 | 11 | -1 | 15 | ||
9. | Vavacars Fatih Karagümrük | 10 | 3 | 5 | 2 | 17 | 11 | 6 | 14 | ||
10. | Rams Başakşehir FK | 10 | 4 | 2 | 4 | 16 | 15 | 1 | 14 | ||
11. | Tümosan Konyaspor | 9 | 3 | 3 | 3 | 10 | 7 | 3 | 12 | ||
12. | Çaykur Rizespor | 9 | 3 | 3 | 3 | 12 | 14 | -2 | 12 | ||
13. | Yeni Malatyaspor | 9 | 3 | 3 | 3 | 10 | 12 | -2 | 12 | ||
14. | Trabzonspor | 10 | 3 | 3 | 4 | 12 | 15 | -3 | 12 | ||
15. | Bitexen Antalyaspor | 10 | 2 | 4 | 4 | 11 | 16 | -5 | 10 | ||
16. | Ems Yapı Sivasspor | 9 | 2 | 3 | 4 | 8 | 11 | -3 | 9 | ||
17. | Erzurumspor FK | 10 | 2 | 3 | 5 | 11 | 18 | -7 | 9 | ||
18. | Mondihome Kayserispor | 9 | 2 | 2 | 5 | 5 | 11 | -6 | 8 | ||
19. | Denizlispor | 9 | 1 | 3 | 5 | 8 | 16 | -8 | 6 | ||
20. | MKE Ankaragücü | 9 | 1 | 2 | 6 | 9 | 15 | -6 | 5 | ||
21. | Gençlerbirliği | 9 | 1 | 2 | 6 | 6 | 16 | -10 | 5 |
|
||
Tüm Hakları Saklıdır. Bu siteden hiç bir şey izinsiz kopyalanamaz. AmatorFutbol.org 2007-24 |