Yerel Amatör Ligler
Bölgesel Amatör Lig
23/24 BAL'a katılacak takımlarProfesyonel Ligler
Altyapı
Diğer ligler
• Maç skorları Salı gününe kadar güncellenir.
• Maç programları Perşembe/Cuma'ya kadar güncellenir.=
• Maç programları Perşembe/Cuma'ya kadar güncellenir.=
TFF 3.Lig 2.Grup - 2021/22
Tarih | Saat | Stadyum | Evsahibi | Sonuç | Misafir | ||
11/09/2021 | 15:30 | Ordu 19 Eylül Stadı | 52 Orduspor FK | 2 - 1 | 68 Aksaray Belediyespor | ||
12/09/2021 | 15:30 | Yeşiltepe Spor Kompleksi | Malatya Yeşilyurt Belediyespor | 1 - 0 | Şile Yıldızspor | ||
12/09/2021 | 15:30 | Yomra İlçe Stadı | Yomraspor | 1 - 1 | Beyoğlu Yeni Çarşıspor | ||
12/09/2021 | 15:30 | Doğukent Sahası | 23 Elazığ FK | 3 - 0 | Kızılcabölükspor | ||
12/09/2021 | 15:30 | Van Atatürk Stadı T | Alagöz Holding Iğdır FK | 4 - 2 | Siirt İl Özel İdare | ||
12/09/2021 | 16:00 | Çubuk İlçe Stadı | Hacettepe 1945 Spor | 0 - 3 | Kuşadasıspor | ||
12/09/2021 | 16:00 | Yeni Hatay Stadyumu | İskenderunspor AŞ | 0 - 3 | Hacettepe | ||
12/09/2021 | 16:00 | Çarşamba İlçe Stadı | Çarşambaspor | 2 - 2 | Darıca Gençlerbirliği | ||
12/09/2021 | 16:30 | Bayrampaşa Çetin Emeç Stadı | Bayrampaşa | 1 - 0 | Armoni Alanya Kestelspor |
Takım | O | G | B | M | A | Y | Av. | P | Form | ||
1. | Alagöz Holding Iğdır FK | 2 | 2 | 0 | 0 | 6 | 2 | 4 | 6 | ||
2. | Kuşadasıspor | 2 | 1 | 1 | 0 | 4 | 1 | 3 | 4 | ||
3. | 23 Elazığ FK | 2 | 1 | 1 | 0 | 3 | 0 | 3 | 4 | ||
4. | Hacettepe | 2 | 1 | 1 | 0 | 3 | 0 | 3 | 4 | ||
5. | 52 Orduspor FK | 2 | 1 | 1 | 0 | 3 | 2 | 1 | 4 | ||
6. | Bayrampaşa | 2 | 1 | 1 | 0 | 2 | 1 | 1 | 4 | ||
7. | Düzce Cam Düzcespor | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 1 | 2 | 3 | ||
8. | Şile Yıldızspor | 2 | 1 | 0 | 1 | 2 | 1 | 1 | 3 | ||
9. | Malatya Yeşilyurt Belediyespor | 2 | 1 | 0 | 1 | 2 | 3 | -1 | 3 | ||
10. | Darıca Gençlerbirliği | 2 | 0 | 2 | 0 | 4 | 4 | 0 | 2 | ||
11. | Yomraspor | 2 | 0 | 2 | 0 | 3 | 3 | 0 | 2 | ||
12. | Beyoğlu Yeni Çarşıspor | 2 | 0 | 2 | 0 | 2 | 2 | 0 | 2 | ||
13. | 68 Aksaray Belediyespor | 2 | 0 | 1 | 1 | 2 | 3 | -1 | 1 | ||
14. | Çarşambaspor | 2 | 0 | 1 | 1 | 2 | 4 | -2 | 1 | ||
15. | Hacettepe 1945 Spor | 2 | 0 | 1 | 1 | 1 | 4 | -3 | 1 | ||
16. | İskenderunspor AŞ | 2 | 0 | 1 | 1 | 1 | 4 | -3 | 1 | ||
17. | Kızılcabölükspor | 2 | 0 | 1 | 1 | 1 | 4 | -3 | 1 | ||
18. | Siirt İl Özel İdare | 1 | 0 | 0 | 1 | 2 | 4 | -2 | 0 | ||
19. | Armoni Alanya Kestelspor | 2 | 0 | 0 | 2 | 0 | 3 | -3 | 0 |
Tüm Hakları Saklıdır. Bu siteden hiç bir şey izinsiz kopyalanamaz. AmatorFutbol.org 2007-24 |