Zeytinköy 4 Nolu Saha
Stadyum Bilgileri

Bulunduğu il: Antalya

Kapasite: -

Evsahibi takım(lar): Antalya Kunduspor

Adres: -

2019/20 Sezonu Maç programı

Antalya 2.Amatör 1.Grup 7. Hafta   10:30 Antalya Sağlıkspor - 1966 Akrepspor
Kadınlar Özge Kanbay 2.Lig 18. Hafta   12:00 1207 Antalyaspor - Trabzon İdmanocağı
Antalya 2.Amatör 2.Grup 7. Hafta   12:30 Kalekapıspor - Aksu Belediyespor
Antalya 2.Amatör 1.Grup 7. Hafta   15:00 Antalya Trabzonlularspor - Şarampolspor
Antalya 1.Amatör 1.Grup 1. Hafta 22/09/2019 11:00 Antalya Kunduspor 2-2 Antalyagücü
Antalya 1.Amatör 2.Grup 1. Hafta 22/09/2019 14:00 Antalya Halspor 4-0 Elmalı Belediyespor
Antalya 1.Amatör 2.Grup 1. Hafta 22/09/2019 16:00 Antalya Sanayispor 1-1 Beymelek Belediyespor
Antalya 1.Amatör 2.Grup 2. Hafta 29/09/2019 10:30 Antalya Merkezspor 3-0 Antalya Sanayispor
Antalya Süper Amatör 2. Hafta 29/09/2019 13:00 Konaklı Belediyespor 0-5 Antalya BŞB Asat Gençlikspor
Antalya Süper Amatör 2. Hafta 29/09/2019 15:30 Laraspor 1-1 Korkuteli Belediyespor
Antalya 1.Amatör 2.Grup 3. Hafta 06/10/2019 10:30 Erdem Gençlikspor 1-3 Antalya Merkezspor
Antalya 1.Amatör 1.Grup 3. Hafta 06/10/2019 13:00 Antalyagücü 0-1 Antalya DSİ
Antalya Süper Amatör 3. Hafta 06/10/2019 15:30 Muratpaşa Belediyespor 3-2 Finike Belediyespor
Antalya 1.Amatör 2.Grup 4. Hafta 13/10/2019 11:00 Antalya Halspor 3-2 Antalya Sanayispor
Antalya 1.Amatör 1.Grup 4. Hafta 13/10/2019 13:00 Zeytinköyspor 1-5 Antalyagücü
Antalya Süper Amatör 4. Hafta 13/10/2019 15:30 Konaklı Belediyespor 0-3 Türkler Belediyespor
Antalya 1.Amatör 1.Grup 5. Hafta 20/10/2019 11:00 Zeytinköyspor 2-1 Antalya DSİ
Antalya 1.Amatör 1.Grup 5. Hafta 20/10/2019 13:00 Antalya Kunduspor 5-1 Avsallar Belediyespor
Antalya 1.Amatör 1.Grup 5. Hafta 20/10/2019 15:30 Antalyagücü 2-1 Alanya Belediyespor
Kadınlar Özge Kanbay 2.Lig 3. Hafta 27/10/2019 10:00 1207 Antalyaspor 8-0 Aksaray Hasandağıspor
Antalya Süper Amatör 6. Hafta 27/10/2019 12:00 Konaklı Belediyespor 0-4 Demre Belediyespor
Antalya Süper Amatör 6. Hafta 27/10/2019 15:00 Laraspor 2-5 Finike Belediyespor
Antalya 1.Amatör 2.Grup 7. Hafta 03/11/2019 10:00 Meydan Gençlikspor 4-2 Antalya Halspor
Antalya 1.Amatör 1.Grup 7. Hafta 03/11/2019 12:30 Antalya Kunduspor 1-0 Serik Esnafspor
Antalya 1.Amatör 1.Grup 7. Hafta 03/11/2019 15:00 Zeytinköyspor 5-1 Demirtaş Belediyespor
Antalya Süper Amatör 11. Hafta 30/11/2019 14:30 Laraspor 2-2 Kumluca Belediyespor
Antalya 1.Amatör Play-Off 1. Hafta 26/01/2020 12:30 Antalya Merkezspor 1-0 Kadriyespor
Antalya 1.Amatör Play-Off 1. Hafta 26/01/2020 15:00 Gazipaşa Belediyespor 0-8 Kırkgöz Döşemealtı Bld.GSK
Antalya 1.Amatör Play-Off 2. Hafta 02/02/2020 14:30 Kırkgöz Döşemealtı Bld.GSK 3-0 Antalya Merkezspor
Antalya Süper Amatör 18. Hafta 08/02/2020 14:30 Laraspor 0-1 Kaş Kınıkspor
Kadınlar Özge Kanbay 2.Lig 15. Hafta 23/02/2020 12:00 1207 Antalyaspor 4-0 İlkadım Yabancılar Pazarıspor
Antalya Süper Amatör 21. Hafta 01/03/2020 14:30 Laraspor 4-1 Payallarspor
Antalya 2.Amatör 1.Grup 5. Hafta 08/03/2020 12:00 Güneyspor 1-3 1966 Akrepspor
Antalya Süper Amatör 22. Hafta 08/03/2020 15:00 Antalya BŞB Asat Gençlikspor 0-1 Muratpaşa Belediyespor
Antalya 2.Amatör 1.Grup 6. Hafta 15/03/2020 10:00 Şarampolspor 0-7 Antalya Mithatpaşaspor
Antalya 2.Amatör 1.Grup 6. Hafta 15/03/2020 14:00 1960 Sümerspor 2-3 Antalya Sağlıkspor
++ Tüm Hakları Saklıdır. Bu siteden hiç bir şey izinsiz kopyalanamaz. © AmatorFutbol.org 2007-20 ++ | MI Design