19 Mayıs 1 nolu Dış Saha
Stadyum Bilgileri

Bulunduğu il: Ankara

Kapasite: -

Evsahibi takım(lar): -

Adres: -

2017/18 Sezonu Maç programı

Ankara Süper Amatör 1. Hafta 22/09/2017 17:00 Ankara T.K.İ 1-0 Kahramankazan Belediyespor
Ankara 1.Amatör 2.Grup 1. Hafta 23/09/2017 12:30 Başkent Sportif 1-1 Volkan Yıldırımspor
Ankara 1.Amatör 2.Grup 1. Hafta 23/09/2017 14:30 Köprülü Bahçelispor 4-2 İstatistik
Ankara 1.Amatör 1.Grup 1. Hafta 23/09/2017 16:30 Tigemspor 5-0 Bahçelerüstüspor
Ankara 1.Amatör 3.Grup 1. Hafta 24/09/2017 09:00 Çayyoluspor 1-3 Ortadoğuspor
Ankara 1.Amatör 3.Grup 1. Hafta 24/09/2017 11:00 Gazi Orman Çiftliği 4-0 Tunç Altındağ
Ankara Süper Amatör 1. Hafta 24/09/2017 13:00 Devlet Tiyatroları 1-1 1926 Polatlı Belediyespor
Ankara Süper Amatör 1. Hafta 24/09/2017 15:00 Cebecispor 0-0 Saçak Gençlikspor
Ankara 1.Amatör 4.Grup 1. Hafta 24/09/2017 17:00 Site Zaferspor 1-1 Tarım Kredispor
Ankara 1.Amatör 3.Grup 2. Hafta 30/09/2017 12:30 Kalecikspor 3-3 Çayyoluspor
Ankara 1.Amatör 1.Grup 2. Hafta 30/09/2017 14:30 Tarımspor 0-2 Tigemspor
Ankara 1.Amatör 4.Grup 2. Hafta 30/09/2017 16:30 Tarım Kredispor 3-0 M.T.A Spor
Ankara 1.Amatör 5.Grup 2. Hafta 01/10/2017 09:00 Ulubeyspor 3-0 Ankara Eğitimspor
Ankara 1.Amatör 5.Grup 2. Hafta 01/10/2017 11:00 Dışişleri Bakanlığı 1-0 Çubukspor 1959
Ankara Süper Amatör 2. Hafta 01/10/2017 13:00 Yurtkurspor 3-0 Çakırlargücü
Ankara Süper Amatör 2. Hafta 01/10/2017 15:00 Güneşspor 1-4 Yenimahalle Belediyespor
Ankara 1.Amatör 5.Grup 2. Hafta 01/10/2017 17:00 Ankara Üniversitesi 4-1 T.A.İ Spor
Ankara Süper Amatör 3. Hafta 07/10/2017 14:15 Devlet Tiyatroları 0-3 Kahramankazan Belediyespor
Ankara Süper Amatör 3. Hafta 07/10/2017 16:00 Ankara T.K.İ 1-0 Yurtkurspor
Ankara 1.Amatör 5.Grup 3. Hafta 07/10/2017 18:00 Çınar Gençlikspor 1-3 Ulubeyspor
Ankara 1.Amatör 2.Grup 3. Hafta 08/10/2017 09:00 Köprülü Bahçelispor 6-4 Mamakspor
Ankara 1.Amatör 4.Grup 3. Hafta 08/10/2017 10:45 Turizmspor 6-2 Etlikspor
Ankara 1.Amatör 1.Grup 3. Hafta 08/10/2017 12:30 Ankara Esnafspor 7-0 Bahçelerüstüspor
Ankara 1.Amatör 2.Grup 3. Hafta 08/10/2017 14:15 Batı Telörgü Anadoluspor 12-0 Başkent Sportif
Ankara 1.Amatör 4.Grup 3. Hafta 08/10/2017 17:00 Bahçelievler Gençlikspor 5-1 Çankaya Gençlikspor
Ankara 1.Amatör 1.Grup 4. Hafta 14/10/2017 15:00 Tarımspor 1-1 Ankara Esnafspor
Ankara 1.Amatör 1.Grup 4. Hafta 14/10/2017 17:00 Yenidoğanspor 1-4 Güdülspor
Ankara 1.Amatör 2.Grup 4. Hafta 15/10/2017 09:00 Karşıyaka İdman Yurdu 1-6 Batı Telörgü Anadoluspor
Ankara Süper Amatör 4. Hafta 15/10/2017 11:00 Yurtkurspor 0-0 Cebecispor
Ankara Süper Amatör 4. Hafta 15/10/2017 13:00 Saçak Gençlikspor 1-2 1926 Polatlı Belediyespor
Ankara 1.Amatör 5.Grup 4. Hafta 15/10/2017 15:00 Ulubeyspor 3-0 Çubukspor 1959
Ankara 1.Amatör 2.Grup 4. Hafta 15/10/2017 17:00 Başkent Sportif 2-0 Mamak Lalahanspor
Ankara Süper Amatör 5. Hafta 21/10/2017 14:15 Devlet Tiyatroları 2-0 Yurtkurspor
Ankara 1.Amatör 2.Grup 5. Hafta 21/10/2017 17:45 Köprülü Bahçelispor 1-1 Başkent Sportif
Ankara 1.Amatör 3.Grup 5. Hafta 22/10/2017 09:00 Ayvalıspor 1-4 Mülkiyespor
Ankara Süper Amatör 5. Hafta 22/10/2017 11:00 Çakırlargücü 0-3 Yenimahalle Belediyespor
Ankara Süper Amatör 5. Hafta 22/10/2017 13:00 Ankara T.K.İ 1-0 Yeni Haymanaspor
Ankara Süper Amatör 5. Hafta 22/10/2017 15:00 Cebecispor 1-3 Güneşspor
Ankara 1.Amatör 5.Grup 5. Hafta 22/10/2017 17:00 Çınar Gençlikspor 7-0 T.A.İ Spor
Ankara Süper Amatör 6. Hafta 28/10/2017 14:15 Yurtkurspor 2-0 Pursaklar Belediyespor
Ankara 1.Amatör 1.Grup 6. Hafta 29/10/2017 09:00 Tarımspor 4-1 Bahçelerüstüspor
Ankara Süper Amatör 6. Hafta 29/10/2017 10:45 Güneşspor 1-4 Devlet Tiyatroları
Ankara Süper Amatör 6. Hafta 29/10/2017 12:45 Çakırlargücü 3-5 Ankara D.S.İ
Ankara 1.Amatör 4.Grup 7. Hafta 04/11/2017 12:30 M.T.A Spor 3-2 Çankaya Gençlikspor
Ankara 1.Amatör 4.Grup 7. Hafta 04/11/2017 12:30 Tarım Kredispor 1-3 Çubuk Gençlikspor
Ankara 1.Amatör 4.Grup 7. Hafta 04/11/2017 16:00 Site Zaferspor 1-0 Bahçelievler Gençlikspor
Ankara 1.Amatör 2.Grup 6. Hafta 05/11/2017 09:00 Volkan Yıldırımspor 2-3 İstatistik
Ankara 1.Amatör 2.Grup 6. Hafta 05/11/2017 10:45 Karşıyaka İdman Yurdu 3-2 Mamak Lalahanspor
Ankara 1.Amatör 1.Grup 7. Hafta 05/11/2017 12:45 Tigemspor 3-2 Polatlı Gençlikgücü
Ankara Süper Amatör 7. Hafta 05/11/2017 14:45 Saçak Gençlikspor 0-0 Gölbaşı Belediyespor
Ankara Süper Amatör 7. Hafta 05/11/2017 16:30 Ankara T.K.İ 5-0 Çakırlargücü
Ankara 1.Amatör 5.Grup 7. Hafta 11/11/2017 12:30 Dışişleri Bakanlığı 7-1 T.A.İ Spor
Ankara 1.Amatör 5.Grup 7. Hafta 11/11/2017 16:00 Ankara Üniversitesi 0-5 Ulubeyspor
Ankara 1.Amatör 3.Grup 8. Hafta 12/11/2017 09:00 Ortadoğuspor 0-4 Demetevler Karadenizgücü
Ankara 1.Amatör 4.Grup 8. Hafta 12/11/2017 10:45 Çankaya Gençlikspor 1-5 Tarım Kredispor
Ankara Süper Amatör 8. Hafta 12/11/2017 12:30 Ankara T.K.İ 1-4 Ankara D.S.İ
Ankara Süper Amatör 8. Hafta 12/11/2017 14:15 Güneşspor 0-4 1926 Polatlı Belediyespor
Ankara 1.Amatör 1.Grup 8. Hafta 12/11/2017 16:00 Yenidoğanspor 0-0 Tarımspor
Ankara Süper Amatör 9. Hafta 18/11/2017 12:30 Devlet Tiyatroları 3-1 Çakırlargücü
Ankara Süper Amatör 9. Hafta 18/11/2017 14:30 Cebecispor 2-1 Ankara T.K.İ
Ankara 1.Amatör 2.Grup 8. Hafta 18/11/2017 16:15 Batı Telörgü Anadoluspor 2-3 İstatistik
Ankara 1.Amatör 1.Grup 9. Hafta 19/11/2017 09:00 Güdülspor 2-6 Tigemspor
Ankara 1.Amatör 4.Grup 9. Hafta 19/11/2017 10:45 Site Zaferspor 4-1 Turizmspor
Ankara 1.Amatör 1.Grup 9. Hafta 19/11/2017 12:45 Tarımspor 4-0 Sinanlı Gençlikspor
Ankara 1.Amatör 2.Grup 8. Hafta 19/11/2017 14:30 Volkan Yıldırımspor 1-2 Mamakspor
Ankara 1.Amatör 2.Grup 8. Hafta 19/11/2017 16:30 Köprülü Bahçelispor 2-0 Karşıyaka İdman Yurdu
Ankara 1.Amatör 1.Grup 10. Hafta 02/12/2017 16:30 Tigemspor 0-1 Ankara Esnafspor
Ankara Süper Amatör 10. Hafta 03/12/2017 11:15 Çakırlargücü 0-2 Pursaklar Belediyespor
Ankara Süper Amatör 10. Hafta 03/12/2017 13:00 Güneşspor 0-0 Kahramankazan Belediyespor
Ankara Süper Amatör 10. Hafta 03/12/2017 15:00 Ankara T.K.İ 3-1 Devlet Tiyatroları
Ankara 1.Amatör 5.Grup 9. Hafta 03/12/2017 16:45 Ulubeyspor 4-1 T.A.İ Spor
Ankara Süper Amatör 11. Hafta 09/12/2017 12:30 Devlet Tiyatroları 0-2 Cebecispor
Ankara Süper Amatör 11. Hafta 09/12/2017 14:15 Saçak Gençlikspor 1-1 Yenimahalle Belediyespor
Ankara 1.Amatör 4.Grup 11. Hafta 09/12/2017 14:15 M.T.A Spor 2-3 Site Zaferspor
Ankara 1.Amatör 3.Grup 11. Hafta 10/12/2017 09:30 Demetevler Karadenizgücü 1-2 Çayyoluspor
Ankara 1.Amatör 3.Grup 11. Hafta 10/12/2017 11:15 Seviye Gençlikspor 2-2 Gazi Orman Çiftliği
Ankara 1.Amatör 1.Grup 11. Hafta 10/12/2017 13:00 Tarımspor 3-1 Elmadağ Bld.Hasanoğlanspor
Ankara 1.Amatör 4.Grup 11. Hafta 10/12/2017 14:45 Etlikspor 0-1 Çankaya Gençlikspor
Ankara 1.Amatör 1.Grup 11. Hafta 10/12/2017 16:45 Yenidoğanspor 1-6 Kayaşspor
Ankara Süper Amatör 12. Hafta 13/12/2017 12:30 Devlet Tiyatroları 1-3 Ankara D.S.İ
Ankara Süper Amatör 12. Hafta 13/12/2017 14:30 Ankara T.K.İ 0-2 1926 Polatlı Belediyespor
Ankara Süper Amatör 13. Hafta 17/12/2017 13:15 Saçak Gençlikspor - Ankara T.K.İ
İşitme Engelliler 1.Lig C Grubu 5. Hafta 24/12/2017   Batman İ.E.S.K. - Niğde İ.E.S.K.
++ Tüm Hakları Saklıdır. Bu siteden hiç bir şey izinsiz kopyalanamaz. © AmatorFutbol.org 2007-17 ++ | MI Design