Yenimahalle Hasan Doğan
Stadyum Bilgileri

Bulunduğu il: Ankara

Kapasite: 2000

Evsahibi takım(lar): Keçiören Sportif, Ümitköyspor, Yenimahalle Belediyespor

Adres: -

2019/20 Sezonu Maç programı

Bölgesel Amatör Lig 6.Grup 1. Hafta 22/09/2019 15:00 Ankara TKİ 2-0 Keçiören Bağlumspor
Ankara 1A 2.Grup 2. Hafta 28/09/2019 15:15 Ankara Performansspor 1-1 Güneşspor
Ankara 1A 1.Grup 2. Hafta 29/09/2019 12:20 Osbtürk Şentepespor 4-0 Ortadoğuspor
Ankara 1A 4.Grup 2. Hafta 29/09/2019 14:20 Demetevler Karadenizgücü 2-0 Volkan Yıldırımspor
Ankara 1A 3.Grup 2. Hafta 29/09/2019 16:20 Karşıyaka İdman Yurdu 0-1 Köprülü Bahçelispor
Ankara Bayram Akyer Süper Amatör 2. Hafta 05/10/2019 14:00 Yenimahalle Belediyespor 1-1 Gölbaşı Belediyespor
Bölgesel Amatör Lig 6.Grup 3. Hafta 06/10/2019 15:00 Ankara TKİ 2-0 Beyköy Belediyespor
Ankara 1A 4.Grup 4. Hafta 12/10/2019 14:40 Demetevler Karadenizgücü 9-0 Çubuk Gençlikspor
Ankara 1A 3.Grup 4. Hafta 13/10/2019 13:00 Karşıyaka İdman Yurdu 3-0 Ankara Turizmspor
Ankara 1A 2.Grup 4. Hafta 13/10/2019 14:45 Ankara Performansspor 0-1 Çınar Gençlikspor
Ankara 1A 2.Grup 10. Hafta 21/12/2019 17:00 Gazi Orman Çiftliği 12-2 OFTAŞ Spor
Ankara 1A 2.Grup 10. Hafta 22/12/2019 10:50 Ankara Performansspor 1-2 Bahçelievler Gençlikspor
Ankara 1A 3.Grup 10. Hafta 22/12/2019 12:50 Karşıyaka İdman Yurdu 0-2 Onbir Ateşspor
Ankara Bayram Akyer Süper Amatör 13. Hafta 22/12/2019 14:50 Yenimahalle Belediyespor 3-0 Nallıhan 1864 Spor
Ankara 1A 1.Grup 10. Hafta 22/12/2019 16:50 Osbtürk Şentepespor 6-1 Ayaşspor
Ankara 1A 2.Grup 11. Hafta 29/12/2019 10:50 Bahçelievler Gençlikspor 1-2 Gazi Orman Çiftliği
Ankara 1A 4.Grup 11. Hafta 29/12/2019 14:00 Ankara Tigemspor 4-1 Balgatspor
Ankara 1A 1.Grup 11. Hafta 29/12/2019 16:00 Eserspor 0-2 Anadolubeyispor
Ankara 1A 3.Grup 12. Hafta 05/01/2020 09:30 Karşıyaka İdman Yurdu 2-0 Mülkiyespor
Ankara 1A 4.Grup 12. Hafta 05/01/2020 11:30 Demetevler Karadenizgücü 0-4 Yenidoğanspor
Ankara 1A 2.Grup 12. Hafta 05/01/2020 13:30 Gazi Orman Çiftliği 2-4 Güneşspor
Ankara 1A 2.Grup 12. Hafta 05/01/2020 15:30 Ankara Performansspor 1-0 Elmadağ Bld.Hasanoğlanspor
Ankara 1A 2.Grup 13. Hafta 12/01/2020 12:15 Çınar Gençlikspor 1-1 Ankara Performansspor
Ankara 1A 1.Grup 13. Hafta 12/01/2020 13:00 Osbtürk Şentepespor 0-3 Güdülspor
Ankara 1A 1.Grup 13. Hafta 12/01/2020 15:00 Ortadoğuspor 2-3 Site Zaferspor
Ankara Bayram Akyer Süper Amatör 14. Hafta 17/01/2020 15:00 Yenimahalle Belediyespor 4-2 Devlet Tiyatroları
Ankara 1A 1.Grup 14. Hafta 19/01/2020 09:30 Anadolubeyispor 1-2 Ortadoğuspor
Ankara 1A 2.Grup 14. Hafta 19/01/2020 11:30 Ankara Eğitimspor 0-5 Güneşspor
Ankara 1A 1.Grup 14. Hafta 19/01/2020 13:30 Eserspor 2-0 Çubukspor 1959
Ankara 1A 1.Grup 14. Hafta 19/01/2020 15:30 Etlikgücü 1-3 Ayaşspor
Ankara 1A 4.Grup 14. Hafta 19/01/2020 17:30 Ankara Tigemspor 0-1 Volkan Yıldırımspor
Ankara 1A 1.Grup 15. Hafta 25/01/2020 09:30 Güdülspor - Site Zaferspor
Ankara 1A 3.Grup 15. Hafta 25/01/2020 11:30 Karşıyaka İdman Yurdu - Başkent Sportifspor
Ankara 1A 2.Grup 15. Hafta 25/01/2020 13:30 Ankara Performansspor - Gazi Orman Çiftliği
Ankara 1A 3.Grup 15. Hafta 25/01/2020 15:30 Ankara Turizmspor - Sinanlı Gençlikspor
Ankara 1A 1.Grup 15. Hafta 25/01/2020 17:30 Osbtürk Şentepespor - Anadolubeyispor
Bölgesel Amatör Lig 6.Grup 15. Hafta 26/01/2020 14:00 Ankara TKİ - Kırıkkale Büyük Anadoluspor
++ Tüm Hakları Saklıdır. Bu siteden hiç bir şey izinsiz kopyalanamaz. © AmatorFutbol.org 2007-20 ++ | MI Design