Yerel Amatör Ligler
Bölgesel Amatör Lig
23/24 BAL'a katılacak takımlarProfesyonel Ligler
Altyapı
Diğer ligler
• Maç skorları Salı gününe kadar güncellenir.
• Maç programları Perşembe/Cuma'ya kadar güncellenir.=
• Maç programları Perşembe/Cuma'ya kadar güncellenir.=
TFF 3.Lig 2.Grup - 2021/22
Tarih | Saat | Stadyum | Evsahibi | Sonuç | Misafir | ||
13/02/2022 | 13:00 | Bayrampaşa Çetin Emeç Stadı | Bayrampaşa | 1 - 1 | 23 Elazığ FK | ||
13/02/2022 | 13:00 | Kuşadası Özer Türk Stadı | Kuşadasıspor | 0 - 3 | Düzce Cam Düzcespor | ||
13/02/2022 | 13:00 | Yenimahalle Hasan Doğan Sahası | Hacettepe | 1 - 0 | Çarşambaspor | ||
13/02/2022 | 13:00 | Alanya Milli Egemenlik Stadı | Armoni Alanya Kestelspor | 2 - 0 | Hacettepe 1945 Spor | ||
13/02/2022 | 13:00 | Kızılcabölük Semt Stadı | Kızılcabölükspor | 1 - 0 | Yomraspor | ||
13/02/2022 | 13:00 | Dağılgan Stadı | 68 Aksaray Belediyespor | 2 - 1 | Malatya Yeşilyurt Belediyespor | ||
13/02/2022 | 13:00 | Iğdır Şehir Stadı | Alagöz Holding Iğdır FK | 2 - 1 | İskenderunspor AŞ | ||
13/02/2022 | 13:00 | Siirt Atatürk Stadı | Siirt İl Özel İdare | 1 - 4 | 52 Orduspor FK | ||
14/02/2022 | 13:00 | Maltepe Hasan Polat Stadı | Beyoğlu Yeni Çarşıspor | 2 - 0 | Şile Yıldızspor |
Takım | O | G | B | M | A | Y | Av. | P | Form | ||
1. | Düzce Cam Düzcespor | 23 | 16 | 3 | 4 | 37 | 18 | 19 | 51 | ||
2. | İskenderunspor AŞ | 24 | 15 | 5 | 4 | 50 | 23 | 27 | 50 | ||
3. | Alagöz Holding Iğdır FK | 23 | 13 | 7 | 3 | 42 | 29 | 13 | 46 | ||
4. | 52 Orduspor FK | 24 | 10 | 10 | 4 | 34 | 24 | 10 | 40 | ||
5. | 68 Aksaray Belediyespor | 24 | 12 | 3 | 9 | 35 | 32 | 3 | 39 | ||
6. | Şile Yıldızspor | 23 | 10 | 6 | 7 | 29 | 24 | 5 | 36 | ||
7. | Kuşadasıspor | 24 | 10 | 5 | 9 | 30 | 31 | -1 | 35 | ||
8. | Beyoğlu Yeni Çarşıspor | 24 | 7 | 11 | 6 | 26 | 23 | 3 | 32 | ||
9. | Hacettepe 1945 Spor | 24 | 8 | 7 | 9 | 26 | 29 | -3 | 31 | ||
10. | Armoni Alanya Kestelspor | 24 | 8 | 6 | 10 | 27 | 27 | 0 | 30 | ||
11. | Yomraspor | 24 | 7 | 9 | 8 | 23 | 24 | -1 | 30 | ||
12. | 23 Elazığ FK | 24 | 6 | 8 | 10 | 23 | 24 | -1 | 26 | ||
13. | Kızılcabölükspor | 24 | 5 | 10 | 9 | 30 | 36 | -6 | 25 | ||
14. | Malatya Yeşilyurt Belediyespor | 24 | 6 | 7 | 11 | 21 | 31 | -10 | 25 | ||
15. | Bayrampaşa | 23 | 4 | 12 | 7 | 19 | 19 | 0 | 24 | ||
16. | Darıca Gençlerbirliği | 23 | 5 | 8 | 10 | 23 | 32 | -9 | 23 | ||
17. | Hacettepe | 24 | 5 | 7 | 12 | 17 | 30 | -13 | 22 | ||
18. | Çarşambaspor | 24 | 4 | 9 | 11 | 19 | 31 | -12 | 21 | ||
19. | Siirt İl Özel İdare | 23 | 4 | 7 | 12 | 19 | 43 | -24 | 19 |
Tüm Hakları Saklıdır. Bu siteden hiç bir şey izinsiz kopyalanamaz. AmatorFutbol.org 2007-24 |