Osmanlı Stadı
Stadyum Bilgileri

Bulunduğu il: Ankara

Kapasite: 19626

Evsahibi takım(lar): Ankaraspor, Osmanlıspor

Adres: -

2022/23 Sezonu Maç programı

TFF 3.Lig 3.Grup 1. Hafta 04/09/2022 16:30 Güneş Holding Çankaya FK 1-0 Siirt İl Özel İdare
TFF 3.Lig 3.Grup 4. Hafta 24/09/2022 15:30 Güneş Holding Çankaya FK 3-0 Niğde Anadolu FK
TFF 3.Lig 3.Grup 6. Hafta 08/10/2022 15:00 Güneş Holding Çankaya FK 1-1 68 Aksaray Belediyespor
TFF 3.Lig 1.Grup 7. Hafta 15/10/2022 14:30 Hacettepe 1945 Spor 3-1 Yomraspor
Ziraat Türkiye Kupası 3.Tur 1. Hafta 18/10/2022 14:00 Ankaraspor 2-1 Pazarspor
Kadınlar Süper Lig B Grubu 2. Hafta 22/10/2022 12:00 Ankara BŞB Fomget Gençlikspor 7-2 Ataşehir Belediyespor
TFF 3.Lig 3.Grup 8. Hafta 23/10/2022 14:00 Güneş Holding Çankaya FK 0-0 Kepez Belediyespor
TFF 3.Lig 1.Grup 9. Hafta 30/10/2022 14:00 Hacettepe 1945 Spor 1-0 BC Group Ağrı 1970 Spor
Kadınlar Süper Lig B Grubu 4. Hafta 05/11/2022 13:00 Ankara BŞB Fomget Gençlikspor 3-0 Adana İdman Yurdu
TFF 3.Lig 3.Grup 10. Hafta 06/11/2022 14:00 Güneş Holding Çankaya FK 2-0 Akhisarspor
TFF 3.Lig 1.Grup 11. Hafta 12/11/2022 14:00 Hacettepe 1945 Spor 1-3 52 Orduspor FK
TFF 3.Lig 3.Grup 12. Hafta 19/11/2022 14:00 Güneş Holding Çankaya FK 2-2 Bursa Yıldırımspor
TFF 3.Lig 1.Grup 13. Hafta 23/11/2022 14:00 Hacettepe 1945 Spor 0-1 Belediye Kütahyaspor
Kadınlar Süper Lig B Grubu 6. Hafta 26/11/2022 13:00 Ankara BŞB Fomget Gençlikspor 15-1 Kireçburnu Gençlikspor
TFF 3.Lig 3.Grup 14. Hafta 27/11/2022 14:00 Güneş Holding Çankaya FK 1-1 Efeler 09 Spor FK
TFF 3.Lig 1.Grup 15. Hafta 04/12/2022 14:00 Hacettepe 1945 Spor 1-1 Nevşehir Belediyespor
TFF 3.Lig 3.Grup 16. Hafta 10/12/2022 14:00 Güneş Holding Çankaya FK 0-1 Bitexen Sapanca Gençlikspor
TFF 3.Lig 1.Grup 17. Hafta 18/12/2022 14:00 Hacettepe 1945 Spor 4-2 1922 Konyaspor
Kadınlar Süper Lig B Grubu 10. Hafta 08/01/2023 13:00 Ankara BŞB Fomget Gençlikspor 4-1 1207 Antalyaspor
TFF 3.Lig 1.Grup 18. Hafta 15/01/2023 14:00 Hacettepe 1945 Spor 5-0 Gema Polimer Şile Yıldızspor
Kadınlar Süper Lig B Grubu 12. Hafta 18/01/2023 13:00 Ankara BŞB Fomget Gençlikspor 1-0 Amed Sportif Faaliyetler
TFF 3.Lig 3.Grup 19. Hafta 22/01/2023 14:00 Güneş Holding Çankaya FK 0-1 Bergama Belediyespor
Kadınlar Süper Lig B Grubu 14. Hafta 28/01/2023 13:00 Ankara BŞB Fomget Gençlikspor 2-1 Konak Belediyespor
TFF 3.Lig 3.Grup 20. Hafta 29/01/2023 14:00 Güneş Holding Çankaya FK 4-2 Muş 1984 Muşspor
Kadınlar Süper Lig B Grubu 16. Hafta 11/02/2023 13:00 Ankara BŞB Fomget Gençlikspor - Fenerbahçe
TFF 3.Lig 3.Grup 22. Hafta 11/02/2023 14:00 Güneş Holding Çankaya FK - Fatsa Belediyespor
TFF 3.Lig 3.Grup 24. Hafta 26/02/2023 14:00 Güneş Holding Çankaya FK - Artvin Hopaspor
TFF 3.Lig 3.Grup 26. Hafta 11/03/2023 14:00 Güneş Holding Çankaya FK - Büyükçekmece Tepecikspor
TFF 3.Lig 3.Grup 28. Hafta 22/03/2023 14:00 Güneş Holding Çankaya FK - Malatya Arguvanspor
TFF 3.Lig 3.Grup 30. Hafta 01/04/2023 14:00 Güneş Holding Çankaya FK - Merkür Holding Erbaaspor
TFF 3.Lig 3.Grup 32. Hafta 16/04/2023 15:00 Güneş Holding Çankaya FK - Osmaniyespor FK
TFF 3.Lig 3.Grup 34. Hafta 29/04/2023 15:00 Güneş Holding Çankaya FK - Beyoğlu Yeniçarşıspor
++ Tüm Hakları Saklıdır. Bu siteden hiç bir şey izinsiz kopyalanamaz. © AmatorFutbol.org 2007-23 ++ | MI Design