Yerel Amatör Ligler
Bölgesel Amatör Lig
23/24 BAL'a katılacak takımlarProfesyonel Ligler
Altyapı
Diğer ligler
• Maç skorları Salı gününe kadar güncellenir.
• Maç programları Perşembe/Cuma'ya kadar güncellenir.=
• Maç programları Perşembe/Cuma'ya kadar güncellenir.=
Spor Toto Süper Lig - 2020/21
Tarih | Saat | Stadyum | Evsahibi | Sonuç | Misafir | ||
06/11/2020 | 20:00 | Kalyon Stadyumu | Gaziantep FK | 3 - 1 | Beşiktaş | ||
07/11/2020 | 13:30 | Recep Tayyip Erdoğan Stadyumu | Kasımpaşa | 2 - 2 | Bitexen Antalyaspor | ||
07/11/2020 | 16:00 | Erzurum Kazım Karabekir Stadyumu | Erzurumspor FK | 1 - 1 | Göztepe | ||
07/11/2020 | 16:00 | Alanya Kırbıyık Holding Stadı | Corendon Alanyaspor | 1 - 1 | Trabzonspor | ||
07/11/2020 | 19:00 | Ülker Stadyumu | Fenerbahçe | 0 - 2 | Tümosan Konyaspor | ||
08/11/2020 | 13:30 | Yeni Malatya Stadyumu | Yeni Malatyaspor | 2 - 0 | Denizlispor | ||
08/11/2020 | 13:30 | Eryaman Stadyumu | MKE Ankaragücü | 2 - 2 | Vavacars Fatih Karagümrük | ||
08/11/2020 | 16:00 | Başakşehir Fatih Terim Stadı | Rams Başakşehir FK | 2 - 1 | Gençlerbirliği | ||
08/11/2020 | 16:00 | RHG Enertürk Enerji Stadı | Mondihome Kayserispor | 0 - 1 | Atakaş Hatayspor | ||
08/11/2020 | 19:00 | Sivas Yeni 4 Eylül Stadı | Ems Yapı Sivasspor | 1 - 2 | Galatasaray |
Takım | O | G | B | M | A | Y | Av. | P | Form | ||
1. | Corendon Alanyaspor | 8 | 5 | 2 | 1 | 16 | 4 | 12 | 17 | ||
2. | Fenerbahçe | 8 | 5 | 2 | 1 | 12 | 8 | 4 | 17 | ||
3. | Galatasaray | 8 | 5 | 1 | 2 | 11 | 6 | 5 | 16 | ||
4. | Atakaş Hatayspor | 8 | 4 | 2 | 2 | 8 | 9 | -1 | 14 | ||
5. | Rams Başakşehir FK | 8 | 4 | 1 | 3 | 11 | 9 | 2 | 13 | ||
6. | Vavacars Fatih Karagümrük | 8 | 3 | 3 | 2 | 16 | 10 | 6 | 12 | ||
7. | Kasımpaşa | 8 | 3 | 3 | 2 | 10 | 8 | 2 | 12 | ||
8. | Göztepe | 8 | 2 | 5 | 1 | 12 | 8 | 4 | 11 | ||
9. | Çaykur Rizespor | 7 | 3 | 2 | 2 | 10 | 8 | 2 | 11 | ||
10. | Gaziantep FK | 8 | 2 | 5 | 1 | 12 | 11 | 1 | 11 | ||
11. | Yeni Malatyaspor | 8 | 3 | 2 | 3 | 8 | 10 | -2 | 11 | ||
12. | Beşiktaş | 7 | 3 | 1 | 3 | 10 | 12 | -2 | 10 | ||
13. | Tümosan Konyaspor | 7 | 2 | 3 | 2 | 8 | 5 | 3 | 9 | ||
14. | Bitexen Antalyaspor | 8 | 2 | 3 | 3 | 9 | 12 | -3 | 9 | ||
15. | Ems Yapı Sivasspor | 7 | 2 | 2 | 3 | 7 | 9 | -2 | 8 | ||
16. | Erzurumspor FK | 8 | 2 | 2 | 4 | 9 | 15 | -6 | 8 | ||
17. | Trabzonspor | 8 | 1 | 3 | 4 | 10 | 15 | -5 | 6 | ||
18. | Mondihome Kayserispor | 7 | 2 | 0 | 5 | 4 | 10 | -6 | 6 | ||
19. | MKE Ankaragücü | 7 | 1 | 2 | 4 | 8 | 11 | -3 | 5 | ||
20. | Gençlerbirliği | 7 | 1 | 2 | 4 | 5 | 9 | -4 | 5 | ||
21. | Denizlispor | 7 | 1 | 2 | 4 | 5 | 12 | -7 | 5 |
|
||
Tüm Hakları Saklıdır. Bu siteden hiç bir şey izinsiz kopyalanamaz. AmatorFutbol.org 2007-24 |