Kayhan Kaynak Kardeşler Stadı
Stadyum Bilgileri

Bulunduğu il: Adana

Kapasite: -

Evsahibi takım(lar): Adana Vefa 01 Spor, Çukurova Belediyespor, Okçularspor

Adres: -

2021/22 Sezonu Maç programı

Adana İlyas Ayan SAL Beyaz Grup 2. Hafta 07/11/2021 15:00 Anadolu 19 Mayısspor 1-0 Yenibeygücü
Adana İlyas Ayan SAL Beyaz Grup 2. Hafta 07/11/2021 17:00 Hadırlıgücü 2-0 Adana Vefa
Adana İlyas Ayan SAL Beyaz Grup 4. Hafta 20/11/2021 17:30 Hadırlıgücü 0-1 Adana Adaletgücü
Adana İlyas Ayan SAL Kırmızı Grup 4. Hafta 20/11/2021 19:30 Baklalıspor 3-2 İncirlikspor
Adana İlyas Ayan SAL Kırmızı Grup 4. Hafta 21/11/2021 17:30 Seyhan Belediyespor 0-0 İmamoğlu Belediyespor
Adana 1A B Grubu 1. Hafta 21/11/2021 19:30 Suluca Organize Sanayispor 1-3 Yüreğirgücü
Adana 1A F Grubu 2. Hafta 27/11/2021 17:00 Havutlu Demirspor 1-8 Beyspor
Adana 1A D Grubu 2. Hafta 27/11/2021 19:00 Yüreğirspor 0-6 Yapı Meslekspor
Adana 1A A Grubu 2. Hafta 28/11/2021 12:00 Çukurova Gençlerbirliği 0-8 Deveci Gençlikspor
Adana İlyas Ayan SAL Kırmızı Grup 5. Hafta 28/11/2021 14:00 İncirlikspor 4-2 Akkapıspor
Adana 1A C Grubu 2. Hafta 28/11/2021 16:00 Pınar Mahallesi Cesurspor 0-1 Çukurova Belediyespor
Adana 1A C Grubu 2. Hafta 28/11/2021 18:00 Adana Yüzüncüyılspor 2-6 Çukurovaspor
Adana 1A C Grubu 2. Hafta 28/11/2021 20:00 Kılıçlıspor 2-2 Toroslar 1922 Gençlikspor
Adana 1A B Grubu 3. Hafta 04/12/2021 18:00 Adana Gençlerbirliği 3-0 Çukurova Press Havuzlubahçe
Adana 1A B Grubu 3. Hafta 05/12/2021 12:00 Yeşilevlerspor 0-3 Dağlıoğluspor
Adana 1A C Grubu 3. Hafta 05/12/2021 14:00 Çukurovaspor 3-0 Kozan Esnafspor
Adana 1A D Grubu 3. Hafta 05/12/2021 16:00 Yapı Meslekspor 0-1 Adana Cihangirspor
Adana 1A B Grubu 3. Hafta 05/12/2021 18:00 Suluca Organize Sanayispor 3-0 Aladağgücü
Adana 1A D Grubu 3. Hafta 05/12/2021 20:00 Yüreğir Çelikspor FK 1-2 Yüreğirspor
Adana 1A C Grubu 4. Hafta 11/12/2021 15:00 Kılıçlıspor 2-1 Pınar Mahallesi Cesurspor
Adana 1A F Grubu 4. Hafta 11/12/2021 17:00 Seyhanspor 2-2 Adana Güneşlispor
Adana 1A C Grubu 4. Hafta 11/12/2021 19:00 Adana Yüzüncüyılspor 2-1 Çukurova Belediyespor
Adana 1A D Grubu 4. Hafta 12/12/2021 12:00 Adana Cihangirspor 6-2 Yüreğir Çelikspor FK
Adana İlyas Ayan SAL Kırmızı Grup 7. Hafta 12/12/2021 14:00 İmamoğlu Belediyespor 6-0 Akkapıspor
Adana 1A D Grubu 4. Hafta 12/12/2021 16:00 Gazipaşaspor 0-3 Yapı Meslekspor
Adana 1A F Grubu 4. Hafta 12/12/2021 18:00 Yüreğir Mavi Şimşekspor 0-6 Beyspor
Adana 1A D Grubu 4. Hafta 12/12/2021 20:00 Yüreğirspor 1-5 Yüreğir Demirspor
Adana 1A C Grubu 5. Hafta 18/12/2021 16:00 Çukurova Belediyespor 2-3 Kozan Esnafspor
Adana 1A B Grubu 5. Hafta 18/12/2021 18:00 Şampiyon Çocuk 1-1 Çukurova Press Havuzlubahçe
Adana 1A E Grubu 5. Hafta 18/12/2021 20:00 Kabasakal Gençlikspor 2-3 Adana Karşıyaka
Adana 1A E Grubu 5. Hafta 19/12/2021 12:00 Kunduracı Esnafspor 0-3 Adana Gülpınarspor
Adana İlyas Ayan SAL Kırmızı Grup 8. Hafta 19/12/2021 14:00 İmamoğlu Belediyespor 1-0 İncirlikspor
Adana İlyas Ayan SAL Beyaz Grup 8. Hafta 19/12/2021 16:00 Hadırlıgücü 1-1 Yenibeygücü
Adana 1A A Grubu 5. Hafta 19/12/2021 18:00 Kuzey Adanaspor 3-0 Sarıçam Belediyespor
Adana 1A B Grubu 5. Hafta 19/12/2021 20:00 Yüreğirgücü 4-0 Aladağgücü
Adana 1A D Grubu 5. Hafta 23/12/2021 18:00 Yüreğir Çelikspor FK 0-8 Yapı Meslekspor
Adana 1A B Grubu 5. Hafta 23/12/2021 20:00 Suluca Organize Sanayispor 2-0 Dağlıoğluspor
Adana 1A C Grubu 6. Hafta 25/12/2021 19:00 Adana Yüzüncüyılspor 1-2 Kılıçlıspor
Adana 1A F Grubu 6. Hafta 26/12/2021 14:00 Çukurova Demirspor 1-0 Beyspor
Adana 1A D Grubu 6. Hafta 26/12/2021 16:00 Yüreğirspor 2-7 Ceyhangücü
Adana 1A A Grubu 6. Hafta 26/12/2021 18:00 Deveci Gençlikspor 4-2 Mercimekspor
Adana 1A C Grubu 6. Hafta 26/12/2021 20:00 Kozan Esnafspor 4-0 Pınar Mahallesi Cesurspor
Adana 1A F Grubu 7. Hafta 08/01/2022 17:00 Havutlu Demirspor 0-3 Çukurova Demirspor
Adana 1A E Grubu 7. Hafta 08/01/2022 19:00 Kunduracı Esnafspor 0-9 Kabasakal Gençlikspor
Adana 1A B Grubu 7. Hafta 09/01/2022 17:00 Yüreğirgücü 2-1 Çukurova Press Havuzlubahçe
Adana 1A F Grubu 7. Hafta 09/01/2022 19:00 Kanal Ufukspor 6-1 Seyhanspor
Adana İlyas Ayan SAL Kırmızı Grup 10. Hafta 16/01/2022 14:00 Seyhan Belediyespor 2-0 Ceyhan Doğanspor
Adana İlyas Ayan SAL Beyaz Grup 10. Hafta 16/01/2022 16:00 Adana Yüksel Gençlikspor 3-3 Yenibeygücü
Adana 1A C Grubu 8. Hafta 22/01/2022 19:00 Kılıçlıspor 1-1 Çukurovaspor
Adana 1A A Grubu 8. Hafta 23/01/2022 12:00 Çukurova Gençlerbirliği 1-1 Kocavezirspor
Adana 1A B Grubu 8. Hafta 23/01/2022 14:00 Şampiyon Çocuk 1-8 Adana Gençlerbirliği
Adana 1A A Grubu 8. Hafta 23/01/2022 16:00 Kuzey Adanaspor 2-2 Deveci Gençlikspor
Adana 1A D Grubu 8. Hafta 23/01/2022 18:00 Yüreğirspor 3-7 Adana Cihangirspor
Adana 1A B Grubu 8. Hafta 23/01/2022 20:00 Aladağgücü 4-0 Yeşilevlerspor
Adana İlyas Ayan SAL Beyaz Grup 11. Hafta 24/01/2022 19:00 Adana Adaletgücü 1-1 Hadırlıgücü
Adana 1A C Grubu 8. Hafta 25/01/2022 18:00 Adana Yüzüncüyılspor 1-3 Kozan Esnafspor
Adana 1A C Grubu 8. Hafta 25/01/2022 20:00 Pınar Mahallesi Cesurspor 1-8 Toroslar 1922 Gençlikspor
Adana 1A B Grubu 8. Hafta 26/01/2022 20:00 Çukurova Press Havuzlubahçe 1-3 Dağlıoğluspor
Adana 1A E Grubu 8. Hafta 27/01/2022 18:00 Sarıçam Burukspor 2-3 Adana Gülpınarspor
Adana 1A C Grubu 9. Hafta 29/01/2022 15:00 Çukurova Belediyespor 8-0 Pınar Mahallesi Cesurspor
Adana 1A B Grubu 9. Hafta 29/01/2022 17:00 Adana Gençlerbirliği 3-1 Aladağgücü
Adana 1A C Grubu 9. Hafta 29/01/2022 19:00 Çukurovaspor 7-1 Adana Yüzüncüyılspor
Adana 1A D Grubu 9. Hafta 30/01/2022 12:00 Adana Cihangirspor 4-0 Gazipaşaspor
Adana İlyas Ayan SAL Beyaz Grup 12. Hafta 30/01/2022 14:00 Anadolu 19 Mayısspor 0-5 Adana Adaletgücü
Adana 1A A Grubu 9. Hafta 30/01/2022 16:00 Deveci Gençlikspor 4-2 Çukurova Gençlerbirliği
Adana 1A A Grubu 9. Hafta 30/01/2022 18:00 Kanalgücü 3-2 Mercimekspor
Adana 1A A Grubu 9. Hafta 30/01/2022 20:00 Kocavezirspor 1-5 Sarıçam Belediyespor
Adana İlyas Ayan SAL Kırmızı Grup 13. Hafta 05/02/2022 15:00 İmamoğlu Belediyespor 0-0 Baklalıspor
Adana 1A D Grubu 10. Hafta 05/02/2022 17:00 Yüreğirspor 4-1 Yüreğir Çelikspor FK
Adana 1A C Grubu 10. Hafta 05/02/2022 19:00 Adana Yüzüncüyılspor 1-5 Toroslar 1922 Gençlikspor
Adana 1A C Grubu 10. Hafta 06/02/2022 12:00 Kozan Esnafspor 0-3 Çukurovaspor
Adana İlyas Ayan SAL Beyaz Grup 13. Hafta 06/02/2022 14:00 Hadırlıgücü 7-1 Anadolu 19 Mayısspor
Adana 1A B Grubu 10. Hafta 06/02/2022 16:00 Yüreğirgücü 1-1 Şampiyon Çocuk
Adana 1A B Grubu 10. Hafta 06/02/2022 18:00 Aladağgücü 2-1 Suluca Organize Sanayispor
Adana 1A F Grubu 10. Hafta 06/02/2022 20:00 Yüreğir Mavi Şimşekspor 1-2 Adana Güneşlispor
Adana 1A D Grubu 11. Hafta 12/02/2022 16:00 Yüreğir Çelikspor FK 0-5 Adana Cihangirspor
Adana 1A A Grubu 11. Hafta 12/02/2022 18:00 Deveci Gençlikspor 9-1 Kanalgücü
Adana 1A F Grubu 11. Hafta 12/02/2022 20:00 Beyspor 3-0 Yüreğir Mavi Şimşekspor
Adana 1A C Grubu 11. Hafta 13/02/2022 12:00 Toroslar 1922 Gençlikspor 3-5 Kozan Esnafspor
Adana İlyas Ayan SAL Beyaz Grup 14. Hafta 13/02/2022 14:00 Adana Yüksel Gençlikspor 0-3 Hadırlıgücü
Adana 1A B Grubu 11. Hafta 13/02/2022 16:00 Suluca Organize Sanayispor 0-2 Çukurova Press Havuzlubahçe
Adana 1A B Grubu 11. Hafta 13/02/2022 18:00 Yeşilevlerspor 2-8 Yüreğirgücü
Adana 1A E Grubu 11. Hafta 13/02/2022 20:00 Kunduracı Esnafspor 1-13 Sarıçam Burukspor
Adana 1A C Grubu 12. Hafta 19/02/2022 16:00 Kozan Esnafspor 1-5 Çukurova Belediyespor
Adana 1A E Grubu 12. Hafta 19/02/2022 18:00 Adana Karşıyaka 2-0 Kabasakal Gençlikspor
Adana 1A B Grubu 12. Hafta 19/02/2022 20:00 Yeşilevlerspor 0-3 Adana Gençlerbirliği
Adana 1A F Grubu 12. Hafta 20/02/2022 12:00 Seyhanspor 3-3 Beyspor
Adana 1A B Grubu 12. Hafta 20/02/2022 14:00 Aladağgücü 3-2 Yüreğirgücü
Adana 1A A Grubu 12. Hafta 20/02/2022 16:00 Çukurova Gençlerbirliği 3-2 Mercimekspor
Adana 1A F Grubu 12. Hafta 20/02/2022 18:00 Yüreğir Mavi Şimşekspor 0-0 Havutlu Demirspor
Adana 1A C Grubu 12. Hafta 20/02/2022 20:00 Adana Yüzüncüyılspor 4-1 Pınar Mahallesi Cesurspor
Adana 1A C Grubu 13. Hafta 26/02/2022 16:00 Çukurova Belediyespor 0-2 Çukurovaspor
Adana 1A A Grubu 13. Hafta 26/02/2022 18:00 Çukurova Gençlerbirliği 8-4 Sarıçam Belediyespor
Adana 1A B Grubu 13. Hafta 26/02/2022 20:00 Aladağgücü 2-2 Çukurova Press Havuzlubahçe
Adana 1A B Grubu 13. Hafta 27/02/2022 11:30 Suluca Organize Sanayispor 7-1 Yeşilevlerspor
Adana 1A B Grubu 13. Hafta 27/02/2022 13:30 Şampiyon Çocuk 0-0 Dağlıoğluspor
Adana İlyas Ayan SAL Play-Off 2. Hafta 27/02/2022 15:30 Adana Vefa 4-1 Adana Adaletgücü
Adana 1A D Grubu 13. Hafta 27/02/2022 17:30 Gazipaşaspor 2-2 Yüreğir Çelikspor FK
Adana 1A C Grubu 13. Hafta 27/02/2022 19:30 Kılıçlıspor 7-1 Adana Yüzüncüyılspor
Adana 1A D Grubu 14. Hafta 05/03/2022 16:00 Yüreğirspor 1-4 Gazipaşaspor
Adana 1A E Grubu 14. Hafta 05/03/2022 18:00 Kabasakal Gençlikspor 14-0 Kunduracı Esnafspor
Adana 1A F Grubu 14. Hafta 05/03/2022 20:00 Seyhanspor 4-3 Kanal Ufukspor
Adana 1A C Grubu 14. Hafta 06/03/2022 11:30 Çukurovaspor 8-0 Pınar Mahallesi Cesurspor
Adana 1A C Grubu 14. Hafta 06/03/2022 13:30 Kozan Esnafspor 1-1 Kılıçlıspor
Adana İlyas Ayan SAL Play-Off 3. Hafta 06/03/2022 15:30 İmamoğlu Belediyespor 1-0 Baklalıspor
Adana 1A D Grubu 14. Hafta 06/03/2022 17:30 Adana Cihangirspor 3-0 Ceyhangücü
Adana 1A C Grubu 14. Hafta 06/03/2022 19:30 Toroslar 1922 Gençlikspor 1-1 Çukurova Belediyespor
Adana İlyas Ayan SAL Play-Off 4. Hafta 13/03/2022 14:00 Adana Denizli Mithatpaşa 4-4 Adana Adaletgücü
Adana İlyas Ayan SAL Play-Off 5. Hafta 20/03/2022 14:00 Adana Denizli Mithatpaşa 4-1 Baklalıspor
Adana 1A Play-Off Beyaz Grup 1. Hafta 27/03/2022 13:00 Kılıçlıspor 1-3 Beyspor
Adana 1A Play-Off Beyaz Grup 1. Hafta 27/03/2022 15:00 Adana Gençlerbirliği 5-1 Yüreğir Demirspor
Adana 1A Play-Off Beyaz Grup 1. Hafta 27/03/2022 17:00 Adana Karşıyaka 4-2 Deveci Gençlikspor
Adana 1A Play-Off Kırmızı Grup 2. Hafta 03/04/2022 13:00 Kuzey Adanaspor 3-2 Karataş Belediye Gençlikspor
Adana 1A Play-Off Kırmızı Grup 2. Hafta 03/04/2022 15:00 Adana Cihangirspor 1-0 Çukurova Demirspor
Adana 1A Play-Off Kırmızı Grup 2. Hafta 03/04/2022 17:00 Yüreğirgücü 8-1 Çukurovaspor
Adana 1A Play-Off Beyaz Grup 3. Hafta 10/04/2022 15:00 Adana Gençlerbirliği 0-1 Adana Karşıyaka
Adana 1A Play-Off Beyaz Grup 3. Hafta 10/04/2022 17:00 Beyspor 4-3 Deveci Gençlikspor
Adana 1A Play-Off Beyaz Grup 3. Hafta 10/04/2022 19:00 Kılıçlıspor 1-3 Yüreğir Demirspor
Adana 1A Play-Off Kırmızı Grup 4. Hafta 13/04/2022 16:30 Adana Cihangirspor 0-1 Kuzey Adanaspor
Adana 1A Play-Off Kırmızı Grup 4. Hafta 13/04/2022 18:30 Çukurovaspor 2-6 Karataş Belediye Gençlikspor
Adana 1A Play-Off Kırmızı Grup 4. Hafta 13/04/2022 20:30 Çukurova Demirspor 4-2 Yüreğirgücü
Adana 1A Play-Off Beyaz Grup 5. Hafta 17/04/2022 13:00 Kılıçlıspor 0-6 Adana Karşıyaka
Adana 1A Play-Off Kırmızı Grup 5. Hafta 17/04/2022 15:00 Yüreğirgücü 3-0 Adana Cihangirspor
Adana 1A Play-Off Kırmızı Grup 5. Hafta 17/04/2022 17:00 Kuzey Adanaspor 6-3 Çukurovaspor
++ Tüm Hakları Saklıdır. Bu siteden hiç bir şey izinsiz kopyalanamaz. © AmatorFutbol.org 2007-22 ++ | MI Design