Yerel Amatör Ligler
Bölgesel Amatör Lig
23/24 BAL'a katılacak takımlarProfesyonel Ligler
Altyapı
Diğer ligler
• Maç skorları Salı gününe kadar güncellenir.
• Maç programları Perşembe/Cuma'ya kadar güncellenir.=
• Maç programları Perşembe/Cuma'ya kadar güncellenir.=
Uşak 1.Amatör - 2022/23
Tarih | Saat | Stadyum | Evsahibi | Sonuç | Misafir | ||
04/12/2022 | 12:00 | Kalfa Suni Saha | Doğancık İdmanocağı | 5 - 3 | Comburtspor | ||
04/12/2022 | 12:00 | Kalfa Suni 2 Nolu Saha | Güneyspor | 1 - 2 | Turan İdman Yurdu | ||
04/12/2022 | 13:00 | Selçikler Sahası | Selçiklerspor | 1 - 2 | Bölmespor | ||
04/12/2022 | 13:00 | Ulubey İlçe Sahası (Uşak) | Alahabalıspor | 3 - 5 | Selvioğluspor | ||
04/12/2022 | 13:00 | Karahallı İlçe Stadı | Karahallıspor | 6 - 0 | Bireylülspor | ||
04/12/2022 | 14:30 | Kalfa Suni 2 Nolu Saha | Kabaklar Gençlikspor | 0 - 0 | Sivaslı Belediyespor | ||
04/12/2022 | 14:30 | Kalfa Suni Saha | Banaz Derbentspor | 4 - 9 | Yayalarspor |
Takım | O | G | B | M | A | Y | Av. | P | Form | ||
1. | Sivaslı Belediyespor | 13 | 10 | 1 | 2 | 41 | 7 | 34 | 31 | ||
2. | Yayalarspor | 13 | 10 | 0 | 3 | 58 | 14 | 44 | 30 | ||
3. | Karahallıspor | 13 | 9 | 2 | 2 | 50 | 16 | 34 | 29 | ||
4. | Turan İdman Yurdu | 13 | 9 | 1 | 3 | 35 | 9 | 26 | 28 | ||
5. | Güneyspor | 13 | 7 | 3 | 3 | 32 | 13 | 19 | 24 | ||
6. | Bireylülspor | 13 | 7 | 2 | 4 | 30 | 35 | -5 | 23 | ||
7. | Bölmespor | 13 | 6 | 2 | 5 | 21 | 22 | -1 | 20 | ||
8. | Doğancık İdmanocağı | 13 | 6 | 0 | 7 | 21 | 23 | -2 | 18 | ||
9. | Kabaklar Gençlikspor | 13 | 4 | 5 | 4 | 32 | 19 | 13 | 17 | ||
10. | Selçiklerspor | 13 | 4 | 1 | 8 | 26 | 36 | -10 | 13 | ||
11. | Selvioğluspor | 13 | 3 | 0 | 10 | 18 | 51 | -33 | 9 | ||
12. | Banaz Derbentspor * [ligden ihraç] | 13 | 6 | 1 | 6 | 28 | 34 | -6 | 0 | ||
13. | Comburtspor | 13 | 0 | 0 | 13 | 10 | 61 | -51 | 0 | ||
14. | Alahabalıspor * [ligden ihraç] | 13 | 1 | 0 | 12 | 17 | 79 | -62 | -3 |
Geçmiş sezonlar arşivi |
---|
Tüm Hakları Saklıdır. Bu siteden hiç bir şey izinsiz kopyalanamaz. AmatorFutbol.org 2007-24 |