19 Mayıs 1 nolu Dış Saha
Stadyum Bilgileri

Bulunduğu il: Ankara

Kapasite: -

Evsahibi takım(lar): Esenboğa Gençlikspor, Pidosan Yahyalarspor

Adres: -

2021/22 Sezonu Maç programı

Ankara Muzaffer Gültekin Süper Amatör B Grubu 1. Hafta 29/10/2021 15:30 Yurtkur 3-3 Site Zaferspor
Ankara Muzaffer Gültekin Süper Amatör A Grubu 1. Hafta 31/10/2021 14:30 Pursaklar Belediyespor 1-0 M.T.A. Spor
Ankara Muzaffer Gültekin Süper Amatör B Grubu 2. Hafta 07/11/2021 12:30 Demetevler Karadenizgücü 2-3 Yenidoğanspor
Ankara Muzaffer Gültekin Süper Amatör A Grubu 2. Hafta 07/11/2021 15:00 Kavaklıderespor 2-0 Bahçelievler Gençlikspor
Ankara Muzaffer Gültekin Süper Amatör B Grubu 3. Hafta 14/11/2021 14:30 Yurtkur 1-4 Yenimahalle Belediyespor
Ankara Muzaffer Gültekin Süper Amatör B Grubu 4. Hafta 21/11/2021 12:30 Yenimahalle Belediyespor 8-0 Kalecikspor
Ankara Muzaffer Gültekin Süper Amatör B Grubu 4. Hafta 21/11/2021 15:00 Beytepe Metespor 4-2 Site Zaferspor
Ankara Muzaffer Gültekin Süper Amatör A Grubu 5. Hafta 28/11/2021 12:30 Kavaklıderespor 0-0 Demirlibahçe
Ankara Muzaffer Gültekin Süper Amatör B Grubu 5. Hafta 28/11/2021 15:00 Yurtkur 2-0 Kahramankazan Belediyespor
Ankara Muzaffer Gültekin Süper Amatör B Grubu 6. Hafta 05/12/2021 12:30 Yenimahalle Belediyespor 3-0 Beytepe Metespor
Ankara Muzaffer Gültekin Süper Amatör B Grubu 6. Hafta 05/12/2021 15:00 Demetevler Karadenizgücü 1-1 Site Zaferspor
Ankara Muzaffer Gültekin Süper Amatör B Grubu 7. Hafta 12/12/2021 12:30 Beytepe Metespor 2-1 Demetevler Karadenizgücü
Ankara Muzaffer Gültekin Süper Amatör A Grubu 7. Hafta 12/12/2021 15:00 Kavaklıderespor 3-2 Pursaklar Belediyespor
Ankara Muzaffer Gültekin Süper Amatör A Grubu 8. Hafta 19/12/2021 14:00 M.T.A. Spor 1-6 Demirlibahçe
Ankara Muzaffer Gültekin Süper Amatör B Grubu 9. Hafta 26/12/2021 13:30 Yenimahalle Belediyespor 1-2 Kahramankazan Belediyespor
Ankara Muzaffer Gültekin Süper Amatör B Grubu 9. Hafta 26/12/2021 15:30 Beytepe Metespor 3-1 Yenidoğanspor
Ankara Muzaffer Gültekin Süper Amatör B Grubu 10. Hafta 22/01/2022 11:15 Site Zaferspor 0-1 Yurtkur
Ankara Muzaffer Gültekin Süper Amatör A Grubu 10. Hafta 22/01/2022 15:00 Kavaklıderespor 1-1 Gölbaşı Belediyespor
Ankara Muzaffer Gültekin Süper Amatör B Grubu 11. Hafta 29/01/2022 11:00 Yurtkur 1-1 Beytepe Metespor
Ankara Muzaffer Gültekin Süper Amatör B Grubu 11. Hafta 29/01/2022 13:00 Yenidoğanspor 3-0 Demetevler Karadenizgücü
Ankara Muzaffer Gültekin Süper Amatör A Grubu 10. Hafta 02/02/2022 13:00 Beypazarı Belediye Gençlikspor 4-2 Güneşspor
Ankara Muzaffer Gültekin Süper Amatör B Grubu 12. Hafta 05/02/2022 13:15 Yenimahalle Belediyespor 3-0 Yurtkur
Ankara Muzaffer Gültekin Süper Amatör A Grubu 13. Hafta 09/02/2022 12:00 Bahçelievler Gençlikspor 1-6 Demirlibahçe
Ankara Muzaffer Gültekin Süper Amatör A Grubu 13. Hafta 09/02/2022 14:30 Kavaklıderespor 3-1 Beypazarı Belediye Gençlikspor
Ankara Muzaffer Gültekin Süper Amatör B Grubu 14. Hafta 13/02/2022 13:00 Yenimahalle Belediyespor 6-0 Site Zaferspor
Ankara Muzaffer Gültekin Süper Amatör A Grubu 14. Hafta 13/02/2022 15:00 M.T.A. Spor 2-2 Bahçelievler Gençlikspor
Ankara Muzaffer Gültekin Süper Amatör B Grubu 15. Hafta 20/02/2022 11:15 Beytepe Metespor 1-1 Yenimahalle Belediyespor
Ankara Muzaffer Gültekin Süper Amatör B Grubu 15. Hafta 20/02/2022 13:15 Site Zaferspor 2-1 Demetevler Karadenizgücü
Ankara Muzaffer Gültekin Süper Amatör A Grubu 15. Hafta 20/02/2022 15:15 Bahçelievler Gençlikspor 0-3 Pursaklar Belediyespor
Ankara Muzaffer Gültekin Süper Amatör A Grubu 16. Hafta 23/02/2022 13:00 M.T.A. Spor 0-6 Beypazarı Belediye Gençlikspor
Ankara Muzaffer Gültekin Süper Amatör B Grubu 17. Hafta 27/02/2022 11:30 Site Zaferspor 0-6 Yenidoğanspor
Ankara Muzaffer Gültekin Süper Amatör B Grubu 17. Hafta 27/02/2022 13:30 Beytepe Metespor 1-1 Kahramankazan Belediyespor
Ankara Muzaffer Gültekin Süper Amatör A Grubu 17. Hafta 27/02/2022 15:30 Kavaklıderespor 0-0 1926 Polatlı Belediyespor
Ankara 1.Amatör 6.Grup 1. Hafta 06/03/2022 09:30 Dikmenspor 0-3 Başkent Sportifspor
Ankara 1.Amatör 3.Grup 1. Hafta 06/03/2022 11:30 Karşıyaka İdman Yurdu 0-4 Bala Belediyespor
Ankara Muzaffer Gültekin Süper Amatör B Grubu 18. Hafta 06/03/2022 13:30 Yurtkur 0-3 Kalecikspor
Ankara 1.Amatör 3.Grup 1. Hafta 06/03/2022 15:30 Karşıyaka Güvenspor 1-1 Çakırlargücü
Ankara 1.Amatör 9.Grup 1. Hafta 06/03/2022 17:30 Anadolubeyispor 0-0 Akyurt Belediyespor
Ankara 1.Amatör 7.Grup 2. Hafta 13/03/2022 09:30 Ankara Tigemspor 0-1 İstatistik
Ankara 1.Amatör 9.Grup 2. Hafta 13/03/2022 11:30 Balgatspor 0-6 Tarım Kredispor
Ankara Muzaffer Gültekin Süper Amatör Play-Off 1. Hafta 13/03/2022 13:30 Gölbaşı Belediyespor 5-0 Beytepe Metespor
Ankara Muzaffer Gültekin Süper Amatör Play-Off 1. Hafta 13/03/2022 15:30 Yenimahalle Belediyespor 3-0 Kahramankazan Belediyespor
Ankara 1.Amatör 10.Grup 2. Hafta 13/03/2022 17:30 Ankara Eğitimspor 5-3 Mamak Lalahanspor
Ankara 1.Amatör 2.Grup 3. Hafta 20/03/2022 09:30 Ankara Saygı Gençlikspor 0-1 Ankara Gazispor
Ankara 1.Amatör 8.Grup 3. Hafta 20/03/2022 11:30 OSTİM 5-2 Batıkent Kültürspor
Ankara Muzaffer Gültekin Süper Amatör Play-Off 2. Hafta 20/03/2022 13:30 Kahramankazan Belediyespor 2-2 Kavaklıderespor
Ankara Muzaffer Gültekin Süper Amatör Play-Off 2. Hafta 20/03/2022 15:30 1926 Polatlı Belediyespor 2-2 Gölbaşı Belediyespor
Ankara 1.Amatör 9.Grup 3. Hafta 20/03/2022 17:30 Anadolubeyispor 8-0 Kalabaspor
Ankara 1.Amatör 3.Grup 4. Hafta 27/03/2022 09:30 Fatih Ulusspor 2-0 Etlikgücü
Ankara 1.Amatör 5.Grup 4. Hafta 27/03/2022 11:30 Tunç Altındağspor 3-0 Ankara Metropolspor
Ankara Muzaffer Gültekin Süper Amatör Play-Off 3. Hafta 27/03/2022 13:30 Gölbaşı Belediyespor 3-1 Kahramankazan Belediyespor
Ankara 1.Amatör 6.Grup 4. Hafta 27/03/2022 15:30 Başkent Sportifspor 1-2 Çubukspor 1959
Ankara 1.Amatör 2.Grup 4. Hafta 27/03/2022 17:30 Eserspor 1-3 Önderspor
Ankara 1.Amatör 4.Grup 3. Hafta 30/03/2022 15:00 Mülkiyespor 0-2 Şereflikoçhisarspor
Ankara 1.Amatör 4.Grup 5. Hafta 03/04/2022 09:30 Esenboğa Gençlikspor 3-3 Volkan Yıldırımspor
Ankara 1.Amatör 6.Grup 5. Hafta 03/04/2022 11:30 Çamlıdere Belediyespor 2-5 Başkent Sportifspor
Ankara Muzaffer Gültekin Süper Amatör Play-Off 4. Hafta 03/04/2022 13:30 Gölbaşı Belediyespor 2-0 Yenimahalle Belediyespor
Ankara 1.Amatör 4.Grup 5. Hafta 03/04/2022 15:30 Pidosan Yahyalarspor 2-0 Aktepespor
Ankara 1.Amatör 9.Grup 5. Hafta 03/04/2022 17:30 Şentepespor 2-1 Anadolubeyispor
Ankara 1.Amatör 10.Grup 6. Hafta 10/04/2022 09:00 Ankara Eğitimspor 3-3 Kayaşspor
Ankara 1.Amatör 4.Grup 6. Hafta 10/04/2022 11:00 Volkan Yıldırımspor 2-0 Mülkiyespor
Ankara Muzaffer Gültekin Süper Amatör Play-Off 5. Hafta 10/04/2022 13:00 Kavaklıderespor 2-0 Gölbaşı Belediyespor
Ankara 1.Amatör 5.Grup 6. Hafta 10/04/2022 15:00 Tunç Altındağspor 3-2 TUSAŞ
Ankara 1.Amatör 9.Grup 6. Hafta 10/04/2022 17:00 Anadolubeyispor 1-4 Tarım Kredispor
Ankara 1.Amatör 7.Grup 7. Hafta 17/04/2022 09:00 Maskespor 0-12 İstatistik
Ankara 1.Amatör 4.Grup 7. Hafta 17/04/2022 11:00 Esenboğa Gençlikspor 3-3 Keçiören Sportif
Ankara 1.Amatör 9.Grup 7. Hafta 17/04/2022 13:00 Tarım Kredispor 4-1 Şentepespor
Ankara 1.Amatör 2.Grup 7. Hafta 17/04/2022 15:00 Saygı Gençlikspor 7-2 Eserspor
Ankara 1.Amatör 9.Grup 7. Hafta 17/04/2022 17:00 Balgatspor 4-0 Anadolubeyispor
Ankara 1.Amatör 1.Grup 8. Hafta 24/04/2022 09:00 Anadolugücü 0-5 Ortadoğuspor
Ankara 1.Amatör 2.Grup 8. Hafta 24/04/2022 11:00 Eserspor 2-7 Ankara Atletik FK
Ankara 1.Amatör 3.Grup 8. Hafta 24/04/2022 13:00 Karşıyaka Güvenspor 1-10 Bala Belediyespor
Ankara 1.Amatör 1.Grup 8. Hafta 24/04/2022 15:00 Yenimahallegücü 1-8 Ayaşspor
Ankara 1.Amatör 3.Grup 8. Hafta 24/04/2022 17:00 Karşıyaka İdman Yurdu 6-1 Etlikgücü
Ankara 1.Amatör 1.Grup 9. Hafta 30/04/2022 09:00 Ortadoğuspor 3-1 Köprülü Bahçelispor
Ankara 1.Amatör 5.Grup 8. Hafta 30/04/2022 09:00 Tunç Altındağspor 0-3 Gazi Orman Çiftliği
Ankara 1.Amatör 6.Grup 8. Hafta 30/04/2022 11:00 Başkent Sportifspor 8-2 Dikmenspor
Ankara 1.Amatör 5.Grup 8. Hafta 30/04/2022 13:00 Ankara Genç Kartallarspor 1-3 Kızılcahamam Belediyespor
Ankara 1.Amatör 9.Grup 8. Hafta 30/04/2022 15:00 Balgatspor 4-3 Şentepespor
Ankara 1.Amatör 3.Grup 9. Hafta 30/04/2022 17:00 Barışspor 2-1 Karşıyaka İdman Yurdu
Ankara 1.Amatör 3.Grup 10. Hafta 05/05/2022 11:00 Fatih Ulusspor 1-2 Türközüspor
Ankara 1.Amatör 4.Grup 10. Hafta 05/05/2022 13:00 Pidosan Yahyalarspor 4-2 Esenboğa Gençlikspor
Ankara 1.Amatör 2.Grup 10. Hafta 05/05/2022 15:00 Ankara Atletik FK 3-2 Önderspor
Ankara 1.Amatör 1.Grup 11. Hafta 08/05/2022 09:00 Köprülü Bahçelispor 2-1 Ankara DHMİ
Ankara 1.Amatör 9.Grup 9. Hafta 08/05/2022 11:00 Kalabaspor 3-6 Çankaya Eğitim Gençlikspor
Ankara 1.Amatör 1.Grup 11. Hafta 08/05/2022 13:00 Ortadoğuspor 0-3 Ayaşspor
Ankara 1.Amatör 9.Grup 9. Hafta 08/05/2022 15:00 Tarım Kredispor 1-4 Balgatspor
Ankara 1.Amatör 6.Grup 9. Hafta 08/05/2022 17:00 Yenikentgücü 0-2 Başkent Sportifspor
Ankara 1.Amatör 10.Grup 10. Hafta 15/05/2022 09:00 Ankara Eğitimspor 3-0 Ankara Rize Gençlikspor
Ankara 1.Amatör 5.Grup 10. Hafta 15/05/2022 11:00 Gazi Orman Çiftliği 3-1 Hüseyin Gazi Gençlikspor
Ankara 1.Amatör 5.Grup 10. Hafta 15/05/2022 13:00 Tunç Altındağspor 0-7 Kızılcahamam Belediyespor
Ankara 1.Amatör 1.Grup 12. Hafta 15/05/2022 15:00 Ankara DHMİ 0-4 Ortadoğuspor
Ankara 1.Amatör 1.Grup 12. Hafta 15/05/2022 17:00 Ankara Göktürklerspor 2-2 Köprülü Bahçelispor
Ankara 1.Amatör 1.Grup 13. Hafta 19/05/2022 09:00 Ortadoğuspor 4-0 Ankara Göktürklerspor
Ankara 1.Amatör 1.Grup 13. Hafta 19/05/2022 11:00 Anadolugücü 1-6 Onbir Ateşspor
Ankara 1.Amatör 3.Grup 13. Hafta 19/05/2022 13:00 Barışspor 1-6 Bala Belediyespor
Ankara 1.Amatör 4.Grup 13. Hafta 19/05/2022 15:00 Keçiören Sportif 1-2 Volkan Yıldırımspor
Ankara 1.Amatör 7.Grup 11. Hafta 22/05/2022 09:00 Şeker 06 Spor 2-1 Etimesgut Belediyespor
Ankara 1.Amatör 8.Grup 11. Hafta 22/05/2022 11:00 OSTİM 2-5 Mamak Belediyesi Gençlikspor
Ankara 1.Amatör 9.Grup 11. Hafta 22/05/2022 13:00 Balgatspor 2-1 Akyurt Belediyespor
Ankara 1.Amatör 2.Grup 14. Hafta 22/05/2022 15:00 Ankara İdman Yurdu 2-4 Pursaklar Halk Eğitim Gençlikspor
Ankara 1.Amatör 9.Grup 11. Hafta 22/05/2022 17:00 Anadolubeyispor 4-1 Çankaya Eğitim Gençlikspor
Ankara 1.Amatör 9.Grup 12. Hafta 29/05/2022 09:00 Kalabaspor 0-15 Tarım Kredispor
Ankara 1.Amatör 6.Grup 12. Hafta 29/05/2022 11:00 Başkent Sportifspor 2-1 Çamlıdere Belediyespor
Ankara 1.Amatör 8.Grup 12. Hafta 29/05/2022 13:00 Güdülspor 3-2 OSTİM
Ankara 1.Amatör 3.Grup 15. Hafta 29/05/2022 15:00 Etlikgücü 3-1 Karşıyaka Güvenspor
Ankara 1.Amatör 1.Grup 15. Hafta 29/05/2022 17:00 Ortadoğuspor 3-1 Onbir Ateşspor
Ankara 1.Amatör 1.Grup 16. Hafta 01/06/2022 13:00 Anadolugücü 2-2 Köprülü Bahçelispor
Ankara 1.Amatör 2.Grup 16. Hafta 01/06/2022 13:00 Eserspor 0-3 Saygı Gençlikspor
Ankara 1.Amatör 2.Grup 16. Hafta 01/06/2022 15:00 Ankara İdman Yurdu 0-3 Ankara Atletik FK
Ankara 1.Amatör 2.Grup 16. Hafta 01/06/2022 17:00 Önderspor 4-0 Ankara Saygı Gençlikspor
Ankara 1.Amatör 3.Grup 17. Hafta 05/06/2022 09:00 Etlikgücü 1-3 Karşıyaka İdman Yurdu
Ankara 1.Amatör 7.Grup 13. Hafta 05/06/2022 11:00 Ankara Tigemspor 5-1 Ankara Turizmspor
Ankara 1.Amatör 9.Grup 13. Hafta 05/06/2022 13:00 Tarım Kredispor 4-0 Anadolubeyispor
Ankara 1.Amatör 2.Grup 17. Hafta 05/06/2022 15:00 Ankara Atletik FK 3-0 Eserspor
Ankara 1.Amatör 1.Grup 17. Hafta 05/06/2022 17:00 Ankara DHMİ 0-2 Onbir Ateşspor
Ankara 1.Amatör 4.Grup 18. Hafta 12/06/2022 09:00 Esenboğa Gençlikspor 0-3 Mülkiyespor
Ankara 1.Amatör 2.Grup 18. Hafta 12/06/2022 11:00 Önderspor 5-1 Saygı Gençlikspor
Ankara 1.Amatör 10.Grup 14. Hafta 12/06/2022 13:00 Ankara Eğitimspor 2-3 Çayırhan Gençlikspor
Ankara 1.Amatör 4.Grup 18. Hafta 12/06/2022 15:00 Keçiören Sportif 1-2 Pidosan Yahyalarspor
Ankara 1.Amatör 1.Grup 18. Hafta 12/06/2022 17:00 Anadolugücü 2-5 Ayaşspor
Ankara 1.Amatör Play-Off C Grubu 1. Hafta 22/06/2022 15:00 Kızılcahamam Belediyespor 2-0 Çayırhan Gençlikspor
Ankara 1.Amatör Play-Off D Grubu 1. Hafta 22/06/2022 17:00 Bala Belediyespor 1-3 Ayaşspor
Ankara 1.Amatör Play-Off B Grubu 1. Hafta 22/06/2022 19:00 Pidosan Yahyalarspor 1-3 Balgatspor
Ankara 1.Amatör Play-Off A Grubu 2. Hafta 26/06/2022 10:00 Mamak Belediyesi Gençlikspor 7-0 Ortadoğuspor
Ankara 1.Amatör Play-Off D Grubu 2. Hafta 26/06/2022 12:00 Ankara Performansspor 0-1 Etimesgut Belediyespor
Ankara 1.Amatör Play-Off C Grubu 2. Hafta 26/06/2022 14:00 Gazi Orman Çiftliği 1-2 Kızılcahamam Belediyespor
Ankara 1.Amatör Play-Off B Grubu 2. Hafta 26/06/2022 16:00 Volkan Yıldırımspor 3-1 Pidosan Yahyalarspor
Ankara 1.Amatör Play-Off A Grubu 3. Hafta 29/06/2022 15:00 Tarım Kredispor 1-1 Mamak Belediyesi Gençlikspor
Ankara 1.Amatör Play-Off B Grubu 3. Hafta 29/06/2022 17:00 Pidosan Yahyalarspor 0-3 Çubukspor 1959
Ankara 1.Amatör Play-Off D Grubu 3. Hafta 29/06/2022 19:00 Bala Belediyespor 2-3 Ankara Performansspor
Ankara 1.Amatör Play-Off A Grubu 4. Hafta 03/07/2022 10:00 Karşıyaka İdman Yurdu 0-4 Tarım Kredispor
Ankara 1.Amatör Play-Off D Grubu 4. Hafta 03/07/2022 12:00 Ankara Performansspor 1-1 Ayaşspor
Ankara 1.Amatör Play-Off B Grubu 4. Hafta 03/07/2022 14:00 Önderspor 4-1 Pidosan Yahyalarspor
Ankara 1.Amatör Play-Off C Grubu 4. Hafta 03/07/2022 16:00 Güdülspor 3-1 Çayırhan Gençlikspor
Ankara 1.Amatör Play-Off A Grubu 5. Hafta 06/07/2022 13:00 Tarım Kredispor 3-0 Ankara Atletik FK
Ankara 1.Amatör Play-Off B Grubu 5. Hafta 06/07/2022 15:00 Balgatspor 3-0 Önderspor
Ankara 1.Amatör Play-Off D Grubu 5. Hafta 06/07/2022 17:00 Ayaşspor 1-0 Etimesgut Belediyespor
Ankara 1.Amatör Play-Off Baraj Maçı 1. Hafta 08/07/2022 17:00 Mamak Belediyesi Gençlikspor 1-5 Tarım Kredispor
++ Tüm Hakları Saklıdır. Bu siteden hiç bir şey izinsiz kopyalanamaz. © AmatorFutbol.org 2007-22 ++ | MI Design