23/24 BAL'a katılacak takımlar
Maç skorları Salı gününe kadar güncellenir.
Maç programları Perşembe/Cuma'ya kadar güncellenir.=

Gölbaşı Sentetik Saha
Stadyum Bilgileri

Bulunduğu il: Ankara

Kapasite: -

Evsahibi takım(lar): -

Adres: -

2023/24 Sezonu Maç programı

Ankara Avni Balabanlı 1A 2.Grup 1. Hafta 08/10/2023 11:00 Barışspor 0-6 Elmadağgücü
Ankara Avni Balabanlı 1A 3.Grup 1. Hafta 08/10/2023 13:00 Köprülü Bahçelispor 2-1 Dışişleri Bakanlığı
Ankara Avni Balabanlı 1A 4.Grup 1. Hafta 08/10/2023 15:00 Güneşspor 3-4 Kızılcahamam Belediyespor
Ankara Avni Balabanlı 1A 1.Grup 1. Hafta 08/10/2023 17:00 Bahçelievler Gençlikspor 5-4 Bahçelerüstüspor
Ankara Avni Balabanlı 1A 3.Grup 2. Hafta 15/10/2023 13:00 Dışişleri Bakanlığı 2-0 Başkent Sportif
Ankara Avni Balabanlı 1A 4.Grup 2. Hafta 15/10/2023 15:00 Çiğdemtepespor 1-0 Şeker 06 Spor
Ankara Avni Balabanlı 1A 5.Grup 2. Hafta 15/10/2023 17:00 Ortadoğuspor 2-0 Solfasolspor
Ankara Sezai Yıldırım SAL B Grubu 2. Hafta 22/10/2023 16:30 M.T.A. Spor 1-1 Kavaklıderespor
Ankara Avni Balabanlı 1A 4.Grup 3. Hafta 22/10/2023 18:30 Güneşspor 0-2 Elmadağ Bld.Hasanoğlanspor
Ankara Avni Balabanlı 1A 5.Grup 4. Hafta 29/10/2023 16:30 Ortadoğuspor 5-1 Kayaşspor
Ankara Avni Balabanlı 1A 4.Grup 5. Hafta 05/11/2023 10:00 Güneşspor 1-2 Volkan Yıldırımspor
Ankara Sezai Yıldırım SAL B Grubu 4. Hafta 05/11/2023 16:30 M.T.A. Spor 2-1 Mamak Belediyesi Gençlikspor
Ankara Avni Balabanlı 1A 4.Grup 7. Hafta 19/11/2023 11:00 Şeker 06 Spor 0-7 Volkan Yıldırımspor
Ankara Sezai Yıldırım SAL B Grubu 6. Hafta 19/11/2023 13:30 M.T.A. Spor 1-1 Keçiören BLD Bağlumspor
Ankara Avni Balabanlı 1A 2.Grup 7. Hafta 19/11/2023 15:30 Bala Belediyespor 1-2 Elmadağgücü
Ankara Avni Balabanlı 1A 4.Grup 8. Hafta 26/11/2023 16:30 Güneşspor 4-0 Şeker 06 Spor
Kadınlar 2.Lig C Grubu 2. Hafta 02/12/2023 12:00 Gölbaşı Belediyespor 4-0 Gençlerbirliği
Ankara Sezai Yıldırım SAL B Grubu 9. Hafta 10/12/2023 16:30 M.T.A. Spor 3-1 Kahramankazan Belediyespor
Ankara Avni Balabanlı 1A 5.Grup 8. Hafta 24/12/2023 12:00 Ortadoğuspor 0-3 Keçiören Gazigücü Olimpikspor
Ankara Avni Balabanlı 1A 3.Grup 10. Hafta 24/12/2023 14:00 Dışişleri Bakanlığı 2-0 Köprülü Bahçelispor
Ankara Avni Balabanlı 1A 4.Grup 11. Hafta 31/12/2023 16:30 Güneşspor 4-0 Ankara Göktürklerspor
Kadınlar 2.Lig C Grubu 7. Hafta 06/01/2024 12:00 Gölbaşı Belediyespor 2-0 Yakacık Genç-Erlerbirliği
Kadınlar 2.Lig C Grubu 4. Hafta 13/01/2024 13:00 Gölbaşı Belediyespor 5-0 Ankara Metropolspor
Ankara Avni Balabanlı 1A 3.Grup 13. Hafta 14/01/2024 12:00 Köprülü Bahçelispor 0-3 Ayaşspor
Ankara Sezai Yıldırım SAL B Grubu 10. Hafta 14/01/2024 14:00 Güdülspor 1-4 Polatlıspor
Ankara Avni Balabanlı 1A 4.Grup 13. Hafta 14/01/2024 16:00 Güneşspor 0-2 Eserspor
Ankara Avni Balabanlı 1A 2.Grup 14. Hafta 21/01/2024 12:00 Barışspor 2-0 Demirlibahçe
Kadınlar 2.Lig C Grubu 8. Hafta 27/01/2024 12:00 Gölbaşı Belediyespor 1-0 Rusumat 4 Gençlikspor
Kadınlar 3.Lig 10.Grup 2. Hafta 28/01/2024 14:00 Mengüspor 0-7 Kemerspor
Kadınlar 2.Lig C Grubu 10. Hafta 10/02/2024 14:00 Gölbaşı Belediyespor 2-0 Kılıçaslan Yıldızspor
Ankara Avni Balabanlı 1A 3.Grup 18. Hafta 18/02/2024 11:00 Çamlıdere Belediyespor 1-8 Başkent Fatihspor
Ankara Avni Balabanlı 1A 2.Grup 18. Hafta 18/02/2024 15:10 Anadolu Kalespor 0-3 Bala Belediyespor
Ankara 2.Amatör 4.Grup 1. Hafta 25/02/2024 13:00 Ümitköyspor 0-9 Keçiören Yıldızspor
Ankara 2.Amatör 5.Grup 1. Hafta 25/02/2024 15:00 TED Ankara Kolejliler 1-0 Hüseyin Gazi Gençlikspor
Kadınlar 2.Lig C Grubu 13. Hafta 02/03/2024 13:00 Gölbaşı Belediyespor 5-0 Kastamonugücü
Ankara 2.Amatör 3.Grup 2. Hafta 03/03/2024 13:30 Gölbaşı Moganspor 1-5 Yenikent Belediyespor
Ankara 2.Amatör 3.Grup 2. Hafta 03/03/2024 16:00 Anadolugücü 2-0 Önderspor
Kadınlar 2.Lig C Grubu 12. Hafta 06/03/2024 12:00 Gölbaşı Belediyespor 0-0 Karabük Gençlerbirliği
Kadınlar 2.Lig C Grubu 14. Hafta 09/03/2024 12:00 Gençlerbirliği 1-2 Kılıçaslan Yıldızspor
Ankara 2.Amatör 5.Grup 3. Hafta 10/03/2024 13:00 TED Ankara Kolejliler 7-3 Fatih Ulusspor
Kadınlar 2.Lig Play-Off 1. Hafta 24/03/2024 12:00 Gölbaşı Belediyespor 4-1 Karabük Gençlerbirliği
Kadınlar 3.Lig 10.Grup 8. Hafta 06/04/2024 12:00 Mengüspor 0-13 Karadeniz Ereğli Lisesispor
Kadınlar 2.Lig Play-Off 2. Hafta 07/04/2024 12:00 Gölbaşı Belediyespor 3-1 Megapolspor
Tüm Hakları Saklıdır. Bu siteden hiç bir şey izinsiz kopyalanamaz. AmatorFutbol.org 2007-24 |