23/24 BAL'a katılacak takımlar
Maç skorları Salı gününe kadar güncellenir.
Maç programları Perşembe/Cuma'ya kadar güncellenir.=

Zeytinköy 1 Nolu Saha
Stadyum Bilgileri

Bulunduğu il: Antalya

Kapasite: -

Evsahibi takım(lar): Antalya 1863 FK, Antalya Minik Kramponlar, Antalya Mithatpaşaspor

Adres: -

2023/24 Sezonu Maç programı

Kadınlar Süper Lig 2. Hafta 02/09/2023 17:00 1207 Antalyaspor 0-2 Trabzonspor
Antalya 1 Amatör Batı Grubu 1. Hafta 17/09/2023 10:00 Laraspor 3-2 Antalya Gençlerbirliği
Antalya 1 Amatör Doğu Grubu 1. Hafta 17/09/2023 13:00 Yenile Grup Gençlikspor 2-1 Antalyagücü
Antalya 1 Amatör Batı Grubu 1. Hafta 17/09/2023 15:30 Antalya Halspor 3-2 1923 Kaşspor
Antalya 1 Amatör Batı Grubu 2. Hafta 24/09/2023 13:00 Antalya Gençlerbirliği 0-4 Toptaşspor
Antalya 1 Amatör Doğu Grubu 2. Hafta 24/09/2023 15:30 Antalyagücü 1-6 Kırmızı Beyaz SK
Antalya Süper Amatör 1. Hafta 01/10/2023 12:30 Antalya Sanayispor 0-1 Kadriyespor
Antalya Süper Amatör 1. Hafta 01/10/2023 15:30 Antalya Minik Kramponlar 6-0 Mahmutlarspor
Antalya 1 Amatör Batı Grubu 4. Hafta 08/10/2023 10:00 Antalya Gençlerbirliği 5-1 Erdem Gençlikspor
Kadınlar Süper Lig 6. Hafta 08/10/2023 12:00 1207 Antalyaspor 0-2 Hakkarigücü
Antalya 1 Amatör Doğu Grubu 4. Hafta 08/10/2023 13:00 Antalya 2003 Spor 1-1 Konaklı Belediyespor
Antalya 1 Amatör Batı Grubu 4. Hafta 08/10/2023 15:30 Laraspor 0-3 Finike Belediyespor
Antalya 1 Amatör Batı Grubu 5. Hafta 11/10/2023 15:00 Erdem Gençlikspor 2-3 Laraspor
Antalya Süper Amatör 3. Hafta 14/10/2023 15:30 Varsak İltemir Yatırımspor 7-1 Mahmutlarspor
Antalya 1 Amatör Doğu Grubu 6. Hafta 15/10/2023 10:30 Antalya Özgürlükspor 1-1 Antalya 2003 Spor
Antalya 1 Amatör Doğu Grubu 6. Hafta 15/10/2023 13:00 Yenile Grup Gençlikspor 1-2 Payallar Konaklıspor
Antalya 1 Amatör Doğu Grubu 6. Hafta 15/10/2023 15:30 Kırmızı Beyaz SK 1-1 Gazipaşa Belediyespor
Kadınlar Süper Lig 8. Hafta 21/10/2023 13:00 1207 Antalyaspor 0-2 Karadeniz Ereğli Belediyespor
Antalya Süper Amatör 11. Hafta 09/12/2023 13:00 Antalya Sanayispor 2-0 Antalya Minik Kramponlar
Antalya 1 Amatör Batı Grubu 14. Hafta 09/12/2023 15:00 Laraspor 1-0 Toptaşspor
Antalya Süper Amatör 11. Hafta 10/12/2023 12:00 Antalya Kunduspor 1-5 Muratpaşa Belediyespor
Antalya Süper Amatör 11. Hafta 10/12/2023 14:30 Varsak İltemir Yatırımspor 2-0 Avsallar Belediyespor
Antalya Süper Amatör 12. Hafta 23/12/2023 14:30 Antalya Minik Kramponlar 1-1 Varsak İltemir Yatırımspor
Antalya Süper Amatör 12. Hafta 24/12/2023 12:00 Antalya Sanayispor 2-0 Antalya Kunduspor
Antalya Süper Amatör 12. Hafta 24/12/2023 14:30 Çakallıklıspor 2-2 Muratpaşa Belediyespor
Antalya Süper Amatör 13. Hafta 30/12/2023 12:00 Antalya Kunduspor 1-2 Çakallıklıspor
Antalya Süper Amatör 13. Hafta 30/12/2023 14:30 Varsak İltemir Yatırımspor 1-0 Antalya Sanayispor
Antalya 1 Amatör Doğu Grubu 18. Hafta 14/01/2024 14:30 Kırmızı Beyaz SK 0-2 Payallar Konaklıspor
Antalya 1 Amatör Batı Grubu 19. Hafta 21/01/2024 14:00 Antalya Halspor 0-8 Finike Belediyespor
Antalya Süper Amatör 14. Hafta 28/01/2024 11:30 Varsak İltemir Yatırımspor 3-1 Antalya Kunduspor
Antalya 1 Amatör Batı Grubu 20. Hafta 28/01/2024 14:00 Laraspor 0-0 Kemer 2020 FK
Antalya 1 Amatör Doğu Grubu 20. Hafta 28/01/2024 16:00 Yenile Grup Gençlikspor 1-0 Antalya 2003 Spor
Antalya Süper Amatör 15. Hafta 04/02/2024 12:30 Antalya Kunduspor 0-3 Korkuteli Belediyespor
Antalya Süper Amatör 15. Hafta 04/02/2024 15:00 Antalya 1863 FK 0-2 Muratpaşa Belediyespor
Antalya 1 Amatör Batı Grubu 22. Hafta 11/02/2024 14:00 Laraspor 1-1 Demre Belediyespor
Antalya 1 Amatör Batı Grubu 22. Hafta 11/02/2024 16:00 Antalya Halspor 3-0 Kaş Belediyespor
Kadınlar 3.Lig 8.Grup 4. Hafta 17/02/2024 14:00 Ümit Karan Gençlikspor 0-7 Alanya Demirspor
Antalya Süper Amatör 17. Hafta 18/02/2024 11:00 Antalya Minik Kramponlar 1-1 Muratpaşa Belediyespor
Antalya Süper Amatör 17. Hafta 18/02/2024 13:00 Antalya 1863 FK 2-3 Korkuteli Belediyespor
Antalya Süper Amatör 17. Hafta 18/02/2024 15:30 Varsak İltemir Yatırımspor 3-0 Kemer Belediyespor
Antalya 1.Amatör Play-Off 2. Hafta 21/02/2024 15:00 Antalya Merkezspor 2-1 Payallar Konaklıspor
Antalya 1.Amatör Play-Out 1. Hafta 25/02/2024 12:00 Antalya Halspor - Antalya Özgürlükspor
Antalya 1.Amatör Extra Play-Off 1. Hafta 25/02/2024 14:30 -
Antalya 1.Amatör Extra Play-Off 2. Hafta 28/02/2024 15:00 -
Tüm Hakları Saklıdır. Bu siteden hiç bir şey izinsiz kopyalanamaz. AmatorFutbol.org 2007-24 |