Aydın 1 Nolu Saha
Stadyum Bilgileri

Bulunduğu il: Aydın

Kapasite: -

Evsahibi takım(lar): Aydınspor, Tepecik Tuğlaspor

Adres: -

2019/20 Sezonu Maç programı

Kadınlar Özge Kanbay 2.Lig 18. Hafta   11:00 7 Eylül Gençlikspor - Sivas Gazi Lisesi
Aydın 2A 1.Grup 6. Hafta   13:00 Çeştepe Belediyespor - Eskihisarspor
Aydın 2A 1.Grup 6. Hafta   15:00 Aydın DSİ - KM Yenipazar İdman Yurdu
Aydın 2A 1.Grup 7. Hafta   15:00 Aydın Güneşspor - Aydın DSİ
Aydın 1A 4.Grup 1. Hafta 21/09/2019 17:00 Kızılcaköyspor 2-1 Yenipazar Gençlerbirliği Belediyespor
Aydın 1A 4.Grup 1. Hafta 21/09/2019 19:00 Aydın Kadıköyspor 0-1 Köşk Belediye Doğanspor
Aydın 1A 3.Grup 1. Hafta 22/09/2019 17:00 Aydın Mevlanaspor 0-1 Ulukonakspor
Aydın 1A 3.Grup 1. Hafta 22/09/2019 19:00 Aydın SHÇEK 0-8 Efelerspor
Aydın 1A 3.Grup 2. Hafta 28/09/2019 17:00 Efelerspor 3-0 Umurlu Belediyespor
Aydın 1A 3.Grup 2. Hafta 28/09/2019 19:00 Aydın Yılmazspor 5-0 Aydın Mevlanaspor
Aydın 1A 4.Grup 2. Hafta 29/09/2019 19:00 Evranspor 3-2 Aydın Kadıköyspor
Aydın 1A 4.Grup 3. Hafta 05/10/2019 13:00 Kızılcaköyspor 4-0 Evranspor
Aydın 1A 4.Grup 3. Hafta 05/10/2019 15:00 Kuyuluspor 1-1 Yenipazar Gençlerbirliği Belediyespor
Aydın 1A 4.Grup 3. Hafta 05/10/2019 17:00 Aydın Kadıköyspor 3-1 Aydın Yeni Esnafspor
Aydın 1A 3.Grup 3. Hafta 06/10/2019 15:00 Umurlu Belediyespor 7-6 Aydın Esnafgücü
Aydın 1A 3.Grup 3. Hafta 06/10/2019 17:00 Işıklı Demirspor 5-0 Aydın Yılmazspor
Aydın 1A 3.Grup 4. Hafta 12/10/2019 15:00 Efelerspor 6-1 Işıklı Demirspor
Aydın 1A 4.Grup 4. Hafta 13/10/2019 15:00 Aydın Yeni Esnafspor 0-4 Kızılcaköyspor
Aydın 1A 4.Grup 5. Hafta 19/10/2019 15:00 Kuyuluspor 3-0 Evranspor
Aydın 1A 4.Grup 5. Hafta 19/10/2019 17:00 Kızılcaköyspor 3-1 Aydın Kadıköyspor
Kadınlar Özge Kanbay 2.Lig 2. Hafta 20/10/2019 11:00 7 Eylül Gençlikspor 3-0 Osmaniye Kadınspor
Aydın 1A 3.Grup 5. Hafta 20/10/2019 13:00 Işıklı Demirspor 1-3 Aydın Esnafgücü
Aydın 1A 3.Grup 5. Hafta 20/10/2019 15:00 Umurlu Belediyespor 1-3 Aydın SHÇEK
Aydın 1A 3.Grup 6. Hafta 26/10/2019 15:00 Efelerspor 2-1 Aydın Yılmazspor
Aydın 1A 3.Grup 6. Hafta 26/10/2019 17:00 Aydın SHÇEK 4-1 Aydın Mevlanaspor
Aydın SAL B Grubu 1. Hafta 27/10/2019 15:00 Aydınspor 3-3 Çine Madranspor
Aydın 1A 4.Grup 6. Hafta 27/10/2019 17:00 Evranspor 1-4 Sultanhisarspor
Aydın 1A 4.Grup 7. Hafta 02/11/2019 14:00 Kuyuluspor 5-2 Aydın Kadıköyspor
Aydın 1A 3.Grup 7. Hafta 03/11/2019 12:00 Işıklı Demirspor 1-0 Aydın SHÇEK
Aydın SAL B Grubu 2. Hafta 03/11/2019 14:00 Aydın Büyükşehir Belediyespor 3-2 Kardeşköyspor
Aydın 1A 3.Grup 7. Hafta 03/11/2019 16:00 Aydın Mevlanaspor 2-6 Umurlu Belediyespor
Aydın 1A 3.Grup 8. Hafta 09/11/2019 14:00 Aydın SHÇEK 2-2 Ulukonakspor
Aydın 1A 3.Grup 8. Hafta 09/11/2019 16:00 Aydın Esnafgücü 1-10 Efelerspor
Aydın 1A 4.Grup 8. Hafta 10/11/2019 12:00 Kızılcaköyspor 4-1 Kuyuluspor
Aydın SAL B Grubu 3. Hafta 10/11/2019 14:00 Aydınspor 2-2 İsabeyli Şırlanspor
Aydın 1A 4.Grup 8. Hafta 10/11/2019 16:00 Aydın Kadıköyspor 1-4 Sultanhisarspor
Aydın 1A 3.Grup 9. Hafta 17/11/2019 12:00 Aydın Yılmazspor 3-1 Aydın SHÇEK
Aydın SAL B Grubu 4. Hafta 17/11/2019 14:00 Tepecik Tuğlaspor 2-2 Kardeşköyspor
Aydın 1A 3.Grup 9. Hafta 17/11/2019 16:00 Işıklı Demirspor 4-1 Aydın Mevlanaspor
Kadınlar Özge Kanbay 2.Lig 6. Hafta 24/11/2019 12:00 7 Eylül Gençlikspor 3-2 Gazikentspor
Aydın SAL B Grubu 5. Hafta 24/11/2019 14:00 Aydın Büyükşehir Belediyespor 2-1 Tepecik Tuğlaspor
Aydın 1A 3.Grup 10. Hafta 30/11/2019 16:00 Aydın Yılmazspor 0-6 Umurlu Belediyespor
Aydın 1A 3.Grup 10. Hafta 01/12/2019 12:00 Efelerspor 6-1 Aydın SHÇEK
Aydın SAL B Grubu 6. Hafta 01/12/2019 14:00 Tepecik Tuğlaspor 0-4 Çine Madranspor
Aydın 1A 4.Grup 11. Hafta 07/12/2019 14:00 Kızılcaköyspor 3-0 Köşk Belediye Doğanspor
Aydın 1A 4.Grup 11. Hafta 07/12/2019 18:00 Aydın Kadıköyspor 6-1 Evranspor
Aydın 1A 3.Grup 11. Hafta 08/12/2019 12:00 Aydın Mevlanaspor 1-2 Aydın Yılmazspor
Aydın SAL B Grubu 7. Hafta 08/12/2019 14:00 Aydın Büyükşehir Belediyespor 1-0 Ortakçıspor
Aydın 1A 3.Grup 11. Hafta 08/12/2019 16:00 Işıklı Demirspor 0-3 Ulukonakspor
Aydın 1A 3.Grup 12. Hafta 14/12/2019 14:00 Efelerspor 11-0 Aydın Mevlanaspor
Aydın 1A 3.Grup 12. Hafta 15/12/2019 12:00 Aydın Yılmazspor 0-2 Işıklı Demirspor
Aydın 1A 4.Grup 12. Hafta 15/12/2019 16:00 Aydın Yeni Esnafspor 1-3 Aydın Kadıköyspor
Aydın 1A 4.Grup 13. Hafta 21/12/2019 16:00 Kızılcaköyspor 8-0 Aydın Yeni Esnafspor
Aydın 1A 3.Grup 13. Hafta 22/12/2019 12:00 Işıklı Demirspor 1-4 Efelerspor
Aydın SAL B Grubu 9. Hafta 22/12/2019 14:00 Kardeşköyspor 0-3 Pamukörenspor
Aydın 1A 3.Grup 13. Hafta 22/12/2019 16:00 Umurlu Belediyespor 3-3 Akçaova Belediyespor
Aydın 1A 3.Grup 14. Hafta 29/12/2019 12:00 Aydın Esnafgücü 3-4 Işıklı Demirspor
Aydın 1A 3.Grup 14. Hafta 29/12/2019 14:00 Efelerspor 3-0 Ulukonakspor
Aydın 1A 4.Grup 14. Hafta 29/12/2019 16:00 Aydın Kadıköyspor 2-2 Kızılcaköyspor
Aydın 1A 3.Grup 15. Hafta 05/01/2020 14:00 Işıklı Demirspor 2-7 Akçaova Belediyespor
Aydın 1A 3.Grup 15. Hafta 05/01/2020 16:00 Aydın Yılmazspor 0-4 Efelerspor
Aydın 1A 3.Grup 16. Hafta 12/01/2020 12:00 Aydın SHÇEK 2-1 Işıklı Demirspor
Aydın 1A 4.Grup 16. Hafta 12/01/2020 14:00 Aydın Yeni Esnafspor 0-4 Sultanhisarspor
Aydın 1A 4.Grup 16. Hafta 12/01/2020 16:00 Aydın Kadıköyspor 7-4 Kuyuluspor
Aydın 1A 4.Grup 17. Hafta 18/01/2020 16:00 Kuyuluspor 0-3 Kızılcaköyspor
Aydın 1A 3.Grup 17. Hafta 19/01/2020 14:00 Efelerspor 6-0 Aydın Esnafgücü
Aydın 1A 3.Grup 17. Hafta 19/01/2020 16:00 Işıklı Demirspor 4-3 Umurlu Belediyespor
Aydın 1A 4.Grup 18. Hafta 25/01/2020 16:00 Aydın Yeni Esnafspor 2-6 Köşk Belediye Doğanspor
Aydın 1A 3.Grup 18. Hafta 26/01/2020 12:00 Aydın SHÇEK 2-0 Aydın Yılmazspor
Aydın SAL B Grubu 11. Hafta 26/01/2020 14:00 Kardeşköyspor 0-2 Aydın Büyükşehir Belediyespor
Aydın 1A 4.Grup 18. Hafta 26/01/2020 16:00 Aydın Kadıköyspor 6-4 Yenipazar Gençlerbirliği Belediyespor
Aydın SAL B Grubu 12. Hafta 02/02/2020 14:00 Tepecik Tuğlaspor 1-3 Pamukörenspor
Aydın 1A Play-Off 1. Hafta 02/02/2020 16:00 Sultanhisarspor 1-3 Ulukonakspor
Aydın SAL B Grubu 13. Hafta 09/02/2020 14:00 Kardeşköyspor 3-2 Tepecik Tuğlaspor
Aydın SAL B Grubu 14. Hafta 12/02/2020 14:00 Tepecik Tuğlaspor 0-4 Aydın Büyükşehir Belediyespor
Kadınlar Özge Kanbay 2.Lig 14. Hafta 16/02/2020 10:00 7 Eylül Gençlikspor 10-0 Trabzon İdmanocağı
Aydın SAL B Grubu 15. Hafta 16/02/2020 14:00 Kardeşköyspor 1-0 Ortakçıspor
Aydın 2A 1.Grup 2. Hafta 23/02/2020 12:00 Aydın DSİ 2-0 Çeştepe Belediyespor
Aydın 2A 1.Grup 2. Hafta 23/02/2020 14:00 Aydın Güneşspor 2-8 Atça Harlakspor
Aydın 2A 2.Grup 2. Hafta 23/02/2020 16:00 Köprülüspor 0-2 Yazıderespor
Aydın SAL B Grubu 17. Hafta 01/03/2020 14:00 Tepecik Tuğlaspor 1-3 İsabeyli Şırlanspor
Aydın 2A 1.Grup 4. Hafta 08/03/2020 13:00 Aydın DSİ 2-0 Köşk Yavuzköyspor
Aydın 2A 1.Grup 4. Hafta 08/03/2020 15:00 Çeştepe Belediyespor 3-1 Atça Harlakspor
Aydın 2A 1.Grup 4. Hafta 08/03/2020 17:00 Aydın Güneşspor 1-9 Eskihisarspor
Aydın 2A 2.Grup 5. Hafta 15/03/2020 15:00 Aydın Sportif 1-1 Köprülüspor
++ Tüm Hakları Saklıdır. Bu siteden hiç bir şey izinsiz kopyalanamaz. © AmatorFutbol.org 2007-21 ++ | MI Design