Zeytinköy 2 Nolu Saha
Stadyum Bilgileri

Bulunduğu il: Antalya

Kapasite: -

Evsahibi takım(lar): -

Adres: -

2017/18 Sezonu Maç programı

Kadınlar 3.Lig 14.Grup 7. Hafta 13/01/2017 12:30 Konyaaltı Gençlikspor 3-1 Isparta 32 Gençlikspor
Antalya Süper Amatör 2.Grup 1. Hafta 13/09/2017 16:30 Antalya Halspor 1-2 Konyaaltı Belediyespor
Antalya 1.Amatör 1.Grup 1. Hafta 17/09/2017 14:00 Etibank Ferrokrom A.E.M 0-3 Antalya Trabzonlular
Antalya Süper Amatör 2.Grup 2. Hafta 17/09/2017 16:00 Antalya Sanayispor 2-1 Payallarspor
Antalya 1.Amatör 2.Grup 2. Hafta 24/09/2017 14:00 Ünfaspor 1-2 Erdem Gençlikspor
Antalya Süper Amatör 2.Grup 3. Hafta 24/09/2017 16:00 Antalya Asat Gençlikspor 0-4 Konyaaltı Belediyespor
Antalya Süper Amatör 1.Grup 4. Hafta 01/10/2017 13:00 Antalyagücü 1-6 Korkuteli Belediyespor
Antalya Süper Amatör 2.Grup 4. Hafta 01/10/2017 15:30 Konyaaltı Belediyespor 2-1 Payallarspor
Antalya 1.Amatör 2.Grup 4. Hafta 08/10/2017 13:00 Zeytinköyspor 1-2 Erdem Gençlikspor
Antalya Süper Amatör 2.Grup 5. Hafta 08/10/2017 15:30 Antalya Asat Gençlikspor 0-1 Muratpaşa Belediyespor
Antalya 1.Amatör 2.Grup 5. Hafta 15/10/2017 11:00 Antalya Sağlıkspor 0-1 Zeytinköyspor
Antalya Süper Amatör 2.Grup 6. Hafta 15/10/2017 13:00 Antalya Halspor 4-2 Konaklı Belediyespor
Antalya Süper Amatör 2.Grup 6. Hafta 15/10/2017 15:30 Muratpaşa Belediyespor 3-0 Payallarspor
Antalya 1.Amatör 2.Grup 6. Hafta 22/10/2017 11:00 Meydan Gençlikspor 1-3 Antalya Sağlıkspor
Antalya 1.Amatör 1.Grup 6. Hafta 22/10/2017 13:00 Güneyspor 1-1 Antalya Trabzonlular
Antalya Süper Amatör 2.Grup 7. Hafta 22/10/2017 15:30 Antalya Sanayispor 0-2 Konyaaltı Belediyespor
Antalya Süper Amatör 2.Grup 15. Hafta 24/12/2017 14:00 Antalya Sanayispor 0-3 Kestel Belediyespor
Antalya 1.Amatör 2.Grup 14. Hafta 31/12/2017 12:00 Zeytinköyspor 4-0 Akdenizspor
Antalya 1.Amatör 1.Grup 14. Hafta 31/12/2017 14:30 Güneyspor 6-1 Etibank Ferrokrom A.E.M
Antalya Süper Amatör 2.Grup 18. Hafta 14/01/2018 14:00 Antalya Halspor 0-7 Kestel Belediyespor
Antalya 1.Amatör Play-Off 2. Hafta 21/01/2018 14:30 Zeytinköyspor 0-1 Mahmutlarspor
Antalya 1.Amatör Play-Off 3. Hafta 28/01/2018 14:30 Zeytinköyspor 1-3 Avsallar Belediyespor
Kadınlar 3.Lig 14.Grup 9. Hafta 18/02/2018 11:30 Antalya Demirspor 0-3 Konyaaltı Gençlikspor
Kadınlar 3.Lig 14.Grup 10. Hafta 24/02/2018 13:00 Konyaaltı Gençlikspor 1-6 Yeni Kemer Belediyespor
Antalya 2.Amatör 2.Grup 8. Hafta 25/03/2018 10:00 Antalya Demirspor 0-6 Antalya Merkezspor
Antalya 2.Amatör 2.Grup 9. Hafta 01/04/2018 10:00 Antalya Merkezspor 2-0 Antalya Barosu
Antalya 2.Amatör 2.Grup 9. Hafta 01/04/2018 12:00 Antalya Polissporgücü 1-2 Antalya DSİ
Antalya 2.Amatör 1.Grup 9. Hafta 01/04/2018 15:00 Alanya Demirspor 1-2 Kepezgücü 1923
Antalya 2.Amatör 1.Grup 10. Hafta 08/04/2018 10:00 Antalya Mithatpaşaspor 8-0 Alanya Demirspor
Antalya 2.Amatör 2.Grup 10. Hafta 08/04/2018 12:30 Antalya Demirspor 1-1 Antalya Polissporgücü
Antalya 2.Amatör 1.Grup 12. Hafta 22/04/2018 10:00 Korkuteli Tanspor 0-1 1960 Sümerspor
Antalya 2.Amatör 1.Grup 12. Hafta 22/04/2018 12:30 Antalya Mithatpaşaspor 3-0 Aksu Cihadiyespor
Antalya 2.Amatör 1.Grup 13. Hafta 29/04/2018 10:00 Antalya Gençlerbirliği 3-1 Antalya Mithatpaşaspor
Antalya 2.Amatör 2.Grup 13. Hafta 29/04/2018 12:00 1966 Akrepspor 1-0 Antalya Merkezspor
Antalya 2.Amatör 1.Grup 14. Hafta 06/05/2018 15:00 Korkuteli Tanspor 3-4 Antalya Gençlerbirliği
Antalya 2.Amatör Play-Off B 1. Hafta 13/05/2018 10:00 Antalya Merkezspor 2-1 Antalya Mithatpaşaspor
Antalya 2.Amatör Play-Off B 1. Hafta 13/05/2018 15:00 Kaş Gençspor 0-1 Kadriyespor
Antalya 2.Amatör Play-Off A 2. Hafta 20/05/2018 15:00 1923 Kaşspor 0-2 Türkler Belediyespor
Antalya 2.Amatör Play-Off A 2. Hafta 20/05/2018 17:00 1966 Akrepspor 0-3 1960 Sümerspor
Antalya 2.Amatör Play-Off B 3. Hafta 27/05/2018 15:30 Antalya Merkezspor 2-3 Kaş Gençspor
Antalya 2.Amatör Play-Off A 3. Hafta 27/05/2018 17:30 1960 Sümerspor 0-3 Türkler Belediyespor
++ Tüm Hakları Saklıdır. Bu siteden hiç bir şey izinsiz kopyalanamaz. © AmatorFutbol.org 2007-18 ++ | MI Design