ŞUTİM Futbol Dünyası
Stadyum Bilgileri

Bulunduğu il: Şanlıurfa

Kapasite: -

Evsahibi takım(lar): -

Adres: -

2019/20 Sezonu Maç programı

Bölgesel Amatör Lig 2.Grup 25. Hafta     Şanlıurfa BŞ Belediyespor - HD Fırat Üniversitesi
Bölgesel Amatör Lig 2.Grup 23. Hafta   15:00 Şanlıurfa BŞ Belediyespor - Siverek Belediyespor
Şanlıurfa 2.Amatör A Grubu 11. Hafta   15:00 63 Zirvespor - Keçespor
Şanlıurfa 2.Amatör C Grubu 10. Hafta   15:00 63 Gücü Eminspor - Pirsusspor
Bölgesel Amatör Lig 2.Grup 2. Hafta 29/09/2019 15:00 Şanlıurfa BŞ Belediyespor 1-2 Gaziantep Ankasspor
Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi 1A A Grubu 1. Hafta 05/10/2019 16:00 Çamlıdere Gençlikspor 2-0 Şanlıurfa Karşıyaka
Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi 1A B Grubu 1. Hafta 06/10/2019 15:00 Badıllı Gençlikspor 0-1 Bozova Belediyespor
Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi 1A B Grubu 2. Hafta 13/10/2019 15:00 Yeni Halspor 1-5 Badıllı Gençlikspor
Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi Süper Amatör 1. Hafta 19/10/2019 15:00 11 Nisanspor 0-5 15 Temmuz Gençlikspor
Bölgesel Amatör Lig 2.Grup 5. Hafta 20/10/2019 15:00 Şanlıurfa BŞ Belediyespor 2-0 Sürsürüspor
Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi 1A A Grubu 4. Hafta 26/10/2019 14:30 Yenişehirspor 1-3 Reha Gençlikspor
Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi 1A B Grubu 4. Hafta 27/10/2019 14:30 Yeni Halspor 1-4 Şanlıurfa Türk Telekom
Bölgesel Amatör Lig 2.Grup 7. Hafta 03/11/2019 14:00 Şanlıurfa BŞ Belediyespor 4-0 Pütürge Belediyespor
Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi 1A A Grubu 7. Hafta 16/11/2019 14:30 Şanlıurfa Karşıyaka 1-4 Viranşehirspor
Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi Süper Amatör 5. Hafta 17/11/2019 15:00 15 Temmuz Gençlikspor 2-2 Karaköprüspor
Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi Süper Amatör 7. Hafta 30/11/2019 14:30 11 Nisanspor 0-1 Hilvan Belediyespor
Bölgesel Amatör Lig 2.Grup 11. Hafta 01/12/2019 14:00 Şanlıurfa BŞ Belediyespor 2-0 Gaziantepspor
Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi 1A A Grubu 10. Hafta 06/12/2019 18:30 Reha Gençlikspor 4-1 Harran Ovaspor
Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi Süper Amatör 9. Hafta 14/12/2019 14:30 15 Temmuz Gençlikspor 3-1 Hilvan Belediyespor
Bölgesel Amatör Lig 2.Grup 13. Hafta 15/12/2019 14:00 Şanlıurfa BŞ Belediyespor 1-1 Adıyaman 1954 Spor
Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi 1A A Grubu 12. Hafta 21/12/2019 14:00 Yenişehirspor 0-4 Çamlıdere Gençlikspor
Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi 1A A Grubu 12. Hafta 21/12/2019 16:00 Şanlıurfa Karşıyaka 2-0 Reha Gençlikspor
Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi 1A A Grubu 10. Hafta 25/12/2019 19:00 Şanlıurfa Karşıyaka 0-0 Çamlıdere Gençlikspor
Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi 1A B Grubu 13. Hafta 27/12/2019 18:00 Badıllı Gençlikspor 2-1 Eyyübiye Belediyespor
Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi 1A A Grubu 14. Hafta 03/01/2020 19:00 Şanlıurfa Karşıyaka 1-1 Yenişehirspor
Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi 1A B Grubu 14. Hafta 05/01/2020 12:00 Eyyüpspor 1-1 Badıllı Gençlikspor
Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi 1A B Grubu 14. Hafta 05/01/2020 14:00 Genç Karakeçililerspor 0-3 Şanlıurfa Türk Telekom
Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi 1A A Grubu 15. Hafta 11/01/2020 14:00 Çamlıdere Gençlikspor 1-4 Viranşehir Belediyespor
Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi 1A B Grubu 13. Hafta 15/01/2020 19:00 Eyyüpspor 4-0 Birecikspor
Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi Süper Amatör 10. Hafta 18/01/2020 12:30 Karaköprüspor 0-3 Şanlıurfa Gençlerbirliği
Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi 1A B Grubu 16. Hafta 18/01/2020 14:30 Badıllı Gençlikspor 11-1 Viranşehir İdman Yurdu
Bölgesel Amatör Lig 2.Grup 14. Hafta 19/01/2020 14:00 Şanlıurfa BŞ Belediyespor 0-1 Malatya İdman Yurdu
Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi 1A A Grubu 17. Hafta 24/01/2020 18:30 Çamlıdere Gençlikspor 6-0 Bozova 75.Yıl Mesleki Teknik Lise
Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi 1A A Grubu 17. Hafta 25/01/2020 14:30 Reha Gençlikspor 2-3 Yukarı Göklüspor
Şanlıurfa 2.Amatör A Grubu 1. Hafta 26/01/2020 12:00 Yıldırımgücü 2-3 Ankaspor
Şanlıurfa 2.Amatör A Grubu 1. Hafta 26/01/2020 14:00 Özkarakeçilispor 1-9 Birecik Mezra Gençlikspor
Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi 1A B Grubu 15. Hafta 29/01/2020 19:00 Badıllı Gençlikspor 10-0 Birecikspor
Şanlıurfa 2.Amatör A Grubu 2. Hafta 01/02/2020 13:00 Keçespor 2-0 63 Zirvespor
Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi 1A B Grubu 18. Hafta 01/02/2020 15:00 Eyyüpspor 1-2 Bozova Belediyespor
Bölgesel Amatör Lig 2.Grup 16. Hafta 02/02/2020 14:00 Şanlıurfa BŞ Belediyespor 3-2 Elbistanspor
Şanlıurfa 2.Amatör A Grubu 3. Hafta 06/02/2020 18:30 Bağlarbaşı Kahramanspor 3-0 Özkarakeçilispor
Şanlıurfa 2.Amatör B Grubu 3. Hafta 07/02/2020 18:30 Uyanışspor 1-0 Fatihspor
Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi 1A Play-Off 1. Hafta 08/02/2020 15:00 Çamlıdere Gençlikspor 1-1 Badıllı Gençlikspor
Bölgesel Amatör Lig 2.Grup 17. Hafta 09/02/2020 14:00 Şanlıurfa BŞ Belediyespor 2-0 Kilis Belediyespor
Şanlıurfa 2.Amatör C Grubu 4. Hafta 14/02/2020 15:00 63 Gücü Eminspor 2-9 Sancaktarspor
Şanlıurfa 2.Amatör B Grubu 4. Hafta 14/02/2020 18:30 Şanlıurfa Yenicespor 3-1 Şutimspor
Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi Süper Amatör 14. Hafta 16/02/2020 15:00 Şanlıurfa Gençlerbirliği 0-4 Hilvan Belediyespor
Şanlıurfa 2.Amatör C Grubu 5. Hafta 21/02/2020 18:30 Harranspor 2-0 Urfagücü
Bölgesel Amatör Lig 2.Grup 19. Hafta 23/02/2020 14:00 Şanlıurfa BŞ Belediyespor 0-2 Kahta 02 Spor
Şanlıurfa 2.Amatör B Grubu 6. Hafta 28/02/2020 19:00 Bağmancıspor 2-2 Göbeklitepe Gençlik Kültürspor
Şanlıurfa 2.Amatör C Grubu 6. Hafta 29/02/2020 15:00 Urfagücü 0-5 Pirsusspor
Şanlıurfa 2.Amatör A Grubu 7. Hafta 04/03/2020 17:00 Ankaspor 3-0 Birecik Mezra Gençlikspor
Şanlıurfa 2.Amatör A Grubu 7. Hafta 04/03/2020 19:00 63 Zirvespor 1-2 Bağlarbaşı Kahramanspor
Şanlıurfa 2.Amatör A Grubu 8. Hafta 06/03/2020 19:00 Özkarakeçilispor 0-10 Ankaspor
Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi Süper Amatör 17. Hafta 07/03/2020 14:30 Karaköprüspor 0-1 Viranşehir Sanayispor
Bölgesel Amatör Lig 2.Grup 21. Hafta 08/03/2020 14:00 Şanlıurfa BŞ Belediyespor 3-0 Nizipspor
Şanlıurfa 2.Amatör B Grubu 9. Hafta 11/03/2020 18:00 Göbeklitepe Gençlik Kültürspor 2-1 Şutimspor
Şanlıurfa 2.Amatör A Grubu 9. Hafta 11/03/2020 20:00 Ankaspor 3-2 Bağlarbaşı Kahramanspor
Şanlıurfa 2.Amatör C Grubu 8. Hafta 12/03/2020 19:00 Kendirspor 0-8 Sancaktarspor
Şanlıurfa 2.Amatör B Grubu 10. Hafta 15/03/2020 11:00 Göbeklitepe Gençlik Kültürspor 0-1 Uyanışspor
Şanlıurfa 2.Amatör C Grubu 9. Hafta 15/03/2020 13:00 Harranspor 3-5 Pirsusspor
Şanlıurfa 2.Amatör B Grubu 10. Hafta 15/03/2020 15:00 Fatihspor 0-3 Ceylanpınar Demirspor
++ Tüm Hakları Saklıdır. Bu siteden hiç bir şey izinsiz kopyalanamaz. © AmatorFutbol.org 2007-20 ++ | MI Design