Mansur Yardımcı Stadı
Stadyum Bilgileri

Bulunduğu il: Adıyaman

Kapasite: -

Evsahibi takım(lar): Adıyaman Belediyespor, Adıyaman BLD Kültürel Sportif Faaliyetler, İmamağaspor, Yamanspor

Adres: -

2021/22 Sezonu Maç programı

Bölgesel Amatör Lig 3. Bölge 1.Grup 2. Hafta 07/11/2021 14:00 İmamağaspor 0-1 Viranşehir Belediyespor
Adıyaman 1.Amatör A Grubu 1. Hafta 20/11/2021 12:00 Adıyamanspor 7-2 Adıyaman Karapınarspor
Adıyaman 1.Amatör C Grubu 1. Hafta 21/11/2021 13:00 Antik Perrespor 1-3 Özyediyamanspor
Adıyaman 1.Amatör A Grubu 2. Hafta 27/11/2021 12:00 Adıyaman Karapınarspor 0-3 Şambayatspor
Adıyaman 1.Amatör A Grubu 2. Hafta 27/11/2021 15:00 Yamanspor 0-2 Adıyamanspor
Bölgesel Amatör Lig 3. Bölge 1.Grup 5. Hafta 28/11/2021 14:00 İmamağaspor 3-2 Darendespor
Adıyaman 1.Amatör C Grubu 3. Hafta 04/12/2021 13:00 Antik Perrespor 2-0 Çelikhan Balspor
Adıyaman 1.Amatör C Grubu 3. Hafta 04/12/2021 15:00 Adıyaman Gençlerbirliği 2-3 Özyediyamanspor
Adıyaman 1.Amatör C Grubu 3. Hafta 05/12/2021 13:00 Engin Görüş Gençlikspor 3-0 Gerger 1957 Spor
Bölgesel Amatör Lig 3. Bölge 1.Grup 7. Hafta 11/12/2021 14:00 İmamağaspor 3-0 Besni Akınspor
Adıyaman 1.Amatör C Grubu 4. Hafta 11/12/2021 19:30 Adıyaman Çınarspor 5-1 Engin Görüş Gençlikspor
Adıyaman 1.Amatör C Grubu 4. Hafta 12/12/2021 13:00 Özyediyamanspor 0-2 Kahta İdman Yurdu
Adıyaman 1.Amatör A Grubu 5. Hafta 16/12/2021 19:30 Adıyamanspor 4-0 Şambayatspor
Adıyaman 1.Amatör B Grubu 5. Hafta 17/12/2021 19:30 Adıyaman Fatih Gençlikspor 2-4 Gerger GAP Spor
Adıyaman 1.Amatör B Grubu 5. Hafta 18/12/2021 13:00 Adıyaman BLD Kültürel Sportif Faaliyetler 1-0 Öz Samsatspor
Adıyaman 1.Amatör C Grubu 5. Hafta 19/12/2021 13:00 Engin Görüş Gençlikspor 2-4 Kahta İdman Yurdu
Adıyaman 1.Amatör C Grubu 5. Hafta 19/12/2021 15:00 Antik Perrespor 2-5 Adıyaman Çınarspor
Adıyaman 1.Amatör B Grubu 6. Hafta 25/12/2021 13:00 Bölükyaylaspor 0-3 Adıyaman Fıratspor
Bölgesel Amatör Lig 3. Bölge 1.Grup 9. Hafta 26/12/2021 14:00 İmamağaspor 2-0 Pütürge Belediyespor
Adıyaman 1.Amatör C Grubu 1. Hafta 28/12/2021 17:00 Adıyaman Çınarspor 10-0 Gerger 1957 Spor
Adıyaman 1.Amatör B Grubu 2. Hafta 29/12/2021 19:00 Adıyaman Fatih Gençlikspor 1-2 Adıyaman BLD Kültürel Sportif Faaliyetler
Adıyaman 1.Amatör B Grubu 7. Hafta 01/01/2022 12:00 Adıyaman Demirspor 02 0-5 Öz Samsatspor
Adıyaman 1.Amatör C Grubu 7. Hafta 01/01/2022 14:30 Adıyaman Gençlerbirliği 0-3 Kahta İdman Yurdu
Adıyaman 1.Amatör B Grubu 7. Hafta 01/01/2022 17:00 Adıyaman Fıratspor 2-3 Gerger GAP Spor
Adıyaman 1.Amatör A Grubu 7. Hafta 02/01/2022 13:00 Yamanspor 0-3 1958 Gölbaşıspor
Adıyaman 1.Amatör C Grubu 7. Hafta 02/01/2022 15:30 Antik Perrespor 2-4 Engin Görüş Gençlikspor
Adıyaman 1.Amatör A Grubu 8. Hafta 05/02/2022 13:00 Farketmezspor 0-5 1958 Gölbaşıspor
Adıyaman 1.Amatör A Grubu 8. Hafta 05/02/2022 15:30 Adıyaman Karapınarspor 0-6 Adıyamanspor
Bölgesel Amatör Lig 3. Bölge 1.Grup 10. Hafta 06/02/2022 14:00 İmamağaspor 0-0 Malatya İdman Yurdu
Adıyaman 1.Amatör B Grubu 8. Hafta 06/02/2022 17:00 Adıyaman Fıratspor 1-3 Adıyaman BLD Kültürel Sportif Faaliyetler
Adıyaman 1.Amatör C Grubu 9. Hafta 12/02/2022 14:00 Adıyaman Çınarspor 5-0 Özyediyamanspor
Adıyaman 1.Amatör C Grubu 9. Hafta 13/02/2022 13:00 Engin Görüş Gençlikspor 4-1 Çelikhan Balspor
Adıyaman 1.Amatör A Grubu 9. Hafta 13/02/2022 16:00 Adıyamanspor 3-0 Yamanspor
Adıyaman 1.Amatör C Grubu 10. Hafta 15/02/2022 17:00 Özyediyamanspor 2-1 Adıyaman Gençlerbirliği
Adıyaman 1.Amatör B Grubu 10. Hafta 15/02/2022 19:30 Adıyaman Fıratspor 3-2 Adıyaman Fatih Gençlikspor
Adıyaman 1.Amatör C Grubu 10. Hafta 16/02/2022 14:30 Adıyaman Çınarspor 0-1 Kahta İdman Yurdu
Adıyaman 1.Amatör B Grubu 10. Hafta 16/02/2022 19:00 Gerger GAP Spor 6-0 Bölükyaylaspor
Adıyaman 1.Amatör B Grubu 11. Hafta 20/02/2022 16:00 Adıyaman BLD Kültürel Sportif Faaliyetler 0-2 Gerger GAP Spor
Adıyaman 1.Amatör C Grubu 11. Hafta 20/02/2022 19:00 Engin Görüş Gençlikspor 1-3 Adıyaman Çınarspor
Adıyaman 1.Amatör B Grubu 11. Hafta 21/02/2022 19:00 Adıyaman Fatih Gençlikspor 4-1 Adıyaman Demirspor 02
Adıyaman 1.Amatör A Grubu 12. Hafta 26/02/2022 14:00 Farketmezspor 1-1 Adıyaman Karapınarspor
Bölgesel Amatör Lig 3. Bölge 1.Grup 13. Hafta 27/02/2022 14:00 İmamağaspor 0-0 Arguvan Belediyespor
Adıyaman 1.Amatör A Grubu 13. Hafta 01/03/2022 18:00 Farketmezspor 1-1 Besnispor
Adıyaman 1.Amatör B Grubu 13. Hafta 02/03/2022 14:00 Adıyaman Fatih Gençlikspor 2-2 Öz Samsatspor
Adıyaman 1.Amatör A Grubu 13. Hafta 02/03/2022 16:30 Adıyamanspor 7-0 1958 Gölbaşıspor
Adıyaman 2.Amatör A Grubu 2. Hafta 05/03/2022 13:00 Adıyaman Sarayspor 0-3 Adıyaman Gençlikspor
Adıyaman 2.Amatör A Grubu 2. Hafta 05/03/2022 16:00 Adıyaman Uğurspor 3-1 Adıyaman Aydınspor
Adıyaman 1.Amatör C Grubu 14. Hafta 06/03/2022 13:00 Adıyaman Çınarspor 2-2 Çelikhan Balspor
Adıyaman 1.Amatör Play-Off 1. Hafta 12/03/2022 13:00 Gerger GAP Spor 6-2 1958 Gölbaşıspor
Adıyaman 1.Amatör Play-Off 1. Hafta 12/03/2022 16:00 Adıyaman Çınarspor 3-2 Adıyaman BLD Kültürel Sportif Faaliyetler
Adıyaman 1.Amatör Play-Off 1. Hafta 13/03/2022 14:00 Adıyamanspor 3-2 Kahta İdman Yurdu
Adıyaman 1.Amatör Play-Off 2. Hafta 19/03/2022 13:00 Kahta İdman Yurdu 2-1 1958 Gölbaşıspor
Adıyaman 1.Amatör Play-Off 2. Hafta 19/03/2022 16:00 Adıyamanspor 2-0 Adıyaman Çınarspor
Adıyaman 1.Amatör Play-Off 2. Hafta 20/03/2022 11:00 Adıyaman BLD Kültürel Sportif Faaliyetler 0-5 Gerger GAP Spor
Bölgesel Amatör Lig 3. Bölge 1.Grup 15. Hafta 20/03/2022 14:00 İmamağaspor 0-1 Şanlıurfa BŞ Belediyespor
Adıyaman 1.Amatör Play-Off 3. Hafta 26/03/2022 13:00 Adıyamanspor 4-1 Adıyaman BLD Kültürel Sportif Faaliyetler
Adıyaman 1.Amatör Play-Off 3. Hafta 26/03/2022 16:00 Adıyaman Çınarspor 3-2 1958 Gölbaşıspor
Adıyaman 1.Amatör Play-Off 3. Hafta 27/03/2022 13:00 Gerger GAP Spor 4-1 Kahta İdman Yurdu
Adıyaman 2.Amatör B Grubu 4. Hafta 27/03/2022 16:00 Adıyamangücü 4-2 Hassaspor
Adıyaman 1.Amatör Play-Off 4. Hafta 30/03/2022 13:30 Adıyaman BLD Kültürel Sportif Faaliyetler 7-1 1958 Gölbaşıspor
Adıyaman 1.Amatör Play-Off 4. Hafta 01/04/2022 15:00 Adıyaman Çınarspor 1-2 Kahta İdman Yurdu
Adıyaman 1.Amatör Play-Off 4. Hafta 02/04/2022 14:00 Adıyamanspor 3-1 Gerger GAP Spor
Bölgesel Amatör Lig 3. Bölge 1.Grup 17. Hafta 03/04/2022 14:00 İmamağaspor 2-2 Siverek Belediyespor
Adıyaman 1.Amatör Play-Off 5. Hafta 09/04/2022 16:00 1958 Gölbaşıspor 0-3 Adıyamanspor
Adıyaman 2.Amatör A Grubu 5. Hafta 10/04/2022 21:00 Adıyaman Uğurspor 3-0 Adıyaman Sarayspor
Adıyaman 2.Amatör C Grubu 5. Hafta 16/04/2022 21:00 Setaşspor 7-3 Adıyaman Şimşekspor
Adıyaman 2.Amatör A Grubu 6. Hafta 26/04/2022 21:00 Adıyaman Uğurspor 2-2 Adıyaman Gençlikspor
Adıyaman 2.Amatör B Grubu 7. Hafta 07/05/2022 14:00 Adıyaman Kartalspor 0-4 Adıyamangücü
Adıyaman 2.Amatör B Grubu 8. Hafta 15/05/2022 14:00 Adıyamangücü 3-0 Adıyaman Harharspor
Adıyaman 2.Amatör B Grubu 10. Hafta 22/05/2022 16:00 Adıyamangücü 5-2 Besni Anadoluspor
++ Tüm Hakları Saklıdır. Bu siteden hiç bir şey izinsiz kopyalanamaz. © AmatorFutbol.org 2007-22 ++ | MI Design