19 Mayıs 2 nolu Dış Saha
Stadyum Bilgileri

Bulunduğu il: Ankara

Kapasite: -

Evsahibi takım(lar): -

Adres: -

2017/18 Sezonu Maç programı

Ankara 1.Amatör 1.Grup 1. Hafta 23/09/2017 14:30 Güdülspor 0-2 Pidosan Yahyalarspor
Ankara 1.Amatör 2.Grup 1. Hafta 23/09/2017 16:30 Batı Telörgü Anadoluspor 3-1 Mamakspor
Ankara 1.Amatör 5.Grup 1. Hafta 24/09/2017 09:00 Ankara Eğitimspor 3-0 Keçiören Sportif A.Ş.
Ankara 1.Amatör 4.Grup 1. Hafta 24/09/2017 11:00 Bahçelievler Gençlikspor 2-0 Etlikspor
Ankara 1.Amatör 3.Grup 1. Hafta 24/09/2017 13:00 Mülkiyespor 3-2 Kalecikspor
Ankara Süper Amatör 1. Hafta 24/09/2017 15:00 Çakırlargücü 0-1 Gölbaşı Belediyespor
Ankara 1.Amatör 4.Grup 1. Hafta 24/09/2017 17:00 Turizmspor 1-3 Demirlibahçe
Ankara 1.Amatör 3.Grup 2. Hafta 30/09/2017 12:30 Ortadoğuspor 2-3 Beypazarı Belediyespor
Ankara 1.Amatör 3.Grup 2. Hafta 30/09/2017 14:30 Tunç Altındağ 3-4 Seviye Gençlikspor
Ankara 1.Amatör 3.Grup 2. Hafta 30/09/2017 16:30 Demetevler Karadenizgücü - Ayvalıspor
Ankara 1.Amatör 1.Grup 2. Hafta 01/10/2017 11:00 Pidosan Yahyalarspor 3-2 Ankara Esnafspor
Ankara Süper Amatör 2. Hafta 01/10/2017 13:00 Saçakspor 2-0 Devlet Tiyatroları
Ankara 1.Amatör 1.Grup 2. Hafta 01/10/2017 15:00 Yenidoğanspor 1-3 Polatlı Gençlikgücü
Ankara 1.Amatör 2.Grup 2. Hafta 01/10/2017 17:00 Volkan Yıldırımspor 0-3 Batı Telörgü Anadoluspor
Ankara 1.Amatör 2.Grup 2. Hafta 01/10/2017 17:15 Karşıyaka İdman Yurdu 2-1 Başkent Sportif
Ankara 1.Amatör 5.Grup 3. Hafta 07/10/2017 14:15 Ankara Eğitimspor 1-0 Şentepespor
Ankara Süper Amatör 3. Hafta 07/10/2017 16:00 Çakırlargücü 1-2 Güneşspor
Ankara 1.Amatör 5.Grup 3. Hafta 07/10/2017 18:00 Dışişleri Bakanlığı 5-2 Ankara Üniversitesi
Ankara 1.Amatör 1.Grup 3. Hafta 08/10/2017 09:00 Tigemspor 11-2 Yenidoğanspor
Ankara 1.Amatör 3.Grup 3. Hafta 08/10/2017 10:45 Gazi Orman Çiftliği 2-1 Demetevler Karadenizgücü
Ankara 1.Amatör 3.Grup 3. Hafta 08/10/2017 12:30 Çayyoluspor 2-4 Mülkiyespor
Ankara 1.Amatör 1.Grup 3. Hafta 08/10/2017 14:15 Güdülspor 1-2 Tarımspor
Ankara 1.Amatör 2.Grup 3. Hafta 08/10/2017 17:00 İstatistikspor 4-2 Karşıyaka İdman Yurdu
Ankara 1.Amatör 4.Grup 4. Hafta 15/10/2017 09:00 Etlikspor 1-5 Site Zaferspor
Ankara Süper Amatör 4. Hafta 15/10/2017 11:00 Güneşspor 2-6 Ankara TKİ
Ankara 1.Amatör 3.Grup 4. Hafta 15/10/2017 13:00 Ortadoğuspor 2-1 Gazi Orman Çiftliği
Ankara 1.Amatör 3.Grup 4. Hafta 15/10/2017 15:00 Mülkiyespor 1-5 Beypazarı Belediyespor
Ankara 1.Amatör 2.Grup 4. Hafta 15/10/2017 17:00 Volkan Yıldırımspor 3-4 Köprülü Bahçelispor
Ankara 1.Amatör 2.Grup 5. Hafta 21/10/2017 14:15 İstatistikspor 4-1 Mamakspor
Ankara 1.Amatör 4.Grup 5. Hafta 22/10/2017 09:00 Turizmspor 6-1 Çankaya Gençlikspor
Ankara 1.Amatör 3.Grup 5. Hafta 22/10/2017 11:00 Tunç Altındağ 1-3 Demetevler Karadenizgücü
Ankara 1.Amatör 3.Grup 5. Hafta 22/10/2017 13:00 Seviye Gençlikspor 6-2 Ortadoğuspor
Ankara 1.Amatör 1.Grup 5. Hafta 22/10/2017 15:00 Ankara Esnafspor 11-0 Yenidoğanspor
Ankara 1.Amatör 4.Grup 5. Hafta 22/10/2017 17:00 Tarım Kredispor 0-2 Nallıhanspor
Ankara 1.Amatör 3.Grup 6. Hafta 28/10/2017 14:15 Çayyoluspor 2-3 Ayvalıspor
Ankara 1.Amatör 3.Grup 6. Hafta 28/10/2017 16:00 Ortadoğuspor 3-2 Tunç Altındağ
Ankara 1.Amatör 3.Grup 6. Hafta 28/10/2017 17:45 Mülkiyespor 1-0 Gazi Orman Çiftliği
Ankara 1.Amatör 4.Grup 6. Hafta 29/10/2017 10:45 Çankaya Gençlikspor 0-6 Site Zaferspor
Ankara 1.Amatör 4.Grup 6. Hafta 29/10/2017 12:45 Bahçelievler Gençlikspor 3-1 Turizmspor
Ankara 1.Amatör 3.Grup 7. Hafta 05/11/2017 09:00 Seviye Gençlikspor 1-2 Mülkiyespor
Ankara 1.Amatör 1.Grup 7. Hafta 05/11/2017 10:45 Ankara Esnafspor 8-2 Kayaşspor
Ankara 1.Amatör 3.Grup 7. Hafta 05/11/2017 12:45 Tunç Altındağ 1-2 Kalecikspor
Ankara Süper Amatör 7. Hafta 05/11/2017 14:45 Devlet Tiyatroları 4-3 Yeni Haymanaspor
Ankara 1.Amatör 5.Grup 6. Hafta 05/11/2017 16:30 Ankara Üniversitesi 3-3 Ankara Eğitimspor
Ankara 1.Amatör 5.Grup 7. Hafta 11/11/2017 14:15 Çınar Gençlikspor 3-0 Ankara Eğitimspor
Ankara 1.Amatör 3.Grup 8. Hafta 11/11/2017 16:00 Mülkiyespor 4-3 Tunç Altındağ
Ankara 1.Amatör 2.Grup 7. Hafta 12/11/2017 09:00 İstatistikspor 2-0 Başkent Sportif
Ankara 1.Amatör 4.Grup 8. Hafta 12/11/2017 10:45 Bahçelievler Gençlikspor 1-2 M.T.A Spor
Ankara 1.Amatör 4.Grup 8. Hafta 12/11/2017 12:30 Etlikspor 0-4 Nallıhanspor
Ankara Süper Amatör 8. Hafta 12/11/2017 14:15 Çakırlargücü 1-2 Cebecispor
Ankara Süper Amatör 8. Hafta 12/11/2017 16:00 Ankara Yurtkurspor 1-1 Saçakspor
Ankara Süper Amatör 9. Hafta 18/11/2017 12:30 Saçakspor 2-3 Güneşspor
Ankara 1.Amatör 3.Grup 9. Hafta 18/11/2017 14:15 Seviye Gençlikspor 0-2 Beypazarı Belediyespor
Ankara 1.Amatör 5.Grup 8. Hafta 19/11/2017 09:00 Çınar Gençlikspor 5-1 Ankara Üniversitesi
Ankara 1.Amatör 4.Grup 9. Hafta 19/11/2017 10:45 Tarım Kredispor 1-0 Bahçelievler Gençlikspor
Ankara 1.Amatör 1.Grup 9. Hafta 19/11/2017 12:45 Ankara Esnafspor 4-0 Polatlı Gençlikgücü
Ankara 1.Amatör 5.Grup 8. Hafta 19/11/2017 14:30 Ankara Eğitimspor 0-2 Çubukspor 1959
Ankara 1.Amatör 3.Grup 9. Hafta 19/11/2017 16:30 Gazi Orman Çiftliği 2-0 Ayvalıspor
Ankara Süper Amatör 10. Hafta 03/12/2017 15:00 Ankara Yurtkurspor 1-6 Gölbaşı Belediyespor
Ankara 1.Amatör 3.Grup 11. Hafta 10/12/2017 11:15 Tunç Altındağ 1-2 Ayvalıspor
Ankara 1.Amatör 1.Grup 11. Hafta 10/12/2017 13:00 Pidosan Yahyalarspor 2-1 Tigemspor
Ankara 1.Amatör 1.Grup 11. Hafta 10/12/2017 14:45 Ankara Esnafspor 5-1 Güdülspor
Ankara 1.Amatör 4.Grup 11. Hafta 10/12/2017 16:45 Tarım Kredispor 1-0 Turizmspor
Ankara Süper Amatör 12. Hafta 13/12/2017 12:30 Güneşspor 0-6 Ankara Yurtkurspor
Ankara Süper Amatör 12. Hafta 13/12/2017 14:30 Çakırlargücü 2-1 Saçakspor
Ankara Süper Amatör 13. Hafta 17/12/2017 13:15 Ankara Yurtkurspor 1-1 Yeni Haymanaspor
Ankara 1.Amatör 2.Grup 10. Hafta 23/12/2017 17:00 Karşıyaka İdman Yurdu 3-6 Ayaşspor
Ankara 1.Amatör 3.Grup 12. Hafta 24/12/2017 11:15 Kalecikspor 2-3 Mülkiyespor
Ankara 1.Amatör 1.Grup 12. Hafta 24/12/2017 13:15 Tarımspor 0-2 Polatlı Gençlikgücü
Ankara 1.Amatör 1.Grup 12. Hafta 24/12/2017 15:00 Yenidoğanspor 0-0 Elmadağ Bld.Hasanoğlanspor
Ankara 1.Amatör 4.Grup 12. Hafta 24/12/2017 17:00 Tarım Kredispor 1-4 Site Zaferspor
Ankara 1.Amatör 1.Grup 13. Hafta 31/12/2017 11:15 Tigemspor 3-1 Tarımspor
Ankara 1.Amatör 4.Grup 13. Hafta 31/12/2017 13:15 Turizmspor 0-4 Nallıhanspor
Ankara 1.Amatör 4.Grup 13. Hafta 31/12/2017 15:00 Bahçelievler Gençlikspor 2-0 Çubuk Gençlikspor
Ankara 1.Amatör 5.Grup 11. Hafta 31/12/2017 17:00 Çamlıderespor 0-3 Şentepespor
Ankara 1.Amatör 3.Grup 14. Hafta 07/01/2018 11:15 Ortadoğuspor 3-3 Ayvalıspor
Ankara 1.Amatör 1.Grup 14. Hafta 07/01/2018 13:15 Tarımspor 3-1 Güdülspor
Ankara 1.Amatör 2.Grup 12. Hafta 07/01/2018 15:00 Volkan Yıldırımspor 1-1 Mamak Lalahanspor
Ankara 1.Amatör 4.Grup 15. Hafta 14/01/2018 09:30 Site Zaferspor 7-0 Etlikspor
Ankara 1.Amatör 1.Grup 15. Hafta 14/01/2018 11:15 Ankara Esnafspor 0-0 Tarımspor
Ankara 1.Amatör 1.Grup 15. Hafta 14/01/2018 13:15 Tigemspor 4-0 Sinanlı Gençlikspor
Ankara 1.Amatör 1.Grup 15. Hafta 14/01/2018 15:00 Güdülspor 0-1 Yenidoğanspor
Ankara 1.Amatör 3.Grup 15. Hafta 14/01/2018 17:00 Gazi Orman Çiftliği 0-4 Ortadoğuspor
Ankara 1.Amatör 3.Grup 16. Hafta 21/01/2018 09:30 Demetevler Karadenizgücü 6-1 Tunç Altındağ
Ankara 1.Amatör 1.Grup 16. Hafta 21/01/2018 11:15 Tarımspor 1-4 Pidosan Yahyalarspor
Ankara Süper Amatör 15. Hafta 21/01/2018 13:15 Ankara TKİ 3-1 Gölbaşı Belediyespor
Ankara 1.Amatör 2.Grup 13. Hafta 21/01/2018 15:00 İstatistikspor 4-2 Polatlıspor
Ankara 1.Amatör 2.Grup 13. Hafta 21/01/2018 17:00 Köprülü Bahçelispor 1-0 Volkan Yıldırımspor
Ankara Süper Amatör 16. Hafta 27/01/2018 15:00 Güneşspor 2-3 Çakırlargücü
Ankara 1.Amatör 2.Grup 14. Hafta 28/01/2018 11:15 Başkent Sportif 1-2 Köprülü Bahçelispor
Ankara 1.Amatör 2.Grup 14. Hafta 28/01/2018 13:00 Batı Telörgü Anadoluspor 9-1 Mamak Lalahanspor
Ankara 1.Amatör 1.Grup 17. Hafta 28/01/2018 15:00 Tigemspor 6-1 Elmadağ Bld.Hasanoğlanspor
Ankara 1.Amatör 3.Grup 17. Hafta 28/01/2018 16:45 Ayvalıspor 2-3 Çayyoluspor
Ankara 1.Amatör 4.Grup 18. Hafta 04/02/2018 09:30 Çankaya Gençlikspor 0-5 M.T.A Spor
Ankara 1.Amatör 5.Grup 15. Hafta 04/02/2018 11:15 Çınar Gençlikspor 0-3 Çamlıderespor
Ankara Süper Amatör 17. Hafta 04/02/2018 13:15 Devlet Tiyatroları 2-1 Gölbaşı Belediyespor
Ankara Süper Amatör 17. Hafta 04/02/2018 15:00 Çakırlargücü 0-0 Yeni Haymanaspor
Ankara 1.Amatör 5.Grup 15. Hafta 04/02/2018 17:00 Dışişleri Bakanlığı 1-3 Şentepespor
Ankara 1.Amatör 2.Grup 16. Hafta 10/02/2018 15:00 Volkan Yıldırımspor 0-3 Polatlıspor
Ankara 1.Amatör 1.Grup 19. Hafta 11/02/2018 11:00 Ankara Esnafspor 4-0 Elmadağ Bld.Hasanoğlanspor
Ankara Süper Amatör 18. Hafta 11/02/2018 13:00 Güneşspor 1-2 Cebecispor
Ankara 1.Amatör 5.Grup 16. Hafta 11/02/2018 15:00 Ankara Eğitimspor 1-3 Çınar Gençlikspor
Ankara 1.Amatör 4.Grup 19. Hafta 11/02/2018 17:00 M.T.A Spor 2-0 Bahçelievler Gençlikspor
Ankara 1.Amatör 3.Grup 20. Hafta 14/02/2018 10:30 Çayyoluspor 4-1 Tunç Altındağ
Ankara 1.Amatör 3.Grup 20. Hafta 14/02/2018 12:30 Ayvalıspor 2-3 Gazi Orman Çiftliği
Ankara 1.Amatör 1.Grup 20. Hafta 14/02/2018 14:30 Tigemspor 5-1 Güdülspor
Ankara 1.Amatör 3.Grup 21. Hafta 17/02/2018 13:15 Demetevler Karadenizgücü 3-1 Mülkiyespor
Ankara 1.Amatör 1.Grup 21. Hafta 19/02/2018 11:15 Tarımspor 1-3 Kayaşspor
Ankara Süper Amatör 19. Hafta 19/02/2018 13:15 Saçakspor 1-1 Kahramankazan Belediyespor
Ankara 1.Amatör 1.Grup 21. Hafta 19/02/2018 15:00 Ankara Esnafspor 4-3 Tigemspor
Ankara 1.Amatör 5.Grup 17. Hafta 19/02/2018 16:45 Ankara Üniversitesi 0-2 Çınar Gençlikspor
Ankara 1.Amatör 3.Grup 22. Hafta 25/02/2018 09:30 Gazi Orman Çiftliği 1-1 Seviye Gençlikspor
Ankara 2.Amatör 1.Grup 1. Hafta 03/03/2018 09:30 Önderspor 5-1 Alkula Gençlikspor
Ankara 2.Amatör 1.Grup 1. Hafta 03/03/2018 16:30 Kavaklıderespor 2-0 Yüzüncü Yıl Barışspor
Ankara 2.Amatör 2.Grup 1. Hafta 04/03/2018 09:30 Etlikgücü 0-6 Ankara Metropolspor
Ankara Süper Amatör 21. Hafta 04/03/2018 15:00 Saçakspor 1-4 Ankara Yurtkurspor
Ankara Süper Amatör 22. Hafta 10/03/2018 13:15 Güneşspor 4-2 Saçakspor
Ankara Süper Amatör 22. Hafta 10/03/2018 15:15 Ankara TKİ 4-2 Cebecispor
Ankara 2.Amatör 3.Grup 2. Hafta 11/03/2018 09:30 Ankara Adliyespor 5-2 Pınarspor
Ankara 2.Amatör 4.Grup 2. Hafta 11/03/2018 11:15 Balgatspor 7-2 Çankaya Eğitim Gençlikspor
Ankara 1.Amatör Play-Off 1. Hafta 11/03/2018 13:30 Nallıhanspor 1-1 Çamlıderespor
Ankara 1.Amatör Play-Off 1. Hafta 11/03/2018 15:30 Beypazarı Belediyespor 2-0 Çınar Gençlikspor
Ankara 2.Amatör 2.Grup 2. Hafta 11/03/2018 17:00 Kalabaspor 3-1 Aydınlıkevlerspor
Ankara 1.Amatör Play-Off 2. Hafta 17/03/2018 13:30 Pidosan Yahyalarspor 0-2 Beypazarı Belediyespor
Ankara 1.Amatör Play-Off 2. Hafta 17/03/2018 15:15 Ankara Esnafspor 1-2 Batı Telörgü Anadoluspor
Ankara Süper Amatör 23. Hafta 18/03/2018 13:30 Devlet Tiyatroları 0-0 Ankara TKİ
Ankara 1.Amatör Play-Off 3. Hafta 21/03/2018 13:00 Nallıhanspor 2-3 Çınar Gençlikspor
Ankara 1.Amatör Play-Off 3. Hafta 21/03/2018 15:00 Seviye Gençlikspor 2-3 Pidosan Yahyalarspor
Ankara Süper Amatör 24. Hafta 24/03/2018 13:30 Cebecispor 1-6 Devlet Tiyatroları
Ankara Süper Amatör 24. Hafta 24/03/2018 15:45 Ankara Yurtkurspor 0-0 Ankara DSİ
Ankara 2.Amatör 1.Grup 4. Hafta 24/03/2018 17:45 Alkula Gençlikspor 1-1 Saygı Gençlikspor
Ankara 2.Amatör 3.Grup 4. Hafta 25/03/2018 09:30 Piyangotepe 0-10 Karapürçekspor
Ankara 2.Amatör 1.Grup 4. Hafta 25/03/2018 11:30 Ümitköyspor 0-15 Kavaklıderespor
Ankara 1.Amatör Play-Off 4. Hafta 25/03/2018 13:30 Polatlıspor 0-1 Beypazarı Belediyespor
Ankara 1.Amatör Play-Off 4. Hafta 25/03/2018 15:30 Çamlıderespor 2-0 Batı Telörgü Anadoluspor
Ankara 2.Amatör 4.Grup 5. Hafta 31/03/2018 09:30 Yenimahallegücü 1-0 Yakacık Genç Erlerbirliği
Ankara 1.Amatör Play-Off 5. Hafta 31/03/2018 13:30 Nallıhanspor 1-3 Ankara Esnafspor
Ankara 1.Amatör Play-Off 5. Hafta 31/03/2018 15:15 Seviye Gençlikspor 2-5 Polatlıspor
Ankara 2.Amatör 1.Grup 5. Hafta 01/04/2018 09:30 Eserspor 2-2 Alkula Gençlikspor
Ankara 2.Amatör 3.Grup 5. Hafta 01/04/2018 13:30 Çukurambarspor 2-1 Kıbrısköyü Gençlikspor
Ankara Süper Amatör 25. Hafta 01/04/2018 15:30 Saçakspor 1-3 Çakırlargücü
Ankara 2.Amatör 1.Grup 5. Hafta 01/04/2018 17:45 Saygı Gençlikspor 2-4 Yeni Sincanspor
Ankara 1.Amatör Play-Off 6. Hafta 04/04/2018 13:30 Ankara Esnafspor 0-2 Site Zaferspor
Ankara 1.Amatör Play-Off 6. Hafta 04/04/2018 15:30 Çamlıderespor 0-3 Beypazarı Belediyespor
Ankara 2.Amatör 3.Grup 6. Hafta 07/04/2018 11:15 Anadolubeyispor 4-1 Pınarspor
Ankara Süper Amatör 26. Hafta 07/04/2018 13:30 Çakırlargücü 2-4 Kahramankazan Belediyespor
Ankara Süper Amatör 26. Hafta 07/04/2018 17:15 Ankara TKİ 2-0 Saçakspor
Ankara 2.Amatör 2.Grup 6. Hafta 08/04/2018 09:30 OFTAŞ 2-3 Kamspor
Ankara 1.Amatör Play-Off 7. Hafta 08/04/2018 13:30 Çınar Gençlikspor 1-4 Ankara Esnafspor
Ankara 1.Amatör Play-Off 7. Hafta 08/04/2018 15:15 Seviye Gençlikspor 0-2 Beypazarı Belediyespor
Ankara 2.Amatör 2.Grup 7. Hafta 14/04/2018 11:30 Kalabaspor 0-3 Ankara Seçkinspor
Ankara 2.Amatör 2.Grup 7. Hafta 14/04/2018 17:15 Aydınlıkevlerspor 0-7 OFTAŞ
Ankara 2.Amatör 3.Grup 7. Hafta 15/04/2018 09:30 Ankara Adliyespor 5-2 Kıbrısköyü Gençlikspor
Ankara 2.Amatör 3.Grup 7. Hafta 15/04/2018 11:30 Pınarspor 0-8 Karapürçekspor
Ankara 1.Amatör Play-Off 8. Hafta 15/04/2018 13:30 Polatlıspor 4-1 Çınar Gençlikspor
Ankara 1.Amatör Play-Off 8. Hafta 15/04/2018 15:30 Seviye Gençlikspor 2-3 Çamlıderespor
Ankara 2.Amatör 3.Grup 8. Hafta 22/04/2018 11:15 Karapürçekspor 4-1 Çukurambarspor
Ankara 1.Amatör Play-Off 9. Hafta 22/04/2018 13:15 Nallıhanspor 0-3 Seviye Gençlikspor
Ankara 1.Amatör Play-Off 9. Hafta 22/04/2018 15:15 Pidosan Yahyalarspor 1-1 Polatlıspor
Ankara 2.Amatör 1.Grup 8. Hafta 22/04/2018 16:00 Önderspor 2-2 Eserspor
Ankara 2.Amatör 4.Grup 9. Hafta 29/04/2018 09:30 Yenimahallegücü 2-3 TED Ankara Koleji
Ankara 2.Amatör 3.Grup 9. Hafta 29/04/2018 11:30 Ankara Adliyespor 3-1 Anadolubeyispor
Ankara 1.Amatör Ekstra Play-Off 1. Hafta 29/04/2018 17:00 Ankara Esnafspor 1-1 Site Zaferspor
Ankara 2.Amatör 4.Grup 10. Hafta 06/05/2018 16:15 Metespor 3-0 Ankara Rizespor
Ankara 2.Amatör 3.Grup 11. Hafta 13/05/2018 09:30 Çukurambarspor 8-1 Ankara Adaletspor
Ankara 2.Amatör 4.Grup 11. Hafta 13/05/2018 11:30 Ankara Rizespor 4-1 Yakacık Genç Erlerbirliği
Ankara 2.Amatör 2.Grup 12. Hafta 20/05/2018 09:00 Ankara Seçkinspor 1-3 OFTAŞ
Ankara 2.Amatör 4.Grup 12. Hafta 20/05/2018 10:45 Ankara Rizespor 1-2 TED Ankara Koleji
Ankara 2.Amatör 3.Grup 13. Hafta 27/05/2018 09:00 Ankara Adaletspor 0-11 Ankara Adliyespor
Ankara 2.Amatör 3.Grup 13. Hafta 27/05/2018 10:45 Çukurambarspor 0-4 OSTİM
Ankara 2.Amatör 2.Grup 13. Hafta 27/05/2018 12:30 Etlikgücü 2-9 Ankara Seçkinspor
Ankara 2.Amatör 2.Grup 14. Hafta 30/05/2018 10:00 Ankara Seçkinspor 2-4 Kamspor
Ankara 2.Amatör 1.Grup 14. Hafta 30/05/2018 11:45 Alkula Gençlikspor 3-2 Eserspor
Ankara 2.Amatör 3.Grup 14. Hafta 30/05/2018 13:30 OSTİM 6-1 Ankara Adaletspor
Ankara 2.Amatör 4.Grup 14. Hafta 30/05/2018 15:15 Ankara Rizespor 1-6 Türközüspor
Ankara 2.Amatör 2.Grup 15. Hafta 03/06/2018 09:30 Aydınlıkevlerspor 0-5 Ankara Seçkinspor
Ankara 2.Amatör 1.Grup 15. Hafta 03/06/2018 11:15 Saygı Gençlikspor 5-2 Ümitköyspor
Ankara 2.Amatör 3.Grup 15. Hafta 03/06/2018 11:15 Ankara Adliyespor 3-1 OSTİM
Ankara 2.Amatör 1.Grup 15. Hafta 03/06/2018 14:45 Eserspor 8-2 Yeni Sincanspor
Ankara 2.Amatör 1.Grup 15. Hafta 03/06/2018 16:30 Yüzüncü Yıl Barışspor 6-1 Alkula Gençlikspor
Ankara 2.Amatör 1.Grup 17. Hafta 20/06/2018 10:00 Eserspor 6-3 Önderspor
Ankara 2.Amatör 2.Grup 17. Hafta 20/06/2018 11:45 Kalabaspor 3-3 OFTAŞ
Ankara 2.Amatör 1.Grup 18. Hafta 23/06/2018 09:30 Ümitköyspor 2-13 Alkula Gençlikspor
Ankara 2.Amatör 4.Grup 18. Hafta 23/06/2018 11:15 Metespor 3-0 Yakacık Genç Erlerbirliği
Ankara 2.Amatör 4.Grup 18. Hafta 23/06/2018 13:00 Ankara Rizespor 4-0 Akyurt Belediyespor
Ankara 2.Amatör 2.Grup 18. Hafta 23/06/2018 14:45 OFTAŞ 4-0 Ankara Metropolspor
++ Tüm Hakları Saklıdır. Bu siteden hiç bir şey izinsiz kopyalanamaz. © AmatorFutbol.org 2007-18 ++ | MI Design