Yerel Amatör Ligler
Bölgesel Amatör Lig
23/24 BAL'a katılacak takımlarProfesyonel Ligler
Altyapı
Diğer ligler
• Maç skorları Salı gününe kadar güncellenir.
• Maç programları Perşembe/Cuma'ya kadar güncellenir.=
• Maç programları Perşembe/Cuma'ya kadar güncellenir.=
Samsun Süper Amatör - 2018/19
Tarih | Saat | Stadyum | Evsahibi | Sonuç | Misafir | ||
16/03/2019 | 11:30 | İlkadım İlçe Sahası | Karasamsunspor | 4 - 1 | Samsun Türk Telekom | ||
16/03/2019 | 15:00 | Atakum İlçe Sahası | Atakum Belediyespor | 4 - 0 | Vezirköprü Belediyespor | ||
16/03/2019 | 15:30 | İlkadım İlçe Sahası | Atakentspor | 2 - 1 | Termespor | ||
16/03/2019 | 16:00 | Dikbıyık Enver Yıldırım Stadı | Tekkeköyspor | 3 - 5 | 19 Mayıs Belediyespor | ||
17/03/2019 | 14:00 | Samsun Suni Çim Saha | Sporland Bahçelievlerspor | 2 - 6 | Hacınabispor | ||
17/03/2019 | 14:00 | Canik Dereler Sahası | İlkadım Yabancılar Pazarıspor | 5 - 1 | 1930 Bafraspor |
Takım | O | G | B | M | A | Y | Av. | P | Form | ||
1. | Atakum Belediyespor | 22 | 19 | 3 | 0 | 64 | 13 | 51 | 60 | ||
2. | Termespor | 21 | 14 | 3 | 4 | 53 | 24 | 29 | 45 | ||
3. | Samsun Yolspor | 21 | 12 | 2 | 7 | 25 | 19 | 6 | 38 | ||
4. | Karasamsunspor | 22 | 11 | 3 | 8 | 50 | 37 | 13 | 36 | ||
5. | Atakentspor | 21 | 10 | 5 | 6 | 46 | 35 | 11 | 35 | ||
6. | 1930 Bafraspor * | 21 | 11 | 3 | 7 | 45 | 36 | 9 | 33 | ||
7. | Tekkeköyspor | 22 | 9 | 5 | 8 | 44 | 43 | 1 | 32 | ||
8. | İlkadım Yabancılar Pazarıspor | 21 | 7 | 3 | 11 | 41 | 47 | -6 | 24 | ||
9. | 19 Mayıs Belediyespor | 21 | 7 | 2 | 12 | 39 | 40 | -1 | 23 | ||
10. | Samsun Türk Telekom | 21 | 6 | 5 | 10 | 29 | 35 | -6 | 23 | ||
11. | Vezirköprü Belediyespor | 21 | 6 | 4 | 11 | 29 | 40 | -11 | 22 | ||
12. | Hacınabispor * | 21 | 6 | 5 | 10 | 39 | 43 | -4 | 20 | ||
13. | Sporland Bahçelievlerspor | 22 | 3 | 4 | 15 | 29 | 61 | -32 | 13 | ||
14. | Genç Bafraspor [ligden ihraç] | 13 | 0 | 1 | 12 | 4 | 64 | -60 | 1 |
Geçmiş sezonlar arşivi |
---|
Tüm Hakları Saklıdır. Bu siteden hiç bir şey izinsiz kopyalanamaz. AmatorFutbol.org 2007-24 |