23/24 BAL'a katılacak takımlar
Maç skorları Salı gününe kadar güncellenir.
Maç programları Perşembe/Cuma'ya kadar güncellenir.=

Zeytinköy 3 Nolu Saha
Stadyum Bilgileri

Bulunduğu il: Antalya

Kapasite: -

Evsahibi takım(lar): Çakallıklıspor

Adres: -

2023/24 Sezonu Maç programı

Antalya 2.Amatör 2.Grup 4. Hafta     Antalya BŞB ASAT - Serik Esnafspor
Antalya 2.Amatör 2.Grup 4. Hafta     Korkuteli Tanspor - Varsakspor
Antalya 2.Amatör 2.Grup 4. Hafta     Antalya Ünfaspor - 1966 Akrepspor
Antalya 1 Amatör Doğu Grubu 2. Hafta 24/09/2023 15:30 Antalya Özgürlükspor 1-4 Gazipaşa Belediyespor
Antalya 1 Amatör Batı Grubu 3. Hafta 01/10/2023 15:30 Erdem Gençlikspor 1-6 Demre Belediyespor
Antalya 1 Amatör Doğu Grubu 4. Hafta 08/10/2023 13:00 Antalya Merkezspor 3-1 Payallar Konaklıspor
Antalya 1 Amatör Doğu Grubu 4. Hafta 08/10/2023 15:30 Yenile Grup Gençlikspor 1-2 Demirtaş Belediyespor
Antalya 1 Amatör Doğu Grubu 6. Hafta 15/10/2023 12:30 Antalyagücü 3-3 1966 Serik Cumalıspor
Antalya 1 Amatör Batı Grubu 6. Hafta 15/10/2023 15:30 Antalya Gençlerbirliği 2-5 Kaş Belediyespor
Antalya 1 Amatör Doğu Grubu 7. Hafta 22/10/2023 13:00 Antalya 2003 Spor 1-0 Antalya Merkezspor
Antalya 1 Amatör Batı Grubu 7. Hafta 22/10/2023 15:00 Erdem Gençlikspor 0-6 Finike Belediyespor
Antalya 1 Amatör Batı Grubu 8. Hafta 28/10/2023 14:00 Laraspor 2-2 1923 Kaşspor
Antalya 1 Amatör Doğu Grubu 8. Hafta 29/10/2023 10:00 Antalyagücü 1-4 Antalya 2003 Spor
Antalya 1 Amatör Batı Grubu 8. Hafta 29/10/2023 12:00 Antalya Gençlerbirliği 0-5 Kemer 2020 FK
Antalya 1 Amatör Doğu Grubu 8. Hafta 29/10/2023 14:00 Yenile Grup Gençlikspor 1-2 Konaklı Belediyespor
Antalya 1 Amatör Doğu Grubu 8. Hafta 29/10/2023 16:00 Antalya Merkezspor 3-2 Antalya Özgürlükspor
Antalya 1 Amatör Batı Grubu 9. Hafta 05/11/2023 10:00 Antalya Halspor 3-2 Erdem Gençlikspor
Antalya Süper Amatör 6. Hafta 05/11/2023 12:30 Antalya 1863 FK 1-6 Antalya Kunduspor
Antalya Süper Amatör 6. Hafta 05/11/2023 15:00 Çakallıklıspor 2-0 Antalya Sanayispor
Antalya Süper Amatör 7. Hafta 11/11/2023 12:00 Antalya Kunduspor 0-2 Kemer Belediyespor
Antalya Süper Amatör 7. Hafta 11/11/2023 14:30 Antalya Minik Kramponlar 0-3 Beymelek Belediyespor
Antalya 1 Amatör Doğu Grubu 10. Hafta 12/11/2023 10:00 Yenile Grup Gençlikspor 0-1 Antalya Özgürlükspor
Antalya Süper Amatör 7. Hafta 12/11/2023 12:00 Varsak İltemir Yatırımspor 1-0 Çakallıklıspor
Antalya Süper Amatör 7. Hafta 12/11/2023 14:30 Antalya Sanayispor 0-1 Korkuteli Belediyespor
Antalya Süper Amatör 8. Hafta 19/11/2023 10:30 Antalya 1863 FK 3-2 Antalya Minik Kramponlar
Antalya 1 Amatör Doğu Grubu 11. Hafta 19/11/2023 12:30 Antalya Özgürlükspor 1-5 Kırmızı Beyaz SK
Antalya Süper Amatör 8. Hafta 19/11/2023 15:00 Çakallıklıspor 4-2 Kadriyespor
Antalya Süper Amatör 9. Hafta 25/11/2023 13:00 Antalya Minik Kramponlar 1-2 Avsallar Belediyespor
Antalya Süper Amatör 9. Hafta 25/11/2023 15:00 Antalya Kunduspor 1-2 Kaş Kınıkspor
Antalya Süper Amatör 9. Hafta 26/11/2023 10:30 Antalya Sanayispor 4-1 Antalya 1863 FK
Antalya Süper Amatör 9. Hafta 26/11/2023 13:00 Varsak İltemir Yatırımspor 0-2 Beymelek Belediyespor
Antalya 1 Amatör Doğu Grubu 12. Hafta 26/11/2023 15:00 Antalya 2003 Spor 3-2 Gazipaşa Belediyespor
Antalya Süper Amatör 10. Hafta 03/12/2023 10:30 Antalya Minik Kramponlar 2-1 Antalya Kunduspor
Antalya Süper Amatör 10. Hafta 03/12/2023 12:30 Antalya 1863 FK 1-5 Varsak İltemir Yatırımspor
Antalya Süper Amatör 10. Hafta 03/12/2023 15:00 Çakallıklıspor 1-3 Kemer Belediyespor
Antalya 1 Amatör Doğu Grubu 14. Hafta 10/12/2023 12:30 Yenile Grup Gençlikspor 3-3 Kırmızı Beyaz SK
Antalya 1 Amatör Doğu Grubu 14. Hafta 10/12/2023 15:00 Antalya Merkezspor 0-0 Gazipaşa Belediyespor
Antalya 1 Amatör Batı Grubu 15. Hafta 24/12/2023 13:00 Antalya Halspor 1-7 Demre Belediyespor
Antalya 1 Amatör Doğu Grubu 16. Hafta 30/12/2023 13:00 Antalyagücü 0-7 Payallar Konaklıspor
Antalya 1 Amatör Doğu Grubu 16. Hafta 30/12/2023 15:00 Yenile Grup Gençlikspor 0-8 Gazipaşa Belediyespor
Antalya 1 Amatör Doğu Grubu 17. Hafta 07/01/2024 13:30 Antalya 2003 Spor 2-1 Antalya Özgürlükspor
Antalya 1 Amatör Doğu Grubu 18. Hafta 14/01/2024 11:00 Yenile Grup Gençlikspor 0-2 1966 Serik Cumalıspor
Antalya 1 Amatör Doğu Grubu 18. Hafta 14/01/2024 13:00 Antalya Merkezspor 4-2 Antalya 2003 Spor
Antalya 1 Amatör Batı Grubu 18. Hafta 14/01/2024 15:00 Laraspor 3-1 Kaş Belediyespor
Antalya 1 Amatör Batı Grubu 17. Hafta 17/01/2024 15:00 Erdem Gençlikspor 1-0 Toptaşspor
Kadınlar 3.Lig 8.Grup 1. Hafta 20/01/2024 12:00 Ümit Karan Gençlikspor 1-7 Kaplanlarspor
Antalya 1 Amatör Doğu Grubu 19. Hafta 21/01/2024 12:00 Antalya 2003 Spor 3-2 Antalyagücü
Antalya 1 Amatör Doğu Grubu 19. Hafta 21/01/2024 14:00 Antalya Özgürlükspor 3-1 Antalya Merkezspor
Antalya 1 Amatör Doğu Grubu 20. Hafta 28/01/2024 13:00 Kırmızı Beyaz SK 6-0 Konaklı Belediyespor
Antalya 1 Amatör Batı Grubu 20. Hafta 28/01/2024 15:30 Erdem Gençlikspor 4-4 Antalya Halspor
Kadınlar 3.Lig 8.Grup 3. Hafta 03/02/2024 12:00 Ümit Karan Gençlikspor 2-1 Burdur Gençlikspor
Antalya 1 Amatör Doğu Grubu 21. Hafta 04/02/2024 12:00 Antalya Merkezspor 9-1 Antalyagücü
Antalya 1 Amatör Doğu Grubu 21. Hafta 04/02/2024 14:00 Antalya 2003 Spor 0-7 Kırmızı Beyaz SK
Antalya 1 Amatör Doğu Grubu 22. Hafta 11/02/2024 14:00 Yenile Grup Gençlikspor 0-1 Antalya Merkezspor
Antalya Süper Amatör 20. Hafta 10/03/2024 12:30 Çakallıklıspor 1-6 Varsak İltemir Yatırımspor
Antalya Süper Amatör 20. Hafta 10/03/2024 15:00 Antalya 1863 FK 2-0 Avsallar Belediyespor
Antalya Süper Amatör 21. Hafta 17/03/2024 10:30 Antalya Minik Kramponlar 3-0 Antalya 1863 FK
Antalya Süper Amatör 21. Hafta 17/03/2024 13:00 Antalya Kunduspor 0-3 Avsallar Belediyespor
Antalya Süper Amatör 21. Hafta 17/03/2024 15:00 Antalya Sanayispor 2-5 Beymelek Belediyespor
Antalya 2.Amatör 1.Grup 1. Hafta 17/03/2024 17:00 Şarampolspor 2-3 Demir 07 Spor
Antalya 2.Amatör 2.Grup 2. Hafta 24/03/2024 10:00 Serik Esnafspor 3-0 Varsakspor
Antalya 2.Amatör 2.Grup 2. Hafta 24/03/2024 12:00 Korkuteli Tanspor 3-2 Antalya Sağlıkspor
Antalya 2.Amatör 1.Grup 2. Hafta 24/03/2024 14:00 Demir 07 Spor 0-8 Döşemealtı Belediyespor
Antalya 2.Amatör 2.Grup 3. Hafta 30/03/2024 14:30 1966 Akrepspor 1-3 Korkuteli Tanspor
Antalya 2.Amatör 1.Grup 4. Hafta 07/04/2024 11:00 Anadolu Efsaneleri 3-3 Şarampolspor
Tüm Hakları Saklıdır. Bu siteden hiç bir şey izinsiz kopyalanamaz. AmatorFutbol.org 2007-24 |