Toggle navigation
Amatorfutbol.org
Anasayfa
Biz kimiz?
Arşiv
Türkiye Amatör Futbol Şampiyonası
2009-10 Sezonu maç arşivi
2008-09 Sezonu maç arşivi
2007-08 Sezonu maç arşivi
2006-07 Sezonu maç arşivi
2005-06 Sezonu maç arşivi
2004-05 Sezonu maç arşivi
2003-04 Sezonu maç arşivi
2002-03 Sezonu maç arşivi
2001-02 Sezonu maç arşivi
İletişim & reklam
Bağlantılar
/amatorfutbolresmi
@amatorfutbolorg
Başa git
Yerel Amatör Ligler
İstanbul
İzmir
Adana
Adıyaman
Afyonkarahisar
Ağrı
Aksaray
Amasya
Ankara
Antalya
Ardahan
Artvin
Aydın
Balıkesir
Bartın
Batman
Bayburt
Bilecik
Bingöl
Bitlis
Bolu
Burdur
Bursa
Çanakkale
Çankırı
Çorum
Denizli
Diyarbakır
Düzce
Edirne
Elazığ
Erzincan
Erzurum
Eskişehir
Gaziantep
Giresun
Gümüşhane
Hakkari
Hatay
Iğdır
Isparta
Kahramanmaraş
Karabük
Karaman
Kars
Kastamonu
Kayseri
Kırıkkale
Kırklareli
Kırşehir
Kilis
Kocaeli
Konya
Kütahya
Malatya
Manisa
Mardin
Mersin
Muğla
Muş
Nevşehir
Niğde
Ordu
Osmaniye
Rize
Sakarya
Samsun
Siirt
Sinop
Sivas
Şanlıurfa
Şırnak
Tekirdağ
Tokat
Trabzon
Tunceli
Uşak
Van
Yalova
Yozgat
Zonguldak
Yerel Amatör Ligler
İstanbul
İzmir
Adana
Adıyaman
Afyonkarahisar
Ağrı
Aksaray
Amasya
Ankara
Antalya
Ardahan
Artvin
Aydın
Balıkesir
Bartın
Batman
Bayburt
Bilecik
Bingöl
Bitlis
Bolu
Burdur
Bursa
Çanakkale
Çankırı
Çorum
Denizli
Diyarbakır
Düzce
Edirne
Elazığ
Erzincan
Erzurum
Eskişehir
Gaziantep
Giresun
Gümüşhane
Hakkari
Hatay
Iğdır
Isparta
Kahramanmaraş
Karabük
Karaman
Kars
Kastamonu
Kayseri
Kırıkkale
Kırklareli
Kırşehir
Kilis
Kocaeli
Konya
Kütahya
Malatya
Manisa
Mardin
Mersin
Muğla
Muş
Nevşehir
Niğde
Ordu
Osmaniye
Rize
Sakarya
Samsun
Siirt
Sinop
Sivas
Şanlıurfa
Şırnak
Tekirdağ
Tokat
Trabzon
Tunceli
Uşak
Van
Yalova
Yozgat
Zonguldak
Bölgesel Amatör Lig
1. Grup
2. Grup
3. Grup
4. Grup
5. Grup
6. Grup
7. Grup
8. Grup
9. Grup
10. Grup
11. Grup
12. Grup
Play-out
Bölgesel Amatör Lig
1. Grup
2. Grup
3. Grup
4. Grup
5. Grup
6. Grup
7. Grup
8. Grup
9. Grup
10. Grup
11. Grup
12. Grup
Play-out
23/24 BAL'a katılacak takımlar
Profesyonel Ligler
Süper Lig
1. Lig
2. Lig Beyaz
2. Lig Kırmızı
3. Lig 1.Grup
3. Lig 2.Grup
3. Lig 3.Grup
3. Lig 4.Grup
Türkiye Kupası
Profesyonel Ligler
Süper Lig
1. Lig
2. Lig Beyaz
2. Lig Kırmızı
3. Lig 1.Grup
3. Lig 2.Grup
3. Lig 3.Grup
3. Lig 4.Grup
Türkiye Kupası
Altyapı
U18 Türkiye Şampiyonası
U17 Türkiye Şampiyonası
U16 Türkiye Şampiyonası
U15 Türkiye Şampiyonası
U14 Türkiye Şampiyonası
'."\r\n".'
Altyapı
U18 Türkiye Şampiyonası
U17 Türkiye Şampiyonası
U16 Türkiye Şampiyonası
U15 Türkiye Şampiyonası
U14 Türkiye Şampiyonası
Diğer ligler
Kadın Ligi
Ampute Süper Lig
Diğer ligler
Kadın Ligi
Ampute Süper Lig
•
Maç skorları
Salı gününe kadar güncellenir.
•
Maç programları
Perşembe/Cuma'ya kadar güncellenir.=
SAL Play-Off Baraj Maçı
SAL Play-Off
SAL A Grubu
SAL B Grubu
1A Play-Off
1A A Grubu
1A B Grubu
1A C Grubu
1A D Grubu
2A Play-Off
2A A Grubu
2A B Grubu
2A C Grubu
2A D Grubu
2A E Grubu
2A F Grubu
2A G Grubu
Kocaeli SAL A Grubu
- 2023/24
1. Devre
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
2. Devre
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
Tarih
Saat
Stadyum
Evsahibi
Sonuç
Misafir
Körfez Gençlerbirliği
3 - 0
*
Eşmespor
Çayırova Menderes Gençlikspor
0 - 3
*
Bağdatspor
İhsaniyespor
0 - 3
*
Gebze Beylikbağıspor
Kandıra G.Birliği Belediyespor
3 - 0
*
Kartepe Suadiyespor
Kocaeli Harb-İş
3 - 0
*
Dilovası Belediyespor
17/02/2024
16:00
Şehit Ömer Halisdemir Sahası
Başiskele Doğantepespor
0 - 5
Derince Sırrıpaşa FK
Takım
O
G
B
M
A
Y
Av.
P
Form
1.
Bağdatspor
24
22
1
1
82
16
66
67
2.
Körfez Gençlerbirliği
24
17
3
4
42
18
24
54
3.
Gebze Beylikbağıspor
24
17
2
5
67
26
41
53
4.
Kartepe Suadiyespor
24
11
2
11
44
39
5
35
5.
Başiskele Doğantepespor
24
10
5
9
40
49
-9
35
6.
Çayırova Menderes Gençlikspor
24
10
3
11
36
32
4
33
7.
Kocaeli Harb-İş
24
10
3
11
40
42
-2
33
8.
Eşmespor
24
9
3
12
35
40
-5
30
9.
Derince Sırrıpaşa FK
24
9
3
12
40
42
-2
30
10.
Kandıra G.Birliği Belediyespor
24
9
2
13
22
51
-29
29
11.
Kocaeli Güneşspor
*
24
9
4
11
37
37
0
28
12.
Dilovası Belediyespor
24
4
2
18
21
66
-45
14
13.
İhsaniyespor
[ligden ihraç]
24
1
1
22
6
60
-54
4
P=35
Takımlar arası averaj
P
Av.
A
Y
1.
Kartepe Suadiyespor
3
4
9
5
2.
Başiskele Doğantepespor
3
-4
5
9
P=33
Takımlar arası averaj
P
Av.
A
Y
1.
Çayırova Menderes Gençlikspor
4
3
4
1
2.
Kocaeli Harb-İş
1
-3
1
4
P=30
Takımlar arası averaj
P
Av.
A
Y
1.
Eşmespor
6
6
8
2
2.
Derince Sırrıpaşa FK
0
-6
2
8
Bir üst seviyeye yükselmek için play-off oynamaya hak kazanır.
Bir alt seviyeye düşer.
3. haftada 1-1 iken yarıda kalan maçta Kandıra Gençlerbirliği ve Kocaeli Güneşspor hükmen mağlup sayılmıştır.
15. haftada 2-2 iken yarıda kalan maçta İhsaniyespor 3-0 hükmen yenik sayılmıştır.
İhsaniyespor 16. haftadan itibaren ligden çekildi.
Sezon öncesi fikstüre girmeden ligden çekilen üç takım şöyle oldu:
Çınarlıspor
Değirmenderespor
Köseköy Ateşspor
Geçmiş sezonlar arşivi
Sezon seçiniz
Kocaeli 1A A Grubu
Kocaeli 1A B Grubu
Kocaeli 1A C Grubu
Kocaeli 1A D Grubu
Kocaeli 1A Play-Off
Kocaeli 2A A Grubu
Kocaeli 2A B Grubu
Kocaeli 2A C Grubu
Kocaeli 2A D Grubu
Kocaeli 2A E Grubu
Kocaeli 2A F Grubu
Kocaeli 2A G Grubu
Kocaeli 2A Play-Off
Kocaeli SAL A Grubu
Kocaeli SAL B Grubu
Kocaeli SAL Play-Off
Kocaeli 1A A Grubu
Kocaeli 1A B Grubu
Kocaeli 1A C Grubu
Kocaeli 1A D Grubu
Kocaeli 1A Play-Off
Kocaeli 2A A Grubu
Kocaeli 2A B Grubu
Kocaeli 2A C Grubu
Kocaeli 2A D Grubu
Kocaeli 2A E Grubu
Kocaeli 2A F Grubu
Kocaeli 2A G Grubu
Kocaeli 2A H Grubu
Kocaeli 2A Play-Off
Kocaeli SAL A Grubu
Kocaeli SAL B Grubu
Kocaeli SAL Play-Off
Kocaeli 5.Grup
Kocaeli 1A A Grubu
Kocaeli 1A B Grubu
Kocaeli 1A C Grubu
Kocaeli 1A D Grubu
Kocaeli 1A Play-Off
Kocaeli 2A A Grubu
Kocaeli 2A B Grubu
Kocaeli 2A C Grubu
Kocaeli 2A D Grubu
Kocaeli 2A E Grubu
Kocaeli 2A F Grubu
Kocaeli 2A G Grubu
Kocaeli SAL A Grubu
Kocaeli SAL B Grubu
Kocaeli SAL Play-Off
Kocaeli 1.Amatör A Grubu
Kocaeli 1.Amatör B Grubu
Kocaeli 1.Amatör C Grubu
Kocaeli 1.Amatör D Grubu
Kocaeli 1.Amatör Play-Off
Kocaeli 2.Amatör A Grubu
Kocaeli 2.Amatör B Grubu
Kocaeli 2.Amatör C Grubu
Kocaeli 2.Amatör D Grubu
Kocaeli 2.Amatör E Grubu
Kocaeli 2.Amatör F Grubu
Kocaeli 2.Amatör G Grubu
Kocaeli 2.Amatör Play-Off
Kocaeli Süper Amatör A Grubu
Kocaeli Süper Amatör B Grubu
Kocaeli Süper Amatör Play-Off
Kocaeli 1.Amatör A Grubu
Kocaeli 1.Amatör B Grubu
Kocaeli 1.Amatör C Grubu
Kocaeli 1.Amatör D Grubu
Kocaeli 1.Amatör Play-Off
Kocaeli 2.Amatör A Grubu
Kocaeli 2.Amatör B Grubu
Kocaeli 2.Amatör C Grubu
Kocaeli 2.Amatör D Grubu
Kocaeli 2.Amatör E Grubu
Kocaeli 2.Amatör F Grubu
Kocaeli 2.Amatör G Grubu
Kocaeli 2.Amatör H Grubu
Kocaeli 2.Amatör Play-Off
Kocaeli Süper Amatör A Grubu
Kocaeli Süper Amatör A Grubu Baraj
Kocaeli Süper Amatör B Grubu
Kocaeli Süper Amatör Play-Off
Kocaeli 1.Amatör A Grubu
Kocaeli 1.Amatör B Grubu
Kocaeli 1.Amatör C Grubu
Kocaeli 1.Amatör Play-Off
Kocaeli 2.Amatör A Grubu
Kocaeli 2.Amatör B Grubu
Kocaeli 2.Amatör C Grubu
Kocaeli 2.Amatör D Grubu
Kocaeli 2.Amatör E Grubu
Kocaeli 2.Amatör F Grubu
Kocaeli 2.Amatör G Grubu
Kocaeli 2.Amatör H Grubu
Kocaeli 2.Amatör Play-Off
Kocaeli Süper Amatör A Grubu
Kocaeli Süper Amatör B Grubu
Kocaeli Süper Amatör Baraj Maçı
Kocaeli Süper Amatör Play-Off
Kocaeli 1.Amatör A Grubu
Kocaeli 1.Amatör B Grubu
Kocaeli 1.Amatör C Grubu
Kocaeli 1.Amatör C Grubu Baraj Maçı
Kocaeli 1.Amatör D Grubu
Kocaeli 1.Amatör Play-Off A Grubu
Kocaeli 1.Amatör Play-Off B Grubu
Kocaeli 2.Amatör A Grubu
Kocaeli 2.Amatör B Grubu
Kocaeli 2.Amatör C Grubu
Kocaeli 2.Amatör D Grubu
Kocaeli 2.Amatör E Grubu
Kocaeli 2.Amatör F Grubu
Kocaeli 2.Amatör G Grubu
Kocaeli 2.Amatör Play Off
Kocaeli Süper Amatör A Grubu
Kocaeli Süper Amatör B Grubu
Kocaeli Süper Amatör Play-Off
Kocaeli 1.Amatör A Grubu
Kocaeli 1.Amatör B Grubu
Kocaeli 1.Amatör C Grubu
Kocaeli 1.Amatör D Grubu
Kocaeli 1.Amatör Play-Off A Grubu
Kocaeli 1.Amatör Play-Off B Grubu
Kocaeli 1.Amatör Play-Off C Grubu
Kocaeli 2.Amatör A Grubu
Kocaeli 2.Amatör B Grubu
Kocaeli 2.Amatör C Grubu
Kocaeli 2.Amatör D Grubu
Kocaeli 2.Amatör E Grubu
Kocaeli 2.Amatör F Grubu
Kocaeli 2.Amatör G Grubu
Kocaeli 2.Amatör H Grubu
Kocaeli 2.Amatör K Grubu
Kocaeli 2.Amatör Play-Off
Kocaeli 2.Amatör Tekrar Maçı
Kocaeli Süper Amatör A Grubu
Kocaeli Süper Amatör B Grubu
Kocaeli Süper Amatör Play-Off
Kocaeli 1.Amatör A Grubu
Kocaeli 1.Amatör B Grubu
Kocaeli 1.Amatör C Grubu
Kocaeli 1.Amatör D Grubu
Kocaeli 1.Amatör Play-Off A Grubu
Kocaeli 1.Amatör Play-Off B Grubu
Kocaeli 2.Amatör A Grubu
Kocaeli 2.Amatör B Grubu
Kocaeli 2.Amatör C Grubu
Kocaeli 2.Amatör D Grubu
Kocaeli 2.Amatör E Grubu
Kocaeli 2.Amatör F Grubu
Kocaeli 2.Amatör Play-Off 1.Tur
Kocaeli 2.Amatör Play-Off A Grubu
Kocaeli 2.Amatör Play-Off B Grubu
Kocaeli 2.Amatör Play-Off C Grubu
Kocaeli Süper Amatör A Grubu
Kocaeli Süper Amatör B Grubu
Kocaeli Süper Amatör Play-Off
Kocaeli 1.Amatör A Grubu
Kocaeli 1.Amatör B Grubu
Kocaeli 1.Amatör C Grubu
Kocaeli 2.Amatör A Grubu
Kocaeli 2.Amatör B Grubu
Kocaeli 2.Amatör C Grubu
Kocaeli 2.Amatör D Grubu
Kocaeli 2.Amatör E Grubu
Kocaeli 2.Amatör F Grubu
Kocaeli 2.Amatör G Grubu
Kocaeli 2.Amatör Play - Off
Kocaeli Play-Off (BAL)
Kocaeli Play-Off (SAL)
Kocaeli Play-Off (SAL)
Kocaeli Süper Amatör A Grubu
Kocaeli Süper Amatör B Grubu
Kocaeli 1.Amatör Beyaz Grup
Kocaeli 1.Amatör Extra Play-Off
Kocaeli 1.Amatör Kırmızı Grup
Kocaeli 1.Amatör Mavi Grup
Kocaeli 1.Amatör Play-off A
Kocaeli 1.Amatör Play-off B
Kocaeli 1.Amatör Play-off C
Kocaeli 1.Amatör Play-off D
Kocaeli 1.Amatör Sarı Grup
Kocaeli 2.Amatör A Grubu
Kocaeli 2.Amatör B Grubu
Kocaeli 2.Amatör C Grubu
Kocaeli 2.Amatör D Grubu
Kocaeli 2.Amatör E Grubu
Kocaeli 2.Amatör Extra Play-Off
Kocaeli 2.Amatör F Grubu
Kocaeli 2.Amatör G Grubu
Kocaeli 2.Amatör Play-Off A Grubu
Kocaeli 2.Amatör Play-Off B Grubu
Kocaeli 2.Amatör Play-Off C Grubu
Kocaeli 2.Amatör Play-Off D Grubu
Kocaeli Play-Off (BAL)
Kocaeli Süper Amatör Siyah Grup
Kocaeli Süper Amatör Yeşil Grup
Kocaeli 1. Amatör A
Kocaeli 1. Amatör A Play-off
Kocaeli 1. Amatör B
Kocaeli 1. Amatör B Play-off
Kocaeli 1. Amatör C
Kocaeli 1. Amatör C Play-off
Kocaeli 1. Amatör D
Kocaeli 1. Amatör D Play-off
Kocaeli 2. Amatör A
Kocaeli 2. Amatör B
Kocaeli 2. Amatör C
Kocaeli 2. Amatör D
Kocaeli 2. Amatör E
Kocaeli 2. Amatör F
Kocaeli 2. Amatör Play Off A
Kocaeli 2. Amatör Play-Off 2.Tur
Kocaeli 2.Amatör Play Off B
Kocaeli 2.Amatör Play Off C
Kocaeli 2.Amatör Play Off D
Kocaeli Play-off (BAL için)
Kocaeli Süper Amatör A
Kocaeli Süper Amatör B
Kocaeli A Grubu
Kocaeli A Grubu
Kocaeli B Grubu
Kocaeli B Grubu
Kocaeli C Grubu
Kocaeli D Grubu
Kocaeli Play-Off
Kocaeli Play-Off A Grubu
Kocaeli Play-Off B Grubu
Tüm Hakları Saklıdır. Bu siteden hiç bir şey izinsiz kopyalanamaz.
AmatorFutbol.org
2007-24
|