23/24 BAL'a katılacak takımlar
Maç skorları Salı gününe kadar güncellenir.
Maç programları Perşembe/Cuma'ya kadar güncellenir.=

Mansur Yardımcı Stadı
Stadyum Bilgileri

Bulunduğu il: Adıyaman

Kapasite: -

Evsahibi takım(lar): Adıyaman Belediyespor, Adıyaman BLD Kültürel Sportif Faaliyetler, Adıyaman Karapınarspor, Adıyamanspor, İmamağaspor, Yamanspor

Adres: -

2023/24 Sezonu Maç programı

Bölgesel Amatör Lig 8.Grup 2. Hafta 22/10/2023 14:00 Adıyaman Belediyespor 0-3 Kilis Belediyespor
Bölgesel Amatör Lig 8.Grup 4. Hafta 05/11/2023 14:00 Adıyaman Belediyespor 0-0 Bahçespor
Adıyaman Abdurrahman Vural 1A C Grubu 1. Hafta 18/11/2023 12:00 Adıyaman Fatih Gençlikspor 2-1 Yamanspor
Bölgesel Amatör Lig 8.Grup 6. Hafta 19/11/2023 14:00 Adıyaman Belediyespor 0-1 Reyhanlıspor
Adıyaman Abdurrahman Vural 1A A Grubu 1. Hafta 19/11/2023 17:00 Engin Görüş Gençlikspor 10-1 Adıyaman Cenderespor
Adıyaman Abdurrahman Vural 1A A Grubu 2. Hafta 24/11/2023 18:00 Adıyaman Çınarspor 4-1 Engin Görüş Gençlikspor
Adıyaman Abdurrahman Vural 1A B Grubu 2. Hafta 24/11/2023 20:00 Adıyamangücü 14-2 Besni Akınspor
Adıyaman Abdurrahman Vural 1A C Grubu 2. Hafta 25/11/2023 15:00 Yamanspor 0-9 1958 Gölbaşıspor
Adıyaman Abdurrahman Vural 1A B Grubu 2. Hafta 25/11/2023 18:00 İmamağaspor 1-10 Ponto MK Gergerspor
Adıyaman Abdurrahman Vural 1A C Grubu 2. Hafta 26/11/2023 12:00 Çelikhan Balspor 1-3 Adıyaman Fatih Gençlikspor
Adıyaman Abdurrahman Vural 1A B Grubu 2. Hafta 26/11/2023 15:00 Adıyaman Karapınarspor 1-3 Şambayatspor
Adıyaman Abdurrahman Vural 1A C Grubu 2. Hafta 26/11/2023 18:00 Adıyaman Berkcanspor 1-10 Öz Samsatspor
Adıyaman Abdurrahman Vural 1A A Grubu 3. Hafta 02/12/2023 12:00 Özyediyamanspor 9-1 Adıyaman Cenderespor
Adıyaman Abdurrahman Vural 1A C Grubu 3. Hafta 02/12/2023 15:00 Çelikhan Balspor 7-1 Adıyaman Berkcanspor
Adıyaman Abdurrahman Vural 1A B Grubu 3. Hafta 02/12/2023 18:00 Adıyaman Fıratspor 5-2 İmamağaspor
Bölgesel Amatör Lig 8.Grup 8. Hafta 03/12/2023 14:00 Adıyaman Belediyespor 1-0 Kilisspor
Adıyaman Abdurrahman Vural 1A C Grubu 3. Hafta 03/12/2023 17:00 Adıyaman Fatih Gençlikspor 1-9 1958 Gölbaşıspor
Adıyaman Abdurrahman Vural 1A C Grubu 4. Hafta 09/12/2023 13:00 Adıyaman Fatih Gençlikspor 0-6 Öz Samsatspor
Adıyaman Abdurrahman Vural 1A C Grubu 4. Hafta 09/12/2023 16:00 Yamanspor 6-2 Adıyaman Berkcanspor
Adıyaman Abdurrahman Vural 1A B Grubu 4. Hafta 10/12/2023 12:00 Adıyamangücü 1-3 Ponto MK Gergerspor
Adıyaman Abdurrahman Vural 1A A Grubu 4. Hafta 10/12/2023 15:00 Adıyaman Çınarspor 1-4 Özyediyamanspor
Adıyaman Abdurrahman Vural 1A B Grubu 4. Hafta 10/12/2023 18:00 Adıyaman Karapınarspor 1-1 Adıyaman Fıratspor
Bölgesel Amatör Lig 8.Grup 10. Hafta 20/12/2023 14:00 Adıyaman Belediyespor 2-0 Osmaniye Önderspor
Adıyaman Abdurrahman Vural 1A C Grubu 5. Hafta 23/12/2023 13:00 Çelikhan Balspor 2-0 Yamanspor
Adıyaman Abdurrahman Vural 1A A Grubu 5. Hafta 23/12/2023 16:00 Özyediyamanspor 6-1 Engin Görüş Gençlikspor
Adıyaman Abdurrahman Vural 1A B Grubu 5. Hafta 24/12/2023 15:00 İmamağaspor 1-5 Adıyaman Karapınarspor
Adıyaman Abdurrahman Vural 1A B Grubu 5. Hafta 24/12/2023 18:00 Adıyaman Fıratspor 2-1 Adıyamangücü
Adıyaman Abdurrahman Vural 1A C Grubu 5. Hafta 25/12/2023 19:00 Adıyaman Berkcanspor 0-13 Adıyaman Fatih Gençlikspor
Bölgesel Amatör Lig 8.Grup 12. Hafta 30/12/2023 14:00 Adıyaman Belediyespor 1-1 Yayladağıspor
Adıyaman Abdurrahman Vural 1A B Grubu 6. Hafta 30/12/2023 17:00 Adıyamangücü 14-2 İmamağaspor
Adıyaman Abdurrahman Vural 1A A Grubu 6. Hafta 31/12/2023 13:00 Adıyaman Çınarspor 2-1 Besnispor
Adıyaman Abdurrahman Vural 1A A Grubu 7. Hafta 06/01/2024 13:00 Adıyaman Cenderespor 0-16 Adıyaman Çınarspor
Adıyaman Abdurrahman Vural 1A B Grubu 7. Hafta 06/01/2024 16:00 Adıyaman Karapınarspor 2-1 Adıyamangücü
Adıyaman Abdurrahman Vural 1A B Grubu 7. Hafta 07/01/2024 13:00 İmamağaspor 5-1 Besni Akınspor
Adıyaman Abdurrahman Vural 1A B Grubu 7. Hafta 07/01/2024 16:00 Adıyaman Fıratspor 1-5 Şambayatspor
Adıyaman Abdurrahman Vural 1A A Grubu 8. Hafta 11/01/2024 19:00 Adıyaman Cenderespor 0-12 Engin Görüş Gençlikspor
Adıyaman Abdurrahman Vural 1A C Grubu 6. Hafta 13/01/2024 12:00 Adıyaman Berkcanspor 0-3 1958 Gölbaşıspor
Adıyaman Abdurrahman Vural 1A B Grubu 8. Hafta 13/01/2024 15:00 İmamağaspor 2-10 Şambayatspor
Adıyaman Abdurrahman Vural 1A C Grubu 6. Hafta 13/01/2024 18:00 Yamanspor 0-7 Adıyaman Fatih Gençlikspor
Adıyaman Abdurrahman Vural 1A B Grubu 8. Hafta 14/01/2024 12:00 Adıyaman Fıratspor 1-8 Ponto MK Gergerspor
Adıyaman Abdurrahman Vural 1A C Grubu 6. Hafta 14/01/2024 15:00 Çelikhan Balspor 3-6 Öz Samsatspor
Adıyaman Abdurrahman Vural 1A B Grubu 8. Hafta 14/01/2024 18:00 Adıyaman Karapınarspor 6-2 Besni Akınspor
Adıyaman Abdurrahman Vural 1A C Grubu 7. Hafta 20/01/2024 13:00 Adıyaman Fatih Gençlikspor 2-6 Çelikhan Balspor
Adıyaman Abdurrahman Vural 1A A Grubu 9. Hafta 20/01/2024 16:00 Özyediyamanspor 0-0 Besnispor
Adıyaman Abdurrahman Vural 1A A Grubu 9. Hafta 21/01/2024 12:00 Engin Görüş Gençlikspor 0-8 Adıyaman Çınarspor
Adıyaman Abdurrahman Vural 1A B Grubu 9. Hafta 21/01/2024 15:00 Ponto MK Gergerspor 9-0 İmamağaspor
Adıyaman Abdurrahman Vural 1A C Grubu 8. Hafta 27/01/2024 12:00 Adıyaman Berkcanspor 1-10 Çelikhan Balspor
Adıyaman Abdurrahman Vural 1A C Grubu 8. Hafta 27/01/2024 15:00 Yamanspor 0-3 Öz Samsatspor
Adıyaman Abdurrahman Vural 1A B Grubu 10. Hafta 27/01/2024 18:00 İmamağaspor 4-6 Adıyaman Fıratspor
Adıyaman Abdurrahman Vural 1A B Grubu 10. Hafta 28/01/2024 12:00 Adıyamangücü 1-2 Şambayatspor
Adıyaman Abdurrahman Vural 1A B Grubu 10. Hafta 28/01/2024 15:00 Adıyaman Karapınarspor 0-9 Ponto MK Gergerspor
Adıyaman Abdurrahman Vural 1A A Grubu 10. Hafta 28/01/2024 18:00 Adıyaman Cenderespor 2-11 Özyediyamanspor
Adıyaman Abdurrahman Vural 1A B Grubu 11. Hafta 01/02/2024 14:00 Ponto MK Gergerspor 5-1 Adıyamangücü
Adıyaman Abdurrahman Vural 1A B Grubu 11. Hafta 02/02/2024 18:00 Adıyaman Fıratspor 3-0 Adıyaman Karapınarspor
Adıyaman Abdurrahman Vural 1A A Grubu 11. Hafta 03/02/2024 15:00 Özyediyamanspor 4-6 Adıyaman Çınarspor
Bölgesel Amatör Lig 8.Grup 14. Hafta 04/02/2024 14:00 Adıyaman Belediyespor 3-0 Kahramanmaraş Kurtuluşspor
Adıyaman U14 A Grubu 1. Hafta 08/02/2024 17:00 Adıyaman Kartalspor 0-11 Adıyaman Uğurspor
Adıyaman U14 B Grubu 1. Hafta 09/02/2024 17:00 Adıyaman Gençlerbirliği 11-0 Adıyaman Aydınspor
Adıyaman Abdurrahman Vural 1A A Grubu 12. Hafta 10/02/2024 12:00 Adıyaman Cenderespor 0-14 Besnispor
Adıyaman Abdurrahman Vural 1A C Grubu 10. Hafta 10/02/2024 15:00 Yamanspor 2-3 Çelikhan Balspor
Adıyaman Abdurrahman Vural 1A B Grubu 12. Hafta 11/02/2024 12:00 Adıyamangücü 4-0 Adıyaman Fıratspor
Adıyaman U14 B Grubu 2. Hafta 14/02/2024 16:30 Adıyaman Sarayspor 0-9 Adıyaman Gençlerbirliği
Adıyaman U14 B Grubu 2. Hafta 14/02/2024 18:15 Adıyaman Aydınspor 1-12 Öz Samsatspor
Adıyaman U14 A Grubu 2. Hafta 15/02/2024 16:30 Boztepespor 10-0 Adıyaman Kartalspor
Adıyaman U14 A Grubu 2. Hafta 15/02/2024 18:15 Adıyaman Uğurspor 3-0 Adıyaman Gençlikspor
Adıyaman Abdurrahman Vural 1A B Grubu 13. Hafta 16/02/2024 19:00 İmamağaspor 0-7 Adıyamangücü
Adıyaman Abdurrahman Vural 1A B Grubu 13. Hafta 17/02/2024 13:00 Adıyaman Fıratspor 5-1 Besni Akınspor
Bölgesel Amatör Lig 8.Grup 16. Hafta 18/02/2024 14:00 Adıyaman Belediyespor 2-3 Viranşehir Belediyespor
Adıyaman Abdurrahman Vural 1A A Grubu 14. Hafta 25/02/2024 12:00 Adıyaman Çınarspor 11-0 Adıyaman Cenderespor
Adıyaman Abdurrahman Vural 1A A Grubu 14. Hafta 25/02/2024 15:00 Engin Görüş Gençlikspor 0-6 Besnispor
Adıyaman U14 B Grubu 6. Hafta 27/02/2024 18:00 Adıyaman Gençlerbirliği 2-1 Öz Samsatspor
Adıyaman U14 A Grubu 6. Hafta 27/02/2024 19:30 Boztepespor 0-8 Adıyaman Uğurspor
Adıyaman U14 Play-Off 1. Hafta 29/02/2024 18:00 Adıyaman Uğurspor 1-0 Öz Samsatspor
Bölgesel Amatör Lig 8.Grup 18. Hafta 03/03/2024 14:00 Adıyaman Belediyespor 1-2 Aktoprak Belediyespor
Adıyaman U14 Play-Off 2. Hafta 03/03/2024 17:00 Adıyaman Gençlerbirliği 2-2 Adıyaman Uğurspor
Adıyaman U16 B Grubu 1. Hafta 05/03/2024 18:00 Adıyaman Belediyespor 3-2 Adıyaman Uğurspor
Adıyaman U16 B Grubu 2. Hafta 07/03/2024 18:00 Adıyaman Uğurspor 1-6 Boztepespor
Adıyaman U16 B Grubu 2. Hafta 07/03/2024 20:00 Adıyaman Sarayspor 1-3 Adıyaman Belediyespor
Adıyaman U18 A Grubu 1. Hafta 09/03/2024 12:00 Adıyamangücü 6-0 Adıyaman Uğurspor
Adıyaman U18 B Grubu 1. Hafta 09/03/2024 15:00 1958 Gölbaşıspor 12-1 Yamanspor
Adıyaman U18 A Grubu 1. Hafta 09/03/2024 18:00 Antik Perrespor 0-7 Adıyaman Çınarspor
Adıyaman Abdurrahman Vural 1A Play-Off 1. Hafta 10/03/2024 12:00 Adıyaman Çınarspor 0-6 Ponto MK Gergerspor
Adıyaman Abdurrahman Vural 1A Play-Off 1. Hafta 10/03/2024 15:00 Adıyamangücü 2-5 1958 Gölbaşıspor
Adıyaman U18 B Grubu 2. Hafta 12/03/2024 20:00 Adıyaman Gençlerbirliği 2-6 1958 Gölbaşıspor
Adıyaman U18 B Grubu 2. Hafta 12/03/2024 21:30 Adıyaman İdman Yurdu 1-3 Adıyaman Kartalspor
Adıyaman U16 B Grubu 4. Hafta 13/03/2024 20:00 Adıyaman Uğurspor 1-3 Adıyaman Belediyespor
Adıyaman U16 B Grubu 4. Hafta 13/03/2024 21:30 Adıyaman Sarayspor 0-6 Boztepespor
Adıyaman U18 B Grubu 3. Hafta 14/03/2024 20:00 Yamanspor 2-0 Adıyaman Gençlerbirliği
Adıyaman U18 B Grubu 3. Hafta 14/03/2024 21:30 Boztepespor 5-0 Adıyaman Kartalspor
Adıyaman U16 A Grubu 5. Hafta 15/03/2024 20:00 Adıyaman Kartalspor 4-12 Adıyaman Gençlerbirliği
Adıyaman U16 B Grubu 5. Hafta 15/03/2024 21:30 Adıyaman Belediyespor 7-0 Adıyaman Sarayspor
Adıyaman Abdurrahman Vural 1A Play-Off 2. Hafta 16/03/2024 13:00 Adıyamangücü 0-7 Ponto MK Gergerspor
Bölgesel Amatör Lig 8.Grup 20. Hafta 17/03/2024 14:00 Adıyaman Belediyespor 2-1 Karaziyaretspor
Adıyaman U18 B Grubu 4. Hafta 19/03/2024 20:00 Adıyaman İdman Yurdu 5-2 Adıyaman Gençlerbirliği
Adıyaman U18 A Grubu 4. Hafta 19/03/2024 22:00 Adıyamangücü 12-0 Antik Perrespor
Adıyaman U18 B Grubu 5. Hafta 21/03/2024 20:00 1958 Gölbaşıspor 9-1 Adıyaman Kartalspor
Adıyaman U18 B Grubu 5. Hafta 21/03/2024 22:00 Adıyaman Gençlerbirliği 4-4 Boztepespor
Adıyaman U16 B Grubu 5. Hafta 23/03/2024 15:00 Boztepespor 3-3 Adıyaman Uğurspor
Adıyaman Abdurrahman Vural 1A Play-Off 3. Hafta 24/03/2024 14:00 Adıyamangücü 2-1 Öz Samsatspor
Adıyaman U16 B Grubu 6. Hafta 24/03/2024 20:00 Adıyaman Uğurspor 7-1 Adıyaman Sarayspor
Adıyaman U16 A Grubu 6. Hafta 24/03/2024 21:45 Adıyaman Gençlerbirliği 3-0 Adıyamangücü
Adıyaman U18 B Grubu 6. Hafta 26/03/2024 20:00 Yamanspor 0-7 1958 Gölbaşıspor
Adıyaman U18 B Grubu 6. Hafta 26/03/2024 22:00 Adıyaman Gençlerbirliği 3-6 Adıyaman Kartalspor
Adıyaman U16 Play-Off 1. Hafta 27/03/2024 20:00 Adıyaman Belediyespor 1-3 Adıyaman Gençlerbirliği
Adıyaman U16 Play-Off 1. Hafta 27/03/2024 22:00 Öz Samsatspor 3-0 Boztepespor
Adıyaman U18 B Grubu 7. Hafta 28/03/2024 20:00 Boztepespor 3-0 Yamanspor
Adıyaman Abdurrahman Vural 1A Play-Off 4. Hafta 30/03/2024 15:00 Adıyaman Çınarspor 1-8 1958 Gölbaşıspor
Adıyaman U16 Play-Off 2. Hafta 01/04/2024 12:00 Adıyaman Gençlerbirliği 4-4 Öz Samsatspor
Adıyaman U18 A Grubu 8. Hafta 02/04/2024 20:00 Adıyaman Uğurspor 0-1 Adıyaman Çınarspor
Adıyaman U18 B Grubu 8. Hafta 02/04/2024 22:00 Adıyaman Kartalspor 5-2 Boztepespor
Adıyaman U18 B Grubu 9. Hafta 04/04/2024 20:00 Yamanspor 4-5 Adıyaman Kartalspor
Adıyaman U18 B Grubu 9. Hafta 04/04/2024 22:00 Adıyaman Gençlerbirliği 0-3 Adıyaman İdman Yurdu
Adıyaman Abdurrahman Vural 1A Play-Off 5. Hafta 06/04/2024 14:00 Adıyamangücü 3-2 Adıyaman Çınarspor
Bölgesel Amatör Lig 8.Grup 22. Hafta 07/04/2024 15:00 Adıyaman Belediyespor 0-1 Siverek Belediyespor
Adıyaman U18 Play-Off 1. Hafta 12/04/2024 17:00 Adıyamangücü 6-0 Adıyaman Kartalspor
Adıyaman U18 Play-Off 1. Hafta 12/04/2024 19:30 1958 Gölbaşıspor 2-0 Adıyaman Çınarspor
Adıyaman Abdurrahman Vural 1A Play-Off 6. Hafta 14/04/2024 15:00 Ponto MK Gergerspor 7-0 Adıyaman Çınarspor
Adıyaman U18 Play-Off 2. Hafta 15/04/2024 19:00 1958 Gölbaşıspor 0-3 Adıyamangücü
Adıyaman Abdurrahman Vural 1A Play-Off 7. Hafta 19/04/2024 17:00 Adıyamangücü 0-5 Ponto MK Gergerspor
Adıyaman U15 A Grubu 1. Hafta 20/04/2024 15:00 Adıyaman Gençlerbirliği 6-0 Adıyaman İdman Yurdu
Adıyaman U15 B Grubu 1. Hafta 20/04/2024 17:00 Adıyaman Kartalspor 0-11 Adıyaman Uğurspor
Adıyaman Abdurrahman Vural 1A Play-Off 7. Hafta 21/04/2024 15:00 Adıyaman Çınarspor 2-2 Öz Samsatspor
Adıyaman U15 B Grubu 2. Hafta 24/04/2024 18:00 Adıyaman Uğurspor 4-1 Bethesnaspor
Adıyaman U15 A Grubu 2. Hafta 24/04/2024 20:00 Adıyaman İdman Yurdu 0-5 Boztepespor
Adıyaman U17 B Grubu 1. Hafta 25/04/2024 18:00 Adıyamanspor 1-0 Adıyaman Gençlerbirliği
Adıyaman U17 A Grubu 1. Hafta 26/04/2024 18:00 Adıyaman Çınarspor 11-1 Bethesnaspor
Adıyaman U17 A Grubu 1. Hafta 26/04/2024 20:00 Hüsnümansurspor 0-3 Antik Perrespor
Adıyaman 2.Amatör A Grubu 1. Hafta 27/04/2024 12:00 Adıyaman Gençlikspor 8-2 Adıyaman Sarayspor
Adıyaman Abdurrahman Vural 1A Play-Off 8. Hafta 27/04/2024 15:00 Adıyaman Çınarspor 0-3 Besnispor
Adıyaman 2.Amatör C Grubu 1. Hafta 27/04/2024 18:00 Adıyaman Bozkurt Gençlikspor 0-7 Boztepespor
Bölgesel Amatör Lig 8.Grup 24. Hafta 28/04/2024 15:00 Adıyaman Belediyespor 3-0 Nizipspor
Adıyaman U17 A Grubu 2. Hafta 30/04/2024 18:00 Adıyaman Uğurspor 2-8 Adıyaman Çınarspor
Adıyaman U17 A Grubu 2. Hafta 30/04/2024 20:00 Antik Perrespor 0-5 Adıyaman Belediyespor
Adıyaman U15 A Grubu 3. Hafta 01/05/2024 16:00 Adıyaman Gençlerbirliği 6-1 Boztepespor
Adıyaman U17 B Grubu 2. Hafta 01/05/2024 18:00 Adıyaman Harharspor 1-6 Adıyamanspor
Adıyaman U17 B Grubu 3. Hafta 02/05/2024 18:00 Adıyaman Kartalspor 0-8 Adıyamangücü
Adıyaman U17 B Grubu 3. Hafta 02/05/2024 20:00 Boztepespor 2-1 Adıyaman Gençlerbirliği
Adıyaman 2.Amatör A Grubu 2. Hafta 04/05/2024 12:00 Adıyaman Spor Lisesi 1-6 Hassaspor
Adıyaman 2.Amatör D Grubu 2. Hafta 04/05/2024 15:00 Adıyaman Gençlerbirliği 6-2 Farketmezspor
Adıyaman 2.Amatör A Grubu 2. Hafta 04/05/2024 18:00 Adıyaman İdman Yurdu 1-3 Adıyaman Gençlikspor
Adıyaman 2.Amatör E Grubu 2. Hafta 05/05/2024 12:00 Acıyamanspor 0-7 Adıyaman Uğurspor
Adıyaman Abdurrahman Vural 1A Play-Off 9. Hafta 05/05/2024 15:00 Adıyamangücü 2-5 Besnispor
Adıyaman 2.Amatör C Grubu 2. Hafta 05/05/2024 18:00 Boztepespor 7-2 Gölbaşı Belediyespor
Adıyaman U15 Play-Off 1. Hafta 06/05/2024 18:30 Adıyaman Gençlerbirliği 0-5 Adıyaman Uğurspor
Adıyaman U17 B Grubu 4. Hafta 09/05/2024 18:00 Adıyaman Harharspor 1-4 Boztepespor
Adıyaman U17 A Grubu 3. Hafta 09/05/2024 20:00 Adıyaman Çınarspor 7-0 Antik Perrespor
Adıyaman U17 B Grubu 4. Hafta 10/05/2024 18:00 Adıyamanspor 2-0 Adıyaman Aydınspor
Adıyaman 2.Amatör A Grubu 3. Hafta 12/05/2024 12:00 Adıyaman Gençlikspor 11-3 Adıyaman Spor Lisesi
Adıyaman Abdurrahman Vural 1A Play-Off 10. Hafta 12/05/2024 15:00 Adıyaman Çınarspor 2-2 Adıyamangücü
Adıyaman 2.Amatör A Grubu 3. Hafta 12/05/2024 18:00 Adıyaman Sarayspor 0-8 Adıyaman İdman Yurdu
Adıyaman U17 A Grubu 4. Hafta 14/05/2024 18:00 Adıyaman Belediyespor 10-0 Bethesnaspor
Adıyaman U17 B Grubu 5. Hafta 14/05/2024 20:00 Adıyamangücü 6-1 Adıyaman Gençlerbirliği
Adıyaman 2.Amatör E Grubu 4. Hafta 17/05/2024 18:00 Acıyamanspor 3-3 Adıyaman Özerspor
Adıyaman 2.Amatör D Grubu 4. Hafta 17/05/2024 20:00 Adıyaman Gençlerbirliği 9-1 Hüsnümansurspor
Adıyaman 2.Amatör B Grubu 4. Hafta 18/05/2024 13:00 Adıyaman Kentspor 0-6 Adıyaman Aydınspor
Adıyaman 2.Amatör C Grubu 4. Hafta 18/05/2024 16:00 Boztepespor 6-2 Adıyaman Bozkurt Gençlikspor
Adıyaman 2.Amatör E Grubu 4. Hafta 19/05/2024 13:00 Adıyaman Uğurspor 5-1 Besni Anadoluspor
Adıyaman U17 A Grubu 5. Hafta 20/05/2024 18:00 Adıyaman Çınarspor 0-0 Adıyaman Belediyespor
Adıyaman U17 A Grubu 4. Hafta 20/05/2024 20:00 Antik Perrespor 0-6 Adıyaman Uğurspor
Adıyaman U17 B Grubu 6. Hafta 22/05/2024 19:00 Adıyaman Aydınspor - Boztepespor
Adıyaman U17 B Grubu 7. Hafta 24/05/2024 18:30 Adıyamangücü - Adıyamanspor
Adıyaman 2.Amatör C Grubu 5. Hafta 24/05/2024 20:30 Adıyaman Bozkurt Gençlikspor - Taştanspor
Adıyaman 2.Amatör A Grubu 5. Hafta 25/05/2024 13:00 Adıyaman İdman Yurdu - Adıyaman Spor Lisesi
Adıyaman 2.Amatör A Grubu 5. Hafta 25/05/2024 16:00 Adıyaman Sarayspor - Hassaspor
Adıyaman U17 A Grubu Extra Baraj 1. Hafta 25/05/2024 19:00 Adıyaman Çınarspor - Adıyaman Belediyespor
Tüm Hakları Saklıdır. Bu siteden hiç bir şey izinsiz kopyalanamaz. AmatorFutbol.org 2007-24 |