Yerel Amatör Ligler
Bölgesel Amatör Lig
23/24 BAL'a katılacak takımlarProfesyonel Ligler
Altyapı
Diğer ligler
• Maç skorları Salı gününe kadar güncellenir.
• Maç programları Perşembe/Cuma'ya kadar güncellenir.=
• Maç programları Perşembe/Cuma'ya kadar güncellenir.=
TFF 2.Lig Kırmızı Grup - 2022/23
Tarih | Saat | Stadyum | Evsahibi | Sonuç | Misafir | ||
27/08/2022 | 17:00 | TCDD Ankara Demirspor Stadı | Ankara Demirspor | 0 - 0 | Kırşehir Futbol SK | ||
27/08/2022 | 20:00 | Karacabey M.Fehmi Gerçeker Stadı | Karacabey Belediyespor | 0 - 0 | Bucaspor 1928 | ||
28/08/2022 | 16:00 | Adıyaman Atatürk Stadı | Adıyaman FK | 0 - 1 | 1461 Trabzon FK | ||
28/08/2022 | 16:00 | Van Atatürk Stadı | Vefa Group Vanspor FK | 1 - 0 | Pazarspor | ||
28/08/2022 | 16:30 | Karaelmas Kemal Köksal Stadı S | Zonguldak Kömürspor | 4 - 2 | Fethiyespor | ||
28/08/2022 | 16:30 | Kastamonu Gazi Stadı | GMG Kastamonuspor | 1 - 2 | Serik Belediyespor | ||
28/08/2022 | 17:00 | Derince İlçe Stadı | Kocaelispor | 2 - 1 | Tuna Tarım Kırklarelispor | ||
28/08/2022 | 17:00 | Etimesgut Bld Atatürk Stadı | Etimesgut Belediyespor | 1 - 1 | Sarıyer | ||
28/08/2022 | 20:00 | Yeni Hatay Stadyumu | İskenderunspor AŞ | 1 - 0 | Balıkesirspor | ||
28/08/2022 | 20:00 | Diyarbakır Stadyumu | Diyarbekirspor | 1 - 0 | Uşakspor A.Ş. |
Takım | O | G | B | M | A | Y | Av. | P | Form | ||
1. | Zonguldak Kömürspor | 1 | 1 | 0 | 0 | 4 | 2 | 2 | 3 | ||
2. | Kocaelispor | 1 | 1 | 0 | 0 | 2 | 1 | 1 | 3 | ||
3. | 1461 Trabzon FK | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 3 | ||
4. | İskenderunspor AŞ | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 3 | ||
5. | Vefa Group Vanspor FK | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 3 | ||
6. | Diyarbekirspor [ligden ihraç] | 2 | 1 | 0 | 1 | 1 | 3 | -2 | 3 | ||
7. | Etimesgut Belediyespor | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 1 | 0 | 1 | ||
8. | Sarıyer | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 1 | 0 | 1 | ||
9. | Ankara Demirspor | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | ||
10. | Bucaspor 1928 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | ||
11. | Karacabey Belediyespor | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | ||
12. | Kırşehir Futbol SK | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | ||
13. | Serik Belediyespor * | 1 | 1 | 0 | 0 | 2 | 1 | 1 | 0 | ||
14. | GMG Kastamonuspor | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 2 | -1 | 0 | ||
15. | Tuna Tarım Kırklarelispor | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 2 | -1 | 0 | ||
16. | Pazarspor | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | -1 | 0 | ||
17. | Uşakspor A.Ş. | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | -1 | 0 | ||
18. | Fethiyespor | 1 | 0 | 0 | 1 | 2 | 4 | -2 | 0 | ||
19. | Adıyaman FK [ligden ihraç] | 2 | 0 | 0 | 2 | 0 | 4 | -4 | 0 | ||
20. | Balıkesirspor * | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | -1 | -3 |
Tüm Hakları Saklıdır. Bu siteden hiç bir şey izinsiz kopyalanamaz. AmatorFutbol.org 2007-24 |