K.K Kardeşler Stadı
Stadyum Bilgileri

Bulunduğu il: Adana

Kapasite: -

Evsahibi takım(lar): -

Adres: -

2018/19 Sezonu Maç programı

Adana 1.Amatör B Grubu 1. Hafta 30/09/2018 16:30 Anadolu 19 Mayısspor 4-2 Yüreğir Belediyespor
Adana 1.Amatör A Grubu 2. Hafta 07/10/2018 16:00 Adana Gençlerbirliği 2-0 Kuzey Adanaspor
Bölgesel Amatör Lig 5.Grup 4. Hafta 14/10/2018 15:00 Kiremithanespor 1-1 Kapadokya Göremespor
Adana 1.Amatör A Grubu 4. Hafta 21/10/2018 15:00 Çukurova Belediyespor 0-0 Kuzey Adanaspor
Adana 1.Amatör A Grubu 4. Hafta 21/10/2018 17:00 Adana Gençlerbirliği 1-0 Ceyhan Doğanspor
Adana 1.Amatör B Grubu 4. Hafta 26/10/2018 19:00 Okçularspor 2-5 Sarıçam Burukspor
Adana Süper Amatör Ali Gülleri 4. Hafta 27/10/2018 18:00 Yüksel Gençlikspor 0-1 Hadırlıgücü
Bölgesel Amatör Lig 5.Grup 6. Hafta 28/10/2018 14:00 Kiremithanespor 1-0 Mut İdman Yurdu
Adana Süper Amatör Ali Gülleri 4. Hafta 28/10/2018 17:00 Aladağ Gençlikspor 1-5 Adana Ülkügücü
Adana Süper Amatör Ali Gülleri 5. Hafta 03/11/2018 18:00 Seyhan Belediyespor 0-0 Baklalıspor
Adana 1.Amatör A Grubu 6. Hafta 04/11/2018 14:00 Adana Gençlerbirliği 2-0 Seyhangücü
Adana 1.Amatör A Grubu 6. Hafta 04/11/2018 16:00 Adana Denizli Mithatpaşaspor 4-1 Seyhanspor
Adana 1.Amatör B Grubu 6. Hafta 04/11/2018 18:00 Yüreğir Belediyespor 1-2 Adana Güneşlispor
Adana Süper Amatör Ali Gülleri 6. Hafta 10/11/2018 18:00 Çukurova Demirspor 0-5 Adana Ülkügücü
Bölgesel Amatör Lig 5.Grup 8. Hafta 11/11/2018 14:00 Kiremithanespor 4-1 Kırıkhanspor
Adana 1.Amatör A Grubu 8. Hafta 17/11/2018 18:00 Kuzey Adanaspor 2-0 Ceyhan Doğanspor
Adana 1.Amatör A Grubu 8. Hafta 18/11/2018 12:00 Adana Denizli Mithatpaşaspor 1-1 Adana Adaletgücü
Adana Süper Amatör Ali Gülleri 7. Hafta 18/11/2018 14:00 Seyhan Belediyespor 2-6 İncirlikspor
Adana 1.Amatör A Grubu 8. Hafta 18/11/2018 16:00 Adana Gençlerbirliği 4-0 Mercimekspor
Adana 1.Amatör A Grubu 8. Hafta 18/11/2018 18:00 Çukurova Belediyespor 0-2 Seyhangücü
Bölgesel Amatör Lig 5.Grup 10. Hafta 24/11/2018 14:00 Kiremithanespor 3-2 68 Aksaray Belediyespor
Adana Süper Amatör Ali Gülleri 8. Hafta 24/11/2018 18:30 Yüksel Gençlikspor 1-0 Yenibeygücü
Adana 1.Amatör B Grubu 9. Hafta 25/11/2018 14:00 Okçularspor 2-0 Adana Vefaspor
Adana 1.Amatör B Grubu 10. Hafta 01/12/2018 18:00 Anadolu 19 Mayısspor 2-0 Büyük Mangıtspor
Adana 1.Amatör A Grubu 10. Hafta 02/12/2018 12:00 Yüreğir İdman Yurdu 1-2 Seyhanspor
Adana Süper Amatör Ali Gülleri 9. Hafta 02/12/2018 14:00 Adana Ülkügücü 3-0 Hadırlıgücü
Adana 1.Amatör A Grubu 10. Hafta 02/12/2018 16:00 Çukurova Belediyespor 1-1 Mercimekspor
Adana 1.Amatör B Grubu 10. Hafta 02/12/2018 18:00 Yüreğir Belediyespor 1-3 Okçularspor
Bölgesel Amatör Lig 5.Grup 12. Hafta 08/12/2018 14:00 Kiremithanespor 1-0 Talasgücü Belediyespor
Adana 1.Amatör B Grubu 11. Hafta 08/12/2018 17:00 Adana Vefaspor 1-2 Yüreğir Belediyespor
Adana 1.Amatör B Grubu 11. Hafta 08/12/2018 19:00 Okçularspor 1-3 Anadolu 19 Mayısspor
Adana 1.Amatör A Grubu 12. Hafta 16/12/2018 12:00 Adana Gençlerbirliği 2-1 İmamoğluspor
Adana Süper Amatör Ali Gülleri 11. Hafta 16/12/2018 14:00 Aladağ Gençlikspor 1-2 Akkapıspor
Adana 1.Amatör B Grubu 12. Hafta 16/12/2018 16:00 Okçularspor 5-3 Adana Gülpınarspor
Adana 1.Amatör A Grubu 13. Hafta 23/12/2018 16:00 Kuzey Adanaspor 0-0 Adana Gençlerbirliği
Adana 1.Amatör A Grubu 13. Hafta 23/12/2018 18:00 Seyhanspor 0-8 Seyhangücü
Adana 1.Amatör A Grubu 14. Hafta 12/01/2019 17:00 Adana Gençlerbirliği 5-0 Yüreğir İdman Yurdu
Adana 1.Amatör B Grubu 14. Hafta 12/01/2019 19:00 Yüreğir Belediyespor 1-2 Karaisalıspor
Adana 1.Amatör B Grubu 14. Hafta 13/01/2019 12:00 Anadolu 19 Mayısspor 2-1 Adana Gülpınarspor
Adana 1.Amatör A Grubu 14. Hafta 13/01/2019 14:00 Adana Adaletgücü 3-1 Seyhanspor
Adana 1.Amatör A Grubu 14. Hafta 13/01/2019 16:00 Çukurova Belediyespor 4-1 İmamoğluspor
Adana 1.Amatör B Grubu 14. Hafta 13/01/2019 18:00 Okçularspor 3-2 Çukurova Press Havuzlubahçe
Bölgesel Amatör Lig 5.Grup 14. Hafta 20/01/2019 14:00 Kiremithanespor 0-1 İskenderun Belediye GSK
Adana 1.Amatör A Grubu 16. Hafta 26/01/2019 16:00 Adana Gençlerbirliği 4-1 Seyhanspor
Adana 1.Amatör A Grubu 16. Hafta 26/01/2019 18:00 Çukurova Belediyespor 0-1 Yüreğir İdman Yurdu
Adana 1.Amatör B Grubu 16. Hafta 27/01/2019 12:00 Anadolu 19 Mayısspor 1-1 Çukurova Press Havuzlubahçe
Adana Süper Amatör Ali Gülleri 14. Hafta 27/01/2019 14:00 Çukurova Demirspor 2-4 Hadırlıgücü
Adana 1.Amatör B Grubu 16. Hafta 27/01/2019 16:00 Yüreğir Belediyespor 1-3 Sarıçam Burukspor
Adana 1.Amatör A Grubu 17. Hafta 02/02/2019 15:00 Kuzey Adanaspor 0-1 Sarıçam Belediyespor
Bölgesel Amatör Lig 5.Grup 16. Hafta 03/02/2019 14:00 Kiremithanespor 0-2 Medcem Silifke Belediyespor
Adana 1.Amatör A Grubu 17. Hafta 03/02/2019 17:00 Ceyhan Doğanspor 0-3 Çukurova Belediyespor
Adana 1.Amatör B Grubu 18. Hafta 09/02/2019 18:00 Yüreğir Belediyespor 2-3 Ceyhangücü
Adana 1.Amatör A Grubu 18. Hafta 10/02/2019 12:00 Çukurova Belediyespor 1-1 Seyhanspor
Adana 1.Amatör A Grubu 18. Hafta 10/02/2019 16:00 Adana Gençlerbirliği 2-0 Adana Adaletgücü
Adana 1.Amatör B Grubu 18. Hafta 10/02/2019 18:00 Okçularspor 12-1 Yumurtalık Belediyespor
Adana Süper Amatör Ali Gülleri 16. Hafta 11/02/2019 20:00 Baklalıspor 0-2 Seyhan Belediyespor
Adana Süper Amatör Ali Gülleri 16. Hafta 13/02/2019 17:00 Akkapıspor 0-0 Hadırlıgücü
Adana 1.Amatör A Grubu 19. Hafta 16/02/2019 17:30 Mercimekspor 1-4 Adana Gençlerbirliği
Adana 1.Amatör A Grubu 19. Hafta 17/02/2019 12:00 Yüreğir İdman Yurdu 1-1 Sarıçam Belediyespor
Adana Süper Amatör Ali Gülleri 17. Hafta 17/02/2019 14:00 Adana Ülkügücü 8-0 Çukurova Demirspor
Adana 1.Amatör A Grubu 19. Hafta 17/02/2019 16:00 Ceyhan Doğanspor 1-1 Kuzey Adanaspor
Adana 1.Amatör B Grubu 19. Hafta 17/02/2019 18:00 Yumurtalık Belediyespor 0-4 Yüreğir Belediyespor
Adana 1.Amatör A Grubu 20. Hafta 23/02/2019 18:00 Çukurova Belediyespor 5-2 Adana Adaletgücü
Adana 1.Amatör A Grubu 20. Hafta 24/02/2019 12:00 Yüreğir İdman Yurdu 0-6 Ceyhan Doğanspor
Adana 1.Amatör A Grubu 20. Hafta 24/02/2019 14:00 Adana Denizli Mithatpaşaspor 1-0 Mercimekspor
Adana 1.Amatör B Grubu 20. Hafta 24/02/2019 16:00 Yüreğir Belediyespor 3-0 Büyük Mangıtspor
Bölgesel Amatör Lig 5.Grup 20. Hafta 03/03/2019 14:00 Kiremithanespor 3-0 Arsuz Karaağaçspor
Adana 1.Amatör B Grubu 21. Hafta 03/03/2019 17:00 Büyük Mangıtspor 1-5 Anadolu 19 Mayısspor
Adana 1.Amatör A Grubu 21. Hafta 03/03/2019 19:00 Mercimekspor 1-3 Çukurova Belediyespor
Adana 1.Amatör A Grubu 22. Hafta 09/03/2019 11:00 Adana Denizli Mithatpaşaspor 3-0 Sarıçam Belediyespor
Adana 1.Amatör B Grubu 22. Hafta 09/03/2019 13:00 Anadolu 19 Mayısspor 1-2 Okçularspor
Adana 1.Amatör A Grubu 22. Hafta 09/03/2019 15:00 Kuzey Adanaspor 7-2 Adana Adaletgücü
Adana 1.Amatör A Grubu 22. Hafta 09/03/2019 17:00 Çukurova Belediyespor 2-0 Adana Gençlerbirliği
Adana 2.Amatör A Grubu 1. Hafta 16/03/2019 16:00 Çukurova Demirspor 3-1 Ceyhan Demirspor
Adana 2.Amatör C Grubu 1. Hafta 16/03/2019 18:00 Adana Emekspor 0-2 Seyhan Kurtuluşspor
Bölgesel Amatör Lig 5.Grup 22. Hafta 17/03/2019 14:00 Kiremithanespor 2-0 Ceyhanspor
Adana 2.Amatör C Grubu 1. Hafta 17/03/2019 17:00 Çukurovaspor 1-5 Güney Adanaspor
Adana 2.Amatör C Grubu 1. Hafta 17/03/2019 19:00 Aladağ Demirspor 3-2 Toroslar 1922 Gençlikspor
Adana Süper Amatör Ali Gülleri 21. Hafta 23/03/2019 15:00 Kürkçülerspor 0-0 Baklalıspor
Adana 2.Amatör B Grubu 2. Hafta 23/03/2019 17:00 Akdeniz Karataşspor 0-2 Reşatbey Yaoundespor
Adana 2.Amatör A Grubu 2. Hafta 23/03/2019 19:00 Pınar Mahallesi Cesurspor 2-1 Yüreğirspor
Adana 2.Amatör B Grubu 2. Hafta 24/03/2019 14:00 Yeşilevlerspor 5-8 Dağlıoğluspor
Adana 2.Amatör A Grubu 2. Hafta 24/03/2019 16:00 Suluca Organize Sanayispor 1-3 Çukurova Demirspor
Adana 2.Amatör B Grubu 2. Hafta 24/03/2019 18:00 Gazipaşaspor 0-16 Çukurova Gençlerbirliği
Adana 2.Amatör A Grubu 3. Hafta 30/03/2019 13:00 Çukurova Demirspor 4-2 Adana Karşıyaka
Adana Süper Amatör Ali Gülleri 22. Hafta 30/03/2019 15:00 Yüksel Gençlikspor 0-0 İncirlikspor
Adana 2.Amatör C Grubu 3. Hafta 30/03/2019 17:00 Çukurovaspor 1-0 Seyhan Kurtuluşspor
Adana 2.Amatör C Grubu 3. Hafta 30/03/2019 19:00 Kabasakal Gençlikspor 2-2 Adana Emekspor
Adana 2.Amatör A Grubu 3. Hafta 30/03/2019 21:00 Kanal Ufukspor 4-2 Toros Demirspor
Adana 2.Amatör A Grubu 4. Hafta 06/04/2019 17:00 Pınar Mahallesi Cesurspor 0-4 Adanagücü
Adana 2.Amatör A Grubu 4. Hafta 06/04/2019 19:00 Adana Karşıyaka 7-1 Adana 100.Yılspor
Bölgesel Amatör Lig 5.Grup 24. Hafta 07/04/2019 15:00 Kiremithanespor 0-1 İçelspor
Adana 2.Amatör A Grubu 4. Hafta 07/04/2019 18:00 Suluca Organize Sanayispor 0-2 Ceyhan Demirspor
Adana 2.Amatör B Grubu 4. Hafta 07/04/2019 20:00 Akdeniz Karataşspor 8-0 Gazipaşaspor
Adana 2.Amatör A Grubu 5. Hafta 14/04/2019 14:00 Kanal Ufukspor 4-0 Adanagücü
Adana 2.Amatör A Grubu 5. Hafta 14/04/2019 16:00 Çukurova Demirspor 17-0 Yüreğirspor
Adana 2.Amatör C Grubu 5. Hafta 14/04/2019 18:00 Kılıçlıspor 8-3 Seyhan Kurtuluşspor
Bölgesel Amatör Lig 5.Grup 26. Hafta 21/04/2019 15:00 Kiremithanespor 4-4 7 Mart Kadirli Demirspor
Adana 2.Amatör B Grubu 6. Hafta 21/04/2019 18:00 Kozan Esnafspor 1-4 Reşatbey Yaoundespor
Adana 2.Amatör C Grubu 7. Hafta 24/04/2019 18:30 Aladağ Demirspor - Çukurovaspor
Adana 2.Amatör C Grubu 7. Hafta 24/04/2019 20:30 Toroslar 1922 Gençlikspor - Adana Emekspor
Adana 2.Amatör B Grubu 7. Hafta 25/04/2019 18:00 Gazipaşaspor - Kocavezirspor
Adana 2.Amatör A Grubu 6. Hafta 29/04/2019 19:00 Yüreğirspor 2-6 Adana 100.Yılspor
++ Tüm Hakları Saklıdır. Bu siteden hiç bir şey izinsiz kopyalanamaz. © AmatorFutbol.org 2007-19 ++ | MI Design