19 Mayıs 2 nolu Dış Saha
Stadyum Bilgileri

Bulunduğu il: Ankara

Kapasite: -

Evsahibi takım(lar): -

Adres: -

2019/20 Sezonu Maç programı

Ankara 1A 1.Grup 1. Hafta 21/09/2019 15:00 Etlikgücü 5-0 Anadolubeyispor
Ankara 1A 3.Grup 1. Hafta 22/09/2019 09:00 Ankara Üniversitesi 1-2 Başkent Sportifspor
Ankara 1A 2.Grup 1. Hafta 22/09/2019 10:45 OFTAŞ Spor 1-4 Gazi Orman Çiftliği
Ankara 1A 2.Grup 1. Hafta 22/09/2019 12:30 Ankara Eğitimspor 7-2 Şereflikoçhisarspor
Ankara 1A 4.Grup 1. Hafta 22/09/2019 14:15 Yenidoğanspor 7-0 Balgatspor
Ankara 1A 3.Grup 1. Hafta 22/09/2019 16:00 Köprülü Bahçelispor 2-4 Ankara Turizmspor
Ankara 1A 2.Grup 2. Hafta 28/09/2019 15:15 Çınar Gençlikspor 1-0 Elmadağ Bld.Hasanoğlanspor
Ankara 1A 4.Grup 2. Hafta 29/09/2019 10:20 Balgatspor 2-6 Ankara Tigemspor
Ankara 1A 1.Grup 2. Hafta 29/09/2019 12:20 Güdülspor 3-0 Ayaşspor
Ankara Bayram Akyer Süper Amatör 1. Hafta 29/09/2019 14:20 Ankara DSİ 5-0 1926 Polatlı Belediyespor
Ankara 1A 3.Grup 2. Hafta 29/09/2019 16:20 Başkent Sportifspor 2-4 Onbir Ateşspor
Ankara 1A 3.Grup 3. Hafta 05/10/2019 15:40 Ankara Üniversitesi 0-2 M.T.A. Spor
Ankara 1A 4.Grup 3. Hafta 06/10/2019 11:45 Yenidoğanspor 0-1 Demetevler Karadenizgücü
Ankara 1A 1.Grup 3. Hafta 06/10/2019 13:15 Eserspor 2-5 Etlikgücü
Ankara 1A 2.Grup 3. Hafta 06/10/2019 15:00 Çınar Gençlikspor 1-2 Barışspor
Ankara 1A 1.Grup 4. Hafta 13/10/2019 09:00 Site Zaferspor 3-1 Ortadoğuspor
Ankara 1A 2.Grup 4. Hafta 13/10/2019 11:00 Gazi Orman Çiftliği 1-2 Elmadağ Bld.Hasanoğlanspor
Ankara 1A 1.Grup 4. Hafta 13/10/2019 13:00 Etlikgücü 1-1 Çubukspor 1959
Ankara Bayram Akyer Süper Amatör 3. Hafta 13/10/2019 15:00 Devlet Tiyatroları 0-4 Nallıhan 1864 Spor
Ankara 1A 1.Grup 4. Hafta 13/10/2019 17:00 Güdülspor 1-7 Osbtürk Şentepespor
Ankara Bayram Akyer Süper Amatör 4. Hafta 18/10/2019 16:00 Devlet Tiyatroları 1-3 Yurtkur
Ankara 1A 1.Grup 5. Hafta 19/10/2019 15:15 Güdülspor 0-2 Kalecikspor
Ankara 1A 1.Grup 5. Hafta 19/10/2019 17:00 Ortadoğuspor 4-1 Anadolubeyispor
Ankara 1A 3.Grup 5. Hafta 20/10/2019 10:20 Köprülü Bahçelispor 2-0 M.T.A. Spor
Ankara 1A 4.Grup 5. Hafta 20/10/2019 12:05 Yenidoğanspor 4-0 Akyurt Belediyespor
Ankara 1A 3.Grup 5. Hafta 20/10/2019 14:20 Ankara Turizmspor 2-1 Başkent Sportifspor
Ankara Bayram Akyer Süper Amatör 5. Hafta 25/10/2019 15:00 Ankara DSİ 1-0 Yenimahalle Belediyespor
Ankara 1A 2.Grup 6. Hafta 26/10/2019 16:30 Ankara Eğitimspor 0-2 Elmadağ Bld.Hasanoğlanspor
Ankara 1A 3.Grup 6. Hafta 27/10/2019 14:20 Ankara Üniversitesi 0-5 Köprülü Bahçelispor
Ankara 1A 1.Grup 6. Hafta 27/10/2019 16:20 Anadolubeyispor 3-5 Osbtürk Şentepespor
Ankara 1A 1.Grup 6. Hafta 27/10/2019 18:20 Etlikgücü 0-5 Ortadoğuspor
Ankara 1A 3.Grup 7. Hafta 02/11/2019 17:00 Köprülü Bahçelispor 3-1 Onbir Ateşspor
Ankara 1A 4.Grup 7. Hafta 03/11/2019 13:00 Demetevler Karadenizgücü 5-0 Akyurt Belediyespor
Ankara Bayram Akyer Süper Amatör 6. Hafta 03/11/2019 14:45 Yenimahalle Belediyespor 1-0 Pursaklar Belediyespor
Ankara 1A 4.Grup 8. Hafta 09/11/2019 15:00 Ankara Tigemspor 0-2 Demetevler Karadenizgücü
Ankara 1A 3.Grup 8. Hafta 10/11/2019 11:40 Köprülü Bahçelispor 1-0 Karapürçekspor
Ankara Bayram Akyer Süper Amatör 7. Hafta 10/11/2019 13:40 Kavaklıderespor 1-2 Kahramankazan Belediyespor
Ankara 1A 2.Grup 8. Hafta 10/11/2019 17:00 Bahçelievler Gençlikspor 0-0 Elmadağ Bld.Hasanoğlanspor
Ankara 1A 1.Grup 9. Hafta 16/11/2019 13:30 Güdülspor 2-1 Eserspor
Ankara 1A 1.Grup 9. Hafta 16/11/2019 15:30 Ortadoğuspor 0-4 Ayaşspor
Ankara 1A 3.Grup 9. Hafta 17/11/2019 11:40 Ankara Turizmspor 3-2 Onbir Ateşspor
Ankara 1A 4.Grup 9. Hafta 17/11/2019 16:30 Balgatspor 2-3 Akyurt Belediyespor
Ankara 1A 3.Grup 9. Hafta 17/11/2019 18:30 Karşıyaka İdman Yurdu 1-0 Ankara Üniversitesi
Ankara Bayram Akyer Süper Amatör 9. Hafta 23/11/2019 14:20 Yurtkur 1-0 Kahramankazan Belediyespor
Ankara Bayram Akyer Süper Amatör 11. Hafta 08/12/2019 14:15 Beytepe Metespor 3-2 Nallıhan 1864 Spor
Ankara Bayram Akyer Süper Amatör 12. Hafta 13/12/2019 15:00 Demirlibahçe 1-4 Yenimahalle Belediyespor
Ankara 1A 1.Grup 10. Hafta 22/12/2019 09:30 Anadolubeyispor 2-2 Etlikgücü
Ankara 1A 3.Grup 10. Hafta 22/12/2019 13:00 Ankara Turizmspor 0-3 Köprülü Bahçelispor
Ankara Bayram Akyer Süper Amatör 13. Hafta 22/12/2019 15:00 Beytepe Metespor 1-0 Gölbaşı Belediyespor
Ankara 1A 3.Grup 10. Hafta 22/12/2019 18:20 Başkent Sportifspor 2-0 Ankara Üniversitesi
Ankara 1A 3.Grup 11. Hafta 29/12/2019 11:00 Ankara Üniversitesi 1-2 Sinanlı Gençlikspor
Ankara 1A 2.Grup 11. Hafta 29/12/2019 13:00 OFTAŞ Spor 2-5 Şereflikoçhisarspor
Ankara 1A 3.Grup 11. Hafta 29/12/2019 15:00 Köprülü Bahçelispor 3-2 Karşıyaka İdman Yurdu
Ankara 1A 1.Grup 11. Hafta 29/12/2019 17:00 Etlikgücü 0-3 Kalecikspor
Ankara 1A 2.Grup 12. Hafta 05/01/2020 12:45 Ankara Eğitimspor 14-4 OFTAŞ Spor
Ankara 1A 1.Grup 12. Hafta 05/01/2020 14:45 Güdülspor 4-1 Ortadoğuspor
Ankara 1A 1.Grup 12. Hafta 05/01/2020 16:45 Etlikgücü 2-1 Eserspor
Ankara 1A 3.Grup 13. Hafta 12/01/2020 10:50 Ankara Turizmspor 1-0 Karşıyaka İdman Yurdu
Ankara 1A 3.Grup 13. Hafta 12/01/2020 12:45 Köprülü Bahçelispor 0-2 Sinanlı Gençlikspor
Ankara 1A 2.Grup 13. Hafta 12/01/2020 14:45 Bahçelievler Gençlikspor 5-0 Ankara Eğitimspor
Ankara 1A 1.Grup 13. Hafta 12/01/2020 16:45 Eserspor 1-3 Kalecikspor
Ankara 1A 3.Grup 14. Hafta 19/01/2020 17:00 Ankara Üniversitesi - Onbir Ateşspor
Ankara Bayram Akyer Süper Amatör 14. Hafta 20/01/2020 11:30 Demirlibahçe - Nallıhan 1864 Spor
++ Tüm Hakları Saklıdır. Bu siteden hiç bir şey izinsiz kopyalanamaz. © AmatorFutbol.org 2007-20 ++ | MI Design