Yerel Amatör Ligler
Bölgesel Amatör Lig
23/24 BAL'a katılacak takımlarProfesyonel Ligler
Altyapı
Diğer ligler
• Maç skorları Salı gününe kadar güncellenir.
• Maç programları Perşembe/Cuma'ya kadar güncellenir.=
• Maç programları Perşembe/Cuma'ya kadar güncellenir.=
Samsun Süper Amatör - 2018/19
Tarih | Saat | Stadyum | Evsahibi | Sonuç | Misafir | ||
03/02/2019 | 12:00 | İlkadım İlçe Sahası | Samsun Türk Telekom | 0 - 1 | Samsun Yolspor | ||
03/02/2019 | 13:30 | Bafra İlçe Stadı | Hacınabispor | 1 - 5 | Vezirköprü Belediyespor | ||
03/02/2019 | 13:30 | Samsun 19 Mayıs Yan Saha | 19 Mayıs Belediyespor | 0 - 1 | Termespor | ||
03/02/2019 | 14:00 | Dikbıyık Enver Yıldırım Stadı | Tekkeköyspor | 0 - 1 | İlkadım Yabancılar Pazarıspor | ||
03/02/2019 | 14:00 | Samsun Suni Çim Saha | Sporland Bahçelievlerspor | 2 - 8 | Atakentspor | ||
03/02/2019 | 14:00 | İlkadım İlçe Sahası | Karasamsunspor | 1 - 4 | Atakum Belediyespor |
Takım | O | G | B | M | A | Y | Av. | P | Form | ||
1. | Atakum Belediyespor | 16 | 14 | 2 | 0 | 47 | 12 | 35 | 44 | ||
2. | Termespor | 16 | 12 | 2 | 2 | 44 | 18 | 26 | 38 | ||
3. | Karasamsunspor | 16 | 9 | 3 | 4 | 41 | 26 | 15 | 30 | ||
4. | 1930 Bafraspor * | 15 | 10 | 2 | 3 | 38 | 17 | 21 | 29 | ||
5. | Samsun Yolspor | 16 | 8 | 2 | 6 | 16 | 15 | 1 | 26 | ||
6. | Tekkeköyspor | 16 | 7 | 4 | 5 | 30 | 30 | 0 | 25 | ||
7. | Atakentspor | 15 | 6 | 5 | 4 | 33 | 23 | 10 | 23 | ||
8. | İlkadım Yabancılar Pazarıspor | 15 | 5 | 3 | 7 | 28 | 31 | -3 | 18 | ||
9. | 19 Mayıs Belediyespor | 16 | 5 | 1 | 10 | 30 | 32 | -2 | 16 | ||
10. | Vezirköprü Belediyespor | 16 | 4 | 3 | 9 | 23 | 30 | -7 | 15 | ||
11. | Hacınabispor * | 16 | 5 | 2 | 9 | 26 | 33 | -7 | 14 | ||
12. | Samsun Türk Telekom | 16 | 3 | 4 | 9 | 17 | 25 | -8 | 13 | ||
13. | Sporland Bahçelievlerspor | 16 | 3 | 2 | 11 | 21 | 42 | -21 | 11 | ||
14. | Genç Bafraspor [ligden ihraç] | 13 | 0 | 1 | 12 | 4 | 64 | -60 | 1 |
Geçmiş sezonlar arşivi |
---|
Tüm Hakları Saklıdır. Bu siteden hiç bir şey izinsiz kopyalanamaz. AmatorFutbol.org 2007-24 |