Yerel Amatör Ligler
Bölgesel Amatör Lig
23/24 BAL'a katılacak takımlarProfesyonel Ligler
Altyapı
Diğer ligler
• Maç skorları Salı gününe kadar güncellenir.
• Maç programları Perşembe/Cuma'ya kadar güncellenir.=
• Maç programları Perşembe/Cuma'ya kadar güncellenir.=
TFF 3.Lig 2.Grup - 2021/22
Tarih | Saat | Stadyum | Evsahibi | Sonuç | Misafir | ||
03/04/2022 | 14:00 | Düzce 18 Temmuz Stadı | Düzce Cam Düzcespor | 2 - 0 | Bayrampaşa | ||
03/04/2022 | 14:00 | Kuşadası Özer Türk Stadı | Kuşadasıspor | 0 - 0 | Kızılcabölükspor | ||
03/04/2022 | 14:00 | Şile İlçe Stadı | Şile Yıldızspor | 1 - 1 | Alagöz Holding Iğdır FK | ||
03/04/2022 | 14:00 | Yomra İlçe Stadı | Yomraspor | 0 - 1 | 52 Orduspor FK | ||
03/04/2022 | 14:00 | Maltepe Hasan Polat Stadı | Beyoğlu Yeni Çarşıspor | 0 - 0 | Armoni Alanya Kestelspor | ||
03/04/2022 | 14:00 | Darıca İlçe Stadı | Darıca Gençlerbirliği | 0 - 0 | Siirt İl Özel İdare | ||
03/04/2022 | 14:00 | Çarşamba İlçe Stadı | Çarşambaspor | 1 - 0 | İskenderunspor AŞ | ||
03/04/2022 | 14:00 | Yeşiltepe Spor Kompleksi | Malatya Yeşilyurt Belediyespor | 1 - 1 | 23 Elazığ FK | ||
03/04/2022 | 14:00 | Dağılgan Stadı | 68 Aksaray Belediyespor | 2 - 1 | Hacettepe |
Takım | O | G | B | M | A | Y | Av. | P | Form | ||
1. | Düzce Cam Düzcespor | 30 | 21 | 4 | 5 | 50 | 23 | 27 | 67 | ||
2. | İskenderunspor AŞ | 30 | 17 | 7 | 6 | 58 | 30 | 28 | 58 | ||
3. | Alagöz Holding Iğdır FK | 30 | 16 | 9 | 5 | 52 | 36 | 16 | 57 | ||
4. | 52 Orduspor FK | 30 | 14 | 10 | 6 | 41 | 34 | 7 | 52 | ||
5. | 68 Aksaray Belediyespor | 30 | 16 | 3 | 11 | 44 | 38 | 6 | 51 | ||
6. | Şile Yıldızspor | 30 | 12 | 8 | 10 | 37 | 34 | 3 | 44 | ||
7. | Kuşadasıspor | 30 | 12 | 7 | 11 | 37 | 38 | -1 | 43 | ||
8. | Armoni Alanya Kestelspor | 31 | 11 | 9 | 11 | 36 | 30 | 6 | 42 | ||
9. | Bayrampaşa | 30 | 8 | 14 | 8 | 34 | 25 | 9 | 38 | ||
10. | Hacettepe 1945 Spor | 30 | 10 | 8 | 12 | 32 | 38 | -6 | 38 | ||
11. | Beyoğlu Yeni Çarşıspor | 30 | 8 | 13 | 9 | 30 | 29 | 1 | 37 | ||
12. | 23 Elazığ FK | 30 | 8 | 11 | 11 | 30 | 29 | 1 | 35 | ||
13. | Yomraspor | 31 | 8 | 10 | 13 | 29 | 37 | -8 | 34 | ||
14. | Darıca Gençlerbirliği | 30 | 7 | 11 | 12 | 26 | 36 | -10 | 32 | ||
15. | Malatya Yeşilyurt Belediyespor | 31 | 6 | 13 | 12 | 26 | 37 | -11 | 31 | ||
16. | Kızılcabölükspor | 31 | 5 | 15 | 11 | 36 | 44 | -8 | 30 | ||
17. | Siirt İl Özel İdare | 30 | 7 | 9 | 14 | 30 | 53 | -23 | 30 | ||
18. | Hacettepe | 31 | 6 | 10 | 15 | 21 | 37 | -16 | 28 | ||
19. | Çarşambaspor | 31 | 6 | 9 | 16 | 24 | 45 | -21 | 27 |
Tüm Hakları Saklıdır. Bu siteden hiç bir şey izinsiz kopyalanamaz. AmatorFutbol.org 2007-24 |