19 Mayıs 1 nolu Dış Saha
Stadyum Bilgileri

Bulunduğu il: Ankara

Kapasite: -

Evsahibi takım(lar): -

Adres: -

2018/19 Sezonu Maç programı

Ankara 1A 2.Grup 1. Hafta 23/09/2018 12:30 Köprülü Bahçelispor 4-0 Elmadağ Bld. Hasanoğlanspor
Ankara 1A 2.Grup 1. Hafta 23/09/2018 14:15 Yenidoğanspor 1-3 Kalecikspor
Ankara 1A 1.Grup 1. Hafta 23/09/2018 16:00 Dışişleri Bakanlığı 0-6 Kavaklıderespor
Ankara 1A 3.Grup 1. Hafta 23/09/2018 17:45 Başkent Sportifspor 1-1 Ayvalıspor
Ankara 1A 3.Grup 2. Hafta 30/09/2018 11:05 TİGEM Spor 0-5 Demirlibahçe
Ankara 1A 2.Grup 2. Hafta 30/09/2018 13:00 Bahçelievler Gençlikspor 0-4 Ortadoğuspor
Ankara Süper Amatör 2. Hafta 30/09/2018 14:55 Yurtkur 0-1 Gölbaşı Belediyespor
Ankara 1A 4.Grup 2. Hafta 30/09/2018 16:50 Barışspor 2-2 Karapürçekspor
Ankara 1A 3.Grup 3. Hafta 06/10/2018 09:10 İstatistik 6-0 Çankaya Gençlikspor
Ankara 1A 2.Grup 3. Hafta 06/10/2018 11:05 Gazi Orman Çiftliği 2-1 Güdülspor
Ankara 1A 2.Grup 3. Hafta 06/10/2018 13:00 Yenidoğanspor 0-0 Bahçelievler Gençlikspor
Ankara Süper Amatör 3. Hafta 06/10/2018 14:55 Devlet Tiyatroları 1-0 Polatlıspor
Ankara 1A 1.Grup 3. Hafta 06/10/2018 16:50 Tarımspor 1-3 Kavaklıderespor
Ankara 1A 4.Grup 4. Hafta 14/10/2018 09:10 Ankara Üniversitesi 0-1 Ankara Adliyespor
Ankara 1A 1.Grup 4. Hafta 14/10/2018 11:05 Dışişleri Bakanlığı 2-0 Tarımspor
Ankara Süper Amatör 4. Hafta 14/10/2018 13:00 Yurtkur 1-0 Yenimahalle Belediyespor
Ankara 1A 3.Grup 4. Hafta 14/10/2018 14:55 Başkent Sportifspor 3-4 Çınar Gençlikspor
Ankara 1A 3.Grup 4. Hafta 14/10/2018 16:50 TİGEM Spor 1-4 Sinanlı Gençlikspor
Ankara 1A 4.Grup 5. Hafta 21/10/2018 11:00 Site Zaferspor 4-1 Çubuk Gençlikspor
Ankara Süper Amatör 5. Hafta 21/10/2018 13:00 Devlet Tiyatroları 1-1 Sincan Belediyespor
Ankara 1A 1.Grup 5. Hafta 21/10/2018 14:55 Ankara Eğitimspor 3-3 Dışişleri Bakanlığı
Ankara 1A 2.Grup 5. Hafta 21/10/2018 16:50 Yenidoğanspor 2-1 Ortadoğuspor
Ankara 1A 2.Grup 5. Hafta 21/10/2018 18:30 Köprülü Bahçelispor 4-1 Bahçelievler Gençlikspor
Ankara 1A 4.Grup 6. Hafta 28/10/2018 10:55 Volkan Yıldırımspor 0-6 Demetevler Karadenizgücü
Ankara Süper Amatör 6. Hafta 28/10/2018 12:50 Yurtkur 2-1 Pursaklar Belediyespor
Ankara 1A 3.Grup 6. Hafta 28/10/2018 14:45 Başkent Sportifspor 1-5 Demirlibahçe
Ankara 1A 1.Grup 6. Hafta 28/10/2018 16:50 OFTAŞ Spor 3-2 Ankara Eğitimspor
Ankara Süper Amatör 7. Hafta 03/11/2018 12:10 Devlet Tiyatroları 2-1 Yurtkur
Ankara 1A 1.Grup 7. Hafta 04/11/2018 09:00 Ankara Seçkinspor 2-5 OFTAŞ Spor
Ankara 1A 4.Grup 7. Hafta 04/11/2018 10:55 Site Zaferspor 3-0 Ankara Üniversitesi
Ankara 1A 3.Grup 7. Hafta 04/11/2018 12:50 İstatistik 5-2 Çınar Gençlikspor
Ankara 1A 3.Grup 7. Hafta 04/11/2018 14:45 TİGEM Spor 6-3 Çankaya Gençlikspor
Ankara 1A 3.Grup 7. Hafta 04/11/2018 16:50 M.T.A. Spor 3-1 Başkent Sportifspor
Ankara 1A 1.Grup 8. Hafta 11/11/2018 09:10 Dışişleri Bakanlığı 3-1 Mülkiyespor
Ankara 1A 3.Grup 8. Hafta 11/11/2018 11:05 Saçak Gençlikspor 2-1 M.T.A. Spor
Ankara Süper Amatör 8. Hafta 11/11/2018 13:00 Yurtkur 1-1 Ankara T.K.İ.
Ankara 1A 2.Grup 8. Hafta 11/11/2018 14:55 Çakırlargücü 2-3 Kalecikspor
Ankara Süper Amatör 9. Hafta 17/11/2018 13:00 Devlet Tiyatroları 2-2 Gölbaşı Belediyespor
Ankara 1A 2.Grup 9. Hafta 18/11/2018 09:10 Köprülü Bahçelispor 6-0 Türközüspor
Ankara 1A 2.Grup 9. Hafta 18/11/2018 11:05 Güdülspor 0-7 Ankara Metespor
Ankara Süper Amatör 9. Hafta 18/11/2018 13:00 Ankara T.K.İ. 4-1 Çamlıdere Belediyespor
Ankara 1A 1.Grup 9. Hafta 18/11/2018 14:55 Güneşspor 2-1 Kavaklıderespor
Ankara 1A 1.Grup 9. Hafta 18/11/2018 16:50 Turizmspor - Tarımspor
++ Tüm Hakları Saklıdır. Bu siteden hiç bir şey izinsiz kopyalanamaz. © AmatorFutbol.org 2007-18 ++ | MI Design