Yerel Amatör Ligler
Bölgesel Amatör Lig
23/24 BAL'a katılacak takımlarProfesyonel Ligler
Altyapı
Diğer ligler
• Maç skorları Salı gününe kadar güncellenir.
• Maç programları Perşembe/Cuma'ya kadar güncellenir.=
• Maç programları Perşembe/Cuma'ya kadar güncellenir.=
TFF 3.Lig 2.Grup - 2021/22
Tarih | Saat | Stadyum | Evsahibi | Sonuç | Misafir | ||
09/10/2021 | 14:30 | Doğukent Sahası | 23 Elazığ FK | 0 - 0 | Bayrampaşa | ||
09/10/2021 | 14:30 | Yomra İlçe Stadı | Yomraspor | 5 - 2 | Kızılcabölükspor | ||
09/10/2021 | 14:30 | Yeşiltepe Spor Kompleksi | Malatya Yeşilyurt Belediyespor | 3 - 1 | 68 Aksaray Belediyespor | ||
09/10/2021 | 14:30 | Ordu 19 Eylül Stadı | 52 Orduspor FK | 0 - 0 | Siirt İl Özel İdare | ||
09/10/2021 | 15:00 | Düzce 18 Temmuz Stadı | Düzce Cam Düzcespor | 2 - 0 | Kuşadasıspor | ||
09/10/2021 | 15:00 | Çarşamba İlçe Stadı | Çarşambaspor | 1 - 0 | Hacettepe | ||
09/10/2021 | 15:00 | Çubuk İlçe Stadı | Hacettepe 1945 Spor | 0 - 0 | Armoni Alanya Kestelspor | ||
09/10/2021 | 15:00 | İskenderun 5 Temmuz Stadı | İskenderunspor AŞ | 4 - 1 | Alagöz Holding Iğdır FK | ||
09/10/2021 | 15:30 | Şile İlçe Stadı | Şile Yıldızspor | 1 - 2 | Beyoğlu Yeni Çarşıspor |
Takım | O | G | B | M | A | Y | Av. | P | Form | ||
1. | 52 Orduspor FK | 6 | 3 | 3 | 0 | 9 | 6 | 3 | 12 | ||
2. | Kuşadasıspor | 6 | 3 | 2 | 1 | 11 | 5 | 6 | 11 | ||
3. | Malatya Yeşilyurt Belediyespor | 6 | 3 | 2 | 1 | 8 | 6 | 2 | 11 | ||
4. | Düzce Cam Düzcespor | 5 | 3 | 1 | 1 | 8 | 4 | 4 | 10 | ||
5. | Beyoğlu Yeni Çarşıspor | 6 | 2 | 4 | 0 | 6 | 4 | 2 | 10 | ||
6. | İskenderunspor AŞ | 6 | 2 | 3 | 1 | 12 | 8 | 4 | 9 | ||
7. | 23 Elazığ FK | 6 | 2 | 3 | 1 | 9 | 6 | 3 | 9 | ||
8. | Yomraspor | 6 | 2 | 3 | 1 | 11 | 9 | 2 | 9 | ||
9. | Şile Yıldızspor | 5 | 3 | 0 | 2 | 5 | 3 | 2 | 9 | ||
10. | Alagöz Holding Iğdır FK | 5 | 2 | 2 | 1 | 10 | 9 | 1 | 8 | ||
11. | Bayrampaşa | 5 | 1 | 4 | 0 | 4 | 3 | 1 | 7 | ||
12. | 68 Aksaray Belediyespor | 6 | 2 | 1 | 3 | 5 | 8 | -3 | 7 | ||
13. | Armoni Alanya Kestelspor | 6 | 1 | 3 | 2 | 7 | 8 | -1 | 6 | ||
14. | Hacettepe 1945 Spor | 6 | 1 | 3 | 2 | 5 | 7 | -2 | 6 | ||
15. | Hacettepe | 6 | 1 | 2 | 3 | 5 | 6 | -1 | 5 | ||
16. | Çarşambaspor | 6 | 1 | 1 | 4 | 4 | 9 | -5 | 4 | ||
17. | Siirt İl Özel İdare | 5 | 0 | 3 | 2 | 5 | 9 | -4 | 3 | ||
18. | Darıca Gençlerbirliği | 5 | 0 | 2 | 3 | 6 | 9 | -3 | 2 | ||
19. | Kızılcabölükspor | 6 | 0 | 2 | 4 | 6 | 17 | -11 | 2 |
Tüm Hakları Saklıdır. Bu siteden hiç bir şey izinsiz kopyalanamaz. AmatorFutbol.org 2007-24 |