Aydın 2 Nolu Saha
Stadyum Bilgileri

Bulunduğu il: Aydın

Kapasite: -

Evsahibi takım(lar): Efelerspor

Adres: -

2019/20 Sezonu Maç programı

Aydın 2A 2.Grup 6. Hafta   15:00 Köprülüspor - Ömerlerspor
Aydın 2A 2.Grup 7. Hafta   17:00 Aydın Sportif - İncirliova Sandıklıspor
Aydın 1A 4.Grup 1. Hafta 21/09/2019 19:00 Aydın Yeni Esnafspor 2-1 Evranspor
Aydın 1A 3.Grup 1. Hafta 22/09/2019 17:00 Aydın Esnafgücü 2-2 Akçaova Belediyespor
Aydın 1A 3.Grup 1. Hafta 22/09/2019 19:00 Umurlu Belediyespor 3-2 Aydın Yılmazspor
Aydın 1A 3.Grup 2. Hafta 28/09/2019 17:00 Aydın Esnafgücü 1-1 Aydın SHÇEK
Aydın 1A 3.Grup 3. Hafta 06/10/2019 17:00 Aydın Mevlanaspor 0-5 Efelerspor
Aydın 1A 3.Grup 4. Hafta 12/10/2019 15:00 Aydın Esnafgücü 6-2 Aydın Mevlanaspor
Aydın 1A 3.Grup 4. Hafta 13/10/2019 15:00 Aydın Yılmazspor 1-3 Ulukonakspor
Aydın 1A 3.Grup 5. Hafta 20/10/2019 15:00 Aydın Mevlanaspor 2-6 Akçaova Belediyespor
Aydın 1A 3.Grup 6. Hafta 26/10/2019 15:00 Aydın Esnafgücü 0-3 Ulukonakspor
Aydın 1A 4.Grup 6. Hafta 27/10/2019 17:00 Aydın Yeni Esnafspor 3-3 Kuyuluspor
Kadınlar Özge Kanbay 2.Lig 4. Hafta 03/11/2019 12:00 7 Eylül Gençlikspor 1-3 Dudulluspor
Aydın SAL B Grubu 2. Hafta 03/11/2019 14:00 Tepecik Tuğlaspor 1-4 Aydınspor
Aydın 1A 3.Grup 7. Hafta 03/11/2019 16:00 Aydın Yılmazspor 0-2 Aydın Esnafgücü
Aydın 1A 3.Grup 8. Hafta 09/11/2019 14:00 Umurlu Belediyespor 2-2 Işıklı Demirspor
Aydın 1A 4.Grup 8. Hafta 10/11/2019 12:00 Evranspor 2-7 Köşk Belediye Doğanspor
Aydın SAL B Grubu 3. Hafta 10/11/2019 14:00 Kardeşköyspor 0-2 Çine Madranspor
Aydın 1A 4.Grup 8. Hafta 10/11/2019 16:00 Aydın Yeni Esnafspor 2-3 Yenipazar Gençlerbirliği Belediyespor
Aydın 1A 3.Grup 9. Hafta 17/11/2019 14:00 Efelerspor 8-1 Akçaova Belediyespor
Aydın SAL B Grubu 5. Hafta 24/11/2019 14:00 Kardeşköyspor 1-4 İsabeyli Şırlanspor
Aydın 1A 4.Grup 10. Hafta 01/12/2019 14:00 Evranspor 4-5 Aydın Yeni Esnafspor
Aydın 1A 4.Grup 11. Hafta 07/12/2019 16:00 Kuyuluspor 3-5 Sultanhisarspor
Kadınlar Özge Kanbay 2.Lig 8. Hafta 08/12/2019 12:00 7 Eylül Gençlikspor 3-2 Medical Palaca Gençlerbirliği
Aydın 1A 3.Grup 11. Hafta 08/12/2019 14:00 Umurlu Belediyespor 0-7 Efelerspor
Aydın 1A 3.Grup 11. Hafta 08/12/2019 16:00 Aydın SHÇEK 3-4 Aydın Esnafgücü
Aydın 1A 3.Grup 12. Hafta 14/12/2019 14:00 Aydın Esnafgücü 1-1 Umurlu Belediyespor
Aydın SAL B Grubu 8. Hafta 15/12/2019 14:00 Aydınspor 5-2 Kardeşköyspor
Aydın 1A 4.Grup 12. Hafta 15/12/2019 16:00 Evranspor 1-9 Kızılcaköyspor
Aydın 1A 4.Grup 13. Hafta 21/12/2019 16:00 Kuyuluspor 0-6 Köşk Belediye Doğanspor
Aydın SAL B Grubu 9. Hafta 22/12/2019 12:00 Aydın Büyükşehir Belediyespor 1-2 Aydınspor
Aydın SAL B Grubu 9. Hafta 22/12/2019 14:00 Tepecik Tuğlaspor 1-1 Ortakçıspor
Aydın 1A 3.Grup 13. Hafta 22/12/2019 16:00 Aydın Mevlanaspor 4-3 Aydın Esnafgücü
Aydın 1A 3.Grup 14. Hafta 29/12/2019 14:00 Aydın SHÇEK 2-8 Umurlu Belediyespor
Aydın 1A 4.Grup 14. Hafta 29/12/2019 16:00 Evranspor 4-8 Kuyuluspor
Aydın 1A 3.Grup 15. Hafta 05/01/2020 12:00 Aydın Mevlanaspor 4-1 Aydın SHÇEK
Kadınlar Özge Kanbay 2.Lig 11. Hafta 05/01/2020 14:00 7 Eylül Gençlikspor 0-3 İlkadım Yabancılar Pazarıspor
Aydın 1A 4.Grup 15. Hafta 05/01/2020 16:00 Kuyuluspor 2-5 Aydın Yeni Esnafspor
Aydın 1A 3.Grup 16. Hafta 12/01/2020 12:00 Aydın Esnafgücü 2-7 Aydın Yılmazspor
Aydın 1A 4.Grup 16. Hafta 12/01/2020 14:00 Evranspor 2-6 Yenipazar Gençlerbirliği Belediyespor
Aydın 1A 3.Grup 16. Hafta 12/01/2020 16:00 Umurlu Belediyespor 5-1 Aydın Mevlanaspor
Aydın 1A 3.Grup 17. Hafta 19/01/2020 14:00 Aydın Yılmazspor 0-1 Akçaova Belediyespor
Aydın 1A 3.Grup 18. Hafta 26/01/2020 12:00 Umurlu Belediyespor 2-2 Ulukonakspor
Aydın SAL B Grubu 11. Hafta 26/01/2020 14:00 Aydınspor 3-1 Tepecik Tuğlaspor
Aydın 1A 4.Grup 18. Hafta 26/01/2020 16:00 Kızılcaköyspor 9-4 Sultanhisarspor
Aydın 1A Play-Off 1. Hafta 02/02/2020 16:00 Atça Belediyespor 2-1 Ersa Sigorta Acarlarspor
Aydın SAL B Grubu 13. Hafta 09/02/2020 14:00 Aydınspor 0-0 Ortakçıspor
Kadınlar Özge Kanbay 2.Lig 13. Hafta 09/02/2020 16:00 7 Eylül Gençlikspor 1-0 1207 Antalyaspor
Aydın 1A Play-Off 3. Hafta 16/02/2020 14:00 Ersa Sigorta Acarlarspor 10-1 Ulukonakspor
Aydın 2A 1.Grup 1. Hafta 16/02/2020 16:00 Çeştepe Belediyespor 4-1 Aydın Güneşspor
Aydın SAL B Grubu 16. Hafta 23/02/2020 14:00 Aydınspor 0-2 Pamukörenspor
Aydın SAL B Grubu 17. Hafta 01/03/2020 14:00 Kardeşköyspor 1-2 Aydınspor
Aydın 2A 2.Grup 3. Hafta 01/03/2020 18:00 Aydın Sportif 0-1 Ömerlerspor
Aydın SAL B Grubu 18. Hafta 08/03/2020 15:30 Aydınspor 0-4 Aydın Büyükşehir Belediyespor
++ Tüm Hakları Saklıdır. Bu siteden hiç bir şey izinsiz kopyalanamaz. © AmatorFutbol.org 2007-21 ++ | MI Design