Gölbaşı Sentetik Saha
Stadyum Bilgileri

Bulunduğu il: Ankara

Kapasite: -

Evsahibi takım(lar): -

Adres: -

2019/20 Sezonu Maç programı

Ankara 2A 1.Grup 4. Hafta   11:30 Boran Gençlikspor - Keçiören Sportif
Ankara 2A 1.Grup 4. Hafta   13:30 TED Ankara Kolejliler - Yenimahallegücü
Ankara 1A 2.Grup 1. Hafta 22/09/2019 14:45 Güneşspor 0-2 Çınar Gençlikspor
Ankara 1A 2.Grup 3. Hafta 06/10/2019 14:00 Güneşspor 3-2 Gazi Orman Çiftliği
Ankara 1A 2.Grup 7. Hafta 03/11/2019 13:00 Güneşspor 7-0 Bahçelievler Gençlikspor
Ankara 1A 2.Grup 8. Hafta 10/11/2019 15:50 Güneşspor 3-1 Barışspor
Kadınlar Özge Kanbay 3.Lig 4.Grup 2. Hafta 17/11/2019 14:00 Gölbaşı Belediyespor 2-2 Kastamonugücü
Ankara 1A 2.Grup 9. Hafta 17/11/2019 16:00 Çınar Gençlikspor 0-3 Bahçelievler Gençlikspor
Ankara Bayram Akyer Süper Amatör 10. Hafta 01/12/2019 13:00 Gölbaşı Belediyespor 2-0 Pursaklar Belediyespor
Kadınlar Özge Kanbay 3.Lig 4.Grup 5. Hafta 15/12/2019 12:00 Gölbaşı Belediyespor 5-4 Karabük Gençlikspor
Ankara Bayram Akyer Süper Amatör 12. Hafta 17/12/2019 14:30 Gölbaşı Belediyespor 4-1 Kavaklıderespor
Kadınlar Özge Kanbay 3.Lig 4.Grup 6. Hafta 22/12/2019 12:00 Gölbaşı Belediyespor 1-2 Ankara Metropolspor
Ankara 1A 1.Grup 10. Hafta 22/12/2019 15:30 Güdülspor 2-0 Çubukspor 1959
Ankara 1A 2.Grup 11. Hafta 29/12/2019 13:15 Güneşspor 2-0 Ankara Performansspor
Kadınlar Özge Kanbay 3.Lig 4.Grup 8. Hafta 05/01/2020 13:30 Gölbaşı Belediyespor 3-2 Eskişehir Öncüspor Gençlik
Ankara 1A 2.Grup 13. Hafta 12/01/2020 12:00 Güneşspor 3-0 Şereflikoçhisarspor
Kadınlar Özge Kanbay 3.Lig 4.Grup 9. Hafta 12/01/2020 14:00 Gölbaşı Belediyespor 0-3 Eskişehir Çamlıca Gençlikspor
Ankara 1A 4.Grup 14. Hafta 19/01/2020 11:00 Balgatspor 0-5 Demetevler Karadenizgücü
Ankara 1A 3.Grup 14. Hafta 19/01/2020 13:00 M.T.A. Spor 1-0 Köprülü Bahçelispor
Ankara 1A 2.Grup 14. Hafta 19/01/2020 15:00 Gazi Orman Çiftliği 1-2 Çınar Gençlikspor
Ankara Bayram Akyer Süper Amatör 15. Hafta 25/01/2020 14:00 Gölbaşı Belediyespor 0-3 Yenimahalle Belediyespor
Ankara 1A 3.Grup 16. Hafta 01/02/2020 13:00 M.T.A. Spor 2-1 Ankara Turizmspor
Ankara Bayram Akyer Süper Amatör 17. Hafta 09/02/2020 14:00 Gölbaşı Belediyespor 2-1 Nallıhan 1864 Spor
Kadınlar Özge Kanbay 3.Lig 4.Grup 12. Hafta 16/02/2020 13:30 Gölbaşı Belediyespor 1-1 Kastamonugücü
Ankara 1A 2.Grup 18. Hafta 16/02/2020 15:30 Güneşspor 3-2 Elmadağ Bld.Hasanoğlanspor
Ankara 2A 5.Grup 1. Hafta 01/03/2020 11:30 Tarım Kredispor 9-0 Çakırlargücü
Ankara Bayram Akyer Süper Amatör 20. Hafta 01/03/2020 13:30 Gölbaşı Belediyespor 1-0 Beypazarı Belediye Gençlikspor
Ankara 2A 1.Grup 1. Hafta 01/03/2020 15:00 Dikmenspor 1-4 Pınarspor
Ankara Bayram Akyer Süper Amatör 22. Hafta 15/03/2020 14:00 Gölbaşı Belediyespor 0-1 Ankara DSİ
++ Tüm Hakları Saklıdır. Bu siteden hiç bir şey izinsiz kopyalanamaz. © AmatorFutbol.org 2007-20 ++ | MI Design