Toggle navigation
Amatorfutbol.org
Home
About us
Archive
Türkiye Amatör Futbol Şampiyonası
2009-10 Sezonu maç arşivi
2008-09 Sezonu maç arşivi
2007-08 Sezonu maç arşivi
2006-07 Sezonu maç arşivi
2005-06 Sezonu maç arşivi
2004-05 Sezonu maç arşivi
2003-04 Sezonu maç arşivi
2002-03 Sezonu maç arşivi
2001-02 Sezonu maç arşivi
Contact & advertisement
Links
/amatorfutbolresmi
@amatorfutbolorg
Başa git
Local Amateur Leagues
İstanbul
İzmir
Adana
Adıyaman
Afyonkarahisar
Ağrı
Aksaray
Amasya
Ankara
Antalya
Ardahan
Artvin
Aydın
Balıkesir
Bartın
Batman
Bayburt
Bilecik
Bingöl
Bitlis
Bolu
Burdur
Bursa
Çanakkale
Çankırı
Çorum
Denizli
Diyarbakır
Düzce
Edirne
Elazığ
Erzincan
Erzurum
Eskişehir
Gaziantep
Giresun
Gümüşhane
Hakkari
Hatay
Iğdır
Isparta
Kahramanmaraş
Karabük
Karaman
Kars
Kastamonu
Kayseri
Kırıkkale
Kırklareli
Kırşehir
Kilis
Kocaeli
Konya
Kütahya
Malatya
Manisa
Mardin
Mersin
Muğla
Muş
Nevşehir
Niğde
Ordu
Osmaniye
Rize
Sakarya
Samsun
Siirt
Sinop
Sivas
Şanlıurfa
Şırnak
Tekirdağ
Tokat
Trabzon
Tunceli
Uşak
Van
Yalova
Yozgat
Zonguldak
Local Amateur Leagues
İstanbul
İzmir
Adana
Adıyaman
Afyonkarahisar
Ağrı
Aksaray
Amasya
Ankara
Antalya
Ardahan
Artvin
Aydın
Balıkesir
Bartın
Batman
Bayburt
Bilecik
Bingöl
Bitlis
Bolu
Burdur
Bursa
Çanakkale
Çankırı
Çorum
Denizli
Diyarbakır
Düzce
Edirne
Elazığ
Erzincan
Erzurum
Eskişehir
Gaziantep
Giresun
Gümüşhane
Hakkari
Hatay
Iğdır
Isparta
Kahramanmaraş
Karabük
Karaman
Kars
Kastamonu
Kayseri
Kırıkkale
Kırklareli
Kırşehir
Kilis
Kocaeli
Konya
Kütahya
Malatya
Manisa
Mardin
Mersin
Muğla
Muş
Nevşehir
Niğde
Ordu
Osmaniye
Rize
Sakarya
Samsun
Siirt
Sinop
Sivas
Şanlıurfa
Şırnak
Tekirdağ
Tokat
Trabzon
Tunceli
Uşak
Van
Yalova
Yozgat
Zonguldak
Reg. Amateur League
1. Grup
2. Grup
3. Grup
4. Grup
5. Grup
6. Grup
7. Grup
8. Grup
9. Grup
10. Grup
11. Grup
12. Grup
Play-out
Reg. Amateur League
1. Grup
2. Grup
3. Grup
4. Grup
5. Grup
6. Grup
7. Grup
8. Grup
9. Grup
10. Grup
11. Grup
12. Grup
Play-out
23/24 BAL'a katılacak takımlar
Prof. Leagues
Süper Lig
1. Lig
2. Lig Beyaz
2. Lig Kırmızı
3. Lig 1.Grup
3. Lig 2.Grup
3. Lig 3.Grup
3. Lig 4.Grup
Türkiye Kupası
Prof. Leagues
Süper Lig
1. Lig
2. Lig Beyaz
2. Lig Kırmızı
3. Lig 1.Grup
3. Lig 2.Grup
3. Lig 3.Grup
3. Lig 4.Grup
Türkiye Kupası
Youth Division
U18 Türkiye Şampiyonası
U17 Türkiye Şampiyonası
U16 Türkiye Şampiyonası
U15 Türkiye Şampiyonası
U14 Türkiye Şampiyonası
'."\r\n".'
Youth Division
U18 Türkiye Şampiyonası
U17 Türkiye Şampiyonası
U16 Türkiye Şampiyonası
U15 Türkiye Şampiyonası
U14 Türkiye Şampiyonası
Other leagues
Kadın Ligi
Ampute Süper Lig
Other leagues
Kadın Ligi
Ampute Süper Lig
•
Match scores
are updated until Tuesday.
•
Match schedules
are updated until Thursday/Friday.=
Valilik Kupası
Süper Amatör Play-Off
Süper Amatör A Grubu
Süper Amatör B Grubu
1. Amatör Play-Off A
1. Amatör Play-Off B
1.Amatör A Grubu
1.Amatör B Grubu
1.Amatör C Grubu
1.Amatör D Grubu
Büyükşehir Belediye Kupası
2.Amatör Merkez 1.Grup
2.Amatör Merkez 2.Grup
2.Amatör Merkez 3.Grup
2.Amatör Akyazı 1.Grup
2.Amatör Akyazı 2.Grup
2.Amatör Kuzey Grubu
2.Amatör Geyve Grubu
2.Amatör Pamukova Grubu
Sakarya 1.Amatör A Grubu
- 2015/16
1
th
Period
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
2
th
Period
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Date
Time
Stadium
Home team
Score
Away team
06/03/2016
14:00
Kışlaçay Sahası
Kışlaçayspor
7 - 0
Küçücek Beldespor
06/03/2016
14:00
Arifiye Suni Saha
Aşağı Kirazcaspor
5 - 1
Akçayspor
06/03/2016
14:00
Kazımiye Sahası
Kazimiyespor
1 - 8
Karasu Güvenspor
06/03/2016
16:00
Karaman Suni Saha
Sakarya SHÇEK
1 - 2
Karasu Aziziyespor
06/03/2016
18:00
Erenler Suni Saha
Nuri Osmaniyespor
4 - 3
Sakarya Yıldırımspor
12/03/2016
14:30
Kuzuluk Suni Saha
As Kuzulukspor
1 - 3
Harmanlıkspor
Team
P
W
D
L
F
A
GD
PTS
Form
1.
Karasu Güvenspor
18
12
5
1
64
21
43
41
2.
Kışlaçayspor
18
11
6
1
45
13
32
39
3.
Harmanlıkspor
18
11
5
2
40
11
29
38
4.
Aşağı Kirazcaspor
18
11
3
4
49
24
25
36
5.
Sakarya SHÇEK
18
8
4
6
35
20
15
28
6.
Nuri Osmaniyespor
18
8
4
6
36
34
2
28
7.
Karasu Aziziyespor
18
6
5
7
30
31
-1
23
8.
Akçayspor
18
5
4
9
29
41
-12
19
9.
Sakarya Yıldırımspor
18
4
4
10
29
35
-6
16
10.
As Kuzulukspor
18
3
4
11
17
53
-36
13
11.
Küçücek Beldespor
18
3
3
12
22
60
-38
12
12.
Kazimiyespor
18
1
3
14
13
66
-53
6
Promotion
Play-off
Relegation
Geçmiş sezonlar arşivi
Sezon seçiniz
Sakarya 1A A Grubu
Sakarya 1A B Grubu
Sakarya 1A C Grubu
Sakarya 1A D Grubu
Sakarya 1A Play-Off A
Sakarya 1A Play-Off B
Sakarya 2A Akyazı A
Sakarya 2A Akyazı B
Sakarya 2A Güney
Sakarya 2A Kuzey
Sakarya 2A Merkez A
Sakarya 2A Merkez B
Sakarya 2A Merkez C
Sakarya 2A Play-Off A
Sakarya 2A Play-Off B
Sakarya 2A Play-Off Baraj
Sakarya 2A Play-Off C
Sakarya 2A Play-Off D
Sakarya 2A Play-Off E
Sakarya 2A Play-Off F
Sakarya 2A Play-Off G
Sakarya SAL A Grubu
Sakarya SAL B Grubu
Sakarya SAL C Grubu
Sakarya SAL Play-Off
Sakarya 1A Baraj Maçları
Sakarya 1A Akyazı 1
Sakarya 1A Akyazı 2
Sakarya 1A Akyazı 3
Sakarya 1A Akyazı 4
Sakarya 1A Geyve-Pamukova-Sapanca
Sakarya 1A Hendek
Sakarya 1A Karasu
Sakarya 1A Merkez 1
Sakarya 1A Merkez 2
Sakarya 1A Merkez 3
Sakarya 1A Merkez 4
Sakarya 1A Merkez 5
Sakarya 1A Play-Off 1
Sakarya 1A Play-Off 2
Sakarya 1A Play-Off 3
Sakarya 1A Play-Off 4
Sakarya 1A Play-Off 5
Sakarya 1A Play-Off 6
Sakarya 1A Play-Out 1
Sakarya 1A Play-Out 2
Sakarya 1A Play-Out 3
Sakarya SAL A Grubu
Sakarya SAL B Grubu
Sakarya SAL C Grubu
Sakarya SAL Play-Off
Sakarya 4.Grup
Sakarya 1A A Grubu
Sakarya 1A B Grubu
Sakarya 1A C Grubu
Sakarya 1A D Grubu
Sakarya SAL A Grubu
Sakarya SAL B Grubu
Sakarya 1.Amatör A Grubu
Sakarya 1.Amatör B Grubu
Sakarya 1.Amatör C Grubu
Sakarya 1.Amatör D Grubu
Sakarya 1.Amatör Play-Off A
Sakarya 1.Amatör Play-Off B
Sakarya 1.Amatör Play-Off Extra
Sakarya 2.Amatör Akyazı A
Sakarya 2.Amatör Akyazı B
Sakarya 2.Amatör Baraj Maçları
Sakarya 2.Amatör Geyve-Pamukova
Sakarya 2.Amatör Karasu
Sakarya 2.Amatör Merkez A
Sakarya 2.Amatör Merkez B
Sakarya 2.Amatör Play-Off A
Sakarya 2.Amatör Play-Off B
Sakarya Süper Amatör A Grubu
Sakarya Süper Amatör B Grubu
Sakarya Süper Amatör Play-Off
Sakarya 1.Amatör A Grubu
Sakarya 1.Amatör B Grubu
Sakarya 1.Amatör C Grubu
Sakarya 1.Amatör D Grubu
Sakarya 1.Amatör Play-Off A
Sakarya 1.Amatör Play-Off B
Sakarya 2. Amatör Akyazı 1
Sakarya 2. Amatör Akyazı 2
Sakarya 2. Amatör Kuzey
Sakarya 2. Amatör Merkez 1
Sakarya 2. Amatör Merkez 2
Sakarya 2. Amatör Pamukova Geyve
Sakarya 2.Amatör Baraj Maçı
Sakarya 2.Amatör Play-Off A
Sakarya 2.Amatör Play-Off B
Sakarya Süper Amatör A Grubu
Sakarya Süper Amatör B Grubu
Sakarya Süper Amatör Play-Off
Sakarya 1.Amatör Beyaz Grup
Sakarya 1.Amatör Kırmızı Grup
Sakarya 1.Amatör Play-Off
Sakarya 1.Amatör Siyah Grup
Sakarya 1.Amatör Yeşil Grup
Sakarya 2.Amatör Akyazı 1
Sakarya 2.Amatör Akyazı 2
Sakarya 2.Amatör Akyazı 3
Sakarya 2.Amatör Baraj Maçı
Sakarya 2.Amatör Geyve
Sakarya 2.Amatör Karasu
Sakarya 2.Amatör Merkez 1
Sakarya 2.Amatör Merkez 2
Sakarya 2.Amatör Pamukova
Sakarya Büyükşehir Belediye Kupası
Sakarya Süper Amatör Beyaz Grup
Sakarya Süper Amatör Kırmızı Grup
Sakarya Süper Amatör Play-Off
Sakarya 1. Amatör Play-Off A
Sakarya 1. Amatör Play-Off B
Sakarya 1.Amatör A Grubu
Sakarya 1.Amatör B Grubu
Sakarya 1.Amatör C Grubu
Sakarya 1.Amatör D Grubu
Sakarya 2. Amatör Merkez Grubu
Sakarya 2.Amatör Akyazı 1.Grup
Sakarya 2.Amatör Akyazı 2.Grup
Sakarya 2.Amatör Geyve Grubu
Sakarya 2.Amatör Kuzey Grubu
Sakarya 2.Amatör Merkez 1.Grup
Sakarya 2.Amatör Merkez 2.Grup
Sakarya 2.Amatör Merkez 3.Grup
Sakarya 2.Amatör Pamukova Grubu
Sakarya Büyükşehir Belediye Kupası
Sakarya Süper Amatör A Grubu
Sakarya Süper Amatör B Grubu
Sakarya Süper Amatör Play-Off
Sakarya Valilik Kupası
Sakarya 1.Amatör A Grubu
Sakarya 1.Amatör B Grubu
Sakarya 1.Amatör C Grubu
Sakarya 1.Amatör D Grubu
Sakarya 1.Amatör Play-Off
Sakarya 1.Amatör Tekrar Maçı
Sakarya 2. Amatör Akyazı 1
Sakarya 2. Amatör Akyazı 2
Sakarya 2. Amatör Kuzey
Sakarya 2. Amatör Merkez 1
Sakarya 2. Amatör Merkez 2
Sakarya 2. Amatör Merkez 3
Sakarya 2. Amatör Pamukova
Sakarya 2.Amatör Play-Off
Sakarya Hüseyin Kama Kupası
Sakarya Sakarya BŞB Kupası
Sakarya Süper Amatör A Grubu
Sakarya Süper Amatör B Grubu
Sakarya Süper Amatör Play-Off
Sakarya Valilik Kupası
Sakarya 1. Amatör Play-Off
Sakarya 1.Amatör A Grubu
Sakarya 1.Amatör B Grubu
Sakarya 1.Amatör C Grubu
Sakarya 1.Amatör D Grubu
Sakarya 2.Amatör Akyazı 1
Sakarya 2.Amatör Akyazı 2
Sakarya 2.Amatör Boğaz
Sakarya 2.Amatör Kuzey
Sakarya 2.Amatör Merkez 1
Sakarya 2.Amatör Merkez 2
Sakarya 2.Amatör Merkez 3
Sakarya 2.Amatör Pamukova
Sakarya Başkanlık Kupası
Sakarya Süper Amatör A Grubu
Sakarya Süper Amatör B Grubu
Sakarya Süper Amatör Play-Off
Sakarya Valilik Kupası
Sakarya 1. Küme Play-Off
Sakarya 1.Amatör A Grubu
Sakarya 1.Amatör B Grubu
Sakarya 1.Amatör C Grubu
Sakarya 1.Amatör D Grubu
Sakarya 2.Küme Play-Off
Sakarya 2A Akyazı 1
Sakarya 2A Akyazı 2
Sakarya 2A Geyve
Sakarya 2A Karasu
Sakarya 2A Merkez 1
Sakarya 2A Merkez 2
Sakarya 2A Merkez 3
Sakarya 2A Pamukova
Sakarya Büyükşehir Bld. Bşk. Kupası
Sakarya Süper Amatör A Grubu
Sakarya Süper Amatör B Grubu
Sakarya Süper Amatör Play-Off
Sakarya 1. Amatör Küme A Grubu
Sakarya 1. Amatör Küme B Grubu
Sakarya 1. Amatör Küme C Grubu
Sakarya 1. Amatör Küme D Grubu
Sakarya Play-Off (BAL için)
Sakarya Süper Amatör A Grubu
Sakarya Süper Amatör B Grubu
Sakarya 2.Amatör Play Off
Sakarya 1. Amatör A Grubu
Sakarya 1. Amatör B Grubu
Sakarya 1. Amatör C Grubu
Sakarya 1. Amatör D Grubu
Sakarya 2 Amatör Akyazı A
Sakarya 2 Amatör Akyazı B
Sakarya 2 Amatör Merkez A
Sakarya 2.Amatör Geyve
Sakarya 2.Amatör Karasu
Sakarya 2.Amatör Merkez B
Sakarya 2.Amatör Merkez C
Sakarya 2.Amatör Merkez D
Sakarya 2.Amatör Pamukova
Sakarya Süper Amatör A Grubu
Sakarya Süper Amatör B Grubu
Sakarya Süper Amatör Play-off
Sakarya Süper Amatör Play-out
Sakarya 1. Amatör A Grubu
Sakarya 1. Amatör B Grubu
Sakarya 1. Amatör C Grubu
Sakarya Süper Amatör A Grubu
Sakarya Süper Amatör B Grubu
Sakarya Süper Amatör Play-Off Grubu
Sakarya Süper Amatör Play-Out Grubu
All rights reserved. Anything from this site may not be copied without permission.
AmatorFutbol.org
2007-24
|