Yenimahalle Hasan Doğan Sahası
Stadyum Bilgileri

Bulunduğu il: Ankara

Kapasite: 2000

Evsahibi takım(lar): Ankara Adliyespor, Keçiören Sportif A.Ş., Ümitköyspor, Yenimahalle Belediyespor

Adres: -

2016/17 Sezonu Maç programı

Ankara 1.Amatör 5.Grup 1. Hafta 25/09/2016 11:00 Çankaya Gençlikspor 5-3 Demetevler Karadenizgücü
Ankara 1.Amatör 5.Grup 1. Hafta 25/09/2016 14:45 Önderspor 0-1 Kalecikspor
Ankara 1.Amatör 5.Grup 1. Hafta 25/09/2016 16:30 Ortadoğuspor 10-1 İlklerspor
Ankara 1.Amatör 2.Grup 2. Hafta 02/10/2016 10:00 Volkan Yıldırımspor 1-0 Çınarspor
Ankara 1.Amatör 3.Grup 2. Hafta 02/10/2016 12:00 Ankara Cebecispor 1-0 Ayaşspor
Ankara Süper Amatör 1. Hafta 02/10/2016 14:00 Yenimahalle Belediyespor 3-1 Polatlıspor
Ankara 1.Amatör 2.Grup 2. Hafta 02/10/2016 16:00 Aydınlıkevlerspor 1-1 Çubuk Gençlikspor
Ankara 1.Amatör 4.Grup 7. Hafta 06/10/2016 14:00 Ulubeyspor 5-2 Nallıhanspor
Ankara 1.Amatör 4.Grup 3. Hafta 09/10/2016 12:45 İstatistikspor 7-2 Nallıhanspor
Ankara 1.Amatör 3.Grup 3. Hafta 09/10/2016 16:00 Mülkiyespor 2-2 Ankara Üniversitesi
Ankara 1.Amatör 4.Grup 4. Hafta 16/10/2016 12:00 Ulubeyspor 0-2 Demirlibahçespor
Ankara Süper Amatör 3. Hafta 16/10/2016 16:15 Yenimahalle Belediyespor 5-1 Çınar Gülveren Birlikspor
Ankara 1.Amatör 5.Grup 5. Hafta 23/10/2016 11:00 Demetevler Karadenizgücü 0-3 Saçak Gençlikspor
Ankara 1.Amatör 1.Grup 5. Hafta 23/10/2016 12:30 Tigemspor 0-1 Dışişleri Bakanlığıspor
Ankara Süper Amatör 5. Hafta 26/10/2016 14:00 Yenimahalle Belediyespor 3-1 Ankara Devlet Tiyatrolarıspor
Ankara 1.Amatör 3.Grup 6. Hafta 30/10/2016 12:00 Onbirateşspor 2-3 Tarımspor
Ankara 1.Amatör 2.Grup 6. Hafta 30/10/2016 14:00 Keçiören Sportif A.Ş. 3-1 Bahçelerüstüspor
Ankara 1.Amatör 2.Grup 6. Hafta 30/10/2016 15:45 Volkan Yıldırımspor 2-2 Bahçelievlerspor
Ankara Süper Amatör 7. Hafta 06/11/2016 16:00 Yenimahalle Belediyespor 3-1 Sincan Belediyespor
Ankara Süper Amatör 8. Hafta 12/11/2016 13:00 Yenimahalle Belediyespor 0-0 Ankara TKİ Spor
Ankara 1.Amatör 5.Grup 8. Hafta 13/11/2016 11:30 Ortadoğuspor 1-1 Yenidoğan Nehirspor
Ankara 1.Amatör 3.Grup 8. Hafta 13/11/2016 13:30 Şentepespor 2-1 Çamlıdere Belediyespor
Ankara 1.Amatör 3.Grup 8. Hafta 13/11/2016 15:30 Tarımspor 2-1 Mamakspor
Ankara 1.Amatör 4.Grup 6. Hafta 20/11/2016 15:15 Tarım Kredispor 0-0 Pidosan Yahyalarspor
Ankara 1.Amatör 1.Grup 9. Hafta 25/11/2016 10:30 Dışişleri Bakanlığıspor 0-2 Seviyespor
Ankara 1.Amatör 1.Grup 9. Hafta 25/11/2016 12:30 Etlikspor 0-0 Mamak Lalahanspor
Ankara 1.Amatör 1.Grup 9. Hafta 25/11/2016 14:30 Tigemspor 5-3 Ayvalıspor
Ankara Süper Amatör 10. Hafta 04/12/2016 13:00 Yenimahalle Belediyespor 1-0 Ormanspor
Ankara Süper Amatör 12. Hafta 14/12/2016 13:00 Yenimahalle Belediyespor 1-0 Çakırlargücü
Ankara 1.Amatör 5.Grup 10. Hafta 18/12/2016 10:30 İlklerspor 1-6 Ortadoğuspor
Ankara 1.Amatör 1.Grup 11. Hafta 25/12/2016 13:30 Ayvalıspor 0-1 Seviyespor
Ankara 1.Amatör 1.Grup 12. Hafta 08/01/2017 10:00 Dışişleri Bakanlığıspor 2-2 Güdülspor
Ankara 1.Amatör 5.Grup 12. Hafta 08/01/2017 12:00 İlklerspor 1-9 Yenidoğan Nehirspor
Ankara 1.Amatör 5.Grup 12. Hafta 08/01/2017 13:45 Kalecikspor 0-4 Ortadoğuspor
Ankara 1.Amatör 1.Grup 13. Hafta 15/01/2017 12:00 Mamak Lalahanspor 1-8 Seviyespor
Ankara 1.Amatör 1.Grup 13. Hafta 15/01/2017 14:00 Etlikspor 2-6 1926 Polatlı Belediyespor
Ankara 1.Amatör 3.Grup 14. Hafta 22/01/2017 10:30 Şentepespor 6-0 Mamakspor
Bölgesel Amatör Lig 6.Grup 15. Hafta 22/01/2017 14:00 Çubukspor F.A.Ş 2-3 Nevşehirspor Gençlik
Ankara 1.Amatör 3.Grup 14. Hafta 22/01/2017 14:30 Ankara Üniversitesi 0-1 Ayaşspor
Ankara 1.Amatör 3.Grup 14. Hafta 22/01/2017 16:15 Mülkiyespor 0-3 Tarımspor
Ankara 1.Amatör 2.Grup 15. Hafta 29/01/2017 10:30 Bahçelievlerspor 1-0 Volkan Yıldırımspor
Ankara 1.Amatör 5.Grup 15. Hafta 29/01/2017 12:15 İlklerspor 0-11 Saçak Gençlikspor
Ankara 1.Amatör 5.Grup 15. Hafta 29/01/2017 14:15 Çankaya Gençlikspor 1-0 Çubukspor 1959
Bölgesel Amatör Lig 6.Grup 17. Hafta 04/02/2017 14:00 Çubukspor F.A.Ş 1-0 Kayseri Şekerspor
Ankara 1.Amatör 5.Grup 16. Hafta 05/02/2017 12:00 Çubukspor 1959 1-4 Yenidoğan Nehirspor
Ankara Süper Amatör 17. Hafta 05/02/2017 14:15 Yenimahalle Belediyespor 2-2 Ankara Yurtkurspor
Ankara 1.Amatör 3.Grup 16. Hafta 05/02/2017 16:15 Çamlıdere Belediyespor 1-1 Onbirateşspor
Ankara Süper Amatör 21. Hafta 05/02/2017 16:30 Çakırlargücü 1-1 Ankara Yurtkurspor
Ankara 1.Amatör 1.Grup 17. Hafta 12/02/2017 11:45 Güdülspor 2-2 Ayvalıspor
Ankara 1.Amatör 5.Grup 17. Hafta 12/02/2017 13:45 Saçak Gençlikspor 5-0 Kalecikspor
Ankara 1.Amatör 4.Grup 17. Hafta 12/02/2017 15:45 Başkent Sportif 2-6 Nallıhanspor
Ankara 1.Amatör 4.Grup 17. Hafta 12/02/2017 17:30 Ulubeyspor 0-4 Tarım Kredispor
Ankara 1.Amatör 1.Grup 18. Hafta 19/02/2017 11:15 Seviyespor 2-3 Dışişleri Bakanlığıspor
Ankara Süper Amatör 19. Hafta 19/02/2017 13:00 Yenimahalle Belediyespor 3-1 Gölbaşı Belediyespor
Ankara 1.Amatör 3.Grup 18. Hafta 19/02/2017 15:00 Şentepespor 1-2 Onbirateşspor
Ankara 2.Amatör 4.Grup 1. Hafta 03/03/2017 17:00 Alesta Gençlik 2-4 Eserspor
Ankara 2.Amatör 1.Grup 1. Hafta 04/03/2017 11:00 Gazi Orman Çiftliği 1-0 Anadolubeyi
Ankara 2.Amatör 1.Grup 1. Hafta 04/03/2017 14:15 Balgatspor 3-2 Fatih Ulusspor
Ankara 2.Amatör 3.Grup 1. Hafta 05/03/2017 11:00 Keçiören Yıldızspor - Eğitim Sanat SK
Bölgesel Amatör Lig 6.Grup 21. Hafta 05/03/2017 14:00 Çubukspor F.A.Ş 2-0 Kazan Belediyespor
Ankara Süper Amatör 22. Hafta 10/03/2017 15:00 Yenimahalle Belediyespor 5-0 Güneşspor
Bölgesel Amatör Lig 6.Grup 23. Hafta 18/03/2017 14:00 Çubukspor F.A.Ş 2-1 Zara Belediyespor
Ankara 2.Amatör 2.Grup 2. Hafta 19/03/2017 11:15 Çayyoluspor 5-0 Alkulaspor
Ankara 2.Amatör 5.Grup 2. Hafta 19/03/2017 13:15 Ankara Adalet 2-4 Ankara Kartalspor
Ankara 2.Amatör 2.Grup 2. Hafta 19/03/2017 15:15 Eğitimspor 3-1 Yakacık Gençerlerspor
Ankara 2.Amatör 4.Grup 2. Hafta 19/03/2017 17:15 Yenimahallegücü 1-4 Alesta Gençlik
Ankara 2.Amatör 4.Grup 3. Hafta 26/03/2017 09:30 Karşıyaka İdman Yurdu 1-2 Ankara Demirspor
Ankara 2.Amatör 5.Grup 3. Hafta 26/03/2017 11:15 MTA Spor 7-1 Ümitköyspor
Ankara Süper Amatör 24. Hafta 26/03/2017 13:15 Yenimahalle Belediyespor 0-0 Ankara DSİ Spor
Ankara 2.Amatör 3.Grup 3. Hafta 26/03/2017 15:15 Tunç Altındağspor 3-1 Çiğdemtepespor
Ankara 2.Amatör 1.Grup 3. Hafta 26/03/2017 17:15 Balgatspor - Anadolubeyi
++ Tüm Hakları Saklıdır. Bu siteden hiç bir şey izinsiz kopyalanamaz. © AmatorFutbol.org 2007-17 ++ | MI Design