Aydın 1 Nolu Saha
Stadyum Bilgileri

Bulunduğu il: Aydın

Kapasite: -

Evsahibi takım(lar): Aydınspor, Tepecik Tuğlaspor

Adres: -

2022/23 Sezonu Maç programı

Aydın 1.Amatör 3.Grup 1. Hafta 01/10/2022 15:00 Aydın Esnafgücü 0-5 Işıklı Demirspor
Aydın 1.Amatör 2.Grup 1. Hafta 02/10/2022 15:00 Kuyuluspor 3-2 Çeştepe Belediyespor
Aydın 1.Amatör 2.Grup 1. Hafta 02/10/2022 17:00 Aydın DSİ 0-1 Aydın Yeni Esnafspor
Aydın 1.Amatör 2.Grup 2. Hafta 08/10/2022 15:00 Aydın Yeni Esnafspor 2-3 Yenipazar Gençlerbirliği Belediyespor
Aydın 1.Amatör 2.Grup 2. Hafta 08/10/2022 17:00 Çeştepe Belediyespor 1-3 Tepecik Tuğlaspor
Aydın 1.Amatör 3.Grup 2. Hafta 09/10/2022 15:00 Demirci Gençlikspor 4-3 Eskiçinespor
Aydın 1.Amatör 3.Grup 2. Hafta 09/10/2022 17:00 Işıklı Demirspor 5-0 Zeybekgücü
Aydın 1.Amatör 3.Grup 3. Hafta 15/10/2022 17:00 Aydın SHÇEK 0-1 Işıklı Demirspor
Aydın SAL 1.Grup 1. Hafta 16/10/2022 15:00 Aydınspor 1-0 Kardeşköyspor
Aydın 1.Amatör 2.Grup 3. Hafta 16/10/2022 17:00 Tepecik Tuğlaspor 1-5 Kuyuluspor
Aydın 1.Amatör 2.Grup 4. Hafta 22/10/2022 15:00 Çeştepe Belediyespor 0-1 Aydın DSİ
Aydın 1.Amatör 2.Grup 4. Hafta 22/10/2022 17:00 Umurlu Belediyespor 2-2 Aydın Yeni Esnafspor
Aydın 1.Amatör 3.Grup 4. Hafta 23/10/2022 13:00 Aydın Esnafgücü 1-1 Aydın SHÇEK
Aydın SAL 2.Grup 2. Hafta 23/10/2022 15:00 Efelerspor 3-2 Çine Madranspor
Aydın 1.Amatör 3.Grup 4. Hafta 23/10/2022 17:00 Demirci Gençlikspor 5-2 Akçaova Belediyespor
Aydın 1.Amatör 3.Grup 5. Hafta 29/10/2022 15:00 Aydın SHÇEK 2-2 Zeybekgücü
Aydın 1.Amatör 3.Grup 5. Hafta 29/10/2022 17:00 Aydın Sportif 1-2 Işıklı Demirspor
Aydın SAL 1.Grup 3. Hafta 30/10/2022 15:00 Aydınspor 2-0 Kuyucakspor
Aydın 1.Amatör 2.Grup 5. Hafta 30/10/2022 17:00 Aydın Yeni Esnafspor 4-3 Atça Harlakspor
Aydın 1.Amatör 3.Grup 6. Hafta 05/11/2022 12:00 Aydın Esnafgücü 0-4 Aydın Sportif
Aydın 1.Amatör 2.Grup 6. Hafta 05/11/2022 14:00 Kuyuluspor 3-0 Yenipazar Gençlerbirliği Belediyespor
Aydın 1.Amatör 2.Grup 6. Hafta 05/11/2022 16:00 Tepecik Tuğlaspor 6-1 Aydın DSİ
Aydın SAL 2.Grup 4. Hafta 06/11/2022 14:00 Efelerspor 0-2 Zoroğlu İncirliova Belediyespor
Aydın 1.Amatör 3.Grup 6. Hafta 06/11/2022 16:00 Işıklı Demirspor 10-0 Akçaova Belediyespor
Aydın 1.Amatör 3.Grup 7. Hafta 12/11/2022 12:00 Aydın Sportif 6-2 Zeybekgücü
Aydın 1.Amatör 3.Grup 7. Hafta 12/11/2022 14:00 Demirci Gençlikspor 2-8 Işıklı Demirspor
Aydın SAL 2.Grup 5. Hafta 12/11/2022 16:00 Kızılcaköyspor 3-6 Efelerspor
Aydın 1.Amatör 2.Grup 7. Hafta 13/11/2022 12:00 Umurlu Belediyespor 4-1 Çeştepe Belediyespor
Aydın SAL 1.Grup 5. Hafta 13/11/2022 14:00 Kardeşköyspor 1-3 Kuyucakspor
Aydın SAL 1.Grup 5. Hafta 13/11/2022 16:00 Aydınspor 7-0 Aydın Kadıköyspor
Aydın 1.Amatör 3.Grup 8. Hafta 19/11/2022 12:00 Aydın SHÇEK 0-2 Aydın Sportif
Aydın 1.Amatör 2.Grup 8. Hafta 19/11/2022 14:00 Kuyuluspor 1-1 Umurlu Belediyespor
Aydın 1.Amatör 3.Grup 8. Hafta 19/11/2022 16:00 Aydın Esnafgücü 2-3 Demirci Gençlikspor
Aydın 1.Amatör 2.Grup 8. Hafta 19/11/2022 18:00 Tepecik Tuğlaspor 4-0 Aydın Yeni Esnafspor
Aydın SAL 2.Grup 6. Hafta 20/11/2022 14:00 Efelerspor 3-1 Ulukonakspor
Aydın SAL 1.Grup 6. Hafta 20/11/2022 16:00 Aydın Kadıköyspor 2-4 Atça Belediyespor
Aydın 1.Amatör 3.Grup 8. Hafta 20/11/2022 18:00 Zeybekgücü 4-2 Akçaova Belediyespor
Aydın 1.Amatör 3.Grup 9. Hafta 26/11/2022 12:00 Demirci Gençlikspor 4-2 Zeybekgücü
Aydın 1.Amatör 3.Grup 9. Hafta 26/11/2022 14:00 Aydın Sportif 3-0 Eskiçinespor
Aydın 1.Amatör 2.Grup 9. Hafta 26/11/2022 16:00 Aydın Yeni Esnafspor 1-4 Sultanhisarspor
Aydın SAL 1.Grup 7. Hafta 27/11/2022 12:00 Kardeşköyspor 6-2 Aydın Kadıköyspor
Aydın SAL 2.Grup 7. Hafta 27/11/2022 14:00 Efelerspor 0-2 Kuşadası 1922 Spor
Aydın SAL 2.Grup 7. Hafta 27/11/2022 16:00 Kızılcaköyspor 1-6 Özaltın Koçarlı Belediyespor
Aydın 1.Amatör 2.Grup 9. Hafta 27/11/2022 18:00 Umurlu Belediyespor 2-1 Tepecik Tuğlaspor
Aydın 1.Amatör 3.Grup 3. Hafta 30/11/2022 17:00 Aydın Sportif 3-0 Demirci Gençlikspor
++ Tüm Hakları Saklıdır. Bu siteden hiç bir şey izinsiz kopyalanamaz. © AmatorFutbol.org 2007-22 ++ | MI Design