Muharrem Gülergin Stadı
Stadyum Bilgileri

Bulunduğu il: Adana

Kapasite: -

Evsahibi takım(lar): Adana Maliyespor, Kuzey Adanaspor

Adres: -

2018/19 Sezonu Maç programı

Adana 1.Amatör A Grubu 1. Hafta 30/09/2018 16:30 Çukurova Belediyespor 1-1 Adana Denizli Mithatpaşaspor
Adana 1.Amatör B Grubu 2. Hafta 07/10/2018 14:00 Yüreğir Belediyespor 1-2 Adana Gülpınarspor
Adana 1.Amatör B Grubu 2. Hafta 07/10/2018 16:00 Okçularspor 1-2 Karaisalıspor
Adana Süper Amatör Ali Gülleri 2. Hafta 13/10/2018 17:30 Seyhan Belediyespor 2-0 Kürkçülerspor
Adana 1.Amatör A Grubu 3. Hafta 14/10/2018 16:00 Kuzey Adanaspor 0-2 Adana Denizli Mithatpaşaspor
Adana Süper Amatör Ali Gülleri 2. Hafta 14/10/2018 18:00 Çukurova Demirspor 1-1 Akkapıspor
Adana 1.Amatör A Grubu 3. Hafta 17/10/2018 19:00 Yüreğir İdman Yurdu 2-0 Adana Gençlerbirliği
Adana Süper Amatör Ali Gülleri 3. Hafta 20/10/2018 18:00 Adana Ülkügücü 2-1 Seyhan Belediyespor
Adana 1.Amatör B Grubu 4. Hafta 21/10/2018 15:00 Yüreğir Belediyespor 2-2 Çukurova Press Havuzlubahçe
Adana 1.Amatör B Grubu 4. Hafta 21/10/2018 17:00 Anadolu 19 Mayısspor 1-1 Karaisalıspor
Adana 1.Amatör A Grubu 4. Hafta 26/10/2018 19:00 Adana Denizli Mithatpaşaspor 1-0 Yüreğir İdman Yurdu
Adana 1.Amatör A Grubu 5. Hafta 28/10/2018 15:00 Seyhanspor 0-7 Adana Gençlerbirliği
Adana Süper Amatör Ali Gülleri 4. Hafta 28/10/2018 17:00 Çukurova Demirspor 2-3 Pozantı Gençlikspor
Adana 1.Amatör A Grubu 6. Hafta 04/11/2018 14:00 Çukurova Belediyespor 4-1 Ceyhan Doğanspor
Adana 1.Amatör B Grubu 6. Hafta 04/11/2018 16:00 Okçularspor 3-3 Ceyhangücü
Adana Süper Amatör Ali Gülleri 5. Hafta 04/11/2018 18:00 Adana Ülkügücü 2-1 İncirlikspor
Adana 1.Amatör A Grubu 7. Hafta 11/11/2018 14:00 Seyhanspor 2-2 Çukurova Belediyespor
Adana Süper Amatör Ali Gülleri 6. Hafta 11/11/2018 16:00 Aladağ Gençlikspor 0-5 Seyhan Belediyespor
Adana Süper Amatör Ali Gülleri 7. Hafta 17/11/2018 18:00 Aladağ Gençlikspor 1-1 Baklalıspor
Adana 1.Amatör B Grubu 8. Hafta 18/11/2018 12:00 Yüreğir Belediyespor 7-1 Yumurtalık Belediyespor
Adana 1.Amatör B Grubu 8. Hafta 18/11/2018 14:00 Anadolu 19 Mayısspor 3-2 Ceyhangücü
Adana 1.Amatör B Grubu 8. Hafta 18/11/2018 16:00 Okçularspor 4-3 Büyük Mangıtspor
Adana Süper Amatör Ali Gülleri 7. Hafta 18/11/2018 18:00 Adana Ülkügücü 0-3 Yüksel Gençlikspor
Adana Süper Amatör Ali Gülleri 8. Hafta 24/11/2018 16:00 Çukurova Demirspor 1-4 Seyhan Belediyespor
Adana 1.Amatör A Grubu 9. Hafta 25/11/2018 14:00 Adana Gençlerbirliği 3-1 Sarıçam Belediyespor
Adana Süper Amatör Ali Gülleri 9. Hafta 01/12/2018 14:00 Kürkçülerspor 3-2 Pozantı Gençlikspor
Adana 1.Amatör A Grubu 10. Hafta 01/12/2018 18:00 Kuzey Adanaspor 1-0 Seyhangücü
Adana 1.Amatör A Grubu 10. Hafta 02/12/2018 13:00 Adana Denizli Mithatpaşaspor 2-2 Adana Gençlerbirliği
Adana Süper Amatör Ali Gülleri 9. Hafta 02/12/2018 15:00 Seyhan Belediyespor 1-1 Yüksel Gençlikspor
Adana Süper Amatör Ali Gülleri 9. Hafta 02/12/2018 17:00 Aladağ Gençlikspor 2-0 Çukurova Demirspor
Adana Süper Amatör Ali Gülleri 10. Hafta 08/12/2018 17:00 Yüksel Gençlikspor 3-0 Aladağ Gençlikspor
Adana 1.Amatör A Grubu 11. Hafta 09/12/2018 13:30 Adana Gençlerbirliği 2-1 Çukurova Belediyespor
Adana 1.Amatör A Grubu 11. Hafta 09/12/2018 15:30 Seyhanspor 2-2 Ceyhan Doğanspor
Adana Süper Amatör Ali Gülleri 10. Hafta 09/12/2018 17:30 Çukurova Demirspor 2-4 İncirlikspor
Adana Süper Amatör Ali Gülleri 11. Hafta 15/12/2018 14:00 Adana Ülkügücü 0-2 Kürkçülerspor
Adana Süper Amatör Ali Gülleri 11. Hafta 15/12/2018 18:00 Seyhan Belediyespor 2-2 Hadırlıgücü
Adana 1.Amatör B Grubu 12. Hafta 16/12/2018 14:00 Yüreğir Belediyespor 3-3 Anadolu 19 Mayısspor
Adana 1.Amatör A Grubu 12. Hafta 16/12/2018 16:00 Adana Denizli Mithatpaşaspor 0-2 Çukurova Belediyespor
Adana 1.Amatör A Grubu 12. Hafta 16/12/2018 18:00 Adana Adaletgücü 3-1 Yüreğir İdman Yurdu
Adana 1.Amatör A Grubu 13. Hafta 23/12/2018 14:00 Çukurova Belediyespor 3-1 Sarıçam Belediyespor
Adana 1.Amatör A Grubu 13. Hafta 23/12/2018 16:00 Yüreğir İdman Yurdu 2-0 Mercimekspor
Adana 1.Amatör B Grubu 13. Hafta 23/12/2018 18:00 Anadolu 19 Mayısspor 2-2 Adana Vefaspor
Adana Süper Amatör Ali Gülleri 12. Hafta 12/01/2019 15:00 Seyhan Belediyespor 2-4 Pozantı Gençlikspor
Adana 1.Amatör A Grubu 14. Hafta 13/01/2019 14:00 Adana Denizli Mithatpaşaspor 3-1 Kuzey Adanaspor
Adana Süper Amatör Ali Gülleri 12. Hafta 13/01/2019 16:00 Aladağ Gençlikspor 0-2 Hadırlıgücü
Adana Süper Amatör Ali Gülleri 12. Hafta 13/01/2019 18:00 Çukurova Demirspor 0-1 Yüksel Gençlikspor
Adana Süper Amatör Ali Gülleri 13. Hafta 19/01/2019 14:00 Kürkçülerspor 5-0 Seyhan Belediyespor
Adana 1.Amatör A Grubu 15. Hafta 19/01/2019 16:00 Kuzey Adanaspor 0-2 Çukurova Belediyespor
Adana 1.Amatör A Grubu 15. Hafta 19/01/2019 18:00 Seyhanspor 3-1 Mercimekspor
Adana 1.Amatör A Grubu 15. Hafta 20/01/2019 12:00 Yüreğir İdman Yurdu 0-5 Adana Denizli Mithatpaşaspor
Adana Süper Amatör Ali Gülleri 13. Hafta 20/01/2019 14:00 Yüksel Gençlikspor 0-0 Baklalıspor
Adana Süper Amatör Ali Gülleri 13. Hafta 20/01/2019 16:00 Adana Ülkügücü 2-0 Yenibeygücü
Adana Süper Amatör Ali Gülleri 14. Hafta 26/01/2019 15:30 Seyhan Belediyespor 0-2 Adana Ülkügücü
Adana Süper Amatör Ali Gülleri 14. Hafta 26/01/2019 17:30 Aladağ Gençlikspor 2-10 Kürkçülerspor
Adana 1.Amatör A Grubu 16. Hafta 27/01/2019 12:00 Adana Denizli Mithatpaşaspor 13-0 Ceyhan Doğanspor
Adana Süper Amatör Ali Gülleri 14. Hafta 27/01/2019 14:00 Yüksel Gençlikspor 2-2 Akkapıspor
Adana 1.Amatör B Grubu 16. Hafta 27/01/2019 16:00 Okçularspor 1-2 Adana Güneşlispor
Adana Süper Amatör Ali Gülleri 15. Hafta 02/02/2019 16:00 Kürkçülerspor 5-2 İncirlikspor
Adana 1.Amatör A Grubu 17. Hafta 02/02/2019 18:00 Seyhanspor 0-1 Adana Denizli Mithatpaşaspor
Adana 1.Amatör A Grubu 17. Hafta 03/02/2019 12:00 Yüreğir İdman Yurdu 1-1 İmamoğluspor
Adana Süper Amatör Ali Gülleri 15. Hafta 03/02/2019 14:00 Adana Ülkügücü 8-0 Aladağ Gençlikspor
Adana 1.Amatör B Grubu 17. Hafta 03/02/2019 16:00 Ceyhangücü 2-2 Okçularspor
Adana 1.Amatör A Grubu 18. Hafta 09/02/2019 14:00 Adana Denizli Mithatpaşaspor 0-1 Seyhangücü
Adana Süper Amatör Ali Gülleri 16. Hafta 09/02/2019 16:00 Çukurova Demirspor 1-5 Kürkçülerspor
Adana 1.Amatör A Grubu 18. Hafta 10/02/2019 12:00 Kuzey Adanaspor 0-2 Yüreğir İdman Yurdu
Adana Süper Amatör Ali Gülleri 16. Hafta 10/02/2019 14:00 Yüksel Gençlikspor 0-0 Pozantı Gençlikspor
Adana 1.Amatör B Grubu 18. Hafta 10/02/2019 16:00 Anadolu 19 Mayısspor 1-2 Adana Güneşlispor
Adana 1.Amatör B Grubu 18. Hafta 11/02/2019 20:00 Karaisalıspor 1-0 Çukurova Press Havuzlubahçe
Adana 1.Amatör A Grubu 18. Hafta 12/02/2019 20:00 İmamoğluspor 2-2 Ceyhan Doğanspor
Adana 1.Amatör A Grubu 19. Hafta 16/02/2019 18:30 Adana Adaletgücü 1-2 Adana Denizli Mithatpaşaspor
Adana 1.Amatör B Grubu 19. Hafta 17/02/2019 12:00 Ceyhangücü 2-2 Anadolu 19 Mayısspor
Adana Süper Amatör Ali Gülleri 17. Hafta 17/02/2019 14:00 Kürkçülerspor 1-0 Yüksel Gençlikspor
Adana 1.Amatör A Grubu 19. Hafta 17/02/2019 16:00 Seyhanspor 2-4 İmamoğluspor
Adana 1.Amatör B Grubu 19. Hafta 17/02/2019 18:00 Büyük Mangıtspor 0-3 Okçularspor
Adana 1.Amatör B Grubu 19. Hafta 17/02/2019 20:00 Adana Güneşlispor 1-3 Adana Gülpınarspor
Adana Süper Amatör Ali Gülleri 18. Hafta 23/02/2019 18:00 Çukurova Demirspor 3-6 Yenibeygücü
Adana 1.Amatör A Grubu 20. Hafta 24/02/2019 12:00 Kuzey Adanaspor 1-2 Seyhanspor
Adana Süper Amatör Ali Gülleri 18. Hafta 24/02/2019 14:00 Yüksel Gençlikspor 0-1 Adana Ülkügücü
Adana 1.Amatör B Grubu 20. Hafta 24/02/2019 16:00 Anadolu 19 Mayısspor 3-0 Yumurtalık Belediyespor
Adana 1.Amatör A Grubu 21. Hafta 02/03/2019 15:00 Seyhanspor 2-1 Yüreğir İdman Yurdu
Adana Süper Amatör Ali Gülleri 19. Hafta 03/03/2019 13:00 Kürkçülerspor 0-0 Hadırlıgücü
Adana 1.Amatör A Grubu 21. Hafta 03/03/2019 15:00 Adana Gençlerbirliği 2-0 Adana Denizli Mithatpaşaspor
Adana 1.Amatör B Grubu 21. Hafta 03/03/2019 17:00 Yumurtalık Belediyespor 3-8 Adana Gülpınarspor
Adana 1.Amatör B Grubu 22. Hafta 09/03/2019 12:00 Yüreğir Belediyespor 2-0 Adana Vefaspor
Adana Süper Amatör Ali Gülleri 20. Hafta 09/03/2019 15:00 Yüksel Gençlikspor 0-0 Seyhan Belediyespor
Adana 1.Amatör A Grubu 22. Hafta 09/03/2019 17:00 Yüreğir İdman Yurdu 1-2 Seyhangücü
Adana 2.Amatör A Grubu 1. Hafta 16/03/2019 16:00 Kanal Ufukspor 5-0 Suluca Organize Sanayispor
Adana 2.Amatör A Grubu 1. Hafta 16/03/2019 18:00 Adana 100.Yılspor 3-0 Pınar Mahallesi Cesurspor
Adana 2.Amatör A Grubu 1. Hafta 16/03/2019 20:00 Yüreğirspor 2-10 Toros Demirspor
Adana 2.Amatör B Grubu 1. Hafta 17/03/2019 12:00 Reşatbey Yaoundespor 3-0 Gazipaşaspor
Adana 1.Amatör Play-Off 1. Hafta 17/03/2019 16:00 Sarıçam Burukspor 1-7 Adana Denizli Mithatpaşaspor
Adana 2.Amatör A Grubu 1. Hafta 17/03/2019 18:00 Adanagücü 2-3 Adana Karşıyaka
Adana 1.Amatör Play-Off 2. Hafta 21/03/2019 18:30 Adana Denizli Mithatpaşaspor 0-0 Adana Güneşlispor
Adana Süper Amatör Ali Gülleri 21. Hafta 23/03/2019 15:00 Adana Ülkügücü 5-1 Pozantı Gençlikspor
Adana 2.Amatör A Grubu 2. Hafta 23/03/2019 17:00 Toros Demirspor 0-2 Adanagücü
Adana 2.Amatör C Grubu 2. Hafta 23/03/2019 19:00 Güney Adanaspor 0-1 Aladağ Demirspor
Adana Süper Amatör Ali Gülleri 21. Hafta 24/03/2019 14:00 Seyhan Belediyespor 1-2 Akkapıspor
Adana 2.Amatör A Grubu 2. Hafta 24/03/2019 16:00 Adana Karşıyaka 0-3 Kanal Ufukspor
Adana 2.Amatör C Grubu 2. Hafta 24/03/2019 18:00 Toroslar 1922 Gençlikspor 7-0 Kılıçlıspor
++ Tüm Hakları Saklıdır. Bu siteden hiç bir şey izinsiz kopyalanamaz. © AmatorFutbol.org 2007-19 ++ | MI Design