Yerel Amatör Ligler
Bölgesel Amatör Lig
23/24 BAL'a katılacak takımlarProfesyonel Ligler
Altyapı
Diğer ligler
• Maç skorları Salı gününe kadar güncellenir.
• Maç programları Perşembe/Cuma'ya kadar güncellenir.=
• Maç programları Perşembe/Cuma'ya kadar güncellenir.=
TFF 3.Lig 2.Grup - 2021/22
Tarih | Saat | Stadyum | Evsahibi | Sonuç | Misafir | ||
18/12/2021 | 13:00 | Yenimahalle Hasan Doğan Sahası | Hacettepe | 0 - 1 | Alagöz Holding Iğdır FK | ||
19/12/2021 | 13:00 | Dağılgan Stadı | 68 Aksaray Belediyespor | 2 - 1 | Bayrampaşa | ||
19/12/2021 | 13:00 | Düzce 18 Temmuz Stadı | Düzce Cam Düzcespor | 1 - 0 | Yomraspor | ||
19/12/2021 | 13:00 | Şile İlçe Stadı | Şile Yıldızspor | 2 - 1 | Hacettepe 1945 Spor | ||
19/12/2021 | 13:00 | Yeşiltepe Spor Kompleksi | Malatya Yeşilyurt Belediyespor | 1 - 1 | Çarşambaspor | ||
19/12/2021 | 13:00 | Bayrampaşa Çetin Emeç Stadı | Beyoğlu Yeni Çarşıspor | 0 - 3 | İskenderunspor AŞ | ||
19/12/2021 | 13:00 | Darıca İlçe Stadı | Darıca Gençlerbirliği | 1 - 2 | 52 Orduspor FK | ||
19/12/2021 | 13:00 | Kuşadası Özer Türk Stadı | Kuşadasıspor | 1 - 0 | 23 Elazığ FK | ||
19/12/2021 | 13:00 | Kızılcabölük Semt Stadı | Kızılcabölükspor | 0 - 0 | Siirt İl Özel İdare |
Takım | O | G | B | M | A | Y | Av. | P | Form | ||
1. | Düzce Cam Düzcespor | 17 | 11 | 3 | 3 | 27 | 15 | 12 | 36 | ||
2. | İskenderunspor AŞ | 17 | 9 | 5 | 3 | 32 | 16 | 16 | 32 | ||
3. | Şile Yıldızspor | 17 | 9 | 3 | 5 | 24 | 17 | 7 | 30 | ||
4. | Alagöz Holding Iğdır FK | 17 | 8 | 6 | 3 | 30 | 24 | 6 | 30 | ||
5. | 68 Aksaray Belediyespor | 17 | 9 | 3 | 5 | 26 | 22 | 4 | 30 | ||
6. | Kuşadasıspor | 17 | 8 | 4 | 5 | 24 | 18 | 6 | 28 | ||
7. | 52 Orduspor FK | 17 | 7 | 7 | 3 | 23 | 18 | 5 | 28 | ||
8. | Hacettepe 1945 Spor | 17 | 6 | 6 | 5 | 17 | 16 | 1 | 24 | ||
9. | Yomraspor | 17 | 5 | 8 | 4 | 19 | 18 | 1 | 23 | ||
10. | Malatya Yeşilyurt Belediyespor | 18 | 6 | 5 | 7 | 17 | 23 | -6 | 23 | ||
11. | Beyoğlu Yeni Çarşıspor | 17 | 4 | 9 | 4 | 16 | 18 | -2 | 21 | ||
12. | Bayrampaşa | 17 | 4 | 8 | 5 | 15 | 12 | 3 | 20 | ||
13. | Armoni Alanya Kestelspor | 17 | 5 | 4 | 8 | 20 | 22 | -2 | 19 | ||
14. | 23 Elazığ FK | 17 | 4 | 6 | 7 | 16 | 18 | -2 | 18 | ||
15. | Darıca Gençlerbirliği | 17 | 4 | 5 | 8 | 20 | 25 | -5 | 17 | ||
16. | Kızılcabölükspor | 17 | 3 | 7 | 7 | 21 | 26 | -5 | 16 | ||
17. | Siirt İl Özel İdare | 17 | 3 | 6 | 8 | 15 | 30 | -15 | 15 | ||
18. | Hacettepe | 17 | 2 | 6 | 9 | 12 | 23 | -11 | 12 | ||
19. | Çarşambaspor | 17 | 1 | 7 | 9 | 12 | 25 | -13 | 10 |
Tüm Hakları Saklıdır. Bu siteden hiç bir şey izinsiz kopyalanamaz. AmatorFutbol.org 2007-24 |