Yerel Amatör Ligler
Bölgesel Amatör Lig
23/24 BAL'a katılacak takımlarProfesyonel Ligler
Altyapı
Diğer ligler
• Maç skorları Salı gününe kadar güncellenir.
• Maç programları Perşembe/Cuma'ya kadar güncellenir.=
• Maç programları Perşembe/Cuma'ya kadar güncellenir.=
Spor Toto Süper Lig - 2020/21
Tarih | Saat | Stadyum | Evsahibi | Sonuç | Misafir | ||
02/10/2020 | 20:00 | Kalyon Stadyumu | Gaziantep FK | 1 - 1 | Trabzonspor | ||
02/10/2020 | 20:00 | Eryaman Stadyumu | MKE Ankaragücü | 0 - 1 | Mondihome Kayserispor | ||
03/10/2020 | 13:30 | Yeni Malatya Stadyumu | Yeni Malatyaspor | 1 - 0 | Bitexen Antalyaspor | ||
03/10/2020 | 16:00 | Başakşehir Fatih Terim Stadı | Rams Başakşehir FK | 0 - 0 | Göztepe | ||
03/10/2020 | 16:00 | Erzurum Kazım Karabekir Stadyumu | Erzurumspor FK | 0 - 0 | Çaykur Rizespor | ||
03/10/2020 | 19:00 | Ülker Stadyumu | Fenerbahçe | 2 - 1 | Vavacars Fatih Karagümrük | ||
04/10/2020 | 13:30 | Denizli Atatürk Stadı | Denizlispor | 0 - 0 | Tümosan Konyaspor | ||
04/10/2020 | 16:00 | Alanya Kırbıyık Holding Stadı | Corendon Alanyaspor | 6 - 0 | Atakaş Hatayspor | ||
04/10/2020 | 16:00 | Tüpraş Stadı | Beşiktaş | 0 - 1 | Gençlerbirliği | ||
04/10/2020 | 19:00 | Recep Tayyip Erdoğan Stadyumu | Kasımpaşa | 1 - 0 | Galatasaray |
Takım | O | G | B | M | A | Y | Av. | P | Form | ||
1. | Corendon Alanyaspor | 4 | 3 | 1 | 0 | 11 | 1 | 10 | 10 | ||
2. | Fenerbahçe | 4 | 2 | 2 | 0 | 4 | 2 | 2 | 8 | ||
3. | Vavacars Fatih Karagümrük | 4 | 2 | 1 | 1 | 8 | 4 | 4 | 7 | ||
4. | Galatasaray | 4 | 2 | 1 | 1 | 5 | 2 | 3 | 7 | ||
5. | Erzurumspor FK | 4 | 2 | 1 | 1 | 6 | 4 | 2 | 7 | ||
6. | Bitexen Antalyaspor | 4 | 2 | 1 | 1 | 4 | 2 | 2 | 7 | ||
7. | Atakaş Hatayspor | 4 | 2 | 1 | 1 | 3 | 6 | -3 | 7 | ||
8. | Göztepe | 4 | 1 | 3 | 0 | 8 | 4 | 4 | 6 | ||
9. | Kasımpaşa | 4 | 2 | 0 | 2 | 3 | 2 | 1 | 6 | ||
10. | Mondihome Kayserispor | 4 | 2 | 0 | 2 | 3 | 5 | -2 | 6 | ||
11. | Tümosan Konyaspor | 3 | 1 | 2 | 0 | 4 | 1 | 3 | 5 | ||
12. | Trabzonspor | 4 | 1 | 2 | 1 | 5 | 5 | 0 | 5 | ||
13. | Ems Yapı Sivasspor | 3 | 1 | 1 | 1 | 2 | 3 | -1 | 4 | ||
14. | Gençlerbirliği | 3 | 1 | 1 | 1 | 1 | 2 | -1 | 4 | ||
15. | Beşiktaş | 4 | 1 | 1 | 2 | 5 | 7 | -2 | 4 | ||
16. | Yeni Malatyaspor | 4 | 1 | 1 | 2 | 3 | 7 | -4 | 4 | ||
17. | Gaziantep FK | 4 | 0 | 3 | 1 | 6 | 8 | -2 | 3 | ||
18. | Çaykur Rizespor | 4 | 0 | 2 | 2 | 2 | 5 | -3 | 2 | ||
19. | Denizlispor | 4 | 0 | 2 | 2 | 1 | 6 | -5 | 2 | ||
20. | MKE Ankaragücü | 3 | 0 | 1 | 2 | 1 | 3 | -2 | 1 | ||
21. | Rams Başakşehir FK | 4 | 0 | 1 | 3 | 0 | 6 | -6 | 1 |
|
||
Tüm Hakları Saklıdır. Bu siteden hiç bir şey izinsiz kopyalanamaz. AmatorFutbol.org 2007-24 |