Yerel Amatör Ligler
Bölgesel Amatör Lig
23/24 BAL'a katılacak takımlarProfesyonel Ligler
Altyapı
Diğer ligler
• Maç skorları Salı gününe kadar güncellenir.
• Maç programları Perşembe/Cuma'ya kadar güncellenir.=
• Maç programları Perşembe/Cuma'ya kadar güncellenir.=
Gaziantep 1.Amatör A Grubu - 2018/19
Tarih | Saat | Stadyum | Evsahibi | Sonuç | Misafir | ||
Faik Bezek İnşaatspor | 3 - 0* | Samspor | |||||
12/05/2019 | 13:00 | Nizip İlçe Stadı | Nizip 1980 Yıldırımspor | 3 - 0* | Gazisarayspor | ||
12/05/2019 | 14:00 | Gazikent Sahası | Gaziantep Gençlerbirliği | 3 - 5 | Gaziantep Esenspor | ||
12/05/2019 | 14:00 | Hasan Celal Güzel Sahası | Işın Boru Yıldızspor | 8 - 1 | Şahinbey Bossanspor | ||
12/05/2019 | 15:00 | Şehitkamil İlçe Stadı | Gaziantep Kalespor | 1 - 1 | Gaziantep Türk Telekom | ||
12/05/2019 | 16:00 | Gazikent Sahası | Akdamar Gençlikspor | 3 - 3 | Karşıyaka Gençlikspor |
Takım | O | G | B | M | A | Y | Av. | P | Form | ||
1. | Gaziantep Kalespor | 24 | 20 | 3 | 1 | 88 | 20 | 68 | 63 | ||
2. | Işın Boru Yıldızspor | 24 | 15 | 5 | 4 | 79 | 41 | 38 | 50 | ||
3. | Gaziantep Esenspor | 24 | 12 | 4 | 8 | 50 | 45 | 5 | 40 | ||
4. | Nizip 1980 Yıldırımspor * | 24 | 12 | 3 | 9 | 55 | 58 | -3 | 36 | ||
5. | Karşıyaka Gençlikspor | 24 | 8 | 7 | 9 | 65 | 61 | 4 | 31 | ||
6. | Faik Bezek İnşaatspor | 24 | 9 | 3 | 12 | 43 | 55 | -12 | 30 | ||
7. | Akdamar Gençlikspor * | 24 | 9 | 5 | 10 | 50 | 58 | -8 | 29 | ||
8. | Gazisarayspor * | 24 | 9 | 5 | 10 | 49 | 59 | -10 | 29 | ||
9. | Özyıldızspor | 24 | 7 | 5 | 12 | 49 | 56 | -7 | 26 | ||
10. | Şahinbey Bossanspor | 24 | 7 | 5 | 12 | 46 | 67 | -21 | 26 | ||
11. | Gaziantep Türk Telekom | 24 | 7 | 5 | 12 | 51 | 68 | -17 | 26 | ||
12. | Gaziantep Gençlerbirliği | 24 | 7 | 4 | 13 | 41 | 59 | -18 | 25 | ||
13. | Samspor | 24 | 5 | 4 | 15 | 32 | 51 | -19 | 19 |
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Geçmiş sezonlar arşivi |
---|
Tüm Hakları Saklıdır. Bu siteden hiç bir şey izinsiz kopyalanamaz. AmatorFutbol.org 2007-24 |