K.K Kardeşler Stadı
Stadyum Bilgileri

Bulunduğu il: Adana

Kapasite: -

Evsahibi takım(lar): -

Adres: -

2017/18 Sezonu Maç programı

Adana 1.Amatör A Grubu 1. Hafta 30/09/2017 16:00 Adana Ülkügücüspor 5-1 Kanal Ufukspor
Adana 1.Amatör B Grubu 3. Hafta 14/10/2017 18:00 Çukurova Belediyespor 2-1 Anadolu 19 Mayısspor
Bölgesel Amatör Lig 5.Grup 6. Hafta 29/10/2017 14:00 Adana Büyükşehir Belediyespor 1-1 7 Mart Kadirli Demirspor
Adana Süper Amatör 6. Hafta 04/11/2017 18:00 Çukurova Demirspor 3-0 Baklalıspor
Adana 1.Amatör A Grubu 7. Hafta 04/11/2017 20:00 Adana Denizli Mithatpaşa 0-1 Adana Adaletgücü
Adana 1.Amatör B Grubu 7. Hafta 05/11/2017 15:00 Seyhanspor 1-7 Yüreğir İdman Yurdu
Adana 1.Amatör B Grubu 7. Hafta 05/11/2017 17:00 Anadolu 19 Mayısspor 1-3 Yüksel Gençlikspor
Adana Süper Amatör 6. Hafta 05/11/2017 19:00 Adana Gençlerbirliği 1-1 Adana Kiremithanespor
Adana Süper Amatör 7. Hafta 11/11/2017 19:00 Çukurova Demirspor 0-0 Hadırlıgücü
Adana 1.Amatör B Grubu 8. Hafta 12/11/2017 17:00 Yüksel Gençlikspor 0-0 Pozantı Gençlikspor
Adana 1.Amatör B Grubu 8. Hafta 12/11/2017 19:00 Aladağ Demirspor 2-9 Anadolu 19 Mayısspor
Adana 1.Amatör B Grubu 7. Hafta 15/11/2017 19:00 Adana Kartalspor 3-4 Kuzey Adanaspor
Adana 1.Amatör B Grubu 7. Hafta 16/11/2017 19:00 Çukurova Belediyespor 1-1 Adana Vefa 01 SK
Adana 1.Amatör A Grubu 9. Hafta 18/11/2017 14:00 Yüreğir Belediyespor 0-0 Karaisalıspor
Adana 1.Amatör B Grubu 9. Hafta 18/11/2017 16:00 Seyhanspor 6-3 Adana Kartalspor
Adana 1.Amatör B Grubu 9. Hafta 18/11/2017 18:00 Çukurova Belediyespor 3-2 Kuzey Adanaspor
Kadınlar 2.Lig A Grubu 1. Hafta 19/11/2017 14:00 Adana İdman Yurdu Spor 3-4 Algspor
Adana 1.Amatör B Grubu 9. Hafta 19/11/2017 16:00 Anadolu 19 Mayısspor 1-1 Adana Vefa 01 SK
Adana Süper Amatör 8. Hafta 19/11/2017 18:00 Akkapıspor 0-3 Adana Kiremithanespor
Adana Süper Amatör 9. Hafta 25/11/2017 16:00 Seyhan Belediyespor 3-0 Hadırlıgücü
Adana 1.Amatör B Grubu 10. Hafta 25/11/2017 18:00 Aladağ Demirspor 1-3 Yüksel Gençlikspor
Bölgesel Amatör Lig 5.Grup 10. Hafta 26/11/2017 14:00 Adana Büyükşehir Belediyespor 2-1 Arsuz Karaağaçspor
Adana 1.Amatör B Grubu 10. Hafta 26/11/2017 17:00 Kuzey Adanaspor 3-2 Büyük Mangıtspor
Adana 1.Amatör A Grubu 10. Hafta 26/11/2017 19:00 Adana Ülkügücüspor 7-0 Okçularspor
Adana 1.Amatör A Grubu 11. Hafta 29/11/2017 16:00 Yüreğir Belediyespor 1-4 Adana Ülkügücüspor
Adana 1.Amatör A Grubu 11. Hafta 29/11/2017 18:00 Okçularspor 0-4 Çukurova Press Havuzlubahçe
Adana 1.Amatör A Grubu 11. Hafta 29/11/2017 20:00 Kanal Ufukspor 1-1 Adana Adaletgücü
Adana 1.Amatör B Grubu 11. Hafta 30/11/2017 16:00 Çukurova Belediyespor 1-0 Seyhanspor
Adana 1.Amatör B Grubu 11. Hafta 30/11/2017 18:00 Anadolu 19 Mayısspor 1-1 Kuzey Adanaspor
Adana 1.Amatör B Grubu 11. Hafta 30/11/2017 20:00 Yüksel Gençlikspor 0-3 Adana Vefa 01 SK
Adana 1.Amatör A Grubu 11. Hafta 01/12/2017 19:00 Adana Denizli Mithatpaşa 0-3 Ceyhangücü
Adana 1.Amatör A Grubu 12. Hafta 02/12/2017 16:00 Kanal Ufukspor 1-11 Adana Ülkügücüspor
Adana Süper Amatör 10. Hafta 02/12/2017 18:00 Adana Gençlerbirliği 1-1 Çukurova Demirspor
Adana 1.Amatör A Grubu 12. Hafta 03/12/2017 14:00 Okçularspor 3-4 Seyhangücü
Adana 1.Amatör B Grubu 12. Hafta 03/12/2017 16:00 Anadolu 19 Mayısspor 8-0 Adana Kartalspor
Adana 1.Amatör B Grubu 13. Hafta 09/12/2017 16:00 Seyhanspor 3-1 Anadolu 19 Mayısspor
Adana Süper Amatör 11. Hafta 09/12/2017 18:00 Aladağ Gençlikspor 1-2 Yenibeygücü
Bölgesel Amatör Lig 5.Grup 12. Hafta 10/12/2017 14:00 Adana Büyükşehir Belediyespor 0-3 Nevşehir Belediyespor
Adana 1.Amatör A Grubu 13. Hafta 10/12/2017 16:30 Çukurova Press Havuzlubahçe 3-1 Kanal Ufukspor
Adana 1.Amatör B Grubu 13. Hafta 10/12/2017 18:30 Kuzey Adanaspor 0-2 Yüksel Gençlikspor
Adana 1.Amatör B Grubu 14. Hafta 16/12/2017 15:00 Aladağ Demirspor 0-1 Kuzey Adanaspor
Adana 1.Amatör B Grubu 15. Hafta 23/12/2017 14:00 Çukurova Belediyespor 0-1 Pozantı Gençlikspor
Adana 1.Amatör A Grubu 14. Hafta 23/12/2017 16:00 Kanal Ufukspor 3-5 Seyhangücü
Adana 1.Amatör A Grubu 15. Hafta 24/12/2017 12:00 Çukurova Press Havuzlubahçe 2-2 Adana Adaletgücü
Adana 1.Amatör B Grubu 15. Hafta 24/12/2017 14:00 Adana Kartalspor 0-6 Aladağ Demirspor
Adana 1.Amatör A Grubu 16. Hafta 27/12/2017 18:00 Adana Ülkügücüspor 1-0 Çukurova Press Havuzlubahçe
Adana 1.Amatör A Grubu 16. Hafta 27/12/2017 20:00 Kanal Ufukspor 2-0 Adana Denizli Mithatpaşa
Adana 1.Amatör A Grubu 16. Hafta 28/12/2017 16:00 Karaisalıspor 3-1 Ceyhangücü
Adana 1.Amatör B Grubu 16. Hafta 28/12/2017 18:00 Adana Vefa 01 SK 3-1 Adana Kartalspor
Adana 1.Amatör B Grubu 16. Hafta 28/12/2017 20:00 Aladağ Demirspor 1-5 Seyhanspor
Adana 1.Amatör B Grubu 16. Hafta 29/12/2017 18:00 Yüksel Gençlikspor 1-1 Çukurova Belediyespor
Adana 1.Amatör B Grubu 16. Hafta 29/12/2017 20:00 Yüreğir İdman Yurdu 1-1 Kuzey Adanaspor
Adana 1.Amatör B Grubu 17. Hafta 06/01/2018 16:00 Adana Kartalspor 0-3 Yüreğir İdman Yurdu
Adana Süper Amatör 12. Hafta 06/01/2018 18:00 Aladağ Gençlikspor 0-2 Adana Kiremithanespor
Adana 1.Amatör B Grubu 17. Hafta 07/01/2018 14:00 Anadolu 19 Mayısspor 2-3 Pozantı Gençlikspor
Adana 1.Amatör A Grubu 17. Hafta 07/01/2018 16:00 Adana Denizli Mithatpaşa 0-0 Karaisalıspor
Adana 1.Amatör A Grubu 17. Hafta 07/01/2018 18:00 Okçularspor 0-2 Yüreğir Belediyespor
Adana 1.Amatör B Grubu 18. Hafta 13/01/2018 13:30 Kuzey Adanaspor 9-0 Adana Kartalspor
Bölgesel Amatör Lig 5.Grup 14. Hafta 14/01/2018 14:00 Adana Büyükşehir Belediyespor 0-1 Ceyhanspor
Adana 1.Amatör B Grubu 19. Hafta 20/01/2018 16:00 Çukurova Belediyespor 0-1 Yüreğir İdman Yurdu
Adana 1.Amatör A Grubu 19. Hafta 20/01/2018 18:00 Okçularspor 7-5 Karaisalıspor
Adana 1.Amatör B Grubu 19. Hafta 21/01/2018 12:00 Seyhanspor 1-4 Kuzey Adanaspor
Adana Süper Amatör 13. Hafta 21/01/2018 14:00 Adana Gençlerbirliği 0-2 Hadırlıgücü
Adana 1.Amatör A Grubu 19. Hafta 21/01/2018 16:00 Adana Denizli Mithatpaşa 0-4 Adana Ülkügücüspor
Adana 1.Amatör B Grubu 18. Hafta 24/01/2018 18:00 Adana Vefa 01 SK 2-1 Çukurova Belediyespor
Adana 1.Amatör B Grubu 18. Hafta 24/01/2018 20:00 Aladağ Demirspor 3-1 Büyük Mangıtspor
Adana 1.Amatör B Grubu 18. Hafta 25/01/2018 16:00 Yüreğir İdman Yurdu 2-5 Seyhanspor
Adana 1.Amatör B Grubu 18. Hafta 25/01/2018 18:00 Yüksel Gençlikspor 5-0 Anadolu 19 Mayısspor
Adana 1.Amatör B Grubu 20. Hafta 27/01/2018 16:00 Yüreğir İdman Yurdu 2-1 Büyük Mangıtspor
Adana 1.Amatör B Grubu 20. Hafta 27/01/2018 18:00 Kuzey Adanaspor 0-1 Çukurova Belediyespor
Bölgesel Amatör Lig 5.Grup 16. Hafta 28/01/2018 14:00 Adana Büyükşehir Belediyespor 2-1 Kilis Belediyespor
Adana Süper Amatör 14. Hafta 28/01/2018 16:30 Çukurova Demirspor 1-2 Adana Kiremithanespor
Adana 1.Amatör B Grubu 20. Hafta 28/01/2018 18:30 Adana Vefa 01 SK 3-1 Anadolu 19 Mayısspor
Adana 1.Amatör A Grubu 21. Hafta 03/02/2018 17:00 Adana Denizli Mithatpaşa 1-1 Seyhangücü
Adana Süper Amatör 15. Hafta 03/02/2018 19:00 Aladağ Gençlikspor 1-2 Baklalıspor
Adana 1.Amatör A Grubu 21. Hafta 04/02/2018 12:00 Kanal Ufukspor 8-4 Karaisalıspor
Adana 1.Amatör B Grubu 21. Hafta 04/02/2018 14:00 Yüksel Gençlikspor 3-0 Aladağ Demirspor
Adana 1.Amatör A Grubu 21. Hafta 04/02/2018 16:00 Yüreğir Belediyespor 1-0 Adana Adaletgücü
Adana 1.Amatör B Grubu 22. Hafta 10/02/2018 18:00 Çukurova Belediyespor 1-2 Seyhanspor
Bölgesel Amatör Lig 5.Grup 18. Hafta 11/02/2018 14:00 Adana Büyükşehir Belediyespor 2-0 Kayseri Şekerspor
Adana Süper Amatör 16. Hafta 11/02/2018 16:30 Adana Gençlerbirliği 2-2 Yenibeygücü
Adana 1.Amatör B Grubu 22. Hafta 11/02/2018 17:00 Kuzey Adanaspor 4-3 Anadolu 19 Mayısspor
Adana 1.Amatör Play-Off 1. Hafta 14/02/2018 18:00 Ceyhangücü 1-1 Yüksel Gençlikspor
Adana 2.Amatör A Grubu 1. Hafta 24/02/2018 16:00 Yeşilevlerspor 1-3 Adana Gülpınarspor
Adana 2.Amatör A Grubu 1. Hafta 24/02/2018 18:00 Pınar Mahallesi Cesurspor 2-1 Yüreğirspor
Bölgesel Amatör Lig 5.Grup 20. Hafta 25/02/2018 14:00 Adana Büyükşehir Belediyespor 3-1 Kürkçülerspor
Adana 2.Amatör A Grubu 1. Hafta 25/02/2018 16:30 Adana Karşıyakaspor 9-1 Kozan Esnafspor
Adana 2.Amatör B Grubu 1. Hafta 25/02/2018 18:30 Adana 100.Yılspor 1-1 Seyhan Kurtuluşspor
Adana 2.Amatör B Grubu 2. Hafta 03/03/2018 16:00 Gazipaşaspor 3-6 Çukurova Gençlerbirliği
Adana 2.Amatör B Grubu 2. Hafta 03/03/2018 18:00 Kunduracı Esnafspor 2-6 Sarıçam Burukspor
Adana 2.Amatör A Grubu 2. Hafta 04/03/2018 13:00 Yüreğirspor 0-2 Adana Karşıyakaspor
Adana Süper Amatör 19. Hafta 04/03/2018 15:00 Aladağ Gençlikspor 0-0 Adana Gençlerbirliği
Adana 2.Amatör C Grubu 2. Hafta 04/03/2018 17:00 Güney Adanaspor 2-4 Sarıçam Belediyespor
Bölgesel Amatör Lig 5.Grup 22. Hafta 10/03/2018 14:00 Adana Büyükşehir Belediyespor 5-0 2005 Azatlıspor
Adana 2.Amatör C Grubu 3. Hafta 10/03/2018 16:30 Toroslar 1922 7-0 Kabasakal Gençlikspor
Adana 2.Amatör A Grubu 3. Hafta 11/03/2018 14:00 Yeşilevlerspor 0-4 Kozan Esnafspor
Adana 2.Amatör B Grubu 3. Hafta 11/03/2018 16:00 Adana 100.Yılspor 9-1 Gazipaşaspor
Adana 2.Amatör C Grubu 4. Hafta 17/03/2018 16:00 Adanagücü 1-4 Güney Adanaspor
Adana 2.Amatör A Grubu 4. Hafta 17/03/2018 18:00 Yüreğirspor 3-4 Yeşilevlerspor
Adana 2.Amatör B Grubu 4. Hafta 18/03/2018 13:00 Kunduracı Esnafspor 2-2 Adana 100.Yılspor
Adana Süper Amatör 21. Hafta 18/03/2018 15:00 Aladağ Gençlikspor 1-3 Akkapıspor
Adana 2.Amatör C Grubu 4. Hafta 18/03/2018 17:00 Suluca Organize Sanayispor 0-5 Sarıçam Belediyespor
Adana 2.Amatör B Grubu 5. Hafta 24/03/2018 15:30 Seyhan Kurtuluşspor 14-1 Gazipaşaspor
Adana 2.Amatör A Grubu 5. Hafta 24/03/2018 17:30 Çukurovaspor 3-2 Yüreğirspor
Bölgesel Amatör Lig 5.Grup 24. Hafta 25/03/2018 15:00 Adana Büyükşehir Belediyespor 3-0 Talasgücü Belediyespor
Adana 2.Amatör B Grubu 5. Hafta 25/03/2018 17:30 Adana 100.Yılspor 2-1 Ceyhan Demirspor
Adana 2.Amatör A Grubu 5. Hafta 25/03/2018 19:30 Yeşilevlerspor 2-4 Pınar Mahallesi Cesurspor
Adana 2.Amatör A Grubu 6. Hafta 31/03/2018 12:00 Yüreğirspor 1-4 Adana Gülpınarspor
Adana 2.Amatör C Grubu 6. Hafta 31/03/2018 16:00 Suluca Organize Sanayispor 1-0 Adanagücü
Adana 2.Amatör B Grubu 7. Hafta 07/04/2018 18:00 Seyhan Kurtuluşspor 3-1 Kunduracı Esnafspor
Adana 2.Amatör B Grubu 7. Hafta 08/04/2018 15:00 Adana 100.Yılspor 1-9 Çukurova Gençlerbirliği
Adana 2.Amatör A Grubu 7. Hafta 08/04/2018 17:00 Çukurovaspor 0-4 Adana Karşıyakaspor
Adana 2.Amatör A Grubu 8. Hafta 11/04/2018 18:00 Adana Karşıyakaspor 3-1 Adana Gülpınarspor
Adana 2.Amatör A Grubu 8. Hafta 11/04/2018 20:00 Yüreğirspor 4-0 Kozan Esnafspor
Adana 2.Amatör A Grubu 8. Hafta 12/04/2018 20:00 Pınar Mahallesi Cesurspor 1-2 Adana İmamoğluspor
Adana 2.Amatör A Grubu 9. Hafta 14/04/2018 17:00 Çukurovaspor 5-2 Yeşilevlerspor
Adana 2.Amatör A Grubu 10. Hafta 21/04/2018 18:00 Yüreğirspor 0-3 Pınar Mahallesi Cesurspor
Adana 2.Amatör C Grubu 8. Hafta 22/04/2018 17:00 Suluca Organize Sanayispor 2-2 Kabasakal Gençlikspor
Adana 2.Amatör A Grubu 11. Hafta 28/04/2018 17:00 Adana Karşıyakaspor 2-2 Yüreğirspor
Adana 2.Amatör C Grubu 9. Hafta 29/04/2018 13:00 Toroslar 1922 3-2 Suluca Organize Sanayispor
Adana 2.Amatör B Grubu 9. Hafta 29/04/2018 15:00 Çukurova Gençlerbirliği 8-0 Gazipaşaspor
Adana 2.Amatör C Grubu 9. Hafta 29/04/2018 17:00 Kabasakal Gençlikspor 4-1 Adaspor
Adana 2.Amatör C Grubu 10. Hafta 06/05/2018 13:00 Suluca Organize Sanayispor 0-3 Mercimekspor
Adana 2.Amatör A Grubu 12. Hafta 13/05/2018 15:00 Pınar Mahallesi Cesurspor 2-2 Adana Karşıyakaspor
Adana 2.Amatör C Grubu 12. Hafta 20/05/2018 15:00 Toroslar 1922 1-1 Mercimekspor
Adana 2.Amatör C Grubu 12. Hafta 20/05/2018 17:00 Suluca Organize Sanayispor 1-6 Güney Adanaspor
Adana 2.Amatör B Grubu 13. Hafta 27/05/2018 15:00 Gazipaşaspor 6-9 Kunduracı Esnafspor
Adana 2.Amatör A Grubu 15. Hafta 27/05/2018 17:00 Yeşilevlerspor 2-4 Adana Karşıyakaspor
Adana 2.Amatör A Grubu 16. Hafta 30/05/2018 17:00 Yüreğirspor 0-2 Adana İmamoğluspor
Adana 2.Amatör B Grubu 14. Hafta 03/06/2018 15:00 Kunduracı Esnafspor 0-3 Seyhan Kurtuluşspor
Adana 2.Amatör B Grubu 14. Hafta 03/06/2018 17:00 Çukurova Gençlerbirliği 3-0 Adana 100.Yılspor
Adana 2.Amatör A Grubu 16. Hafta 06/06/2018 17:00 Pınar Mahallesi Cesurspor 1-7 Adana Gülpınarspor
Adana 2.Amatör A Grubu 18. Hafta 10/06/2018 17:00 Pınar Mahallesi Cesurspor 0-3 Kozan Esnafspor
++ Tüm Hakları Saklıdır. Bu siteden hiç bir şey izinsiz kopyalanamaz. © AmatorFutbol.org 2007-18 ++ | MI Design