Yerel Amatör Ligler
Bölgesel Amatör Lig
23/24 BAL'a katılacak takımlarProfesyonel Ligler
Altyapı
Diğer ligler
• Maç skorları Salı gününe kadar güncellenir.
• Maç programları Perşembe/Cuma'ya kadar güncellenir.=
• Maç programları Perşembe/Cuma'ya kadar güncellenir.=
Samsun Süper Amatör - 2018/19
Tarih | Saat | Stadyum | Evsahibi | Sonuç | Misafir | ||
26/10/2018 | 14:00 | Canik Dereler Sahası | İlkadım Yabancılar Pazarıspor | 2 - 3 | Tekkeköyspor | ||
28/10/2018 | 14:00 | Vezirköprü İlçe Sahası | Vezirköprü Belediyespor | 1 - 1 | Hacınabispor | ||
28/10/2018 | 14:00 | Terme İlçe Stadı | Termespor | 4 - 3 | 19 Mayıs Belediyespor | ||
28/10/2018 | 14:00 | Bafra İlçe Stadı | 1930 Bafraspor | 6 - 1 | Genç Bafraspor | ||
28/10/2018 | 14:00 | İlkadım İlçe Sahası | Atakentspor | 1 - 1 | Sporland Bahçelievlerspor | ||
28/10/2018 | 14:00 | Atakum İlçe Sahası | Atakum Belediyespor | 4 - 0 | Karasamsunspor | ||
31/10/2018 | 14:30 | İlkadım İlçe Sahası | Samsun Yolspor | 0 - 0 | Samsun Türk Telekom |
Takım | O | G | B | M | A | Y | Av. | P | Form | ||
1. | Termespor | 3 | 3 | 0 | 0 | 11 | 5 | 6 | 9 | ||
2. | Atakum Belediyespor | 3 | 2 | 1 | 0 | 9 | 4 | 5 | 7 | ||
3. | Tekkeköyspor | 3 | 2 | 1 | 0 | 7 | 3 | 4 | 7 | ||
4. | Samsun Yolspor | 3 | 1 | 2 | 0 | 2 | 1 | 1 | 5 | ||
5. | Atakentspor | 3 | 1 | 1 | 1 | 7 | 4 | 3 | 4 | ||
6. | İlkadım Yabancılar Pazarıspor | 3 | 1 | 1 | 1 | 6 | 6 | 0 | 4 | ||
7. | Samsun Türk Telekom | 3 | 1 | 1 | 1 | 4 | 4 | 0 | 4 | ||
8. | 1930 Bafraspor * | 3 | 2 | 0 | 1 | 8 | 2 | 6 | 3 | ||
9. | Karasamsunspor | 3 | 1 | 0 | 2 | 5 | 6 | -1 | 3 | ||
10. | Vezirköprü Belediyespor | 3 | 0 | 2 | 1 | 2 | 4 | -2 | 2 | ||
11. | Hacınabispor * | 3 | 1 | 1 | 1 | 2 | 4 | -2 | 1 | ||
12. | Sporland Bahçelievlerspor | 3 | 0 | 1 | 2 | 5 | 10 | -5 | 1 | ||
13. | Genç Bafraspor [ligden ihraç] | 3 | 0 | 1 | 2 | 4 | 15 | -11 | 1 | ||
14. | 19 Mayıs Belediyespor | 3 | 0 | 0 | 3 | 3 | 7 | -4 | 0 |
Geçmiş sezonlar arşivi |
---|
Tüm Hakları Saklıdır. Bu siteden hiç bir şey izinsiz kopyalanamaz. AmatorFutbol.org 2007-24 |