Esentepe Sahası
Stadyum Bilgileri

Bulunduğu il: Adıyaman

Kapasite: -

Evsahibi takım(lar): -

Adres: -

2019/20 Sezonu Maç programı

Adıyaman 1.Amatör Kırmızı Grup 1. Hafta 02/11/2019 13:00 Adıyaman Fıratspor 0-11 Adıyaman Fatih Gençlikspor
Adıyaman 1.Amatör Beyaz Grup 2. Hafta 09/11/2019 13:00 Kahta Dirilişspor 0-5 Atakentspor
Adıyaman 1.Amatör Kırmızı Grup 3. Hafta 16/11/2019 13:00 Özyediyamanspor 1-12 Sarıharmanspor
Adıyaman 1.Amatör Kırmızı Grup 4. Hafta 23/11/2019 13:00 Sarıharmanspor 2-5 İmamağaspor
Adıyaman 1.Amatör Beyaz Grup 4. Hafta 24/11/2019 13:00 Adıyaman Gençlerbirliği 1-1 Öz Samsatspor
Adıyaman 1.Amatör Beyaz Grup 5. Hafta 30/11/2019 13:00 Adıyaman Gençlerbirliği 0-2 Yamanspor
Adıyaman 1.Amatör Kırmızı Grup 5. Hafta 01/12/2019 13:00 Adıyaman Çınarspor 2-2 Besnispor
Adıyaman 1.Amatör Kırmızı Grup 5. Hafta 01/12/2019 15:00 İmamağaspor 5-1 Şambayatspor
Adıyaman 1.Amatör Kırmızı Grup 6. Hafta 07/12/2019 13:00 Adıyaman Fatih Gençlikspor 1-7 İmamağaspor
Adıyaman 1.Amatör Beyaz Grup 6. Hafta 08/12/2019 13:00 Adıyamanspor 8-1 Engin Görüş Gençlikspor
Adıyaman 1.Amatör Beyaz Grup 7. Hafta 14/12/2019 13:00 Engin Görüş Gençlikspor 6-2 Atakentspor
Adıyaman 1.Amatör Kırmızı Grup 7. Hafta 15/12/2019 15:00 Sarıharmanspor 6-6 Adıyaman Fatih Gençlikspor
Adıyaman 1.Amatör Kırmızı Grup 8. Hafta 21/12/2019 13:00 Adıyaman Fıratspor 1-3 Sarıharmanspor
Adıyaman 1.Amatör Kırmızı Grup 8. Hafta 21/12/2019 15:00 Adıyaman Çınarspor 9-3 Özyediyamanspor
Adıyaman 1.Amatör Beyaz Grup 8. Hafta 22/12/2019 13:00 Adıyamanspor 4-1 Öz Samsatspor
Adıyaman 1.Amatör Beyaz Grup 9. Hafta 28/12/2019 13:00 Yamanspor 4-0 Adıyaman Demirspor 02
Adıyaman 1.Amatör Kırmızı Grup 9. Hafta 29/12/2019 13:00 İmamağaspor 0-4 Adıyaman Çınarspor
Adıyaman 1.Amatör Beyaz Grup 10. Hafta 11/01/2020 13:00 Adıyaman Gençlerbirliği 7-0 Atakentspor
Adıyaman 1.Amatör Kırmızı Grup 10. Hafta 12/01/2020 15:00 İmamağaspor 4-1 Kahta İdman Yurdu
Adıyaman 1.Amatör Kırmızı Grup 11. Hafta 18/01/2020 13:00 Adıyaman Çınarspor 2-1 Şambayatspor
Adıyaman 1.Amatör Kırmızı Grup 11. Hafta 19/01/2020 13:00 Özyediyamanspor 2-9 İmamağaspor
Adıyaman 1.Amatör Beyaz Grup 11. Hafta 19/01/2020 15:00 Adıyamanspor 5-2 Adıyaman Demirspor 02
Adıyaman 1.Amatör Kırmızı Grup 12. Hafta 25/01/2020 13:00 Sarıharmanspor 8-3 Özyediyamanspor
Adıyaman 1.Amatör Kırmızı Grup 12. Hafta 26/01/2020 13:00 Adıyaman Fatih Gençlikspor 1-4 Adıyaman Çınarspor
Adıyaman 2.Amatör A Grubu 1. Hafta 26/01/2020 13:00 Setaşspor 1-15 Adıyaman Belediyespor
Adıyaman 1.Amatör Kırmızı Grup 13. Hafta 01/02/2020 15:30 Özyediyamanspor 3-8 Şambayatspor
Adıyaman 2.Amatör A Grubu 2. Hafta 02/02/2020 13:00 Adıyaman Belediyespor 1-3 Adıyaman Berkcanspor
Adıyaman 1.Amatör Beyaz Grup 14. Hafta 08/02/2020 15:30 Yamanspor 15-1 Adıyaman Gençlerbirliği
Adıyaman 1.Amatör Kırmızı Grup 14. Hafta 09/02/2020 13:00 Çelikhan Sportif 2-4 Sarıharmanspor
Adıyaman 2.Amatör B Grubu 3. Hafta 09/02/2020 15:30 Beden Eğitim Öğretmenlerispor 1-7 Kahta Karşıyaka
Adıyaman 2.Amatör D Grubu 2. Hafta 15/02/2020 13:00 Bölükyaylaspor 12-2 Taştanspor
Adıyaman 1.Amatör Kırmızı Grup 15. Hafta 15/02/2020 15:30 Sarıharmanspor 2-2 Şambayatspor
Adıyaman 2.Amatör D Grubu 3. Hafta 22/02/2020 13:30 Bölükyaylaspor 0-3 Çelikhan Balspor
Adıyaman 1.Amatör Kırmızı Grup 16. Hafta 23/02/2020 13:00 Adıyaman Fıratspor 1-10 İmamağaspor
Adıyaman 1.Amatör Beyaz Grup 17. Hafta 29/02/2020 13:30 Yamanspor 6-1 Engin Görüş Gençlikspor
Adıyaman 1.Amatör Kırmızı Grup 17. Hafta 01/03/2020 13:30 Özyediyamanspor 2-5 Adıyaman Çınarspor
Adıyaman 2.Amatör A Grubu 6. Hafta 06/03/2020 18:30 Setaşspor 0-3 Adıyaman Berkcanspor
Adıyaman 1.Amatör Kırmızı Grup 18. Hafta 08/03/2020 14:30 Adıyaman Fatih Gençlikspor 3-5 Çelikhan Sportif
Adıyaman 2.Amatör D Grubu 4. Hafta 09/03/2020 19:00 Adıyaman Kentspor 1-5 Bölükyaylaspor
Adıyaman 2.Amatör A Grubu 7. Hafta 14/03/2020 13:30 Adıyaman Belediyespor 7-2 Hassaspor
Adıyaman 2.Amatör C Grubu 7. Hafta 15/03/2020 13:30 Hüsnümansurspor 0-12 Gerger GAP Spor
++ Tüm Hakları Saklıdır. Bu siteden hiç bir şey izinsiz kopyalanamaz. © AmatorFutbol.org 2007-20 ++ | MI Design