23/24 BAL'a katılacak takımlar
Maç skorları Salı gününe kadar güncellenir.
Maç programları Perşembe/Cuma'ya kadar güncellenir.=

Gölbaşı Muhsin Yazıcıoğlu Stadı
Stadyum Bilgileri

Bulunduğu il: Ankara

Kapasite: -

Evsahibi takım(lar): Gölbaşı Belediyespor, Gölbaşıspor, Kızılcahamamspor

Adres: -

2023/24 Sezonu Maç programı

Bölgesel Amatör Lig 6.Grup 2. Hafta 22/10/2023 14:00 Gölbaşı Belediyespor 1-2 Kaynaşlı Belediyespor
Bölgesel Amatör Lig 6.Grup 3. Hafta 29/10/2023 14:00 Ankara TKİ 1-0 Çilimli Belediyespor
Bölgesel Amatör Lig 6.Grup 4. Hafta 05/11/2023 14:00 Ankara TKİ 1-1 Karadeniz Ereğli Belediyespor
Bölgesel Amatör Lig 6.Grup 5. Hafta 12/11/2023 14:00 Gölbaşı Belediyespor 1-4 Alaplı Belediyespor
Bölgesel Amatör Lig 6.Grup 7. Hafta 26/11/2023 14:00 Gölbaşı Belediyespor 2-0 1926 Polatlı Belediyespor
Bölgesel Amatör Lig 6.Grup 8. Hafta 03/12/2023 14:00 Ankara TKİ 1-1 Sincan Belediyespor
Bölgesel Amatör Lig 6.Grup 9. Hafta 10/12/2023 14:00 Gölbaşı Belediyespor 2-2 Çilimli Belediyespor
Bölgesel Amatör Lig 6.Grup 10. Hafta 20/12/2023 14:00 Ankara TKİ 4-0 Gölbaşı Belediyespor
Bölgesel Amatör Lig 6.Grup 11. Hafta 24/12/2023 14:00 Gölbaşı Belediyespor 2-0 Eskişehir Demirspor
Bölgesel Amatör Lig 6.Grup 12. Hafta 30/12/2023 14:00 Ankara TKİ 2-2 Alaplı Belediyespor
Bölgesel Amatör Lig 6.Grup 13. Hafta 07/01/2024 14:00 Gölbaşı Belediyespor 4-1 Eskişehir Yunusemrespor
Bölgesel Amatör Lig 6.Grup 14. Hafta 04/02/2024 14:00 Gölbaşı Belediyespor 3-2 Sincan Belediyespor
Bölgesel Amatör Lig 6.Grup 15. Hafta 11/02/2024 14:00 Ankara TKİ 1-0 Geredespor
Bölgesel Amatör Lig 6.Grup 16. Hafta 18/02/2024 14:00 Gölbaşı Belediyespor 1-1 Karadeniz Ereğli Belediyespor
Bölgesel Amatör Lig 6.Grup 17. Hafta 25/02/2024 14:00 Gölbaşı Belediyespor 1-0 Kırşehir Gençlik Hizmetleri
Bölgesel Amatör Lig 6.Grup 18. Hafta 03/03/2024 14:00 Ankara TKİ 12-0 Eskişehir Demirspor
Bölgesel Amatör Lig 6.Grup 19. Hafta 10/03/2024 14:00 Gölbaşı Belediyespor 3-1 Eskişehirspor
Bölgesel Amatör Lig 6.Grup 20. Hafta 17/03/2024 14:00 Ankara TKİ 4-0 Eskişehir Yunusemrespor
Bölgesel Amatör Lig 6.Grup 21. Hafta 24/03/2024 15:00 Gölbaşı Belediyespor 2-1 Geredespor
Bölgesel Amatör Lig 6.Grup 22. Hafta 07/04/2024 15:00 Ankara TKİ 2-0 Kaynaşlı Belediyespor
Bölgesel Amatör Lig 6.Grup 23. Hafta 21/04/2024 15:00 Gölbaşı Belediyespor 2-5 Ankara TKİ
Bölgesel Amatör Lig 6.Grup 26. Hafta 12/05/2024 15:00 Ankara TKİ 2-3 Eskişehirspor
Tüm Hakları Saklıdır. Bu siteden hiç bir şey izinsiz kopyalanamaz. AmatorFutbol.org 2007-24 |